Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) Skillet


Skillet
addikt

Vezeték nélküli egérből a sáomi az ajánlott?
Böngészéshez kellene, és lehetőleg valami nem túl mini példány.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93002) Dr. Romano válasza Beni2360 (#92981) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Fontos hogy a patront nem hagyjuk kifogyni (csíkozni) mert üresen a fúvókák szétéghetnek (a tinta hűti is őket) és ugyancsak a fúvókák lelevegősödhetnek.
Szóval nem tölteni kell, hanem rátölteni ha már úgy gondoljuk kevés lehet benne.
Ezzel a megoldással a HP patronjaim (56, 28) bőven elvannak 10+ töltési szám felett is. Ami legyilkolja őket az az érintkezők kopása ami ha megtörténik akkor a nyomtató már nem detektálhatónak jelzi (de vannak gépek amik szavatossági időt is néznek).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93003) Gsx-rr válasza Dr. Romano (#92997) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Erre nem is gondoltam,hogy ehhez olyan kabel is kell. Engem is erdekelne.

Air:Koszi!

(#93004) XtremLor válasza Skillet (#93001) üzenetére


XtremLor
őstag

Eger inkabb logitech.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#93005) Beni2360 válasza nimfas (#92984) üzenetére


Beni2360
félisten

Én meg visszatérésed alkalmából meg is vette a házat a BG-tól és 5/10 $ kuponnal 10.99 $ lett. És Alitól meg a 2.5" közbetétet 7.99 $ áran. Így az egész nem volt 5000 Ft. :C
-------------------------------
Dr. Romano - Köszi a tanácsokat de ezt már több mint 20 éve csinálom. Csak most el volt pakolva a nyomi 3-4 hónapig és annyi lett. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93006) nimfas válasza TheProb (#92989) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm, neked is Beni. Esetleg ez?
[link] ez ha jól látom egyszerre tudja a 2,5-3,5-et plusz 2db USB 3.0 port.... Kell nekem nézelődni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#93007) w.miki válasza Beni2360 (#93005) üzenetére


w.miki
veterán

utántölthető patronokat nem használsz?
Ali-ról rendeltem direkt ilyeneket, de még nem mertem berakni.
Nem teljesen világos, mire való a szilikon gyűrű, kell-e bele, és hogyan áll meg?
Látom a képen, hogy azt mutatja, hogy tegyem bele a fejbe, de a sima utángyártott patronoknál nincs semmi ilyen.
Azt csak beleteszem, és kész. Ez a tölthetőt még nem mertem.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#93008) Beni2360 válasza nimfas (#93006) üzenetére


Beni2360
félisten

Most írtam, hogy én mit választottam és ez csak igény kérdése, hogy mi kell pluszba még neked.
Nem rossz ha ki tudod használni, mivel te ideglenesen akarod használni mentésre ha jól emlékszem akkor nem kell állandóan üzemelnie. De a te pénzed és a te választásod. Az ORICO az egy bevált márka már.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93009) TheProb válasza nimfas (#93006) üzenetére


TheProb
veterán

Ránézésre ja, ebben van mind2. Bár képek alapján nem tűnik túl minőségi cuccnak. Meg ugye ha már ilyet veszel, akkor gondolom akarod majd cserélni is a rack-eket,kérdés, hogy van-e külön vehető rack.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93010) Beni2360 válasza w.miki (#93007) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek a tartályos patronok a legjobbak mert a fúvókák a gépben vannak és én anno tucatszám vettem itthon majd töltöttem is.
Szilion gyűrűkkel még nem találkoztam de biztosak méret kiegyenlítésre van nem kell tőle félni semmi baja nem lesz a nyominak. Nekem már a drágább patronjaim vannak ami fúvókákkal együtt van és ez már gubancosabb mint a tartályos. Ezeket is lehet utántőlteni de a chipet ki kell kapcsolni mert különben nem indul el.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93011) Beni2360 válasza TheProb (#93009) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez maga a rack és csak a vinyót kell benne cserélni.
Kicsi gugli fordítás: támogat 50 000 ciklus forró csere.
támogatja a különböző vastagságú 3,5 "HDD és 2,5" SSD / HDD 7-9,5mm vastag.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93012) TheProb válasza Beni2360 (#93011) üzenetére


TheProb
veterán

Hát ezeknek az a lényege, hogy gyorsan lehessen cserélgetni a háttértárat. Ezért van rajta a "kilincs" is. Máskülönben semmivel sem lennél vele előrébb, mint ha leveszed a gép oldalát és normál módon cserélsz storage-ot. Persze ezek a kínai vackok gondolom nem támogatják a hot swap-ot, ami ugye menet közben is lehetővé teszi a cserét, mint a SAN-ok esetében pl.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93013) norbert1998 válasza Sanki (#92991) üzenetére


norbert1998
veterán

&asdasdasd
Ez állásában, a szekrényben tört el :F megnéztem mindig hogy jó jött-e, és ez már fél eve ott állt. Nagy repedés közepén.

(#93014) Beni2360 válasza TheProb (#93012) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem értem a hsz-t mert én is pont ezt írtam.
Hogy ez a rack és csak a vinyót kell benne cserélni.
Nemrég írtam másnak, hogy egy NAS kell és lehet benne cserélgetni a vinyót, erre lehurrogtak, hogy az nem jó dolog. :F
Én is megrendeltem (ORICO)és több kisebb vinyóm van amit cserélgetni fogok benne. Azért van ajtó rajta elől és kapcsoló is ami szerintem talán menet közbeni cserét is lehetővé tesz ha a vinyót úgy állítod be.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93015) Skillet válasza XtremLor (#93004) üzenetére


Skillet
addikt

Logitech volt.
3e-nél többet nem adok egy egérért.

Szóval akinek van xiaomi egér, jöhetnek az infók.
Esetleg tecknet... az is volt itt ajánlva.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93016) Dr. Romano válasza Skillet (#93015) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Azokat nem ismerem, de én már több mint két éve egy ilyet nyúzok és nekem tökéletesen elég :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#93017) ANOka


ANOka
őstag

A Banggood-on most olcsó(bb) a BlitzWolf Ampcore kábel.
Legalábbis a micro USB 2.5m-es biztosan, mivel azt ~1 hónapja 6,39 USD/db áron vettem ugyanitt.

(#93018) ANOka válasza Skillet (#93015) üzenetére


ANOka
őstag

Tecknet egér --> (#90139)
Ehhez csak annyi a kiegészítés, hogy tegnap már 1x használtam. Működik. Újabb tapasztalat még nincs vele.

(#93019) nimfas válasza Beni2360 (#93008) üzenetére


nimfas
addikt

A felállás a következő:

Van pc, abban van 3+1 TB winyó.
Van a "NAS" (Goflexnet) azon lóg egy 1 TB 2,5" hdd és egy 2 TB 3,5" hdd.
Ha nas-pc irányban másolok akkor ftp-n jön a cucc 50MB/s sebességgel, de ha a két winyó közt amik a nason vannak na ott csak 10-20 MB/s-el megy.

A 2,5"-es winyóra megy a letöltés, a 3,5"-en vannak a filmek,zenék, igazából az jóval kevesebbet megy, csak ha filmet nézünk róla.

Ezért gondoltam, hogy jó lenne egy rack, vagy inkább kettő hogy a 2 winyó közt sata felületen azért haladósabb a másolás. Ekkor találtam meg a kettő az egyben megoldást, az USB 3.0 csati csak a plusz.

(#93020) TheProb válasza Beni2360 (#93014) üzenetére


TheProb
veterán

Ja, már értelek. Én úgy néztem, hogy ez is olyan, mint pl a SAS vinyók, ahol a vinyó benne a keretben és kerettel együtt rakott bele a rack-be. Ezekbe akkor közvetlen, keret nélkül kell a háttértárat beletolni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93021) nimfas válasza TheProb (#93020) üzenetére


nimfas
addikt

Igen, amikor pedig nyitod az ajtót kitolja a winyót :)

(#93022) ivana válasza Beni2360 (#93014) üzenetére


ivana
Ármester

A hotswap egy jó dolog, de egy otthoni nasnál azért szerintem nem kell akkora rendelkezésre állás, hogy az a 10 perc amíg vinyót cserélsz számítson. Ez a kínai cucc meg ki tudja mennyire megbízható.

(#93023) TheProb válasza nimfas (#93021) üzenetére


TheProb
veterán

Áhhá, akkor viszont amit linkeltünk ketten is, az a 2,5 to 3,5 cucc biztos jó vele. Mmint az orico-val.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#93024) chatran válasza Skillet (#93015) üzenetére


chatran
őstag

Nekem a lapos Bluetooth-os Xiaomi egerem van. Hosszabb távon nagyon kényelmetlen. 2 óra után már elkezdett tőle fájni a kezem. Napi 1-2 óra böngészéshez talán ajánlott.
Van ennél egy újabb egere a xiaominak, amiből kihagyták a bluetootht. Viszont jóval magasabb egér, ezért talán kényelmesebb hosszabb távon.

(#93025) vargalex válasza nimfas (#93019) üzenetére


vargalex
félisten

Gyorsabb lenne, ha a GoFlex Net-en a második HDD is egy 2,5"-os lenne, ami a SATA porton csücsülne.

Alex

(#93026) nimfas válasza vargalex (#93025) üzenetére


nimfas
addikt

A 3,5"-es is a sata porton csücsül :)

(#93027) ANOka válasza ANOka (#93017) üzenetére


ANOka
őstag

Banggod / BlitzWolf Ampcore kábel
Nekem engedte használni a "12blitzw" kupon (kódo)-t is.

(#93028) ANOka


ANOka
őstag

Aliexpress-en a Shenzhen QSS Electronics Co.,Ltd eladónál a mobil appban van 2 USD-s kupon.

Ezt fel lehet használni pl. az itt tesztelt Xiaomi Power Bank 5000mAh termékre, így az 10.43 USD + 1.05 USD postázási költségbe kerül.

Tudom, hogy létezik nagyobb kapacitású Xiaomi power bank, van is nekem 1 db 10 000 mAh-s + 1 db úton. De van, akinek vékonyabb/kisebb (is) kell, mert ez pl. elfér a "hasi tasi"-ban. :))

[ Szerkesztve ]

(#93029) MADcat válasza Skillet (#93015) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Xiaomi laposat használok. Nekem bejött. De hiányolom az oldalsó gombokat a böngészésnél. Ami tetszik még benne, hogy egyszerre két eszközhöz használom. Laptophoz BT-n keresztül, mini PC-hez stick-el. Így nekem nagyon praktikus. 8 órás irodai használat viszont felejtős, részemről tuti. :K Minőség rendben, hozza az elvártat.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93030) vargalex válasza nimfas (#93026) üzenetére


vargalex
félisten

Tényleg, kivezettem neked rajta a tápot. :)

Alex

(#93031) géeles válasza Skillet (#93015) üzenetére


géeles
aktív tag

TeckNet et ajánlom, van tapasztat már vagy hatot használunk. Kiváló.
Ár elképzelésedbe is belefér....
😉

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#93032) fo_di


fo_di
őstag

tudtok olyan borotvatartót, amibe rendesen megszorul egy sima mach3-as nyele? Mert amit eddig találtam, az a Fusionre volt méretezve és lötyög a dobozban a borotva. Utazáshoz kéne, mert egyszer kifejezetten megvágtam magam a borotvával a reptéri szekunál zacsiban...

(#93033) nimfas válasza vargalex (#93030) üzenetére


nimfas
addikt

Ugye...
Szerintem ennyit tud a hardver a két rákötött winyót közt hisz az olvasás írás is rá hárul, míg PC irányban csak az egyik folyamat. :)

(#93034) vargalex válasza nimfas (#93033) üzenetére


vargalex
félisten

Ugye azért noatime-val van mount-olva?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#93035) nimfas válasza vargalex (#93034) üzenetére


nimfas
addikt

[root@alarm ~]# mount
/dev/root on / type ext3 (rw,relatime,errors=continue,user_xattr,acl,barrier=1,data=writeback)
devtmpfs on /dev type devtmpfs (rw,relatime,size=61684k,nr_inodes=15421,mode=755)
proc on /proc type proc (rw,nosuid,nodev,noexec,relatime)
/sys on /sys type sysfs (rw,nosuid,nodev,noexec,relatime)
/run on /run type tmpfs (rw,nosuid,nodev,relatime,size=10240k,mode=755)
devpts on /dev/pts type devpts (rw,relatime,mode=600)
shm on /dev/shm type tmpfs (rw,nosuid,nodev,relatime)
/dev/sda2 on /mnt/hdd type ext4 (rw,noatime,user_xattr,barrier=1,data=ordered)
/dev/sdc3 on /mnt/hdd2 type ext3 (rw,relatime,errors=continue,barrier=1,data=writeback)

Az egyik..... a 3,5" 2TB valamiért nem :F :W

[ Szerkesztve ]

(#93036) Beni2360 válasza nimfas (#93019) üzenetére


Beni2360
félisten

két winyó közt amik a nason vannak na ott csak 10-20 MB/s-el megy - Nálam se más a helyzet.
De ha átrakod a nasból a vinyókat az nem megoldás, vagy csak addig amíg másolsz? nyűgös az egész szvsz.
Én úgy csinálom, hogy média lejátszó felületén elindítom a másolást és otthagyom elkapcsolok másra.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93037) Beni2360 válasza ivana (#93022) üzenetére


Beni2360
félisten

Na kérlek szépen az illetőnek csak alkalmankénti biztonsági másolatra kellet, tehát nincs is a a netre kapcsolva a NAS tehát bőven volna ideje cserélgetni a a vinyókat a mentés idejére. Ajánlottam neki az említett ORICO megoldást is. Zsaroló vírust kapott be.
Minden Kínában készül manapság. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93038) MADcat válasza géeles (#93031) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jóóó, ez nekem is tetszik, köszi a tippet :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#93039) sing1ep1ayer válasza Skillet (#93015) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én ilyen egeret vettem nemrég: Azzor charged silent wireless mouse

Magam sem szeretem az apró példányokat. Ez olcsó volt, böngészni tökéletes, sőt, akár játszani is lehet vele. A fehér színű még viszonylag diszkrét is. A két főgomb nagyon halk, ez is pozitívum. Egyetlen hiányossága, hogy az akku töltöttségét nem jelzi, hanem egyszer csak megáll. Ilyenkor be kell dugni USB-be és megy tovább,nagyjából egy hónapig.

[ Szerkesztve ]

(#93040) sing1ep1ayer válasza sing1ep1ayer (#93039) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

(#93041) fraba válasza AllTheBest (#67766) üzenetére


fraba
aktív tag

Szia!

Ez a kesztyű, amit te is vettél mennyire meleg? Télre kéne egy kesztyű, ami ilyen képernyőnyomkodós, de nem tudom, hogy mennyire meleg. Vállalható? Xiaomi kesztyűjét 4k-ért kicsit sokallom..

(#93042) jjeahh válasza MADcat (#93029) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezekben a Xiaomikban amúgy cserélhetőek a kapcsolók? Szét lehet szedni őket, csavarozva vannak?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#93043) spiky03 válasza géeles (#93031) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem ilyen van úton: [link]

Már nagyon várom. :C

Mondjuk érdekes mert már 10-e óta itt van az országban, de még semmit sem kaptam.

Havernak meg a szivargyújtós töltője meg már megjött pedig az később érkezett az országba.

Mit csinál ez a posta...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#93044) Zola007


Zola007
veterán

[Original Xiaomi Mi Band 1S Heart Rate Wristband with White LED] 6.99
MI1S911

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#93045) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Olcsó, de jól működő android box-ot tudnátok ajánlani? Esetleg valahol akciós most?
(Plex szerverről streaminghez kellene)

(#93046) tipuka


tipuka
addikt

srácok keresek óriás egérpadot, legalább 30x70-eset max 22,50€ , kivéve , ha lehet pontozni gb-n vagy bg-n, ha nagyobb nem baj, minél minőségibbet tudtok ajánlani kérlek? szín mindegy, itthon úgy se nézi senki. előre is köszi! :R

(#93047) Skillet válasza Dr. Romano (#93016) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm :K

(#93018) ANOka
És ebből a márkából melyik az igazán ajánlott szimpla böngészéshez? Szerintem ezeknél az olcsó egereknél a kapcsoló a szűk keresztmetszet. Mi mindig kikapcsoljuk az egeret, ha eljövünk a géptől.

(#93024) chatran
Nagyon szép ez az egér. Mi sokat nem ülünk a gép előtt, legtöbbször telefonon böngészek. Ennek a kapcsolója milyen minőségű?
A magasabb xiaomi sem rossz, bár semmi extra, így külsőre. Fura viszont, az elemcsere módja.
Egyébként brútusz nekünk nem feltétlenül kell.

(#93029) MADcat
Köszönöm ;)
Még egy xiaomi cuccom sincsen. Pedig már egy ideje vadászok egy akciós pici ventilátorra. Már csak jövő nyárra lesz jó :D de eléggé szemezek ezzel a lapos egérrel. Nagyon formás darab.

(#93031) géeles
A kapcsoló mennyire bírja? Mi naponta többször is ki-/bekapcsoljuk. Akkor ebben a márkában otthon vagy :B Melyiket ajánlod belőle igazán?
Nem gémer célra lesz. Mezei böngészés.

(#93039) sing1ep1ayer
A visszafogott cuccaimhoz ez egy kicsit túmács lenne :B

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93048) Kernel


Kernel
nagyúr

Best Hot-Swap SATA Mobile Rack

Often, the simplest solution is the best.

http://www.kingwin.com/kf-255-bk-2/

https://www.tomtop.com/p-c3808.html

Ebay

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#93049) ANOka válasza Skillet (#93047) üzenetére


ANOka
őstag

Passzolom a választ.
Nekem csak ez az egy konkrét típusú darab van, amiről írtam. Ma használtam másodszor.

(#93050) MarioAna


MarioAna
senior tag

ilyen Amazon Echo / Google Home alternatíva kínai alternatíva létezik már?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.