Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42002) zsiz válasza havri1 (#42001) üzenetére


zsiz
őstag

Nem eneloop minőség, de az árát megéri. :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42003) havri1 válasza zsiz (#42002) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, töröltem, mert nagy A kép mobilneteseket ne szivassam meg.
Mozgásérzékelőset ledes lámpába kell, jelenleg tizenéves régi akkumulátorok vannak bennük, alig bírják már pár napig.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#42004) numera007 válasza Ciccuka (#42000) üzenetére


numera007
tag

Megosztod a Facén, akkor ad még két lehetőséget. Aztán utána törlöd az idővonaladról, ha nem tetszik a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

(#42005) Ciccuka válasza numera007 (#42004) üzenetére


Ciccuka
veterán

Meg lett osztva, de semmit se csinál. Korábban olvastam, hogy másnak is ugyanez volt a problémája.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42006) huliganboy válasza havri1 (#42003) üzenetére


huliganboy
addikt

Ezek az elemek mennyire jók, távírányítókba? Próbáltam energizer 1500 valamint 2500 mah tipusokat, de fele annyi ideig bírják mint a tartós elemek.

(#42007) Real_Necro válasza Ciccuka (#42000) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nincs FB-om, így én megelégszem azzal ha egyszer nyerek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42008) L4mie válasza Real_Necro (#41999) üzenetére


L4mie
veterán

Köszi .
Nekem se enged 1 nél többet, pedig anno amikor indult a játék talán 2-3 nap is meg tudtam duplázni az esélyeimet.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42009) Gergosz2 válasza L4mie (#42008) üzenetére


Gergosz2
veterán

én 3-at pörgettem . :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42010) numera007 válasza Ciccuka (#42005) üzenetére


numera007
tag

Nem tudom. Win7 és chrome van és gond nélkül tudok még két sanszot kapni.
Kaptam is egy 6% egy 8% és valami 50 pontot.
Ja és a legfölső kék FB linkre kell kattintani, nem az alatta lévő EZ meg hasonlókra.

[ Szerkesztve ]

(#42011) Outlander


Outlander
őstag

Áhh még se, túl erős volt, és nincs meg a poén eleje....

Mogács nyerőgép jelenet. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42012) xcds válasza huliganboy (#42006) üzenetére


xcds
őstag

Távirányítóba minek tennél akksit :F

(#42013) havri1 válasza huliganboy (#42006) üzenetére


havri1
félisten

Ezek akkumulátorok. Én távirányítóba nem tennék, mert nem gazdaságos. A sárga VARTA volt a legolcsóbb valamelyik áruházban, azokat szoktam használni, meg az IKEA-s sárgákat. Távirányítókba, egerek, billek, kis éjjeli lámpa gyerekeknek 8évente kb 1x kell ezeket cserélni, pár 100 ft/ elem).

havri

(#42014) huliganboy válasza havri1 (#42013) üzenetére


huliganboy
addikt

Mit értesz azon, hogy nem gazdaságos?

Nekem az egyik boxom illetve egerem is zabálja az elemt :(

[ Szerkesztve ]

(#42015) havri1 válasza huliganboy (#42014) üzenetére


havri1
félisten

Amik nálunk vannak ilyen eszközök, tényleg kibírnak sokat. Klímákét szezon végén kidobom, tavasszal újat kapnak, bőven elég. Távirányítókba me..idejét nem tudom mikor cseréltem utoljára. Ha gagyi van csak itthon, akkor azért évente/félévente cserélem ha eszembe jut, mert ha alkáli, azt hiszem az, amelyik kifolyik, és annyi..szén cink talán ami jobb, de kb annyit értek hozzá, mint a bableveshez. Semmit :DDD Csak saját tapasztalat.
Azokba az eszközökbe, amik ilyen nagy fogyasztók (régen volt egy ilyen egerem pl), azokba érdemes lehet egy valóban jó teljesítményű és minőségű akkumulátor, a napokban többen itt beszéltek a jó töltőkről, akkumulátorokról, olvass vissza, hátha hasznos számodra is!

Tehát ami a lényeg: Kis fogyasztású eszközökbe szvsz nem éri meg akkumulátor, csak elem.

[ Szerkesztve ]

havri

(#42016) Beni2360 válasza Ciccuka (#42000) üzenetére


Beni2360
félisten

hol van ez a forgatás kérhetek egy linket?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42017) Silent77 válasza Beni2360 (#42016) üzenetére


Silent77
veterán

[link]
Facebook megosztással három lehetőséged van.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42018) Silent77 válasza dugesz77 (#41980) üzenetére


Silent77
veterán

Engem is, meg is rendeltem, nagyon tetszik. :R
Gyerekeknek tanuli, nekünk olvasni tökéletes lesz.

Elnézést a dupláért, nem szándékos volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42019) Beni2360 válasza Silent77 (#42017) üzenetére


Beni2360
félisten

ty, de a megosztás után nem megy tovább ha becsukom az X nem enged forgatni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42020) havri1 válasza Silent77 (#42017) üzenetére


havri1
félisten

FB-n nem muszáj publikusan megosztani, elég a "csak én", és akkor nem látja senki, de ugyanúgy megadja a +2 lehetőséget.
Úgy látom ma kupon nap van...2x5% meg egy 6%.

[ Szerkesztve ]

havri

(#42021) Silent77 válasza havri1 (#42020) üzenetére


Silent77
veterán

Nem érdekes, külön erre van a facebook profilom. :D
Nekem pontok jöttek, 130.

Beni2360: Próbáld másik böngészővel, van akinek valamiért nem megy. Nálam eddig mindig működött.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42022) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Ali-s kuponja van esetleg valakinek? Vagy hogyan lehet hozzá jutni? Mert vennék egy reflektort és elvileg 9$ kupont lehetne használni. De ha rámegyek a kuponra akkor azt írja, hogy 199$-t meghaladó vásárlás esetén. Van esetleg valaki akinek lenne 26$-os cucchoz kuponja (és csak elveszne neki az éterben)? :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#42023) DeNi91 válasza Matykoh (#41995) üzenetére


DeNi91
tag

Én ilyet használok több mint egy éve:
[link]
Szobába tök jó, igaz akkor még 6000 Ft körül volt az ára, én meg vagyok elégedve vele, meglepően jól szól, nem egy kínai műanyag vacak.

[ Szerkesztve ]

(#42024) L4mie


L4mie
veterán

nekem nem adja be -.-' pedig már szarrá spammeltem a facebookomat -.-' na mind1 ez van.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42025) trol75


trol75
tag

Tegnapi termés:
A lányomnak rendeltem január 25-én egy ILYEN Minion léggömböt.
Volt nagy öröm.
Nagyon gyorsan ideért és szerintem olcsón is (1100 Ft /2 db).

Hirtelen felindulásból rendeltem neki egy ILYET nőnapra, remélem megjön addig.

(#42026) Silent77 válasza trol75 (#42025) üzenetére


Silent77
veterán

Itt olcsóbb a lufi. :[link] :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42027) Batib válasza trol75 (#42025) üzenetére


Batib
őstag

A léggömböt levegővel fújtad fel vagy heliummal?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#42028) Ciccuka válasza Silent77 (#42021) üzenetére


Ciccuka
veterán

4 böngészővel lett próbálva és egyikkel se jó. Korábban jó volt (Post to helyett akkor Share feliratú gomb volt)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42029) havri1 válasza Silent77 (#42026) üzenetére


havri1
félisten

Ejj, gyereknek 19-én van a szülinapja, de jó lett volna előbb!
Köszi a linket, rendeltem 4-et gyorsan :)

havri

(#42030) trol75 válasza Batib (#42027) üzenetére


trol75
tag

Szia.

Levegővel (medence mini kompresszor).

(#42031) Batib válasza trol75 (#42030) üzenetére


Batib
őstag

:R

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#42032) woodworm


woodworm
veterán

Sziasztok!
A banggoodon hogyan működik a pontlevonás? Mostani rendelésemben igénybe vettem 1100 pontot, szépen látszik az összegzésben a levonás, egyenlegből eltűnt, a banki elkülönítés mégis az eredeti összegről szól.
(Az külön téma, hogy most jobban jártam volna a banggood ajánlatával.)

Közben megnéztem a paypal összesítőt, ott jól szerepel az összeg. Akkor a bankom teljesít túl az összeg lefoglalásakor?

[ Szerkesztve ]

(#42033) havri1 válasza woodworm (#42032) üzenetére


havri1
félisten

Miben volt a BG-n az összeg? US$?
És ebben az esetben a PayPal vagy a bankod váltotta az összeget?
PayPalnak vastagon fog a tolla e téren..
Vásárláskor a bank zárol egy kb összeget, végleges akkor lesz, amikor lekönyvelik, és a számlatörténetbe felkerül.

havri

(#42034) dugesz77 válasza woodworm (#42032) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig a bankod felé nem is szabadna látszódnia az eredeti árnak. Az BG-n belül vonódik le,ők meg már a csak a csökkentet árat adják ki paypal felé. Érdekes.

(#42035) havri1 válasza dugesz77 (#42034) üzenetére


havri1
félisten

A végösszegnek kéne csak látszódnia. Lehet hozzátett a rendszer neki szállítást még, szokott..

havri

(#42036) Ciccuka válasza woodworm (#42032) üzenetére


Ciccuka
veterán

A végén fizetéskor nem ellenőrizted?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42037) woodworm


woodworm
veterán

Az ijedtség után bővebben.
A rendelés okézása közben be voltam jelentkezve a bankomba is. Még a banggoodos és paypalos levelek érkezése előtt láttam az elkülönítés összegét, ami jócskán meghaladta a várt összeget. Ebből következtettem hirtelen (és tévesen), hogy a pontokkal ne stimmel valami, mert az összeg az eredeti összegre hajaz. Utólag végignézve a bankom játszik erősen biztonsági játékot. Eddig még nem tapasztaltam ekkora túlbiztosítást.
A rendelés 74$ volt, 1110 pont lett levonva, így lett 62,9$, a bankom pedig zárolt ~21300 Ft-ot.

(#42038) csadi0011


csadi0011
őstag

Jött ma egy esernyő alakú toll. Minden oké vele. Nem olyan rossz. Narancssárga jött. Vicces ez a véletlenszerű postázás. Nem bunkóság kicsit a vásárlóval szemben? :D De még a leírásban is bentvan: Color: Randomly shipped

[ Szerkesztve ]

(#42039) havri1 válasza woodworm (#42037) üzenetére


havri1
félisten

338Ft / US$, hát, az necces, hogy a PayPal váltotta, bár én most nem néztem me a mostani árfolyamokat, annyira nem szoktam figyelni..

PayPal-ba be kéne jelentkezned, és megnézni a conversiont.

[ Szerkesztve ]

havri

(#42040) Druss válasza csadi0011 (#42038) üzenetére


Druss
aktív tag

Gondolom mindenki elvinné a fehéret feketét és a nyakán maradna a többi. Így meg tud szabadulni az összestől :-)

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#42041) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Na, jött ma nekem is egy adag csomag:
- pattintós kézmelegítő, nagyon rendben van
- fa utánzat tok galaxy a5-höz, ez is oké
- illóolaj húgom elektromos párologtatójába, ez nagyon jónak tűnik :K
Lehet, hogy kínából picivel olcsóbban beszerezhetőek ugyanezek, de sajnos eddig nálunk mindíg szívtam a vámossal, így egy ideje csak eu-ból rendelek.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#42042) woodworm válasza havri1 (#42039) üzenetére


woodworm
veterán

Mindenképp a bank sara, oda van állítva a váltás.

(#42043) csadi0011 válasza Druss (#42040) üzenetére


csadi0011
őstag

Jó következtetés.Majdnem megérthető, de nekem nem lenne hozzá pofám. :D

(#42044) havri1 válasza woodworm (#42042) üzenetére


havri1
félisten

VISA kártyád van?

De akkor is nagyon durva, nekem a napokban USD 312.92 áron könyvelték le a vásárlásom.

havri

(#42045) woodworm válasza havri1 (#42044) üzenetére


woodworm
veterán

K and H VISA Electron.
De ez még csak a zárolás, remélem nem a végleges, mert elég érdekes árfolyam.

(#42046) havri1 válasza woodworm (#42045) üzenetére


havri1
félisten

Akkor ha jól tudom a VISA kártyánál úgy van, hogy bármilyen devizanemben vásárolsz, akkor azt a VISA EUR-ra váltja, és a bankodnak EUR-ban érkezik a terhelés mindenféleképpen.
És a bank a könyvelés napján érvényes napi árfolyammal számol. Nekem még ma sem egyértelmű, melyik árfolyamot veszi figyelembe, közép, eladás, vétel, devizakonverziós vagy tudomisénmelyik..
Kb jó árom vált nekem az Erste, 312-318 környékén. Ha váltanék EUR-t az se sokkal jobb.

havri

(#42047) wwenigma válasza havri1 (#42046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

VISA $ alapú, nekem is az a K&H van mint a kolleganak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42048) Ciccuka válasza Ciccuka (#42028) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valaki tudna segíteni a Banggood Valentines Gift-en hogy ne csak 1x lehessen forgatni?

Hiába osztom meg, nem történik semmi se. Egy hete még megfelelően működött. Másoknál is jelentkezett ugyanez a hiba.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42049) musli26 válasza Ciccuka (#42048) üzenetére


musli26
tag

Ha kinyitottad azt az egyet amit ad alapból.
Utána feldob egy ablakot ahol 3 lehetőség van ott válaszd a KÉK színű facebook share oszd meg és utána megkapod a 2 fordítást.

Mondjuk nekem a megosztás után járó 100 pontot NEM ADTA meg.
Más is járt így??

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#42050) havri1 válasza wwenigma (#42047) üzenetére


havri1
félisten

Akkor ez sem egységes, az én kártyám EUR -ra vált.

Szerk.: Megnéztem, már ez se így van. Vagy össze vissza beszélt akkor a múltkor az ügyintéző, vagy én nem látom még mindig át. Most mindig abban a pénznemben terheli rá a forint alapú folyószámlámra, amiben fizetek...
GPB, US, EUR.. :F

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.