Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) gabe_ válasza draco31 (#1650) üzenetére


gabe_
őstag

Ez tök jó! 5letes. :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1652) fraba


fraba
aktív tag

nem épp a "kispénzért" kategória, de remélem, csak tudtok segíteni.. :)

LED-es hangulatvilágítást akarok építeni, és kinéztem az ebayen a következő dolgokat:

táp 12v/20A
Mini 44 key IR remote
5M 5050 RGB 300 LED

Valaki vett már/használ ilyeneket? Vélemény róluk?

Előző két ebayes rendelésem egyszeri reship után sem érkezett meg, remélem ezekkel nem fürdök be... :)

Az infrás, 44 gombos távirányító csak a saját vevőjét irányítja (tehát egy egyedi kóddal működik) vagy mindegyik infravevőt tudja kontrollálni? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#1653) drogery válasza fraba (#1652) üzenetére


drogery
tag

Nekem hasonló felállás van beépítve csak nem rgb hanem warmwhite.
Mióta megvan, a hagyományos lámpát csak akkor kapcsolom fel, ha nem találom a távirányítót. :K

Ehhet a távirányítóhóz egy iylet is célszerű venni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1654) drogery válasza drogery (#1653) üzenetére


drogery
tag

Most látom nem feltétlen ilyet kell a linkelt távirányítóhoz. A lényeg, hogy a kiszemelt eszközök közötti csatlakozókat célszerű megrendelni velük együtt.

(#1655) wwenigma válasza Mate (#1646) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Még egy pillanatra visszatérve akku témára, pl. ezeket (
18650 Rechargeable "3600mAh" Li-ion Batteries (Pair) )
árulják vaterán, ami kimarad az ami fel van tuntetve a linkelt oldalon:

- Actual capacity: 1300mAh (manufacturer rated)

De most találtam hőlégfúvót duplaáron (20e-ért). :N

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1656) fraba válasza drogery (#1654) üzenetére


fraba
aktív tag

és a távirányító egyszerre két controllert is tud vezérelni vagy mindegyik egyedi kódot használ?? Nem tudod véletlen?

(#1657) becenevem válasza fraba (#1652) üzenetére


becenevem
aktív tag

Ilyen tápegységem van, 60W-os. Elég jó cucc, ahhoz képest, hogy kínából jött. Jó benne az elektronika.
Rövidzárlatnál a föld felé elfolyik az áram, így nincs vele gond. Meg is lepett, hogy ilyen jól megépített kapcsolóüzemű táp.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#1658) fraba válasza becenevem (#1657) üzenetére


fraba
aktív tag

na, az jó hír! akkor +1 a pro oldalon a 230-as led sorral szemben :)

(#1659) #27813376


#27813376
törölt tag

A tegnapi érkezésből, mindkettő kicsi pénz, viszont nagyon ajánlottak:

Zuhanyrózsa, egyszerű mit a faék, nem spriccel mindenfelé, tetszik.

G4 led, melegfehér, nem vibrál, a normál halogénhez hasonló színhőmérsékletű, pont ilyet akartam, szval jó....

(#1660) petipetya válasza #27813376 (#1659) üzenetére


petipetya
nagyúr

A zuhanyfejre mennyi volt a postázási költség?

"nincs rá lezsóidő"

(#1661) #27813376 válasza petipetya (#1660) üzenetére


#27813376
törölt tag

(#1662) petipetya válasza #27813376 (#1661) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#1663) becenevem válasza fraba (#1658) üzenetére


becenevem
aktív tag

Le is fotóztam az enyémet. Nagyon hasonló, szerintem egy helyen készülnek ezek.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#1664) fraba válasza becenevem (#1663) üzenetére


fraba
aktív tag

Igen, kísértetiesen. Több eladónál láttam ugyanabban a csomagolásban ebayen ezeket a tápokat, csak az áruk különbözött. De még itthon, az anrodiszlec.hu-n is pont ugyanezeket árulják, csak 3X annyiért, mint ebayen. [link] lehúzás.. :/
Bájdövéj, köszönöm a képet! :)

Másik kérdésem: HDMI kábel vásárlása esetén mire kell figyelni itt ebayen? A legolcsóbb is ugyanolyan jó, mint az összes többi, vagy azért ne fukarkodjunk..? Van valami maximális kábelhossz, mint az USB 2.0-nál (5 m)? Kinéztem pl ezt, ebből a 6 méterest venném. Vélemény?

(#1665) drogery válasza fraba (#1656) üzenetére


drogery
tag

Nem tud. Nálam egy típusból járt 3db, azok nem szagoltak egymáshoz.

(#1666) draco31 válasza fraba (#1664) üzenetére


draco31
veterán

Google keresgéléssel 15 métert találok, ami jó erősítő beiktatása nélkül. Szóval elvileg jó.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1667) fraba válasza draco31 (#1666) üzenetére


fraba
aktív tag

(#1666) draco31
"Google keresgéléssel 15 métert találok, ami jó erősítő beiktatása nélkül. Szóval elvileg jó."

és a minőség? a drágább jobb (valamiben), vagy mindegyik ugyanaz a kínai termék, csak más köntösben és árazásban?

(#1665) drogery
"Nem tud. Nálam egy típusból járt 3db, azok nem szagoltak egymáshoz."

Ez biztos? Máshol azt az információt kaptam, hogy egykutya az összes, és hogy tudja egyik vezérelni a másikat. Állítólag ő is próbálta... :F

(#1668) draco31 válasza fraba (#1667) üzenetére


draco31
veterán

Minőségről annyit láttam, hogy ami jó, az jó, ami nem azt meg észre lehet venni a képen. Villódzik, stb. szóval passz.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1669) wwenigma válasza fraba (#1667) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem vateráról van egy 2000ft-os 5méteres jó ideje, igazabol semmi baj nincs vele ugy alapból.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1670) drogery válasza fraba (#1667) üzenetére


drogery
tag

[Ebből] van itthon beépítve 2db egyszerre, nem zavarják egymást. Volt egy 3. szerelésre, az se szólt bele a többibe.
Többi típusról csak tippelni tudok.

(#1671) petipetya


petipetya
nagyúr

Rendeltem egy zoknit. A lábam 42-es, majd meglátom jó-e (vigyázat, a fekete drágább a többinél): zokni

Vettem egy ilyet is az igazolványok számára, 300 Ft-ért szinte kötelező (24 db-os): igazolvány tok

Ha megjöttek, írok.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1672) Mad_Wolf válasza Earl_Muttley (#1648) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

jaa értem, ez nem eredeti awei, hiányzik róla a logo! :DD
Én EZT vettem, de ez több mint 7 usd volt

(#1673) Earl_Muttley válasza Mad_Wolf (#1672) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ha kamu/szar hangú lesz, akkor jön a refund :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1674) Mad_Wolf válasza Earl_Muttley (#1673) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

remélem nem az, és akkor legközelebb én is tovább keresgélek... Azért nem mindegy, hogy 2 vagy 7.5 dodó

(#1675) just


just
aktív tag

Valaki vett már jó wifi repeatert?

Two things what i hate. People that can't count...

(#1676) fraba válasza Mad_Wolf (#1672) üzenetére


fraba
aktív tag

és mikrofonos, headsetként használható, agybadugós AJÁNLOTT - mint az awei - fejhallgató van ebayen (óccóér')? :)

(#1677) Earl_Muttley válasza Mad_Wolf (#1674) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Levelezek velük:

Dear hkiron-shop,

Hello.

I bought earphones from you.

It isn't arrived yet, but I saw something in the product pics, what I didn't like.
There isn't any AWEI logo on the earphones.
Are they on my product? Is it original?

Thanks...

Válasz:

Dear .... !

Sorry, it is too late to notify us.
We have already shipped the parcel out.

Shipped by: China post (airmail, postal service)
There is no tracking number.
Estimated arrival time: 15-35 days

We have a suggestion for this problem:
When postman send you the package, you refuse to sign it, then item will be returned to the seller.
After we receive it, we will refund you the money or send you right item.

Or your better solution?

Best regards,
Sanna

Most rákérdezek hogy 100% eredeti-e... Ha nem, akkor kicsit eldumálgatok "kedvesebben"...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1678) pakfong válasza fraba (#1676) üzenetére


pakfong
tag

Attól függ milyen telefonhoz akarod. Én htc-hez pl nem találtam a gyárin kívül, a gyárinak meg ritka rossz hangja van. A sony fülesek alapban elég jól szólnak, a headsetes fülesek is elég jól szoktak muzsikálni.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1679) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Látott valaki esetleg mostanában jó áron olyan cigisdoboz méretű mini WiFi rootert, amibe 3G netes SIM-et közvetlenül lehet tenni?

Ha igen linkelné?
(pár éve a voda ezzel nyomta a net előfizetéseit, de most kellene egy nekem is, de független)

THX!
:R

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1680) draco31 válasza vegyszer (#1679) üzenetére


draco31
veterán

Telefonról vagyok lassú nettel. Próbáld azt, hogy 3G WiFi, hátha lesz megfelelő.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1681) Tim82 válasza vegyszer (#1679) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár hónapja én is keresgéltem, akkor 10k alatt nem találtam eBay-en. Olyan viszont van sokkal olcsóbban is, amihez USB-s 3G modem kell és arról képes megosztani a netet.

Én betenném a keresőszavak közé a "Mifi" szócskát is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1682) vegyszer válasza Tim82 (#1681) üzenetére


vegyszer
addikt

Én este leltem egy alis 3G modemre, ami tudott volna WiFin jelet szétdobni 26$. De ugye ez még pont táplálható könnyen árammal egy USB adapterrel
Ő az

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1683) Tim82 válasza vegyszer (#1682) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én ilyenekre gondolok:
[link]
[link]

Ezeknek van beépített akkujuk is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1684) vegyszer


vegyszer
addikt

Valaki vett olyan pénztárcát, amiben a PayPass funkciójú kártya le van árnyékolva? Mert érdekel a dolog, és láttam kártya tárolót, alumíniumból, meg igazi pénztárcát, bőrből, belé várva valami fém...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1685) draco31 válasza vegyszer (#1684) üzenetére


draco31
veterán

Ez is arról szól azt hiszem, meg az az aluminium tartó is jó lehet nem?
Vagy ez, és nem kell péztárcát cserélni.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1686) DJGABI válasza vegyszer (#1684) üzenetére


DJGABI
addikt

van ennek egyáltalán értelme? ahhoz azért naggggyon közel kell lennie a tolvajnak hogy el tudja lopni.. meg itthon volt erre egyáltalán precedens már? amcsiban még csak-csak, bár asszem már ott is leszoktak erről

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1687) lupus_l válasza DJGABI (#1686) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Szerencsére itthon még nem hallottam ilyen esetet, de jobb félni, mint megijedni... Youtube-on vannak példa videók. De pl ez nagyon jó példa, amit a tv-sek csinálnak egy pubban :)

[ Szerkesztve ]

(#1688) Joci93


Joci93
senior tag

[Ez] a transmitter mennyire lehet jó? :U

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#1689) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Anyámnak kellene valami jó erős égő, hogy lásson, mert a munkájához kell. Nagy teret világítson be. Gondoltam LED-esre is, mert elég sokat használja. Tudnátok-e valami jót ajánlani?

(#1690) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Srácok! need help.
valami ilyesmi felvasalható feliratokat keresek polókra. magaát a polót megtaláltam eayen, d csak a minta kellene, amit én magam vasalok fel. mindenféle keywordot probáltam, de kizártnak tartom, hogy az ebayen ne találjam meg, csak magát a polót. tudnátok sgyteni, hogyan keresek rá? :-)

I humbly and respectfully decline™

(#1691) DJGABI válasza Magnum_ (#1690) üzenetére


DJGABI
addikt

nem jó a link

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1692) Tim82 válasza DJGABI (#1691) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre gondol (én javasoltam neki, hogy kérdezze meg itt is).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1693) Magnum_ válasza Tim82 (#1692) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi :R

I humbly and respectfully decline™

(#1694) napocska2 válasza Magnum_ (#1693) üzenetére


napocska2
senior tag

iron on transfers a kulcsszó a Crafts-ok között
itt válogathatsz kedvedre, hátha találsz megfelelőt

[ Szerkesztve ]

(#1695) Magnum_ válasza napocska2 (#1694) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi! ugy kerestem reggel is, hogy iron on transfer, de konkrétan a linkelt cucc kellene, mármint a felvasalható cucc

I humbly and respectfully decline™

(#1696) vgyuri válasza Joci93 (#1688) üzenetére


vgyuri
őstag

Keress rá a hozzászólásaimra, kb 2-3 hete írtam pont erről a típusról, működik, szerintem jó. Budapesten belül találkozhatunk, ki tudod próbálni az enyémet.

(#1697) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Németországból rendelt DHL-es csomagra kellene áfát fizetnem? Eddig egyszer rendeltem onnan DHL-lel egy kb. 60.000 Ft értékű hangfalpárt, és nem kellett rá fizetnem semmit sem. Sok mindent hallani. Tud valaki biztos forrást adni, az ÁFA fizetését illetően? Köszi!

https://rendeljkinait.hu/

(#1698) KoVee84 válasza mrgergoke (#1697) üzenetére


KoVee84
senior tag

Eu-n belül nem kell áfát fizetned! Azaz de, de azt már Németországban megfizeted...

(#1699) mrgergoke válasza KoVee84 (#1698) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én is így tudtam. Köszi a választ! Valaki megerősítés? :)

https://rendeljkinait.hu/

(#1700) petipetya válasza KoVee84 (#1698) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vagyis akkor érdemes abból az EU-s országból vásárolni, ahol a legkisebb az áfa az adott termékre?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.