Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) miroon


miroon
aktív tag

Valaki tud bevált 12V 0.5A tápot ebayről vagy valahonnan ami nem gyújta fel a házat? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#56002) DeFranco válasza balazs1956 (#56000) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hú, ez nagyon jó, kell nekem is. fémhez való marószárat is tudsz esetleg ajánlani? az nincs a parkside-készletben.

(meg ha még van más amivel érdemes kiegészíteni, jöhet arra is tipp)

(#56003) Feketelaszlo válasza janakbacsi (#55984) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

2 darab 50-eset, eggyet alulra, egyet felülre (24" monitor), bár így is egy kicsit hosszabb, 27"-on szerintem pont ideális lenne, mert nem kell ennek széltől-szélig mennie.. Monitor USB hubjáról kapja az áramot, PC-ig szerintem nem érne el a kábel, mert csak 50-60 centi.

(#56004) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#55893) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szemész mondta, hogy vezetéshez inkább a szürke és barna (kevés fényben inkább barna). Szürkével meg minden szín a helyén marad.

(#55755) Saccco: Én is ezt néztem ki, bár nem tudom mennyire lehet stabil.

[ Szerkesztve ]

(#56005) balazs1956 válasza DeFranco (#56002) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ilyen jött hozzá
Meg ilyen, meg ilyen is
Én inkább fával barkácsolok, de vettem a Lidlben egy 20 darabos gyémánt maró készletet (2000 ft)
Ezt se hagyd ki

(#56006) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lassan lejár pár cuccra a határidő (Aug 5 és környéke) és a csomagok még sehol. Ha lejárt, akkor mi a teendő? Írni kell az eladónak? Vagy ebayen belül ki kell választani az "I didn't receive it" részt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56007) Beni2360 válasza miroon (#56001) üzenetére


Beni2360
félisten

Általáben a 12V már 1A. Mire kellene ilyen kevés?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56008) miroon válasza Beni2360 (#56007) üzenetére


miroon
aktív tag

Egy linksys routernek elszallt a gyari tapja, es ahhoz kellene :) Nyilvan meg az 1A is belefer, baja nem lesz tole :R

iPhone 13 Midnight Black

(#56009) DeFranco válasza balazs1956 (#56005) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a minisatu zorall, azt már rendelem is

igazából amire nem találtam eszközt az alapcsomagban, az az, hogy egy ajtóban a zárnyelv fogadó lemezén alakítsak kicsit. pont egy fél mm-el arrébb van, mint amennyire kellene, így kicsit tolni kell az ajtón hogy bepattanjon a zárnyelv rendesen és ne feszítse a rugós szerkezetet folyamatosan.

kicsi de bosszantó probléma, dremellel egy pillanat alatt lekapom azt a pici részt, csak pont kemény fémhez tartozó marófejem nincs, amivel kicsit alakíthatnék a lyuk peremén.

(#56010) balazs1956 válasza DeFranco (#56009) üzenetére


balazs1956
senior tag

Itt mindent kapsz hozzá. Nem olcsó, de gyors megoldás., Érden lévő üzlettel

(#56011) cikasz válasza DJGABI (#55933) üzenetére


cikasz
őstag

Az, hogy valaki béna az nem a termék hibája :DDD ;]
Pont ugye az a lényege a végén lévő "drótnak", hogy elválassza a héjjától a dinnyét és utána megfordítva "csipeszként" használva simán kivehesd a szeletet!
Tudom mert egyből kipróbáltam amint megjött és tökéletesen szép szeletet tudtam kikanyarítani a dinnyéből! :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56012) cikasz válasza CactuS (#56006) üzenetére


cikasz
őstag

Szasz Cactus! :)
Először írj neki, hogy még nem kaptad meg mi a teendő ilyenkor? Nekem is volt ritkán ilyen és simán visszaadták az árát még úgy is, hogy nem volt nyomkövetés a csomagon!
De már olyan is akadt, hogy újraküldték és az megjött!
Aztán ha semmi akkor nyitsz egy case-t aztán a paypal-al lerendezitek!
:K :U
Ebay-en asszem macerásabb mert pl aliexpressen kibővíti az eladó az időt és még tudsz várni kicsit hátha megjön!

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56013) DeFranco válasza balazs1956 (#56010) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon messze van, kiesik. marad a barkácsbolt akkor.

(#56014) CactuS válasza cikasz (#56012) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hali. :)
Köszi a segítséget. Igazából a kérdésem az, hogy kivárjam, amíg lejár, vagy előtte 1-2 nappal írjak akkor az eladónak, hogy még nem jött meg? (Mondjuk kíváncsi lennék, hogy hol tűnik el a csomag. Remélem a munkahelyemnél a postás gyűjti az ilyen csomagokat... Munkahelyemre kezdtem kérni a csomagokat, címhez hozzádobtam a cégnevet is a 2. sorba, szóval a portán biztos nem tűnik el, ha odáig eljut.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56015) cikasz válasza Zeki (#55993) üzenetére


cikasz
őstag

Lidl-ben is szokott lenni ilyen.
Még nem sikerült vennem, de rárepülök ha lesz megint!

Cactus : Én is előtte szoktam pár nappal, hogy legyen ideje válaszolni :)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56016) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Ha kb. ~11e HUF értékben rendeltem valamit (egy tétel), megszívom és a 27%-os áfát kiszámlázzák kiszállításkor?

Egyébként egy Syma X5C-1 drón...

(#56017) fant0mi válasza cikasz (#56015) üzenetére


fant0mi
addikt

Hat a meggymagozobol eddig egy sem jott be. Mindegyik hibazik. Es az piszok rossz, ha abban a tudatban harapsz az etelbe, hogy ki van magozva, kozben meg megsem. En mindig kezzel csinalom a meggymagozast.

(#56018) Silent77 válasza Keeperv85 (#56016) üzenetére


Silent77
veterán

50-50%.
Ha van nyomonkövetés akkor látni fogod, hogy átjött e, vagy megfogták.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56019) Nestor16 válasza Keeperv85 (#56016) üzenetére


Nestor16
senior tag

Értesíteni fognak, hogy küld be róla a vásárlási bizonylatod, addig a vámon csücsül és csak a procedúra után küldik tovább.

Üdv, Dávid

(#56020) Keeperv85 válasza Nestor16 (#56019) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszi (a többieknek is nyilván! :R )!

VÁM-oltatni nem kell, mert VÁM mentes sávba esik, viszont a 27%-os ÁFA elvileg "standard" "jár" hozzá... :(((

(#56021) vacs válasza Cyborg (#55814) üzenetére


vacs
veterán

Nekem van Sardine SDY-019 hangszóróm.
Az árához képest jól szól, de nem szabad túl hangosan szólatni, mert a hangszórói nem a legjobb minőségűek.
Enyémben kb egy év után mentek tönkre a hangszórók, cserélni lehet, de szinte lehetetlen venni helyette jó minőségűt. Ha 11-12-es hangerőnél hangosabban nincs használva, akkor nem hinném, hogy baja lesz.
Én már inkább vennék kicsit drágábban egy xiaomi vagy blitzwolf-ot pl, ezek tuti bírják.

Más:

Shark karórák igen jó áron vannak most ali-n, [link].

Ezt a Dogfish-t venném meg, jó minőségűek ezek?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#56022) Tressy válasza Keeperv85 (#56020) üzenetére


Tressy
senior tag

27%áfa+2000ft postának hogy megcsinálja ha meg DHL és társaival jön akkor meg +6000ft

(#56023) maestro87 válasza miroon (#56008) üzenetére


maestro87
őstag

LiitoKala adapterében megbíznék, egy noname-re már nem biztos, hogy rábíznám a router-em. Ha olcsóbb kell, akkor én ezeket találtam még amit én is bepróbálnék. Van köztük fél amperes is.

(#56024) dugesz77


dugesz77
őstag

Valami normális filctollat tud valaki ajánlani. Nylon zacskóra kéne fagyasztóba feliratozni. Pár félén túl vagyok. Vagy leázik vagy elkenődik.

(#56025) balazs1956 válasza dugesz77 (#56024) üzenetére


balazs1956
senior tag

Alko hol?-os filccel próbáld, azt használok én is, ugyanerre,évek múlva is rajta marad

(#56026) Szoszo94 válasza vacs (#56021) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem volt Eachine változat (csak a logó különbözik), két hónapig bírta melóban maxon hallgatva, szétszedve pedih láttam, hogy csak 3W-osak a hangszórók és a leírás szerint 2*5W a teljesítménye - valószínű túl vannak hajtva, az erősítő 5W lehet és nem bírják a hangszórók. Odaadtam páromnak, tettem bele szintén 3W-os hangszórókat (méret miatt mást nem tallátam hozzá), azóta megy - de nincs is maxon járatva :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#56027) cikasz


cikasz
őstag

Flash-ban vettem ilyen szelepsapkát
3 packot le is ütöttem mire ma jön egy ilyen üzenet a csávótól :
Dear Friend
So so sorry to tell you that we can not ship your order.
Since our warehouse was on fire yesterday, and we can not ship your order on time now. So would you please cancel your order ? And I will be deeply grateful if you can choose the canceling reason as you don't want this order or other reasons.
Sorry again , and hope you can understand us.

Még egy képet is linkelt hozzá!

Vagy kamu vagy tényleg leégett szerencsétlennek. :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56028) miroon válasza balazs1956 (#56025) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem sose marad rajta az alkoholis filc sem, mire venném ki a zacsit a fagyóból nincs rajta semmi felirat :(

(#56023) maestro87

Köszi, bepróbálom az olcsóbbikat, mert egész meggyőzőnek tűnik mint az ebayes találatok. Nem egy drága router, kondi is szállt már el benne pár hónapja, csak megcsináltam. Van már helyette másik :)

(#56027) cikasz

Nem tudom,hogy kamu-e...de az komoly bááázzzeg :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#56029) W00dyka


W00dyka
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Szeretnék venni egy USB 2.0 v 3.0 hubot!!! Melyik az amelyiket jó szívvel ajánljátok ?

Előre is köszönöm.

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#56030) miroon válasza W00dyka (#56029) üzenetére


miroon
aktív tag

Én ezt merem ajánlani. Korrekt kis cucc, és még tápot is lehet neki adni ha kevés a szufla a rádugott usb eszközöknek. :))

iPhone 13 Midnight Black

(#56031) KTU válasza miroon (#56008) üzenetére


KTU
addikt

Milyen router?
0,5A-es routertáp nem gyakori, ettől függetlenül lehet
Esetleg valami régi, wifi nélküli?
Nézd meg az alját vagy a csatlakozónál mi van ráírva, 12V hány amper.
Vagy típusszám alapján user manual.

Az is lehet azért ment tönkre, mert nem hozzávaló volt.
Gyakran összeszokták keverni az adaptereket,
csak bedugják, ha sikerül és haladjunk. :D

Onnan rendelek én is amit maestro87 fórumtárs linkelt.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#56032) cris78


cris78
őstag

Tomtop-on új regisztráció ajándéka 200pont.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56033) W00dyka válasza miroon (#56030) üzenetére


W00dyka
tag

Lehet hülye kérdés de akkor ez random nem dobálja el az eszközöket illetve nem cseréli fel a kiosztást ?

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#56034) zoltan6 válasza miroon (#56028) üzenetére


zoltan6
őstag

ez a titka a fagyasztásnak,filctoll előtt kell az öntapadós matrica :K

(#56035) schawo válasza Feketelaszlo (#56003) üzenetére


schawo
titán

Az USB hubot terheled vele? Nem fogja sokáig bírni a hub. Hány led van rajta nálad.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56036) dugesz77 válasza zoltan6 (#56034) üzenetére


dugesz77
őstag

Volt pedig jó a sok közül csak már nem emlékszem pontosan szerintem CD-DVD feliratozó filc volt. Mindegy teszek egy próbát ezzel.

(#56037) zoltan6 válasza dugesz77 (#56036) üzenetére


zoltan6
őstag

stabilo márkájut szoktam venni a spárban,amikor megkapjuk a gyerek iskolakezdési támogatását a munkáltatómtól ilyenkor augusztus felé.

(#56038) XtremLor válasza W00dyka (#56029) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem a heten futott be pont [link] 7 portos orico kulso tapos, rendes eu csatlakozot adott nem adaptert, maximalisan elegedett vagyok, hozza azt amit elvartam.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#56039) Dluinet válasza W00dyka (#56033) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor, nem ajánlotta volna
táp akkor kell ha hordozható HDD-t dugnál rá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56040) Feketelaszlo válasza schawo (#56035) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Utánanéztem, sajnos igazad van, mert a gyártó 0.5 A-t meg USB portonként a monitorra, a LED szalagra meg méterenként 7,2 W-t írnak, úgyhogy már jócskán 1 A fölött lenne, akkor más megoldást kell majd kitalálnom.

(#56041) capafog23 válasza cikasz (#56027) üzenetére


capafog23
őstag

Nem hinném hogy kamu, mert google kép visszakereső nem találta meg ezt képet.

/Ha kamu lenne gondolom lekapott volna a netről egy képet egy égő raktárról./

(#56042) Zeki válasza capafog23 (#56041) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem hiszem hogy minden kínai weboldalt listáz a google.... persze lehet hogy tényleg nem kamuzik.

(#56043) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a 1$ AU egér

És csalódott vagyok
Ez egy ipari hulladék , de szó szerint mert mert szerintem a gyártási hibás terméket árult most ki
Amit elsőnek vettem az még rendben volt ilyen szempontból de ez
Eláll a fedő része de nagyon, az egyiken az oldal gombokkal is gondok vannak a egyik beljebb van minta a másik gomb

Pár telefonos kép róla: [link], [link], [link]

Ne várjatok sokat tőle gondolkozok rajta hogy kivágom a kukába annyira csúnyán néz ki

Elnézést kérek mindenkitől mert én linkeltem ide

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56044) IldiH válasza schawo (#55890) üzenetére


IldiH
aktív tag

Elég hozzá az a vezérlő vagy ajánlott hozzá másfélét venni? Esetleg Ipegs PG-9023-al is működik?

(#56045) maestro87 válasza cris78 (#56032) üzenetére


maestro87
őstag

50-et kaptam csak. :(

(#56046) schawo válasza IldiH (#56044) üzenetére


schawo
titán

Általában csak egérgombnyomásra kell, ahhoz meg minden vezérlő jó. De ha van néhány játék, ami teljes vezérlést tud, akkor jól jöhet egy ilyen is (de ez szerintem egér emulációt nem tud, tehát a hozzá adott mindenképpen kelleni fog). Ez a teljes vezérlő, ami tud egér emulációt is: [link] [link] review: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56047) DavidQ válasza bul07 (#56043) üzenetére


DavidQ
tag

Nekem is olyan jött. Elállt a teteje az aljától, nem működött az oldalklikk, és a görgő is szorult. Viszont, ha összepattintod az egér tetejét az aljával, akkor normálisan kattint az oldalgomb, és a görgő sem szorul. Egy kis pillanatragasztó megoldotta a gondot (nekem). :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#56048) vizimento


vizimento
senior tag

Ilyet nem vett valaki véletlen?
Fiam elkavarta az összeszerelési útmutatót, megköszönném ha valaki bescannelné/lefényképezné.
Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#56049) huliganboy válasza vizimento (#56048) üzenetére


huliganboy
addikt

LINK

[ Szerkesztve ]

(#56050) DeFranco válasza bul07 (#56043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

semmi gond, mindenkinek refundolod a vásárlást, és rendben vagyunk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.