Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) pimmi válasza vacs (#73994) üzenetére


pimmi
senior tag

csak akció elött vegye fel azt meg kibírja :DD

(#74002) Digitalis válasza Laci4 (#73996) üzenetére


Digitalis
senior tag

Jól kezelhető rádió nekem is fontos lenne, ez a típus is Musky DY 23 nagyon tetszetős darab. A [MUSKY DY21L] -ről, van magyar bemutató is, szerintem mindkettő remek kis cucc lehet a maga nemében.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#74003) Lester75 válasza Digitalis (#74002) üzenetére


Lester75
tag

Még új vagyok (bár már elemlámpa,teltöltő,falmatrica,kinaióra van itthon,de a klubtagsághoz szükséges loch ness merőkanál még nincs).
Tudom,hogy nem kínából,de ez nem alternatíva a rádiós hangszóróhoz?
[link]

(#74004) szpal17 válasza IG55 (#73997) üzenetére


szpal17
őstag

Az A, B, Y, X gombok fel vannak cserélve, de szerintem kb. mindegyik játékban beállíthatóak. Tehát A-t ír a játék pl a Confirm-ra, de a joyon az Y-t kell nyomni. Fifa 17-el próbáltam ki.
A minősége nagyon jó, főleg ennyiért.

(#74005) DJ. Ru$y válasza szpal17 (#74004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem lehet, hogy, ha a nyák kábeles összeköttetésű azon a részen, akkor csak elforgatod 180°-kal a nyákot és pont helyrekerülnek a gombok? (Ez csak akkor működik, ha mindegyik fel van cserélve, nem csak kettő.)
Ugyan az eredetiekben egy nagy nyák, ha jól emlékszem, aztán a kínaiban lehet külön külön panelek vannak. Aztán lehet teljesen hülyeség.

Linket tudsz esetleg adni? :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#74006) Ciccuka válasza Dzsolo (#73973) üzenetére


Ciccuka
veterán

EU banggood-al nincs jó tapasztalatom. Egyszer használt kütyüt küldtek, egyszer meg elveszett.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#74007) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Vennék egy vezeték nélküli töltőt telefonhoz (Samu S5) illetve egy mágneses csatlakozású töltőt.
Vannak tapasztalatok, hogy melyikeket érdemes?

(#74008) lupus_l válasza Feketelaszlo (#73995) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ha már sötétben világító festék, akkor inkább ezt a márkát ajánlom. A neonzöld és a vízkék színek a legerősebbek.

(#74009) maestro87 válasza Lester75 (#74003) üzenetére


maestro87
őstag

Ez a Proda is Musky. Tesco-s újságban láttam tavaly decemberben (persze drágábban), szóval valamelyik Tesco-ban biztos kipróbálható.

(#74010) debcamp


debcamp
aktív tag

Sziasztok,
Mobiltelefon vám ügyintézéssel kapcsolatban kérnék valakit, aki már csinált ilyet, képben van, hogy írjon rám privátban. Küldenék neki 2 képet a kitöltött nyomtatványról, hogy jól lett e csinálva, mielőtt beadom? Köszönöm :R

(#74011) Janaboy


Janaboy
veterán

Én személy szerint igy csináltam netrádiót:
[link]

Volt itt egy ipod touch 4th. Vaterán volt a hangszóró pár ezerzérét. Maga a cucc tölti az ipodot, tune in rádió telepitve, de a youtube is megy.

Tudtok vmi olyan kábelt ami ezt a régi fajta ipod töltőt szétbontja microusb-re meg jackre? de legalább microusbre a töltéshez és akkor simán egy androidos teló is alkamas rá :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#74012) szpal17 válasza DJ. Ru$y (#74005) üzenetére


szpal17
őstag

Engem nem zavar, mivel be lehet állítani, ezért nem estem neki egyből a szerelésnek. :D
Xbox 360 joy for PC
Az az érdekesség, hogy amikor rendeltem, akkor még nem ez volt az elnevezése, hanem ,,Wired USB Game Pad Joypad Controller For MICROSOFT Xbox 360 Slim & PC New,, :U

Xbox-om nincs, szóval azon nem tudom kipróbálni, de elvileg ma este egyik rokon kipróbálja.

(#74013) beg válasza debcamp (#74010) üzenetére


beg
veterán

Több topikba ne írd be kérlek. A másikban kaptál választ.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74014) Bear válasza vacs (#73994) üzenetére


Bear
aktív tag

Talán ez?

(#74015) beg válasza Bear (#74014) üzenetére


beg
veterán

Jó, én ezt megszavazom. Valaki vegye meg aztán jöhetnek a képek :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74016) zeon.hu válasza beg (#74015) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Aha, aha! :D

#?*@&!

(#74017) vacs válasza Bear (#74014) üzenetére


vacs
veterán

Ez a bugyi már neki is tetszett, rendeltem is egyet. :K
Majd jelentkezem a képpel, ha nem lesz makacs, köszi. :P

Kék Wombat: megrendelem :DDD

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#74018) ReFleXx válasza vacs (#74017) üzenetére


ReFleXx
addikt

várjuk várjuk :D
egyébként milyen gyakorlati haszna van a világítós bugyinak? :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#74019) kidnou válasza ReFleXx (#74018) üzenetére


kidnou
senior tag

Sötétben is megtalálod az asszonyt :D

(#74020) cris78 válasza beg (#74015) üzenetére


cris78
őstag

Csak Jackie ne lássa meg, mert ő minden világítós cuccot megvesz. ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74021) debcamp válasza beg (#74013) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nem állt szándékomban, köszönöm. Egyszerre írtam a kettőt, még a válasz -de még milyen frappáns válasz- érkezése előtt (lásd időbélyegzés) ..természetesen csak ebbe a kettő, ezzel a témakörrel foglalkozó topikba. Nem hiszem, hogy vétettem volna, ahogy azt sem, hogy az én kérdésem/kérésem lenne az egyetlen megszólításra alkalmas bejegyzés, de kiemelkedő figyelmed bókként könyvelem el, köszönöm :R

(#74022) XtremLor válasza cris78 (#74020) üzenetére


XtremLor
őstag

Vagy mar van is otthon, csak sunyit nem akar kepet feltolteni! :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74023) Bear válasza vacs (#74017) üzenetére


Bear
aktív tag

Reméljük nem lesz makacs :)

(#74024) szami777


szami777
addikt

Sziasztok, Awei bluetooth fülesekről van valakinek tapasztalata?
Itt van pár: [link]

Ajándékba lenne. Nekem perpill egy Plexton BX240 van, jól szól, csak a fül mögé vivős miatt nem ezt venném az illetőnek.
Az A920BL az, ami árban és megjelenésben is szimpatikus. Hasonló árban van, aki vett más típusú Awei-t? Előre is köszi. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74025) krisztianAMG válasza vacs (#74017) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egyébként szerintem ez csak UV fényben fog "világítani".

(#74026) Saccco válasza cris78 (#74020) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem már késő, csak még nem írta be. ;]
Azért is hunyorog mindig. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#74027) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Na már kezdődik, az ebay-en már van eladó aki away február 5-ig.

(#74028) Silent77 válasza Saccco (#74026) üzenetére


Silent77
veterán

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#74029) beg válasza szami777 (#74024) üzenetére


beg
veterán

Nekem csak jó tapasztalataim vannak a márkával. A vezetékes is és a bt verziók is jól szólnak, de ízlése válogatja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74030) vacs


vacs
veterán

Majd kiderül hogyan világít a bugyi ... :DDD

Másban kérnék segítséget:
Valószínűleg vissza kell küldenem Kínába egy ali-ról rendelt, részben hibás kamerát, mert csak így kapom vissza a pénzt (pont az sd kártyára rögzítés része nem működik)!
Tudnátok tanácsot adni, hogy mivel-hogyan küldjem vissza a legolcsóbban saját költségen (de működő tracking-el)?!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#74031) beg válasza vacs (#74030) üzenetére


beg
veterán

Posta, regisztrált csomag (CN23 nyomtatványt tölts). Ha PayPal-al fizettél, akkor a visszaküldés árát visszafizetik: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74032) 123xyz válasza szami777 (#74024) üzenetére


123xyz
tag

Nekem pontosan az a típus van, az A920, meg vagyok vele elégedve. :K Az árához képest teljesen jó a hangzása, ha nem túl hangosan hallgatsz rajta zenét, akkor szerintem a kb 3,5 - 4 óra használatot ki is bírja. Egyedül a micro usb fedő gumit érzem úgy, hogy nem sokáig fog a helyén maradni, de ez apróság. Én az általad linkelt oldalról egyébként még az A960-at nézném meg, a fekete abból 10$ alatt van, és lehet hogy kényelmesebb lenne, a némileg elfordított "agybadugós" rész miatt.

(#74033) cris78 válasza XtremLor (#74022) üzenetére


cris78
őstag

És ne feledjük a topik tagsághoz szükséges foszforeszkáló ragasztó szalagot. Amiből lehet csinálni Nikki Belucci bimbó tapaszt :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74034) vizimento válasza krisztianAMG (#74025) üzenetére


vizimento
senior tag

Az nem lehet akadály! UV lámpát is lehet kintről rendelni ;)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#74035) Real_Necro válasza cris78 (#74033) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre gondolsz?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74036) krisztianAMG válasza vizimento (#74034) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egy percig sem állítottam, hogy nincs itthon legalább 2 darab. :)

(#74037) XtremLor válasza Real_Necro (#74035) üzenetére


XtremLor
őstag

Inkabb errol van szo [link], de cris78 mindjart megmondja a tutit :DDD
1.25$ meg most is, ki nem hagynam !!! ;]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#74038) cris78 válasza XtremLor (#74037) üzenetére


cris78
őstag

Aliról 70 cent volt, de erről van szó :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#74039) Beni2360 válasza kmarci25 (#73913) üzenetére


Beni2360
félisten

Igaz nekem távirányítós fajta van kettő dugajt tudok irányítani vele de használatban van. Egyik a 93 éves mamának a tv-je elé van téve ha este elaszik a másik szobából ki tudom kapcsolni a tv-t. A másik meg a media box elé van ha fagyi van vagy nem találom a saját távját ki-be kapcs és indul a box.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74040) havri1


havri1
félisten

Ennél a fejlámpánál van most jobb vétel?
Fater lenyúlta az enyémet, kéne valami helyette.

9000Lm Led lighting Head Lamp T6+2R5 LED Headlamp Headlight Camping Fishing Light +2*18650 battery+Car EU/US/AU/UK charger+1*USB

havri

(#74041) ReFleXx válasza havri1 (#74040) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem lesz kicsi a fejedre ? :DDD (avat kep)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#74042) Donki Hóte válasza ReFleXx (#74041) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem vak, hanem vakmerő... :C

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#74043) IG55 válasza szpal17 (#74012) üzenetére


IG55
senior tag

Akkor azt majd írd meg kérlek, hogy mit tapasztaltál Xbox-on.

(#74044) w.miki válasza spiderpig820 (#73980) üzenetére


w.miki
veterán

Teatojást tudnátok ajánlani?
Olyat, aminek NAGYON PICI-k a lyukjai.
Az itthon kaphatóakon túl nagyok a lyukak, a tealevél morzsalékai kihullanak, bele a kancsóba.

Fluoreszkáló ragasztócsík
Sötétben világít.
Ajánlom: távirányítóra, szemetesre, lépcsőre...

Megint más: Nekem még jó pár 11.11.-i rendelés nem jött meg, és a decemberben rendelt sincy-s memkártyák sem.
Sőt még a tudjukmi, a BW, a BGtől, sem érkezett meg :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#74045) #92888064 válasza IG55 (#74043) üzenetére


#92888064
törölt tag

gagyi, ránézésre ugyanilyet vettem. platformer és verekedős játékokra bőven jó, de ahol az analógot kell használni, ott elvérzik. amúgy speedlink xeox-nál igényesebb tervezés/összerakás jellemzi, ennél nem csörögnek a gombok rezgésnél, és a dpad is használható. xeox-nál ezek nagyon zavaróak voltak.
utólag megbántam, hogy elhasználtam rá egy 10-5$-os kupont.

(#74046) DeFranco
nem egészen. mortalozni megfelelt, és ugribugri platformerekkel sincs baj.
viszont ahol számít, hogy mennyire mozgatod az analógot, ott elég fos. gta-val teszteltem először, és sokkal érzékenyebbnek éreztem, de felére levett érzékenységgel sem az igazi eredeti kontroller után. mintha kevesebb átmenet lenne. csak pár éve használok ilyeneket, így nehéz körbeírni a dolgot. a lényeg, hogy autóverseny és freeaim-es célzás nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#74046) DeFranco válasza #92888064 (#74045) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ahol az analógot kell használni, ott elvérzik

hát akkor kb. használhatatlan.

(#74047) MittuDomain_ válasza w.miki (#74044) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nyugi, nem csak te vársz rá...
A "tudjukmi" "nemtudjukholvan".

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#74048) Skillet


Skillet
addikt

ilyet akarok, de azonnal! :D honnan lehetne?

6 MB-os gifet csak linkelni szabad!

[ Módosította: radi8tor ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#74049) philoxenia válasza Feketelaszlo (#73995) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Esetleg megfelelő időpontban jó helyre tartott gyufával..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#74050) norby_42


norby_42
aktív tag

Volt egy 10.27-én postázott rendelésem a DX-től, már le is mondtam róla, mert decemberben elhajtottak, hogy várjak türelemmel. Ma ért ide, bár ezzel gondolom még dobogós sem vagyok :)

Eat pasta, run fasta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.