Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) DJGABI


DJGABI
addikt

hát basszus, így nyáron tényleg gyorsabbak, 06.06.-án rendeltem, ma jött meg az 1$-s usb-s hangkártya [link]. Chinapost. Eddig minden minimum 2 hét volt.. Amúgy sokat nem tudok róla írni, működik, ennyi.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#702) Mate


Mate
nagyúr

Volt most két meg nem érkezett csomagom. Az eladók rendben visszafizetésék a pénzemet. Paypal-ra belépve meg is jeleníti, hogy valóban visszatérítették az összeget, viszont paypal nem rakta rá a számlára, hanem egyből továbbküldte a kártya adatai alapján a számlára az összeget.

Ez mind szép és jó, de bankszámlámon sincs az összeg. Mégis hány napba telik míg jóváírják?
Egyáltalán minek küldik vissza a kártyára, miért nem marad az ebay-es számlán? Majd én eldöntöm, hogy vissza akarom-e utaltatni, vagy esetleg ebay-es számlával vásárolok....

(#703) DJGABI válasza Mate (#702) üzenetére


DJGABI
addikt

3-5 nap körül volt nekem... ebay számla tudtommal nincs (javíts ki nyugodtan) a paypal meg így működik. szerintem korrekt.

max annyit tudsz, hogy ha paypalra töltesz x zsét, és abból vásárolsz akkor gondolom oda küldik csak vissza refundnál.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#704) Mate válasza DJGABI (#703) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, paypal számlára gondoltam. Vagyis kb. 1 hét múlva jelenik meg az összeg a kártyámon.

Köszönöm!

(#706) vegyszer válasza DJGABI (#701) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerinted ez HDMI-s tvbox-al együtt tud működni?
(van egy DVI-s monitorom, és külön kéne mellé hangot csiholni. Talán ezzel lehetne.)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#707) DJGABI válasza vegyszer (#706) üzenetére


DJGABI
addikt

mármint hogy mi? ilyen droidos izéke? egyébként nem hinném, drivereket telepít meg minden....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#708) mephi666


mephi666
nagyúr

filléres holmi ebay-ről, ami elengedhetetlen minden tengerimalac-tartónak :K még lehet licitálni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#709) patomi válasza mephi666 (#708) üzenetére


patomi
őstag

Érdekes számomra, már többször találkoztam ilyennel... ha megnézed a liciteket $1200 ig nullás vásárló(?)
... vagy mindjárt belecsap a lecsóba reg után.. kicsit ezeknek csalás szaga van

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#710) mephi666 válasza patomi (#709) üzenetére


mephi666
nagyúr

valószínű, de a poénérték miatt linkeltem a cuccot :DDD ...ha tényleg ennyit fizetnének egy ilyenért, tanulnék kovácsmesterséget és gyártanám a különböző lemezvérteket és láncingeket kisállatokra :DDD lenne pl rózsaszín teljesvért is kimondottan pudlikra, hátha hefner egyik "lányának" megtetszik és megveszi neki az öreg 50ezer $-ért ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#711) Mate


Mate
nagyúr

Érkezett ma pár cucc. USB 3.0-ás pendrive, usb 3.0-ás előlapi panel és egy karóra. Majd írok róluk pár sort, hátha valaki érdekelnek a cuccok :)

(#712) mrgergoke válasza Mate (#711) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nekem ma 2 db ilyen USB venti jött. A régiek tönkre mentek, ezek viszont nem válnak majd kedvenceimmé. Pozitív dolog az előzőkhöz képest, hogy dupla akkora lapátjaik vannak, persze lassabban is forognak. Negatívum, hogy hangosak (az egyik tényleg hangosan zörög). A hangosabbik gyorsan forog, az tol normálisan levegőt, a halkabb meg sztm csak azért halkabb, mert fele annyira forog csak. Nem érdemes befizetni rájuk!

https://rendeljkinait.hu/

(#713) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma jött meg ez az egérpad. Tényleg szilikon és eléggé kellemesen fekszik rajta a csukló.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#714) Mate válasza kmarci25 (#713) üzenetére


Mate
nagyúr

Ugyan ilyet rendeltem én is, de még nem érkezett meg :/

(#715) fess válasza kmarci25 (#713) üzenetére


fess
őstag

rendesen ki van nyomva a csukótámasztó rész? nem esik be mikor megnyomod? ha nem,akkor ilyet rendelek én is

(#716) Agostino


Agostino
addikt

szevasztok

megbízható konnektor - usb átalakítót tudna linkelni valaki? esetleg zippo alike öngyújtó ilyesmi érdekelne még : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#717) Zolás válasza Mate (#651) üzenetére


Zolás
addikt

Véletlen találtam ezt a topikot, és már rendeltem is egy ilyen lámpát :DDD Ennyit megér.
Ha már erre jártam, nem tud valaki jó fülbedugós fülhallgatót, amit a nyak mögött lehet elvezetni? Nővéremnek kéne, de itthon 8k alatt értelmeset nem találok sehol, hátha ebayről lenne valami értelmeseb.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#718) Mate válasza Agostino (#716) üzenetére


Mate
nagyúr

Olyanra gondolsz, amivel pl. telefont lehet tölteni? Milyen paraméterekkel kellene?

(#719) Agostino válasza Mate (#718) üzenetére


Agostino
addikt

nem, sima usb másik kütyüt tölteni, de akár 3gs-t is ha úgy adódik. sima egydarabos, bedugom a falba aztán tölt. más paramétert nem nagyon tudok adni : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#720) patomi válasza Agostino (#716) üzenetére


patomi
őstag

Én ilyen típusból vettem anno vagy 3db-ot, semmi gond nem volt velük.
.. Ha erre gondolsz

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#721) Mate válasza Agostino (#719) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, arra gondolok én is :) Ha gondolod jövőhéten feladok neked egyet, van itthon egy pár.

(#722) Bence123


Bence123
tag

Vettem egy ilyen átmenetes szűrőt azon felbuzdulva, hogy milyen jók is ezek a kínai szűrők(polárszűrő DX-ről) ma végre valahára meg is jött(28.-a leütés, 19. érkezés), de abszolút nem nyújtotta az elvárt szintet, bár gyakorlatilag semmilyent se :((( Ha a termék megérkezett, meg nem is lett baja, viszont alapvetően nem túl használható, vissza szokták adni a pénzt? Nem nagy összeg, csak idegesítő... Így már egy drágábbat se merek megvenni, hátha ugyan azt kapom :U

[ Szerkesztve ]

(#723) Mate válasza Bence123 (#722) üzenetére


Mate
nagyúr

Írj nekik, veszteni valód nincs :D

(#724) kmarci25 válasza fess (#715) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, teljesen tisztességes az anyagminőség. :K Tényleg szilikon van benne, nem szivacs. Egy kicsivel kisebb, mint számítottam rá (a képen látszik, hogy mekkora egy normál egérhez képest), de tulajdonképpen elég ez a méret. Az alja le van fedve fóliával, azt még nem szedtem le, mert nem került még a végleges helyére.
Még büdös műanyag szaga sincs. :N És plusz pont azért, hogy az eladó belegyömöszölte egy borítékba, így nem kellett a postára zarándokolni érte.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#725) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

# mate3553 - hogy' az usb darabja? : )

# Bence123 - legyen ez a tanulópénz, komolyan. örülj, hogy ennyivel megúsztad. ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor fényképezés terén ne spórolj, mert csak szívni fogsz vele. ha szűrő, tetejében polár, akkor már ne is átmenetest hanem cpl-t vegyél, abból is hoya-t. itt az olcsóság ha nem is átbaszás, de annyit kapsz amennyit fizetsz. ő nagyon megbízható, erősen ajánlott eladó, nézz körül hátha van neki 52 milis. tőle vettem 58 mm hoya cpl-t, igaz, hogy majdnem 7000 forint volt, de még mindig 4000 el olcsóbb, mint itthon.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#726) Mate válasza Agostino (#725) üzenetére


Mate
nagyúr

egy Köszönöm!/db. Elvileg ingyen fel is tudom adni, úgyhogy szállítási költség sincs :)

kmarci25: Ha jól látom az egy logitech s510 egere. Azért az nem normál egér, annál azért nagyobb :) De a méreteket nézve szerintem pont ideális a mérete. Idehaza is ekkorát kapni 1500-ért.

[ Szerkesztve ]

(#727) kmarci25 válasza Mate (#726) üzenetére


kmarci25
veterán

Jól láttad, az a típus. Talán annyiban nagyobb, hogy a gombokkal ellentétes oldalon nincs lekerekítve. :) A mérete tényleg jó, pont elég ez, de a kép alapján én kb. 1-1,5 centivel nagyobbnak gondoltam.
Itthon 1500? Akkor kb. a fele ebay-en. :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#728) Mate válasza kmarci25 (#727) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyből felismertem, imádtam az enyémet is :D Aztán a gombja kicsit... úgyhogy jött helyette s520 majd garanciában fél éve cserélve K520-ra :)

A magyar nem ugyan ilyen, amiket itthon vettem, nincs ennyire megnyújtva de az se nagyobb. Én 1500 körül tudtam venni normálisat eddig. Ha aljáról leszeded a fóliát úgy odatapad mindenhez, hogy nem csúszik, mozog. Nagyon jó. Ha koszos lesz az alja simán antibakteriális kendővel letörlöd és vadi új. Újra tapad.

Valamiért a képen koszosnak tűnik, pedig csak minimálisan az :)

[ Szerkesztve ]

(#729) Bence123 válasza Agostino (#725) üzenetére


Bence123
tag

Köszi a tippet! Próbának szántam - gondoltam nem lehet nagyon elcseszni egy átmenetes szűrőt, nem egy bonyolult dolog :D De mégis sikerült azért. Kicsit el is ment a kedvem tőle, azt hiszem megmaradok nélküle is. Polárból egyébként CPL-t vettem, az nem ennyibe került, és nagyon meg is vagyok vele elégedve, nagyon szépen teszi a dolgát.

(#730) DeFranco válasza Mate (#726) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de jól járt valaki :D :B

(#731) Mate válasza DeFranco (#730) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak nem neked is jól jönne egy? :D

(#732) DeFranco válasza Mate (#731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hááát... :B De nem akarok pofátlan lenni... mondjuk, hogy csak egy volt fölösbe...

[ Szerkesztve ]

(#733) Mate válasza DeFranco (#732) üzenetére


Mate
nagyúr

Mihez kell? andoridos telefon töltés? :)

(#734) DeFranco válasza Mate (#733) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van egy külső HDD-m amit egyszerűen nem tud elég táppal ellátni vagy a tápegységem, vagy az alaplapom, 2 USB ágon sem, külön USB3-as bővítőkártyával sem...

arra gondoltam külső tápnak egy Y USB kábellel

(#735) Mate válasza DeFranco (#734) üzenetére


Mate
nagyúr

5,1V-os 0.7 A-es a legerősebb szerintem ami van. De szerintem ez kevés. USB hubot vegyél inkább, az garantáltan meghajtja. Én is azt használok.

(#736) DeFranco válasza Mate (#735) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Próbálkoztam én már mindennel :D De lehet HUB lesz a vége...

(#737) Mate válasza DeFranco (#736) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is végigjártam az utat, csak az segített. A lényeg, hogy külső táposat szerezz, ne olyat ami simán csak elosztja usb-t, mert az semmit nem ér.

(#738) DeFranco válasza Mate (#737) üzenetére


DeFranco
nagyúr

volt neked is ilyen gondod? miért nem ezzel kezded? :D mesélnél?

akkor hogy ON is legyünk: ebayről tudsz esetleg valami elfogadhatót linkelni olcsón? nem tudom melyik megbízható eléggé, hogy rendeljek

(#739) Mate válasza DeFranco (#738) üzenetére


Mate
nagyúr

Persze, hogy volt ilyen :) Nem is egyszer. Vagy el se indul a vinyó, vagy csak simán nem működött megfelelően. Külsőtápos hub megoldotta a problémát.

Garantáltan jót nem tudok linkelni, de van egy aminél 16 13 perc múlva jár le a licit :D

USB 3-as.

Most látom, ez nem külső tápos. Mindenesetre jó áron van, lehet lecsapok rá :D

[ Szerkesztve ]

(#740) DeFranco válasza Mate (#739) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor már inkább ez, nem?: [link]

Amit linkeltél az drágább, és nincs hozzá külső táp (csak a lehetősége van meg)

[ Szerkesztve ]

(#741) Mate válasza DeFranco (#740) üzenetére


Mate
nagyúr

1200-ért nem rossz ez sem. Szerintem túl nagy különbségek nincsenek köztük. Amire figyelj oda, hogy legalább usb2-es legyen és eu-s csatlakozóval.

(#742) Agostino válasza Mate (#726) üzenetére


Agostino
addikt

ugyan már, azért egy sört / csokit csak elfogadsz : ) én monduk pesti vagyok, nem tudom te merre laksz, de ha postázni kellene akkor szerintem ne idegeskedjünk emiatt, olcsóbb kínából megrendelni : DD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#743) Mate válasza Agostino (#742) üzenetére


Mate
nagyúr

Ingyen tudok postázni, úgyhogy nem fáradság :D

[Ilyenre gondolsz ügye?][/L] Oldalt meg sima USB csatlakozás.

(#744) kmarci25 válasza Agostino (#742) üzenetére


kmarci25
veterán

de ha postázni kellene akkor szerintem ne idegeskedjünk emiatt, olcsóbb kínából megrendelni

A nap beszólása! :D És a vicc, hogy a legtöbb esetben igaz. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#745) mrgergoke válasza Mate (#743) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hogyan postázol ingyen, ha nem titok? :)

https://rendeljkinait.hu/

(#746) Mate válasza mrgergoke (#745) üzenetére


Mate
nagyúr

Rokon, munkahely, postarészleg. Ezek a kulcsszavak :D

(#747) mrgergoke válasza Mate (#746) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Annyira tudtam :D Jó dolog lehet, mennyivel többet kapnék a cuccokért, ha pk nem is lenne :D

https://rendeljkinait.hu/

(#748) Mate válasza mrgergoke (#747) üzenetére


Mate
nagyúr

Ritkán szoktam feladni cuccot így, de ha már van ilyen lehetőség kihasználom :)

(#749) petipetya


petipetya
nagyúr

Találkoztam pályafutásom eddigi legsunyibb eladójával. Ez a külső aksi rossz, mert alig tölt: [link]

- privátban írtam az eladónak, hogy rossz, mit tegyünk
- jött a rizsa, hogy ne küldjem vissza, mert az neki és nekem is pénz
- mondtam, hogy kérem vissza a 6,5 USD-t
- erre kaptam egy 2 dolláros visszatérítési ajánlatot és azt, hogy utána pozitívan értékeljem :D
- írtam, hogy nem, kérem a 6,5 dollárt
- erre 4 dollárt ajánlott
- már nyitottam is az ebay hibajegyet
- erre besírt a priviben, hogy miért nem neki írtam elsőre
- azóta az ebay hibajegyben beszélünk, megtette ugyanazokat az ajánlatokat, én pedig a 6,5 dollárt kérem vissza

Az ebay hibajegy határideje holnap jár le, várom a fejleményeket. Ha délig nem jutunk előrébb (már pedig nem fogunk), akkor azt jeleznem kell az ebay felé ezt írták a hibajegyben).

"nincs rá lezsóidő"

(#750) Melack


Melack
veterán

Tegnap jött meg ő.

10 dollártól nem vártam sokat, de:
- cca 5-6 méterre az eszköztől is szépen szól
- csak csutkára feltolt hangerőnél kezd el "recsegni"
- könnyen talál BT jelet
- Egyszerűen használható
- Van súlya
- Jó a fogása
- Kis dobozában kaptuk, kábelekkel, korrektül csomagolva.

Akinek kicsi BT-s,akksis hangkeltő kell, annak csak ajánalni tudom.

( Ugyanitt - mármint nálam - Android figurás változat eladó, az kábeles, de jól szól az is. )

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.