Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Outlander válasza tboy93 (#8000) üzenetére


Outlander
őstag

Az elem/aksi postázása drága... mivel az "óccsó" posta nem viszi.
Futárral meg nem hiszem h fogsz rendelni 2 db 2032-est... vagy igen?! :U

Szóval ebayről nem éri meg rendleni sehogysem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8002) Dluinet válasza tboy93 (#8000) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2032 gombelem az aldi-ban 8 darab 500 Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8003) raziel01 válasza Degeczi (#7997) üzenetére


raziel01
veterán

"nincs jelentősége a Paypal védelem határidejének sem: annak lejárta után, akár hónapokkal később is visszaadják a teljes összeget"

Ez nem éppen így van.Ha kifutsz az időből és írsz nekik akkor jön az, hogy köszönik szépen, hogy szóltál de nem tudnak mit tenni, mert már lejárt a határidő. Volt ilyen nekem vagy 3-szor.

(#8004) Gépötty válasza wwenigma (#7999) üzenetére


Gépötty
senior tag

Öööö...
Őszintén szólva én is rendelnék kintről pár levél LR44-et, mert az a két Energizer, amit tegnap vettem boltban 415Ft-ért, hazaérve elég kínainak nézett ki, ferdén volt felragasztva a bliszter. Én nem mondom rá élből, hogy hamis, de olyan helyen vettem, ahol egy csomó kínai tárgyat forgalmaznak, és ugye Gutenberg óta azt nyomtatunk a papírra, amit szeretnénk. Vagy az Energizer elemeket is a hajón gyártják idefelé jövet, és épp viharos volt a tenger.
A lényeg, hogy ha van sincerityhez hasonló tuti tipp elemre, engem is érdekelne.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8005) tboy93


tboy93
nagyúr

köszi akkor aldi lesz :R

(#8006) Degeczi válasza raziel01 (#8003) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A DX-en? :Y
El nem tudom képzelni, tele lennének a fórumaik ilyen panasszal, és a kutya nem vásárolna náluk...
(+saját tapasztalat szerint is maximálisan korrektek, ezért merem ajánlani őket. És persze Paypal időn túli visszatérítésem is volt velük, gond nélkül)

(#8007) raziel01 válasza Degeczi (#8006) üzenetére


raziel01
veterán

Ja hogy a DX-ről van szó. Ők lehet visszaadják. Én konkrétan a paypal-ról beszéltem. Ott ha kicsúszol akkor leszarnak.

(#8008) Degeczi válasza raziel01 (#8007) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Silent77 a DX-es rendelésével kapcsolatban kért tanácsot, ezért igen, természetesen róluk van szó: náluk nincs jelentősége a Paypal védelem határidejének.

(#8009) Flexy90 válasza Outlander (#8001) üzenetére


Flexy90
senior tag

Hagyjuk már... Még mindig kapsz $1-ért 5 vagy 10 gombelemet mérettől függően. Természetesen free shipping! Én szoktam rendelni, számológépbe, konyhai mérlegbe stb simán jó pár hónapig.

Xiaomi Fan

(#8010) Gépötty


Gépötty
senior tag

Jó is, hogy szóba került ez az elem-téma, ugyanis belekattintottam annak a levél 2032-nek a linkjébe amit megvettem, és azt látom a fejlécen, hogy "This listing was ended by the seller because there was an error in the listing." Az eladótól három terméket vettem egyszerre, kettőnél ugyanez a felirat fogad. A vásárlás másnapján jött üzenet a küldésről (igen, tudom mennyire kell ezt komolyan venni), de ennek lassan két hete, azaz már úton kellene lennie. De ez a felirat... Jelentheti ez azt, hogy nem is fogom megkapni, vagy ne foglalkozzak vele, és még ne vegyem meg ugyanezeket mástól is?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8011) Outlander válasza Flexy90 (#8009) üzenetére


Outlander
őstag

Öhöm... akkor jó. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8012) petipetya


petipetya
nagyúr

Keresem ezt a Rimei borotvát, ezt találtam az ebay-en:

borotva
10 db penge

A kettő együtt összesen kb. 2700 Ft. De itt az ebay-en legalább nem ülnek szótlanul a pénzemen anélkül hogy ideböffentenének valamit.

Kérdés az, hogy van-e más oldal a dealextreme-n kívül, ahol ennél olcsóbb és ki is küldik a borotvát?

"nincs rá lezsóidő"

(#8013) spidersoft


spidersoft
senior tag

Úgy látszik, hogy újra működik az élet Kínában, megérkezett a hitelkártya méretű freshnel nagyító. Nos, nagyít... :D Amikor vettem még ócsóbb volt az USD, de szerencsére már andalogni látszik visszafele.

(#8014) Dluinet válasza spidersoft (#8013) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem is ma jött meg

átlátszó szélűt kaptam a Jumbo Industrial-tól

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8015) spidersoft válasza tboy93 (#8000) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, apám 600-ért hozott a teszkóból CR2032-est a konyhai mérlegbe. Igaz Energizer... de majd kíváncsi leszek én arra, hogy mennyire lesz energikus... ennyiért két levéllel küldött volna a valamelyik kedvenc eladónk :D

[ Szerkesztve ]

(#8016) Gépötty válasza spidersoft (#8015) üzenetére


Gépötty
senior tag

Amiről lentebb szóltam, 0,99USD volt, és öt darabos levél. Mondjuk nem Energizella, mert úgy döntöttem, hogy inkább adok érte kevesebbet, és tudom mire számíthatok, minthogy néhányszor ennyiért vegyem meg ugyanezt, Energizer felirattal :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8017) kmarci25 válasza Gépötty (#8016) üzenetére


kmarci25
veterán

Én vettem már ilyen gombelemeket, többször is. Teljesen noname cucc, de a pici led-es olvasólámpába tökéletes.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8018) spidersoft válasza kmarci25 (#8017) üzenetére


spidersoft
senior tag

Aminek nincs párja, az a "gyári" elem, tehát az, amit a készülékkel adnak. Mégha noname (vagy annak tűnő) elemek is, ezek jellemzően magas minőségnek megfelelő cuccok. Magára valamit is adó gyártó eszerint veszi meg és nem úgy, hogy kell egy legolcsóbb, nyilván egy lapostévében nem a két cerkaelem a súlyos költség, de ha túl olcsó lenne és pár ezreléknyi esetben belecsurgat a dobozba és lerágja a tévé felét, az már kellemetlen, és elég negatív reklám, a vevők szeretnek csámcsogni a gyártók sz.rrágóságán (ami nyilván igaz is, csak kevéssé nyilvánvaló helyeken vetik be, mert emellett nyilván zsiványok is). A gyárilag adott után az adott készülékbe tehetsz bármilyen márkás kisker forgalomból származó elemet, azzal meglepően kevesebbet fog elketyegni... legutóbb így volt ez anyám cukormérőjével: gyári noname elemmel elment vagy egy évet, utána mindegy volt, hogy ebayest vagy órásbácsitól vásárolt gyárimakszellt kapott, megette három-négy hónap alatt. LG tévém távirányítójához pl. gyárilag Rocket márkájú(?) koreai cerkákat kaptam, a tévé három éves, de még nem mutat gyengülést, kíváncsi leszek, hogy ha majd meg talál dögleni benne, akkor a következő páros meddig húzza...

(#8019) KaiotEch válasza spidersoft (#8015) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én 800-ért vettem 10db Maxell-t. :K

(#8020) Jarod1


Jarod1
addikt

heyho megérkezett,:

[link]

(#8021) Gépötty válasza Jarod1 (#8020) üzenetére


Gépötty
senior tag

Rakétával küldték, vagy hogy ért ide ilyen gyorsan? :Y
Amúgy :C

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8022) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vajon ez mennyire használható minőségű? :U Mondjuk otthoni felhasználásra kábé lehet pont elég... de hátha vett már valaki effélét ócsóországból :D

(#8023) Laza... válasza spidersoft (#8022) üzenetére


Laza...
addikt

Ami azt illeti, egy mikrométert azért én nem bíznék rá :D

Never give up!

(#8024) spidersoft válasza Laza... (#8023) üzenetére


spidersoft
senior tag

Cégnél van ilyesmi kinézetű vacak (nyilván az profi cucc), ez is tiszta fém, úgyhogy a karok vélhetőleg jól működnek, inkább csak a mágnes kérdéses, meg az órája. Mondjuk itthonra nyilván nem ezredeket akarok mérni, ez meg majdhogynem ócsótolómérő árban van...

(#8025) Flexy90 válasza spidersoft (#8022) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ma is tanultam újat! A kikapcsolható permanens mágnest :) :R
Amúgy az csak az állvány, ugye láttad? Persze így is olcsó!

Xiaomi Fan

(#8026) spidersoft válasza Flexy90 (#8025) üzenetére


spidersoft
senior tag

Fák. Télleg. Megint egy átszabós hírlevél! Az annyuk kenyerit!

Így műköszik a mágneses izé.

[ Szerkesztve ]

(#8027) RBJ válasza petipetya (#8012) üzenetére


RBJ
addikt

De pengét miért ebay ről? Dorco nem biztos, hogy bejön neked. Százas boltok, helyi kis boltok tele vannak pengével. Ajánlom neked Astra super platinum ot. /zöld astra/ pengében.
Ha sörgős a borotva az extra metalban van. [link]
de százas boltban is van.

Na visszaírtak. Küldjem vissza és ha kiderül, hogy selejt akkor visszaadják a pénzt. vagy fogadjam el a 10.68 coinst, dollárt és még kapok 5% os kupont. Cigánykodni tudnak ezek.
Úgy látom a beszerzési árat azért megtartják.
Pay pal vonjam be? Nem akarok ebbe a játszmába belemenni mivel nem azt kaptam amit kértem.
Van esélyem a pay pal al?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8028) Gépötty válasza Flexy90 (#8025) üzenetére


Gépötty
senior tag

Miért? Neked apa nem magyarázta el a mágnest? :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8029) spidersoft válasza spidersoft (#8026) üzenetére


spidersoft
senior tag

Csak állvány ebayen van olcsóbban is... >.< télleg, milyen akciós :D

[ Szerkesztve ]

(#8030) Silent77 válasza Degeczi (#7997) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm mindenkinek, tudok várni nem sürgős! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8031) Gépötty válasza kmarci25 (#8017) üzenetére


Gépötty
senior tag

Most én is bepróbálkozom két tízes levél Maxell LR44-gyel. Meglátjuk.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8032) Flexy90 válasza Gépötty (#8028) üzenetére


Flexy90
senior tag

"Két oldala van, a bal meg a jobb" :DDD :C Hát ettől okosabb már nem lettem, de röhögtem rajta megint :D

Xiaomi Fan

(#8033) solor válasza Gépötty (#8031) üzenetére


solor
tag

Tőle rendeltem többször LR44-t és CR2032-t , nem volt vele gond.

Szerk.: bocs, most látom, pill. nincs neki. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8034) Gépötty válasza RBJ (#8027) üzenetére


Gépötty
senior tag

Én elfogadnám a helyedben a coinokat, meg a kedvezményt. Akkor a végén nem egész egy Dollárodban lenne az izzók darabja (ha jól emlékszem), annyiért meg vagy eladod őket, vagy lesz a lakásba hanzsülatvilazsité :)
Szerintem.
(Hozzáteszem, hogy nekem van egy csomó olyan vágyam, amit egyelőre nem vettem meg, de csak az alkalomra várok, hogy végre megtehessem. Ilyen például az infra hőmérő, amivel hetente egyszer szemezek, aztán elhalasztom. Egy ilyen visszatérítés alapos indokot képezne a vásárlásra, és valószínű akkor tennék még hozzá egy keveset, hogy az 550-fokig kalibráltat válasszam).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8035) Jarod1 válasza Gépötty (#8021) üzenetére


Jarod1
addikt

most néztem szep 24 én rendeltem és ma okt 7 én érkezett meg..piszok gyors volt...nem is számítottam rá...

(#8036) Gépötty válasza solor (#8033) üzenetére


Gépötty
senior tag

Késő! :)
Már vettem.

(#8032) Flexy90
És az vonzza azt, amelyik kék. :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8037) RBJ válasza Gépötty (#8034) üzenetére


RBJ
addikt

A gond ott van, hogy nem szándékozom itt vásárolni többet ha már átpaliztak egyszer.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8038) Gépötty válasza RBJ (#8037) üzenetére


Gépötty
senior tag

Értem én, de a realitás az, hogy mégis akkor járnál legjobban. Ha visszaküldöd, a postán mindjárt buksz három rugót (háromfelet?). Akkor ők megvizsgálják, és azt fogják mondani, hogy világít, nincs semmi baja. Közben dúdolgathatod ezt, mert aktuális lesz.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8039) RBJ válasza Gépötty (#8038) üzenetére


RBJ
addikt

Küldje a fene. Úgy is kamu a visszaküldős dolog. Meg várhatok.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8040) Laza... válasza Gépötty (#8038) üzenetére


Laza...
addikt

:C :DD :R

Never give up!

(#8041) Jarod1


Jarod1
addikt

valaki vett már ilyen bt os fényképező kapcsolót?

[link]

(#8042) Dluinet válasza Jarod1 (#8041) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elrontani nem lehet a gyártását, bátran rendeld meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8043) dugesz77 válasza petipetya (#8012) üzenetére


dugesz77
őstag

Borotvát találtam itt olcsóbban is.

(#8044) szabifotos válasza szabifotos (#7902) üzenetére


szabifotos
senior tag

Na nem lettem előrébb az alis, Bluetooth adapteres ügyben. Az eladó elmondása szerint adott nekem kedvezményt mert 5,38 helyett csak 5,2USD-t fizettem. (De eredetileg is annyi volt kiírva :D)
Mindegy nem idegesítem magam. Máskor jobban vigyázok. Végülis kb. egy ezrest buktam a dolgon, (ha megjön a cucc) mert ebayen is 1000Ft körül van darabja.

(#8045) pumi1980


pumi1980
tag

Ezt az USB hubot ne vegyétek, mert valójában csak USB 1.1-et tud (az USB vid-je: vid_0e8f&pid_0016, ami: GreenAsia Inc. 4 port USB 1.1 hub UH-174 )

[ Szerkesztve ]

(#8046) Gépötty válasza pumi1980 (#8045) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na, erre ki leszek váncsi, lassan meg kellene érkeznie. Nem sokkal azután, hogy megvettem, volt szó róla, hogy lehet ilyen is, de akkor már éppen túl voltam a vásárláson. Meglátjuk.
Ezt most vetted, vagy csak olvastad valahol?

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8047) Gépötty válasza szabifotos (#8044) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hát igen, tisztában van vele, hogy nem tudsz rajta fogást találni. Tanulópénz.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#8048) petipetya válasza dugesz77 (#8043) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#8049) zoltan6


zoltan6
őstag

erről mi a véleményetek? tudhatja azt ami rá van írva?

(#8050) wwenigma válasza zoltan6 (#8049) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak US dugoval kaphato jelenleg, amugy jol nez ki, akár tudhatja is. Kell keresni neten tesztet ahol szetszedik, mi van benne

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.