Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Bence123


Bence123
tag

Ez az emag hogy képes ilyen olcsó lenni? Én vele szemeztem egy ideje, ebayen 2200, ennyiért viszont nem gondolkozom rajta :D Szóval köszönöm al inket :)

[ Szerkesztve ]

(#3002) 426os válasza Bence123 (#3001) üzenetére


426os
őstag

Román cég, román telephellyel, jó eséllyel román adókkal és román jogszabályokkal operálva. A garanciáztatás lehet velük necces, nagyobb értékű dolgot nem nagyon vennék tőlük. De ez csak saját meglátás.

.

(#3003) student válasza 426os (#3002) üzenetére


student
őstag

most nézem hogy nincs is boltja aszittem van vmi kézzelfogható is mint edigitalnak
romániába viszont van 6bolt

[ Szerkesztve ]

(#3004) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na én ma nem olyan kis pénzért, de vettem magamnak közel 10000 ft-al olcsóbban az itthoninál egy CASIO Edifice órát. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3005) randras válasza Earl_Muttley (#3004) üzenetére


randras
veterán

Kicsit aggaszt itt, hogy nem kapta meg az egyik vevő a csomagot, mert a vámon visszatartották, mivel hamisítványnak nézték. :U De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#3006) Earl_Muttley válasza randras (#3005) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nagyon remélem nem, bár akkor resolution center, refund, és mástól berendel.
Amúgy anno eredeti Seiko órát ismerősnél is klónnak nézték egyszer vámon, ott másik címre újraküldve befutott.

Viszont remélem a vámkezelést megúszom, elvégre ez azért nem egy 2 dolláros szilikon tok :D

Köszi amúgy a figyelmeztetést! :) :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3007) VegyesTamás válasza Earl_Muttley (#3006) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Pont a drágább cuccokat vámkezelik.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3008) malisonX válasza randras (#3005) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én ilyen órát vettem magamnak. Volt hozzá díszdoboz, hologramos tanúsítvány, valamint óra hátulján is hologram. (Red bull és Casio logó is rajta van természetesen a számlapon). Összes funkciója működik, olyan mint a gyári. Persze az 75k, ez meg még egy 10-es sem volt, úgyhogy tuti másolat. :D Vámon is simán átjött, nem tudom hogy nekem volt-e csak szerencsém, vagy elhitték hogy gyári. Mindenesetre nagyon ajánlom ezt a típust ha valaki olcsóért akar jó órát venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3009) Earl_Muttley válasza VegyesTamás (#3007) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Reménykedés ON. :D

malisonX: Mondjuk ott legalább sehol se jelölték az eredetiséget, persze a tanusítványt még bevehették volna sajnos

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3010) CoolBoy323 válasza student (#2999) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De a szemelyes atvetelkor nem el a webes akcios, hanem inkabb ingyen kiviszik... Logikus :F

(#3011) pakfong


pakfong
tag

Kutya cipő
Elég gagyi, de ami érdekesség, hogy márc. 24.-én lett postázva kínából és ma már a postaládában volt. Ilyen gyorsak még nem voltak :).

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#3012) Bence123 válasza pakfong (#3011) üzenetére


Bence123
tag

Ugyanez volt nekem is. Mármint, szállítási rekord. Két termék is 6 munkanap alatt :C Lehetne ez a sztederd

(#3013) Laslow válasza Tim82 (#2984) üzenetére


Laslow
senior tag

Mi sem tudunk case-t nyitni, ugyanez a hibaüzenet jön. Állítólag valami csütörtöki eBay frissítés óta van ez.
Nálunk letelt a 45 nap, termék meg sehol, ezért nyitottuk volna. Áthidaló megoldásként a PayPal-on nyitottunk egy case-t, hogy kérjük vissza a pénzt.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#3014) KaiotEch válasza pakfong (#3011) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nagyon gagyi minőség, mert nekem is jól jönne. Mármint a kutyának :D

(#3015) gabe_ válasza KaiotEch (#3014) üzenetére


gabe_
őstag

Szóval olcsó, de használható AAA akksit lehet találni az e-bayen? Rádiós egérbe kellene...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3016) KaiotEch válasza gabe_ (#3015) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért tőlem kérded? :U

(#3017) gabe_ válasza KaiotEch (#3016) üzenetére


gabe_
őstag

Bocsi, csak félrenyomtam, mindenkitől kérdezek. :B
Ez itt esetleg? Az eladó korrekt, már rendeltem tőle egyéb dolgokat.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3019) DJGABI válasza gabe_ (#3017) üzenetére


DJGABI
addikt

kerülném az ilyen noname cuccokat, 100-300mAh körül tudnak valójában [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3020) vgyuri válasza gabe_ (#3017) üzenetére


vgyuri
őstag

more-things - én tőle vettem AA-s és AAA-s tölthető elemeket, működnek. Érdemes a több mint 2 darabosakat nézni, alig drágábbak mint a párban kaphatóak.

(#3021) KaiotEch válasza #20749568 (#3018) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyet sokan vettek már és dicsérik!

(#3022) Melack válasza KaiotEch (#3021) üzenetére


Melack
veterán

Nekem egy ilyen van eladóm, ha érdekel valakit. Lumiámmal nem szeretik egymást. :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3023) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ilyet vásárolt már vki? Kíváncsi lennék a minőségére.

(#3024) Outlander


Outlander
őstag

Ha már Jack füles, most eszembe jutott h volt régen (~2011-12) egy előrendelhető cuccos... amit jack helyre lehetett dugni, ellenben a végén microkapcsoló volt és a hozzáadott android appal, be lehetett rá állítani szinte bármit, abból lett valami?

MIndjárt rákeresek.

Ez volt az... ahogy nézem, ez még előrendelős még mindig, ráadásul beteg áron...

ebayen hirtelen nem láttam a koppintott verziót. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3025) gabe_ válasza vgyuri (#3020) üzenetére


gabe_
őstag

1800mah? :DDD Amire ekkora számokat rászitáznak, már meg sem nézem.
Örülnék, ha olyan 450-500mah valós kapacitásút tudnék lelni. :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3026) randras válasza gabe_ (#3025) üzenetére


randras
veterán

Hát vegyél olyan feliratút.

(#3027) Outlander válasza gabe_ (#3025) üzenetére


Outlander
őstag

Szokott lenni a lidlben aldiben, nagyon jó minőségben... 990-ért.

Vagy bemész Gyíkhoz, 800-ért van a falon, vagy rendel neked (itthon, nagykerből), azok is valós és jó minőségűek..

Most veszel egyet 400-ért, lehet h jó 3-4 töltésig, de már az is olyan h 10 percet ment és utána vehetsz normálisat.

Ráadásul nem tudom h milyen az egered, de ha otomata kikapcsolós, akkor meg tuti h mindig akkor merül le, mikor kellene. :U szóval én nem foglalkoznék vele.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3028) mrgergoke válasza #20749568 (#3018) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Szia!
Awei ES-Q3-at keress ebayen, azt ajánlom nagyon! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#3029) DJGABI válasza Outlander (#3027) üzenetére


DJGABI
addikt

+1. a lidlis elemek jók.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3030) gabe_ válasza Outlander (#3027) üzenetére


gabe_
őstag

Akkor azt hiszem, megyek Gyíkhoz hamarosan, nem szórakozok a rendeléssel. Amúgy az egyik legolcsóbb egeret, egy Modecom wm9-et vettem a laptop mellé, egy elhalt A4tech helyett.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3031) pelenka35 válasza gabe_ (#3030) üzenetére


pelenka35
őstag

"megyek Gyíkhoz hamarosan" - ő ki vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#3032) Outlander válasza gabe_ (#3030) üzenetére


Outlander
őstag

Pont most lapozom a lidl újságot és képzeld 3. Án aksis cuccok lesznek. :Y ezt a véletlent.
999 2db 800as varta, elem teszter 1800, stb..

(3031) pelenka35

Közös, boltos ismerős.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3033) randras válasza pelenka35 (#3031) üzenetére


randras
veterán

:U

(#3034) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#3028) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

ES-Q3 most nálam is figyel backup fülesként :) Még új. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3035) gabe_ válasza Outlander (#3032) üzenetére


gabe_
őstag

ÁÁÁ! :C Meglesem. :K

pelenka35: Egy helyi számtech (-el is foglalkozó) bolt. :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3036) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Szellőztetéskor szokott gondot okozni, hogy az ablak mindig becsapódik a huzattól. ~ 1 éve láttam az OBIban, horror áron egy kifejezetten erre a célra gyártott, leginkább fröccsöntött (nem, nem Tibi atya) műanyag alkalmatosságot. Spéci alakja volt, és ahogy vizualizáltam, még jó is lehetett volna, csak valami 1500-2000 Ft volt. Rögtön előjött a stockholmi váltóőr mondata: hát a f.... nem kéne?!
Nem tudom, esetleg valaki látta-e ezt a csodát, vett-e, használta-e..?! A minap, a "Na, ma mit vegyünk az ebayen?!" kérdésre valamiért ez jött automatikus válaszként, csak nem tudom, hogy találhatnám meg. Vagy ti mit használtok?

(#3037) petipetya válasza fraba (#3036) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam kinyitni is csak két kézzel lehet a lassan 30 éves elvetemedett ablakot, de ha sikerül, akkor stabilan áll mint a beton. Úgyhogy semmit. :)

Mi ez a mit vegyünk ma az ebay-en dolog?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3038) VegyesTamás válasza gabe_ (#3035) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Meg érkezett a Pencil Torch :C ugyanúgy tönkrement mint ahogy a témaindító leírásban is szerepel, viszont, szétszedtem, kitakarítottam, és azóta gyönyörű lángja van :) csináltam már vele pizzát, melegszendvicset, olvadt csokit, melegítettem tejet, karamellt is csináltam forrasztottam (lágyforrasztás), meg egy nagyon vadul támadó bogarat is sikerült elhamvasztanom vele :U

Hasznos kis eszköz, mindenestre 400 FT-ot többször is megér!

persze én 800 ft ért kaptam mert egy tanár rendelt az osztálynak beszállítótól. Mondom én nekem ez ismerős :D mutattam neki az ebayes mókákat, nem hitte el, hogy kínából olcsóbb mint MO.-ról :D és nem volt nekik raktáron, ugyanúgy 3 hét lett a várakozási idő, ennek ellenére rátették a hasznukat :N

Bocsi nem válasznak ment :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3039) randras válasza VegyesTamás (#3038) üzenetére


randras
veterán

nem volt nekik raktáron, ugyanúgy 3 hét lett a várakozási idő

eBay-ről mennyi idő alatt is jön meg? :U

(#3040) VegyesTamás válasza randras (#3039) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát ugyanettől a eladótól gondolom ugyanúgy 3 hét.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3041) adamikus válasza mrgergoke (#3028) üzenetére


adamikus
tag

Nekem mondjuk 2 hónap után tönkrement, de a hangja tényleg jó.

(#3042) Mate válasza mrgergoke (#3028) üzenetére


Mate
nagyúr

"Sziasztok!
Tudtok valami 1-2 eurós nem agybadugós fülest ami szól is valahogy?"

:D

(#3043) vwpolopg válasza Mate (#3042) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ugyan nem ebay, és nem is 1-2 eur, de igen jó árban van és szerintem nem lehet olyan rossz :) ezitten :)

(#3044) Mate válasza vwpolopg (#3043) üzenetére


Mate
nagyúr

Na nézzük mit is keres:

1-2€
ebay
nem agybadugós

Erre linkeltél:

13-14€
nem ebay
agybadugós

Mondjuk fülesnek, füles :D

(#3045) randras válasza Mate (#3044) üzenetére


randras
veterán

Az nem is volt a feltételek között!

(#3046) Mate válasza randras (#3045) üzenetére


Mate
nagyúr

Mármint?

(#3047) vwpolopg válasza Mate (#3044) üzenetére


vwpolopg
őstag

Na nezzuk:

1-2 eur- ert nem fog olyat kapni ami szol is.

ez, amit linkeltem eppen szemben jott velem par oraja, gondoltam, hatha erdekelheti, ezert is mertem belinkelni, ugyan telorol rossz embernek cimeztem es offba rakni is elfelejtettem, pedig gondoltam ra, mivel tudtam, hogy valaki majd jon es jol belekot, szepen pontokba szedve a nagy igazsagait

erre jossz te:

es tenyleg belekotsz...

hat tenyleg, az en anyamat, hogy segiteni probalok valakinek...

az meg, hogy NEM agybadugosat keres hab a tortan, ezt is elneztem.

[ Szerkesztve ]

(#3048) Mate válasza vwpolopg (#3047) üzenetére


Mate
nagyúr

Általában szoktam hosszabban válaszolni az ilyen hsz-ekre komolyabban, vagy pm-ben, de most nem fogok.

Aki ennyire érzékeny, hogy ezt komolyan veszi, az húzza csak fel magát ezen....

(#3049) egykettő válasza vwpolopg (#3047) üzenetére


egykettő
aktív tag

Olyan voltál mint a sportszeletes raszta :)

(#3050) Outlander


Outlander
őstag

Tegnap megjött ez a cuccos, éppen tesztelem, úgy tűnik h vagy eredeti, vagy nagyon jó hamisítvány, mert letudja adni a 2ampert. teljesen az jött, mint a képeken.

Maga a rendelés 3. volt, a borítékon a bélyeg, 15.-i, szóval majd 2 hétig vártak a feladással...csak azért, mert tudom, h valakit ez is zavar.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.