Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Banggood-on egy új drón a Walkerától F210 nem egy kezdő járgánynak néz ki, illetve egy drágább füles, amire előrendelési kedvezmény is igénybe vehető (darabszám korlátos).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40002) Donki Hóte válasza DavidQ (#39993) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ne vedd meg a linkelt cuccot, addig, ameddig meg nem nézed, hogy passzol-e az autód szivargyújtó csatlakozójába!!!!

Ez a kialakítás a nálunk futó autók 99 %-ában nem használható!!!

Amúgy az, hogy valakinek sistereg a transmitter az autójában, az az esetek nagy részében azért van, mert a transmitter a műszerfal környékén van valahol, az autók antennája meg az autó hátsó részében a tetőn, ezért kicsi jel jut el az antennáig. Próbáljátok meg próbképpen a csomagtartóban lévő szivargyújtó aljzatba rakni a transmittert, ha ott az antenna közelében jól működik, akkor nem a transmitter hibája a sistergés.

Mondjuk a linkelt cucc bluetotth-os, tehát ezt a problémát kiküszöbölné, a gond a csatlakozójával van.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40003) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Valaki tudna valami jó vezetéknélküli egeret ajánlani?

Egyet már vettem Alin és, ha magát az egér funkciókat nézem akkor semmi bajom nincs velemi, mivel ~1500 Ft-ért tökéletes. Kivéve azt, hogy kb. másfél, egy hónap alatt kivégez egy elemet :((( Most azon gondolkozom, hogy egy BT-set veszek, dongle nélkülit, így legalább azzal sem lesz baj. Igazából nem a pénzt sajnálom rá, csak nem akarok feleslegesen venni még egy egeret amit nem használok semmire.

Ja és persze a low-price felé húzok, olyan 5$-10$ közöttit keresek :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40004) Saccco válasza Gergosz2 (#40003) üzenetére


Saccco
nagyúr

Genius NS-6015 egér, Wireless, Égszínkék - Emag ingyen kihozza, 1.990ft :U

Több hasonló egér.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40005) L4mie


L4mie
veterán

ppl!
honnan tudok eredeti akkukat rendelni, mert korábban dealextremmel, most meg gearbesttel így jártam:
[link]

Saccco: páromnak ilyen van laposhoz, szereti de nem egy túl megbízható darab :S sajnos megmakkant 1 éven belül 2x is.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40006) Beni2360 válasza bul07 (#39991) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek sima bit fejek egy normális erőteljesen meghúzott csavar nem sokáig bírnak mert elnyalódik a fejük. nekem tele volt a műhely ilyenekkel ameddig ki nem dobtam őket.
A CHROME VANÁDIUM fejű csavarok amik hosszan tartók.ismertető jele a fekete behajtó végek.
Igaz nem 2 $ de már vagy 7 éve megvan és nem megy tönkre.!!!!

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40007) Saccco válasza L4mie (#40005) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor azért hozza a kínai szintet. :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40008) Mr.Csizmás válasza Gergosz2 (#40003) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eshop24.hu, ha épp van készleten, és akciós :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40009) luke30 válasza L4mie (#40005) üzenetére


luke30
tag

Pl. innen:
[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#40010) Beni2360 válasza Donki Hóte (#40002) üzenetére


Beni2360
félisten

Mondjuk a linkelt cucc bluetotth-os, tehát ezt a problémát kiküszöbölné, a gond a csatlakozójával van.
Ez a bluetotth kapcsolat nem a rádió és az adapter közti kapcsolatra utal, hanem pl a telefon és az adapterre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40011) w.miki válasza L4mie (#40005) üzenetére


w.miki
veterán

vagy innen:
Adyka Akkubolt

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40012) szunyika válasza w.miki (#40011) üzenetére


szunyika
tag

nem piszkálni akarom az illetőt, de egy ilyen kinézetű weboldalról nem szivesen rendelnék :\

(#40013) w.miki válasza szunyika (#40012) üzenetére


w.miki
veterán

1. megbízható PH-s fórumtárs
2. nem mindenki ért a designhoz, a grafikához, és a webfejlesztéshez, egyszerre a világban... és ma már szinte nincsenek is ingyenes webtárhely szolgáltatók....
3. ahogy gondolod

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40014) _András_ válasza szunyika (#40012) üzenetére


_András_
tag

Sziasztok!

Rendeltem kb 2 hete egy ilyent

Ehelyett egy ilyent kaptam :W




Ilyenkor mi a teendő?
Nem is értem, hogy gondolta, hogy nem lesz baja :(((
Csak egy sima buborékos fóliába betekerte. :W Az nem jutott eszébe, hogy azt a fóliát is meg lehet hajlítani :O

(#40015) Donki Hóte válasza Beni2360 (#40010) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, erre álmomban sem gondoltam volna :U

Egy kábeles kapcsolat a telefon (MP3 lejátszó) és az adapter között, majd egy bluetooth kapcsolat az adapter és a rádió között még elviselhető.

De ha a telefon és az adapter között bluetooth kapcsolat van, majd az adapter és a rádió között FM kapcsolat van, az (figyelembe véve a zavaró tényzőket) már tényleg csapnivaló minőséget ad, azzal nem hiszem, hogy érdemes bajlódni, ha jó minőségű hangot akar hallgatni az ember az autóban :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40016) trebrona válasza _András_ (#40014) üzenetére


trebrona
nagyúr

Már a bontatlan csomagot sem ártott volna lefényképezni, plusz kicsomagolós videó.
Írd meg neki üzenetben, vagy nyiss ügyet, csatold a képeket és kérj refundot, vagy újraküldést!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#40017) andris5


andris5
tag

Srácok valaki innen vett már SJCAM kamerát? Én a srácomnak pattintottam egy 5000X wifi modellt és én úgy látom, hogy a vízálló műanyag tokhoz a lencse hozzáér ha beleteszem. Megtennétek, hogy a sajátotokra vetnétek egy pillantást? Nektek hozzáér? Nekünk már nyomot is hagyott, szétkarcolta a lencse tetejét (vagy csak benézem).

(#40018) andris5 válasza szunyika (#40012) üzenetére


andris5
tag

(OFF)"nem piszkálni akarom az illetőt, de egy ilyen kinézetű weboldalról nem szivesen rendelnék :\"(/OFF)

így is van ahogy w.miki mondotta: Adyka megbízható, minőségi portékával. Innen is Up neki :)

(#40019) _András_ válasza trebrona (#40016) üzenetére


_András_
tag

Köszi!

Bontatlan állapotban nem látszódott rajta semmi. Elvileg gyári fémtokba kellett volna lennie :(((
De oké azt ne küldje, de legalább két kartonpapír közé rakhatta volna :W
Írtam neki, remélem fog újat küldeni. :U

(#40020) dugesz77 válasza DavidQ (#39951) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos a nagy része sisteregni fog. Mind összeszedi a zajt. A legjobb még FM rendszerű csatlakozást az FM modulátorokkal lehet megoldani. Itt egy külön kis dobozka van audio bemenettel és egy antenna ki illetve bemenettel. Itt dobozon belül rakják rá közvetlenül a jelet az antenna kábelre. úgymond az antenna közé kell becsatlakoztatni.Szinte zajtalan,viszont drágább is. Csak egy példa de van olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#40021) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Autóba/motorba még mindig ez: [link] a bestbuy? Vagy van jobb? :)

(#40022) Outlander válasza KrAt (#40021) üzenetére


Outlander
őstag

Ez volt valaha is bestbály? :F
Nem ismerem, kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40023) KrAt válasza Outlander (#40022) üzenetére


KrAt
veterán

Elvileg az ajánlott 103B utódja, ha jól tudom :)

(#40024) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Zapals-on sikerült már valakinek az ingyen üvegfóliából rendelni? Hiába írom be a kuponkódot, azt mondja érvénytelen. :F

[ Szerkesztve ]

(#40025) DJGABI válasza m0ski (#40024) üzenetére


DJGABI
addikt

csak új regisztrációval ingyenes

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40026) htc07 válasza bul07 (#39991) üzenetére


htc07
addikt

Pár hónapja használok ilyet, a mágnes nem igazán tartja már benne a bitet, de amúgy működik. :D

(#40028) Herczi válasza DavidQ (#39993) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem hallok alap zajt, viszont nekem tök alap gyári hangrendszerem van, szóval gondolom nem is érzékeny rá.

(#40029) Beni2360 válasza m0ski (#40024) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott van az csak nem látod mert tiszta az üveg. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40030) Beni2360 válasza Donki Hóte (#40015) üzenetére


Beni2360
félisten

Valahogy így van a termék leírás:
Car Charger Wireless Bluetooth MP3 Player FM Transmitter Modulator

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40031) Beni2360 válasza Beni2360 (#40030) üzenetére


Beni2360
félisten

A link lemaradt: V1NF Car Charger Wireless Bluetooth MP3 Player
Remélem amilyen jól néz ki olyan jól is fog szólni. végre egy értelmes kinézetű áru. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40032) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok, látott valaki mostanában az aldi-lidl csoportban az 1000 Ft-os 4db-os AAA akkukat?

(#40033) andrisbandi válasza ben-ga (#40032) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kb Novemberben vettem a Lidlben. Mostanában szerintem nem lesz.

Az Itmedia Fujitsu (Eneloop) aksikat szokták itt ajánlani helyette.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40034) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata H7 LEd izzóval Kínából?

Köszi

(#40035) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!

Bár nem ebay, csak barátnőm nézte, én mondtam neki hogy szerintem kamu, nem tud ennyit.

De nektek mi a véleményetek erről a: Powerbank Monster 16000mAh-s hordozható mobiltöltő és külső akkumulátor 6.990 forint helyett 2.490 forintért! :DDD :U

Köszi! :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#40036) DJ. Ru$y válasza choco01 (#40035) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanaz, mint neked. Talán 10k-t tud, de lehet akkor is sokat mondtam. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40037) Jarod1 válasza Dluinet (#39968) üzenetére


Jarod1
addikt

tokban lévő telót nem lehet beletenni...

(#40038) Dr. Romano válasza choco01 (#40035) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tessék itt van egy aminek harci kapacitása messze 8000 felett van 2600Ft-ért. Igazából mondasz egy számot a kínainak azt fogja ráírni a battery packra, ennyi...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40039) lalszi válasza ben-ga (#40032) üzenetére


lalszi
aktív tag

A Lidl-ben lesz február 1-től, de 8 darabos és 2392 Ft-ért.

(#40040) chungee


chungee
addikt

Napot!

Ennek ugye gyorsabban kéne olvasnia mint 1megánál:F Pendrive-ról PC-re másolás.

(#40041) ben-ga válasza andrisbandi (#40033) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, csak órába kellene nem szeretnék túl drágát

(#40042) Mr.Csizmás válasza choco01 (#40035) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ez egy hulladék, 12k, 20k-nak is van hazudva, és a képre rákeresve csupa ázsiai oldalt dob fel :DDD amúgy silány Alcor 4000/8000 klón.

ha gyorsan kell itthonról powerbank, akkor telekom :)

ha van kuponod: [link] [link]

ha nincs: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40043) andrisbandi válasza choco01 (#40035) üzenetére


andrisbandi
őstag

Banggood-on volt 3 ropi körül az új 10.000-es Xiaomi Karikor. Pár havonta akciózzák, de az aprón is szokott lenni drágábban ha sürgősen kell normális.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40044) choco01


choco01
addikt

Ezek abszolút nem elegek annyira sem hogy 1x feltöltsék a 2000 mAh-s aksit?

Vagy valami ilyesmi kis méretű van?

Köszi a telekomosat megnézem, azok szimpik, nekem Adata van, azzal megvagyok elégedve, csak nagy, és nehéz.. :DD :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#40045) andrisbandi válasza choco01 (#40044) üzenetére


andrisbandi
őstag

Azt írja ez csak tok. Kell bele aksi.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40046) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mióta nem lehet Mi Band-et venni BG-N? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40047) Outlander válasza Gergosz2 (#40046) üzenetére


Outlander
őstag

Mióta anyu látta a számláidat és letiltotta a kártyád...

Simán engedi paypalig elvinni... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40048) DJ. Ru$y válasza Gergosz2 (#40046) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert, hogy? Itt van. Sokunknak van függőben (sajnos) Band-je tőlük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40049) Gergosz2 válasza Outlander (#40047) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem, nekem az a bajom, hogy a kereső sem dobja ki. WTF???

Szerk: amúgy meg chill, én sem ilyen stílusban írtam ide... :U

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40050) RBJ


RBJ
addikt

Na nekem is megjött a cardboard. Mit is kell letölteni vagy ajánlott? :DDD
Majdnem kifogott rajtam a hajtogatás. :U
Működik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.