Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162001) azbest


azbest
félisten

Nekem most jöttek meg a november elején rendelt dolgaim. Volt, aminél az eladó automatikusan hosszabbított alin, volt ahol külön felületen kattintós hosszabbítási kérelem esetén sem. (utóbbi egyébként nem tudom működik-e egyáltalán, mert régebben egy automatikusan generált hosszabbítás kérő üzenetet csinált, de most nem látom sehol ezt az üzenetek közt)
Volt, ami 2 hete jött, és volt az érkezettek közt olyan is, ami dec 15ös volt. Szóval továbbra is lutri a szállítási idő. Szerencsére ritkán tűnik el küldemény idejövet, így pár dolláros dolgoknál van, hogy nem nyitok dispute-ot, mert 1-2 héttel lejárat után megjönnek.
Továbbra is az a szubjektív véleményem, hogy a helyi posta és kézbesítő nagyban számít az eltűnések gyakorisága kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#162002) Debilon válasza Beni2360 (#161999) üzenetére


Debilon
addikt

Akkor Te vagy hatodikas gyerek, vagy nő vagy😁

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#162003) kory24


kory24
őstag

Másik kérdésem, hogy van egy ilyen csomagom, amit 12.05 rendeltem, de mintha még el se hagyta volna az országot:

[kép]

Másik nemrég leadott rendelésemmel kapcsolatban írt a webshop, hogy még nem adta fel, de ha fel is adná a vámtól azt az infót kapta, hogy valami hosszú kínai újévi ünnepek miatt késik posta, így visszaküldenék neki csomagot, így leghamarabb vmi február 12-kor tudná feladni vagy mi de ha vám visszaküldi akkor nem tud teljes refund adni a költségek miatt, ezért jobb lenne ha még most cancelezném, úgy teljes refund kapnék vissza.
Ezt értem tiszta sor, canceleztem is.

Na de ebből kiindulva, ha az első képen látható csomag még el se hagyta kínát, akkor van rá esély hogy még az újévi ünnepük előtt elhagyja és megkapjam?

Egyébként a Shop neve: BlitzWolf Direct Store

(#162004) agroman válasza azbest (#162001) üzenetére


agroman
senior tag

#metoo
igen sajnos vmit babraltak a rendszerrel mert en sem tudom, hogy miujsag a hosszabitasaimmal. nem talalom sehol, hogy elfogadta-e az elado..

------

(#162005) azbest válasza kory24 (#162003) üzenetére


azbest
félisten

Csak rá akartak venni, hogy te töröltesd a megrendelést, ami nincs nekik valójában készleten. Ha ők töröltetik, akkor az számukra rossz pont az alinál. Biztos túl sokat adtak el és csak februárra gyártják le a hiányzó mennyiséget.

Az a követési infó meg bármit jelenthet. Lehet szállításra vár, lehet már ideát van, csak a magyar posta nem vette fel a rendszerében... ha meg esetleg valami átcsomagolós szállítási mód, akkor addig nem is fog frissülni, míg el nem ér az eu-ba. Már, ha egyáltalán követhető szállítási mód, mert van ami csak kamu generált, hogy legyen mit megadni az alinál. Szóval bármi lehet.

gondolom a blitzwolf az útonlévő küldeményes, nem pedig a kamu töröltetős

[ Szerkesztve ]

(#162006) i-sti válasza Dluinet (#161994) üzenetére


i-sti
senior tag

Ezt ajánlom, az XL, méretet.
Tesztelve
42-44 lábra is tökéletes.
Jó minőségű, egy 5ös fekete pakkot rendeltem.
Nagyon megvagyunk elégedve vele. :R

Novum Forum Siculorum

(#162007) gyapo11


gyapo11
őstag

Reggel vettem Gearbesten egy lámpát biciklire, 15-80 business day. Rájöttek, hogy jobb ez, mint az állandó reklamáció, refund, aztán mégis megjön mi legyen most. 112 napig nyugi van.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#162008) kory24 válasza azbest (#162005) üzenetére


kory24
őstag

Igen a tracking fotós a blitzwolf.

Másik, aki cancelt kérte pedig a Mijia Device Store.

(#162009) Dluinet válasza i-sti (#162006) üzenetére


Dluinet
nagyúr

link lemaradt?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#162010) i-sti


i-sti
senior tag

2 vacsorát bírták a kínai kések. A kicsinek már kiesett az éle. :((

Valaki tud rendes ragasztót ide?

[link]

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#162011) i-sti válasza Dluinet (#162009) üzenetére


i-sti
senior tag

Bocsi: [link]

Novum Forum Siculorum

(#162012) peestike


peestike
senior tag

Vezeték nélküli csengőre lenne valakinek ötlete, hogy milyet lenne érdemes?
Olyan 25 méter lenne az adó-vevő között. Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#162013) Beni2360 válasza i-sti (#162010) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, a kuka tetejénél a fogantyút megemelve találod. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162014) Gézengúz válasza i-sti (#162010) üzenetére


Gézengúz
addikt

Olyan kis felületen nemigen fogja meg semmi normálisan.
Nem véletlenül ment egyből tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#162015) Beni2360 válasza peestike (#162012) üzenetére


Beni2360
félisten

Pár napja volt éppen megosztva keressél rám

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162016) hzsolee válasza i-sti (#162010) üzenetére


hzsolee
őstag

Jézus, utolsó vacsora edisön..... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#162017) jmuranyi válasza i-sti (#162010) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, én ilyet vettem, ez bírja.

[ Szerkesztve ]

(#162018) Met válasza i-sti (#162010) üzenetére


Met
nagyúr

Lehet mégis ki kellett volna olvasztani azt a húst :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#162019) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok!

Itt a fórumon találtam egy akciót blitzwolf fülesre. Meg is rendeltem, kifizettem Október 29-én, Dec. 6-án feladták, azóta semmi. A trackingnél azt írja not found. Írtam az eladónak, írtam a banggoodnak, senkitől semmi válasz, és azért 3000 Ft-ot inkább nem dobnék ki az ablakon.

Vita indítási lehetőség nincs a terméknél csak "confirm order received" .

Most az élő chaten sikerült valakit elérnem, annyit írtak, hogy 1 napon belül lesz írva infó a termékről a trackingnél, ez természetes és ne aggódjak amiért várnom kell. Hát, 16-20 munkanapot írtak szállításra.

Mindegy már amúgy sem aktuális, mert közben type c-s telefonom, de lesz módja visszaigényelnem a pénzt ha nem érkezik meg a hónapban ?

(#162020) szabi__memo válasza jmuranyi (#162017) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De ez utcai harcra van, nem konyhai használatra:)

(#162021) i-sti


i-sti
senior tag

Sima jól vágó kerámia kést akartam rendelni. Erre a kerámiásra volt ajánlás, hogy több is bevált.

Szóval semmi esély a javításra? :(

Éle tényleg rendben volt. Azért sajnálom.
Markolat is jól tartott, csuszás gátló szilikon, szépen kidolgozva.
Épp a markolat és a penge találkozása szar :(

Novum Forum Siculorum

(#162022) Mr.Csizmás válasza i-sti (#162010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ikea 365+

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162023) betyarr válasza Mr.Csizmás (#162022) üzenetére


betyarr
veterán

+1

másfél éve használom teljes megelégedéssel.eddig még élezni sem kellett.

(#162024) mobilizmo válasza i-sti (#162021) üzenetére


mobilizmo
addikt

Biztos hogy ez kerámia? Nekem inkább festett acélpengének tűnik. Legalábbis a két kép közül az elsőn nagyon csillog az él.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#162025) i-sti válasza Mr.Csizmás (#162022) üzenetére


i-sti
senior tag

Ez?

Novum Forum Siculorum

(#162026) i-sti válasza mobilizmo (#162024) üzenetére


i-sti
senior tag

Szóval kétségbe vonod a kicsi kínai állítását? ;]

Novum Forum Siculorum

(#162027) farkas-j válasza i-sti (#162021) üzenetére


farkas-j
őstag

Én a Lidl-ben vettem tiszta fém ERNESTO késeket (hasonló kinézetű mint a linkelt IKEA-s), talán ezer Ft sem volt darabja. Brutál élük van és úgy tűnik jól is tartják.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#162029) Mr.Csizmás válasza farkas-j (#162027) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem véletlenül volt annyi, mert tényleg csak a külső hasonló, valszeg biliacél.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162030) erdey_a válasza i-sti (#162021) üzenetére


erdey_a
őstag

kb 1 éve használom ezeket a késeket teljes megelégedéssel, élezés nélkül éppen olyan élesek, mint kezdetben.
tányéron nem vágunk velük és nem rakom mosogatógépbe, ennyi a megkötés a fém késekhez képest.
nálam abszolut ajánlottak.

Vérboci

(#162031) i-sti válasza erdey_a (#162030) üzenetére


i-sti
senior tag

Nem vágtam tányéron és nincs mosógépünk. Ez volt a második alkalom mikor használtam és a ragasztás elengedett.

Írtam is a Kés topicba hogy ajánljanak valami rendes kést + élező köveket.

Novum Forum Siculorum

(#162032) farkas-j válasza Mr.Csizmás (#162029) üzenetére


farkas-j
őstag

Ahhoz képest olyan mint a borotva ;]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#162033) Beni2360 válasza i-sti (#162031) üzenetére


Beni2360
félisten

Már akartam írni, hogy az egész kés felépítése másképpen van mint gondolod. Ragasztás ilyesmi nincs. Elvileg a kés pengge meg ami a nyélbe van az egy darabból készül és a nyelet azt rá fröcsöntik egy szerszámba betéve. Vagyis ha a tövénél eltört az az alapanyag készítési hiba vagyis az egész penge előállításánál pont ott volt a gyenge láncszem. Ezeket nem kovácsolják tehát anyaghiba előfordulhat.
Ha annak a késnek tényleg olyan pici része volt a nyélbe akkor az gyalázat. Küld el a képet és kérjél refundot.
A kés topikba meg majd kapsz egy késre többszörös árat amibe ez a készlet került. A kövekről meg nem beszélve.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#162034) bul07


bul07
nagyúr

Ha már kés, és lehet itthoni termékeket is ajánlani
Következő akcióba pont lesz a Lidl-nél kés készlet 5db kés 2500Ft[kép], sima rozsdamentes nemesacél kések

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#162035) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok, tud esetleg valaki alis kupont Vontar x96 air boxra? Vagy esetleg helyet, ahol a 4/32-es 34 dollar alatt van? Koszonom

(#162036) Mr.Csizmás válasza farkas-j (#162032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nincs összefüggés az anyag és élesség között :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162037) Donki Hóte válasza i-sti (#162010) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Csak én nem látom a képeket :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162038) Dluinet válasza Donki Hóte (#162037) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én két szürke behajtani tilos táblát látok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#162039) DJGABI válasza Bendegúz98 (#162035) üzenetére


DJGABI
addikt

lemeradtál, szombattól csütörtökig volt -2$ kupon.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#162040) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#162036) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de az anyag és az éltartás között annál több.

nálunk étkezéshez fanyelű tramontina kések vannak használatban, főzéshez vettem egy nagy, 20cm-es 365+ös ikeást az mindenre is jó.

ha bontani kell arra, meg ott a mora companion :D

(#162041) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#162040) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd rájön, ha elkopik a factory default éldőlés.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162042) korpicschess


korpicschess
veterán

Bár még nem mondtátok, de a Tescoma Presto kések is nagyon jók, tudom őket ajánlani. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#162043) i-sti válasza i-sti (#162010) üzenetére


i-sti
senior tag

Novum Forum Siculorum

(#162044) erdey_a válasza i-sti (#162043) üzenetére


erdey_a
őstag

mit vágtál vele, vagy hogy történt az eset?

Vérboci

(#162045) Ciccuka


Ciccuka
veterán

bg point mail :N

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#162046) i-sti válasza erdey_a (#162044) üzenetére


i-sti
senior tag

Csirkemellet

Novum Forum Siculorum

(#162047) Kicsirics77 válasza i-sti (#162046) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Fagyott volt?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#162048) i-sti válasza Kicsirics77 (#162047) üzenetére


i-sti
senior tag

[link]
Ilyen volt.

Novum Forum Siculorum

(#162049) davenport


davenport
aktív tag

Nem a világ legnagyobb akciója, de ha QC4.0 töltőt keres valaki és elég a 27W, akkor a Blitzwolf BW-S12-höz itt adnak egy Bakeey 5A-es kábelt ajándékba, ami együtt, 11 dollárért nem olyan rossz ár.

No money, no honey.

(#162050) BullZeye válasza Ciccuka (#162045) üzenetére


BullZeye
veterán

Link

De itt nem látom ezt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.