Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) andrisbandi válasza BullZeye (#69999) üzenetére


andrisbandi
őstag

Más országokban is nagy lehet a fejetlenség.
Sosem hittem voltna, h a Banggood-al ilyen rosszul járok. Mindenkitől csak jót hallani róluk.

60 nap után reklamáltam, h majdnem 20 csomagom (munkatársaké) nem jött meg November végén.
Abszolult nem is foglalkoztak velem, csak informáltak, h forduljak panaszommal a Paypalhoz.

Majdnem egy órámba került míg kibogarásztam az infókat (nagyon sok közül), és elindítottam a PP-os ügyeket.

Szó nélkül visszafizették mindet.
De azért kíváncsi lettem volna az eladó válaszára, h a nyomonkövetős oldalakon hogy hogy nem élt egyik szám sem... (rendes tracking number-ek voltak).
Plusz poén, h olyan is volt (ugyan abból a termékből, ugyanakkor rendelve) ami megjött 30 napra, vagy 50 napra, vagy nem jött meg...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#70002) DeFranco válasza andrisbandi (#70001) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van egy olyan érzésem hogy közel a vége egyébként ennek a kánaánnak. kezd kezelhetetlen méreteket ölteni itthon is és kint is, és ilyenkor szokott beütni valami.

vagy itthon vagy kínában de valahol fognak húzni egy vonalat és onnantól fuccs a filléres jóvilágnak, lehet menni megint a praktikerbe csavarhúzóért meg a mediamarktba elemtöltőért.

(#70003) tboy93 válasza DeFranco (#70002) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem inkább itthon lesz ebből gáz. Kínaiak milliárdszámra adják fel a csomagokat, ők fel vannak készülve az ekkora exportra. Itthon a cumi, hogy a kis postásoknak kell kivinni ezt a rahedli csomagot, plusz a vámosok sincsenek elegen az ellenőrzéshez :(

(#70004) DeFranco válasza tboy93 (#70003) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincsenek, látod. meg kérdés, hogy meddig éri meg nekik ezt csinálni, mert ebben azért van benyelt költség bőven, ha máshogy nem, akkor azon, hogy marék rizsért dolgoznak a gyárban, amit már nem sokáig fognak tudni vagy akarni tartani.

itthon a posta még so-so, neki ez bevétel, ha a postás ebből nem lát semmit akkor is.

de nem a konkrét fejlemények, amikről beszéltem, ezek kezelhető dolgok, csak ilyen vihar előtti- vagy rossz előérzetem van. bizsereg a pókösztönöm, hogy eléggé recseg valamelyik láb.

[ Szerkesztve ]

(#70005) Beni2360 válasza havri1 (#69998) üzenetére


Beni2360
félisten

megvan :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70006) havri1 válasza Beni2360 (#70005) üzenetére


havri1
félisten

Meg a francokat, az istenért nem tudom a pontokat beváltani rá. Nem érdekel, rendelek Kínából inkább.

[ Szerkesztve ]

havri

(#70007) Beni2360 válasza havri1 (#70006) üzenetére


Beni2360
félisten

Én sem találom a pontok beváltási lehetőséget. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70008) havri1 válasza Beni2360 (#70007) üzenetére


havri1
félisten

Valahogy össze kell vonni a telekomos fiókkal az egészet, amit meg is csináltam, de mégsem..passz

havri

(#70009) cadtamas


cadtamas
tag

Segítséget kérnék.
Micro sd kártya olvasóra lenne szükségem.
Olcsó legyen és usb-portba dugható.

Sincerity-től szeretnék micro sd kártyát venni. 32 vagy 64 gigásat.
Van ajánlott darab?

[ Szerkesztve ]

(#70010) tboy93 válasza cadtamas (#70009) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ajanlott a transcend, de nem olcso. link ~2.100Ft

Nekem ilyen van, nagyon jo.

Micro sd-bol a samu evo jo :K

[ Szerkesztve ]

(#70011) IldiH válasza havri1 (#70008) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ó, hiába van pontod, nem engedik beváltani, arra hivatkozva, hogy már éppen lecsúsztál egy alsóbb szintre, mert valószínűleg nem költesz eleget. Én reklamáltam egyszer, a válasznak kb ez volt a jelentése.

(#70012) Silent77


Silent77
veterán

Én tegnap váltottam be, nincs összevonva se a 2 fiókom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70013) w.miki válasza DeFranco (#70002) üzenetére


w.miki
veterán

Meg az euronics-ba memóriakártyáért..
Lassan már nem merek rendelni a sinceretytől, mert a felét ellop... eltűnik a postán.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70014) Tressy válasza BullZeye (#69999) üzenetére


Tressy
senior tag

Nekem akkor szerencsém volt :)

Célországba megérkezett / Arrived in the destination country 2016.12.06. | 12:40
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting 2016.12.07. | 01:23
Letétbe helyezve / Deposited 2016.12.08. | 14:50

(#70015) Pttypang válasza DeFranco (#70004) üzenetére


Pttypang
veterán

Kinaban mar igyis felfele mennek a munkaberek, nem fog orokke tartani a jo vilag :D
Majd jon a kovetkezo orszag..

Everybody lies.

(#70016) cris78


cris78
őstag

Feladta az Everbuying az olcsó elektromos cigimet (3$ alatt volt). Nézem a levelet, hogy kaptam TN-t is. Cseh posta.... Everbuying + cseh posta nem igazán szerencsés kombó...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70017) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Több csomagom van úton..., vagy valahol... némelyik október eleje óta nem érkezik meg. Viszont szükségem volt egy gyors 64GB-os microSD kártyára (Samsung EVO+ lett), így az általatok javasolt eladótól, sinceritytrading-től rendeltem meg, ráadásul akciós áron. November 30-án adta fel és ma kaptam kézhez (ezt nem is értem). Hát kérem, így is lehet! Az elismerésem az övé, a köszönetem pedig a tiétek! :R

(u.i.: asszem az előbb rossz fórumba írtam be a köszönetet!)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#70018) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ilyen fürdőkádra rakható "tálcát" vett már valaki? Esetleg lenne egy link elérhetőbb áron? :R A lényeg a "ferde támasz" lenne. :))

***
Hogy erre miért csak most akadtam rá? :Y :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#70019) cris78 válasza AndrewBlase (#70018) üzenetére


cris78
őstag

Ha minden igaz jövőre is lesz kari :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70020) majnz


majnz
tag

Üdv! Tudtok ajánlani nekem tv okosítót? Igazából 2 fő szempont van, youtube-ról tudjak a gyerekeknek meséket lejátszani, és átjönnön a vámon. Semmi más nem lényeg! Köszíí!

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#70021) dugynok válasza majnz (#70020) üzenetére


dugynok
senior tag

Banggood---> T95X, uk plug. 7100Ft, pontozva 6ezer alatt van. Átalakítót szivesen adok ingyen Budapesten, van 4 db-om...

[ Szerkesztve ]

(#70022) Breki válasza majnz (#70020) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Mondjuk ez kicsit többet tud pl

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70023) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára DD4 -es Xiaomi XL egérpad. Van előnye ha a postás a szomszéd, fél órája kaptam kézhez :))
A dobozra ránézve rögtön legörbült a szám, kinyitva beigazolódott amitől féltem:

Nem volt benne túl szorosan, gondoltam "hátha megúszta".. De nem :W

Ezt most lehet nem hagyom annyiban. Ahogy néztem másnak is így küldték, gondolom nem csak nekem szúrja szemem.
Vasalós megoldást letesztelem a régin, hátha segít és akkor az újnak is neki merek állni.

(#70024) Jarod1 válasza dugesz77 (#70023) üzenetére


Jarod1
addikt

te jó ég még használ valaki egérpadot??? :O ;]

(#70025) spidersoft válasza dugynok (#70021) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez a játékos tudja szinkronizálni a videovezérlőjét a film képkockasebességével, vagy megy valami fix framerate-en? Ha nem tudja, akkor melyik olcsó androidos tudja? :D

SJCAM akkumulátor töltő GB-ről, $1.15 volt, ennyit megért. Nem találom, hogy ki linkelte, de köszönöm :R Belül pici panel vagy tíz alkatrésszel, stabil 400mA-rel tölt 5.09V-ról, ami korrektnek tűnik egy 900mAh-s aksinál.

(#70026) Dr. Romano válasza Jarod1 (#70024) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én igen, még 3,5"-os jack csatlakozó is van a gépemen, ilyen régimódi vagyok ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#70027) dugesz77 válasza Jarod1 (#70024) üzenetére


dugesz77
őstag

Miután az előző asztallapomat szépen elkoptattam inkább ezt cserélem mint azt. Amúgy ez az XL-es tényleg kényelmes. Pont az benne a jó ,hogy mintha nem is lenne. Mindig egérpadon van az egér, nem csúszkál, alkaromnak,csuklómnak is kényelmesebb,hogy szövetanyag van alatta.

[ Szerkesztve ]

(#70028) spidersoft válasza dugesz77 (#70023) üzenetére


spidersoft
senior tag

ha már minden áron kétrét akarják csomagolni, akkor csak valami gurigát kellett volna a "hóna alá" tenni (savanyúságos vödör, lóbalzsamos bödön, stb... saccra $0.1 plusz költség), hogy ne törjön meg, nagyobb ívbe vegye a kanyart, de nem... :(((

amúgy ilyen nagy egérpad nem csak egérpad, hanem asztalkönyöklő is, már én is gondolkoztam rajta, hogy kéne egyet venni, de még nem sikerült rávennem magam...

ha már egérpad: valakinek van tapasztalata külön vásárolható csuklótámasszal? Olyan egérpad, amibe be van építve elég drága, ráadásnak ha leamortizálódik a szövet rajta, akkor bukó az egész, ez meg nem tűnik sérülékenynek -- max. kap zoknit, ha kényelmetlen lenne csupaszon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70029) Saccco válasza dugesz77 (#70027) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1, nekem is az asztallap-fényesedés "hozta meg kedvet" az egérpad vásárláshoz...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70030) DeFranco válasza spidersoft (#70028) üzenetére


DeFranco
nagyúr

soha nem tudtam használni ezeket a csuklótámaszokat, nincs az a claw/fingertip fogás amivel kényelmes.
de lehet ehhez is csak rövid az ujjam.

[ Szerkesztve ]

(#70031) w.miki


w.miki
veterán

Az ajánlott zuhanyfejet érdemes valamivel vízkőteleníteni?
Kitisztítja valami anyag a pici lyukakat, ami nem teszi tönkre az egészet?
Vagy rendeljek egy másikat, úgyse lesz kőmentes?
(Nincs esetleg még finomabb 600 lukas változatban?)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70032) DeFranco válasza w.miki (#70031) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#70033) Breki válasza PainKiller13 (#67438) üzenetére


Breki
veterán

Nekem teljesen más a tapasztalatom.

Rendeltem egy olcsóbb Yazole-t az is olyan jól nézett ki, hogy elkunyerálták tőlem. Semmivel se nézett ki rosszabbul mint a képeken sőt.

Körbenéztem a márkát és rendeltem még két fajtát.

Ezt
[link]

És ezt
[link]

De ez is nagyon jó szerintem
[link]

Egyáltalán nem olyan gagyi mint ahogy itt egyesek leírják, főleg az árához képest.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70034) Breki


Breki
veterán

Összeomlás határán a Magyar Posta?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70035) beg válasza Breki (#70034) üzenetére


beg
veterán

Tudjuk. Felesleges vastagon kiemelni, olvasható vastagítás nélkül is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70036) retesz147 válasza Breki (#70034) üzenetére


retesz147
addikt

Hétfőn adtam fel egy csomagot postaautomatán keresztül postaautomatába címezve 1 napos szállítással/határidővel Pestről. A TN azt mutatja 3 napja, hogy BP elosztóközpontban van a csomag, ma hívtam az ügyfélszolgálatot, 8x 10perces várakozásomra (kb 80 percembe telt, még jó hogy ingyenes) felvette a hölgy és elég leppatintóan annyi volt a válasz, sok a csomag kevés a kapacitás, bocs.... :W
Szóval alátámasztom, hogy baj van...

Xiaomi 13 eu dev...

(#70037) Breki válasza retesz147 (#70036) üzenetére


Breki
veterán

A facebook internet rendelős topikjai is tele vannak panaszokkal.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70038) Beni2360 válasza Breki (#70037) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért ilyen is van: Ma kaptam levelet egyik fórumtárstól, hogy feladta a csomagomat.
A fene sem érti kinél miért nem megy a csomag? :F

2016.12.09
12:58 Budapest 71 posta
Küldemény információ:
Küldemény postai átvétele / Item accepted
2016.12.09
13:33 Budapest 71 posta
Küldemény információ:
A küldemény továbbítás-, szállítás alatt
2016.12.09
15:14 Budapesti Logisztikai Üzem
Küldemény információ:
A küldemény feldolgozás alatt
2016.12.09
19:56 Budapesti Logisztikai Üzem
Küldemény információ:
A küldemény továbbítás-, szállítás alatt

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70039) retesz147


retesz147
addikt

Újabb Xiaomi kütyü, "virág gondozás figyelő", vagy valami hasonló.... Ára se annyira veszélyes....

Xiaomi 13 eu dev...

(#70040) riszter


riszter
senior tag

Sziasztok! A bw $2 töltőhöz kapcsolódóan meg szeretném veletek osztani csodálatomat, a töltővel együtt november 30-án rendeltem egy akkutartó tokot amit december 1-én postáztak és tegnapi nap december 9-én itt csücsült a posta ládámban!! 8 nap alatt a karácsonyi időszakban!! Nem tudom elképzelni hogy sikerülhetett.

Természetesen a bw töltő order cancelled...

Vivere militare est

(#70041) Skillet válasza Dr. Romano (#70026) üzenetére


Skillet
addikt

3.5" :F :C
Az betyáros :K ilyen se nagyon van senkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70042) Dr. Romano válasza Skillet (#70041) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát büszke is vagyok rá nem tagadom :DDD ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#70043) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Ha közvetlenül kártyával fizetek angol fontban, akkor hozzávetőleg mennyibe kerül 1 font váltása? Tudom bankonként eltérő. Most középárfolyamot kell néznem, vagy napi eladási árat vajon?

Köszönöm!! :R

(#70044) DJ. Ru$y válasza DeFranco (#70030) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egér magasság, csukló vastagság, fogás "típus" ezektől mind függ, hogy ezek a "puklik" használnak vagy csak rontanak. Régen volt egy egérpadom ami tényleg zselés volt a puklinál és nem valami betonkemény tömés volt benne, na azt szerettem. Aztán egyszer úgy elkeveredett pakolásnál, hogy azóta sincs meg, de még boltban sem találtam olyat... "A régi dolgok mindig jobbak voltak. :) "

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70045) sambenez válasza huliganboy (#70043) üzenetére


sambenez
addikt

Deviza árfolyamot kell nézned. De azért nehéz pontosan belőni, mert ha jól tudom,az számít amikor a bankod lekönyveli, nem a vásárlás pillanata.

(#70046) jjeahh válasza DJ. Ru$y (#70044) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most is lehet olyant kapni, nekem jelenleg is olyan puha zselés van, asszem HAMA. Azelőtt nekem is olyan betonkemény tömésű volt, azt én sem szerettem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70047) BullZeye válasza Skillet (#70041) üzenetére


BullZeye
veterán

Közel 9cm átmérőjű, milyen szuper lehet a hangminőség ekkora csatlakozóval :D

(#70048) Skillet válasza BullZeye (#70047) üzenetére


Skillet
addikt

Látom azért van aki érti a dörgést ;)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70049) havri1 válasza BullZeye (#70047) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem csak elírta, mm-re gondolt :)

havri

(#70050) maestro87 válasza Beni2360 (#70038) üzenetére


maestro87
őstag

Hogy követitek a belföldi leveleket, csomagokat? Nekem a magyar posta nyomkövetős oldala soha nem dobott még ki találatot sem ajánlott levélre, sem MPL csomagra. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.