Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) krisztianAMG válasza Ombre85 (#49995) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem is van egy, már vagy' 3 éve vettem. Nem alszik el, pont olyan célra rendeltem amire te szeretted volna használni, és tökéletesen teszi is a dolgát. A múlt héten rendeltem még egyet, remélem sikerül megint olyan kifogni, ami éber marad.

(#50002) interstate76 válasza krisztianAMG (#50001) üzenetére


interstate76
addikt

Ez érdekes. Mindjárt kipróbálom, hogy az enyém elalvós-e.

Szerk.: nem alszik el (pár perc alatt legalábbis biztosan nem).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#50003) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Melóba (esetleg éjszakai kerékpározáshoz) keresnék sárga szemüveget, ha lehetséges, akkor páramentes kivitelben.
Kipróbált érdekelne elsősorban és ebay link.

#?*@&!

(#50004) KTU


KTU
addikt


Ilyen vagy hasonló spot tartót / karikát keresek,
mi a keresőszó? :U
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50005) Met válasza KTU (#50004) üzenetére


Met
nagyúr

[link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#50006) Ombre85 válasza interstate76 (#50002) üzenetére


Ombre85
tag

Hát akkor én jól kifogtam :D
lehet, hogy ezek alapján megpróbálom újra, hátha már csak nem elalvós létezik

(#50007) KTU válasza Met (#50005) üzenetére


KTU
addikt

Köszi!
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50008) interstate76 válasza Ombre85 (#50006) üzenetére


interstate76
addikt

Érdemes futni vele egy kört, mert az enyém azóta (kb. 1 órája) sem aludt el, azaz már nem is fog. Ha biztosra akarsz menni, vásárlás előtt kérdezz rá az eladónál! Az enyém 4 hét alatt ért ide, innen rendelve.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#50009) mirci18


mirci18
addikt

Tudtok nekem emberi áron itthon vagy kint tölthető cr20 elemet (baby ceruzaelem)?
Egyenlőre csak átalakítót találtam.
Morzsaporszívóba kellene mert a gép 10 éve megvan de eddig szekrényben pihent és most hiába töltöm csak 20-30 másodpercet bír az akku.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50010) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! Jött egy csavarhúzó készlet: a tízből kettőnek lába kélt (a belső zacsi fel volt szakadva, illetve a külső, borítékként szolgáló zacskón volt egy lyuk, ahol lehet kislisszolt némi segéderőt igénybe véve). Ami érdekesebb: még kettő van, ami nem csavarhúzó, hanem csak hengeresre le van esztergálva oszt csókolom. Erről írtam is az eladónak, hogy ezmegez van a belső zacsira írva, ugyammá nézze meg, hogy jót küldött-e egyáltalán. Azt írta, hogy jót küldött, így a termék selejtes. Azért a tízes szetből 6db így is használható... 1.13+1.05AUD volt a vételár, 0.5AUD-t visszautalna, terrible sorryzva. Ez olyan ajánlat, amit illik elfogadni, vagy ne áruljon selejt készletet (két csavarhúzó nem csavarhúzó volt), és mást javasoltok? Nem a száz forinton vacillálok, inkább az elv... Kösz az infót :)

[ Szerkesztve ]

(#50011) Dealer95 válasza spidersoft (#50010) üzenetére


Dealer95
őstag

Fogadd el a partial refundot, aztán majd az értékelésbe leírod, hogy selejt volt közte, de jelezted az eladó felé és korrekten visszafizetett az árból.
Mást nagyon úgysem tudsz tenni.
Szerintem

[ Szerkesztve ]

(#50012) szami777


szami777
addikt

Ma érkezett: QCY QY8 bluetooth fülhallgató.

Május 12-én vettem, rendben megérkezett, doboza, kinézete igényes, jól szól.bár kicsit bumszli az agybadugó részénél. A most használt bluedio n2-höz képest a kialakítás rosszabb, viszont jobban szól. A kínai duma a bluedio után kicsit zavaró, de meg lehet szokni.
Az egyetlen probléma, hogy a Xiaomi redmi note 2 nem látja a fülest, csak az Lg-m, így eddig csak félsiker. Fene se tudja, mi lehet a baj, a bluediot látja rendesen, ezt nem. :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#50013) IG55


IG55
senior tag

Valami ilyesmiegészen rövid apa-anya USB toldót keresek. Inkább fekete legyen. Van valakinek tippje, melyiket érdemes venni?

(#50014) KTU válasza IG55 (#50013) üzenetére


KTU
addikt

Ilyen érkezett pár hete,
ez is kék, :U
de kicsit olcsóbb, a kék rész 30cm
USB 2.0 A Female To A Male kábel

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50015) xors


xors
senior tag

Ugyan nem ebay, de megbízható bolt, valaki már rendelt ilyet? Bluetooth -os aux átalakító
Lehet berendelem ennyiért nem rossz.
Ugyaninnen most rendeltem japánnak mondott 18650 -es akksikat.

(#50016) Silent77 válasza xors (#50015) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon drága bg-n az akku. :(
Máskor innen vedd: [link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50017) tahepa válasza xors (#50015) üzenetére


tahepa
senior tag

...és innen meg is kapod az akksikat...

(#50018) Silent77 válasza tahepa (#50017) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt úgy írod, mintha onnan nem...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50019) tahepa válasza Silent77 (#50018) üzenetére


tahepa
senior tag

Igen , onnan több rendelt cuccom nem jött meg. Az általam linkelt shopból eddig nem kevés rendelésemből (ecigis cuccok - bő három év alatt) 0 azaz nulla csomag eltűnés. Ez az én tapasztalatom.

(#50020) KTU


KTU
addikt

Ha már akku,
(AAA) 10440-es duo Battery Pack-ot keresek, dect telefonba, csatlakozót majd lecserélem ha más van rajta
vagy végső esetben forrasztófüleset.
de inkább gyári pont hegesztett lenne jobb, az "aldis natur", ami forrasztva lett, 1 évet se bírt. :(

Merre hogy keressek rá?
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50021) cikasz


cikasz
őstag

Iskolatáskát vett már valaki aliról vagy ebay? Általános harmadikos lesz jövőre a fiam és kellene neki egy táska. Vagy itthon is lehet kapni jót nem horror áron?
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#50022) elszabi


elszabi
tag

Nem tudom, volt-e már, de fényt derítettem a bontott csomagokra. Mármint nem maga a postai csomag bontott, hanem a termék, ami benne van.

Írtam pár hete, hogy volt némi videó és kép az ajándéknak vásárolt Syma X5 microsd kártyáján (nem a szokásos tesztképek).

Eddig is sejtettem, de most már összeállt a kép.

Szóval, ha van QC matrica a dobozon, akkor az beleesett a szúrópróbaszerű tesztelésbe, amint valószínűleg a GB és a BG végez. Ilyenkor a terméket látható módon kibontják, tesztelik, visszazárják. Néha ez nem tűnik fel, máskor igen: Pl, volt power bank, aminek a fóliáját úgy kaptam meg, hogy nem is a tetejére, hanem csak úgy az oldalára volt ragasztva. Illetve most egy fülhallgatót bontottak ki trükkösen, nem a perforáció mentén, hanem alulról. De ilyenkor mindig ott a QC matrica is a csomagoláson.

(#50023) Silent77 válasza tahepa (#50019) üzenetére


Silent77
veterán

Én is mindkét helyről, nincs semmi gond egyikkel sem.
Főleg mostanában, gb nagyon gyors.
Eddig nekem se volt szimaptikus, de ha csomagban veszem olcsóbb, 30%-al lentebb lehet vinni az árát pontokkal.
Egy videós értékelésre adnak 1,60 dollárt.

Pár napja írtam, hogy jött akku és lámpa, 8 nap alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50024) spidersoft válasza IG55 (#50013) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ilyen extrém/diy esetekre mindig kíváncsi vagyok, hogy vajon mire lesz -- jelen esetben mit ér, milyen helyzetben segíthet egy extrarövid hosszabbító :K Megírtam, hogy elfogadtam az ajánlatát, de nézze meg a készletét, mert nekem ezek nem tűnnek csavarhúzónak.

(#50025) xors válasza cikasz (#50021) üzenetére


xors
senior tag

Táskákat már én is nézegettem, de rendelni nem mertem, szerintem a minősége szörnyű lehet annak ami olcsó. Ha meg már táska akkor én decathlon-t javaslom, ott nagyon jó minőségű cuccokat lehet venni, normális áron.

A 18650 akku meg majd kiderül milyen, banggood -al jók a tapasztalataim, nem akartam gagyit rendelni.

(#50026) Beni2360


Beni2360
félisten

Na a mai nap beindult a Miki móka tára, egyszerre nyolc csomagom jött és köztük csak egy volt aláírós.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50027) Silent77 válasza xors (#50025) üzenetére


Silent77
veterán

Ugyanaz mindkét oldalról. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50028) IG55 válasza spidersoft (#50024) üzenetére


IG55
senior tag

Akkor figyelj:

Media lejátszóba dugok ilyen körömnyi flash drive-ot. Valamiért állandóan (még kikapcsolt állapotban is) úgy melegíti a lejátszó a tárolót, hogy az nekem nem tetszik.
:DDD

(#50029) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

Olcsó golyóstollat keresek, legegyszerűbbet (tehát kb olyan mint egy Signetta, de igazából mindegy), kb 200db-ot.
Kb 15-20ft van darabjára.
Tud valaki segíteni?

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#50030) Beni2360 válasza Silent77 (#50023) üzenetére


Beni2360
félisten

Az rendben is volna én is ma kaptam 3 csomagot tőlük, rögtön vissza igazoltam tettem fel képeket ahol azt írták, hogy 20 pon vagy a duplája ha .... , és még videót is csináltam róluk. Kapom a levelet, hogy 10-10 -10 pontot jóváírtak a képek végett és jó vásárlást. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50031) Silent77 válasza Beni2360 (#50030) üzenetére


Silent77
veterán

Ellenőrzik a videót, holnap várhatóan jóváírják.
Ha napokig nem történik meg, írni kell nekik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50032) Tomi0703 válasza Beni2360 (#50030) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem 2,5-3 hétig nem írták jóvá a képekért és videóért járó pontjaimat. 4-5 napi levelezés után megkaptam, de nehéz szülés volt. :D

(#50033) Josi válasza MineFox54 (#50029) üzenetére


Josi
aktív tag

Irószer nagykerben (pl Corwell)
Golyóstoll
11,70 + áfa darabja 50 db-os kiszerelésben.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#50035) zsiz válasza norbert1998 (#49971) üzenetére


zsiz
őstag

Ha kész a projekt, írhatnál róla, érdekelne :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50036) w.miki


w.miki
veterán

Szúnyogirtó lámpát (kék fényű) tudnátok ajánlani?
Anno a haverom a Metroban vett, az nagyon jó volt, irtotta a szúnyogokat.
Aztán volt hasonló a LIDL-ben, az semmit nem ért, csak az a szúnyog ment bele, aki csak véletlen járt arra.
Van ajánlott típus kínából, vagy akár belföldről is?
Szobába kellene.
(Van szúnyogháló, de az meg a mutáns, gyilkos gyerekszúnyogok ellen nem ér semmit.)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50037) norbert1998 válasza zsiz (#50035) üzenetére


norbert1998
veterán

Rendben :R

Még egyelőre az elektronika után hajkurászok. Elég bonyolult, hogy akkor mibe mekkora feszültség megy, mekkora áramerősség jön ki belőle, és hogy ezek miatt mekkora tápegység kellene. :F

(#50038) MineFox54 válasza Josi (#50033) üzenetére


MineFox54
őstag

Király, köszi!
Ez a legjobb :D

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#50039) MineFox54 válasza Minstrel (#49778) üzenetére


MineFox54
őstag

Elég vacak, feldől a nagyító miatt.

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#50040) Josi válasza MineFox54 (#50038) üzenetére


Josi
aktív tag

csak annyit még, hogy ez nagyker, szóval regisztrált viszonteladók vásárolhatnak náluk.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#50041) Saccco válasza cikasz (#50021) üzenetére


Saccco
nagyúr

A TV-ben reklámozták azokat a kicsi Arpenaz táskákat, vettünk belőle, elég jók, viszont azok tényleg kicsik. De az alapján más táskájuk is jó lehet, pl.1, pl.2..

Tapasztalatom alapján a kínai boltokban kapható hátitáskák nagyjából 1 évet bírnak munkában (hasonló terhelést kaphat a könyvektől a suliban is), viszonylag értelmesebbeket már 3 ezer körül lehet találni. Többnyire a belső műanyag kezd el szétmállani, ami aztán mindenre ráragad.

szerk.: Ami megéri a felárat (ha az), az egy jó párnázott háttámlarész, én erre rászánnék egy kisebb összeget (+2-3eft).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50043) Mr.Csizmás válasza spidersoft (#50010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no offense, de jakemy nem érné meg jobban az ilyen noname izék helyett?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50044) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Valaki használ wifis, mozgásérzékelős ip kamerát? Van valami ajánlott csájníz 10 ezer alatt? Az a gyanúm, hogy valaki bejárkál az albérletben a szobámba a tudtom nélkül, erre kéne bizonyítékot szerezni. Olyan kamera kéne ami ha mozgást érzékel, emailben értesít, miközben lő pár képet az elkövetőről. Ha tudtok valami jót, ne tartsátok magatokban :)

(#50045) Zeki válasza cikasz (#50021) üzenetére


Zeki
nagyúr

Körbejárod a hipereket, hátha valahol akciózzák... mivel nálunk van beiskolázási utalvány, így mi a Budmilban vettünk iskolatáskát. Az kibírt volna 3 évet is, ha nem unja meg a lányom. Az emeletes tolltartó viszont nem az erősségük.

(#50046) KL48 válasza interstate76 (#49993) üzenetére


KL48
tag

Ez a CUBE X3 vajon ugyan az, mint a Tescoban (régebben volt) kapható "lab31" jelzésű? Nekem az van, külsőre ikrek, de a rádió részt nem sikerült előcsalnom belőle. Lehet, hogy nincs is? :F

(#50047) Devil Smile válasza vwpolopg (#50044) üzenetére


Devil Smile
őstag

NEm tudom mennyire lesz jo mert epp tegnap rendeltem belole 2db ot (igaz ez nem wifis) online nezheto kepet kuld mozgas eseten IR is van benne es kulteren is hasznalhato... Kollegam vett Escam QD900ast amikor meg jo arasitott volt ( 12500.- ) azok is egesz jol teszik a dolgukat.. ha belteri kell akkor most 10-12e kozott vannak tavolrol forgathato oda vissza audios escam kamerak is abbol egy ilyet rendeltem szinten tegnap es ez wifis :R :R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#50048) huliganboy


huliganboy
addikt

Rendeltem pár EB cuccot kintről. Az eladó 5 hó 3.-án jelezte hogy feladta a csomagot. A hozzá adott tracking két napja kezdett élni...

25 napot űlt a dolgon.. Hihetetlen, ilyenem még sosem volt, pedig túl vagyok pár száz rendelésen :W

Adja neki az úr hogy ide érjen :DD

(#50049) elszabi válasza vwpolopg (#50044) üzenetére


elszabi
tag

Ha van mezei webkamerád, akkor egyszerű programmal is megcsinálhatod. Nálunk a társasházban volt pár zűrős lakó, akkor raktam ki az ablakba hosszabbítóval egy kamerát mozgásérzékelővel - még álcáztam is. :) Mikor hazajöttem, mindig megnéztem, mi volt a műsor. Így kaptam rajta őket, hogy ellopták a szárított ruháinkat. De a kamerával láttuk, hogy a fickó futtatja a nőjét (óránként érkeztek kuncsaftok), jöttek hozzájuk rendőrök folyamatosan igazoltatni őket, hoztak feltehetően lopott bicikliket... Durva idők voltak. Aztán egyszer visszanéztem a felvételt és láttam, hogy vezetőszáron vitték el a srácot a rendőrök. Azóta szerencsére nem láttam őket. És a lakást is megvette valaki más - az új tulajnak is mi jeleztük, hogy bár a lakás már elkelt, a drogosok az ablakon másznak be a lakásba, hiába raktak lakatot az ajtóra. [Természetesen a felvételek elkészítése nem volt 100%-osan jogszerű, de nem igazán éreztük magunkat biztonságban, így ez tűnt a jó megoldásnak.]

(#50050) chatran


chatran
őstag

Kisebb ssd-t rendelt már valaki sincerity-től? Megfogják a vámon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.