Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) sto1911 válasza zoltan6 (#87999) üzenetére


sto1911
veterán

Allitottam mar HU/USD-re is, de akkor is ugyanezt irja.

(#87996) FingR86: nincs posta :(

(#88002) Nirvatti válasza sto1911 (#87994) üzenetére


Nirvatti
tag

Nálam is ezt csinálja.
Szerintem a melóhelyi proxy kavar be, mert én jelenleg UK-ban "ülök".
Ha mobilnetről próbálom mobilappal berendelni, szintén azt mondja (gondolom ott meg a cache miatt) hogy UK-ba nem érvényes ez a kupon.
Tehát marad a "hátha marad estig kupon, mert ez annyira kell nekem, hogy csak na!" érzés. :D

szerk.: töröltem a cache-t, bezártam az appot, mobilnetre fel és akkor sem működik. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#88003) oszy válasza Nirvatti (#88002) üzenetére


oszy
veterán

Én az app-ból próbáltam ki és levonta!

---

Médialejátszót tudtok ajánlani nagyon jó áron! :) Wifi és kadenciahelyes lejátszás a lényeg. :) :R

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#88004) MittuDomain_ válasza FingR86 (#87991) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Dettó köszönöm! :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#88005) sto1911 válasza Nirvatti (#88002) üzenetére


sto1911
veterán

Skandalum! Mondjuk en tenyleg Szlovakiaban ulok, de a hetvegen pl. Magyarorszagrol sem engedte az app-al sem; miert nem a postazasi cimre szamitja fel? Nem rendelhetek haza a Bahamakrol sem akcios Halalcsillagot? :D Majd megnezem proxyval, bar annyira nem fontos.

@oszy: ide nezz be ez ugyben.

[ Szerkesztve ]

(#88006) TheProb válasza Mosqu!to (#87998) üzenetére


TheProb
veterán

Ja, mittom én... :D Azt írtad, hogy csak orosz raktárról küldik én csak azt néztem, hogy rendelhető is legyen ;]

Rendeltél végül? Amúgy ezeket már vámolják, nem?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88007) FingR86


FingR86
őstag

most azon gondolkoztam el, ha ezekről a lomokról mindről csinálok képes/videós értékelést azért 70 pont jár, ami 1.40$. Hogy éri ez meg nekik ? Főleg a 2.7Ft-os fülhallgatómnál :U :DDD

(#88008) XtremLor válasza FingR86 (#88007) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem csak filleres vackokat vasarolunk.
Igy felnezel tobbszor, jol csinaljak, igy kell eladni magukat.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#88009) Krogoth


Krogoth
senior tag

(#87985) AndrewBlase , (#87986) Studi :R :R
Szerencsére van villás és krova készletem is, csak villás sajnos nem teljes, a krova nem jó mindenhova, ezt csak amolyan jó ha van és 1-2szer még jól is jöhet cuccnak szánom :)

(#88010) bul07


bul07
nagyúr

Horgászoknak
Gyorsan mert míg én válogattam melyik szín 2 szín el is fogyott

Mű csontkukac 20db 0,01$-ért, csak egy fajtát tegyetek a kosárba mert többet nem enged venni

Elfogyott :((
Ez gyors volt nekem még ment

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88011) Mr.Csizmás válasza bul07 (#88010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem mutatja, hogy van :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88012) bul07 válasza Mr.Csizmás (#88011) üzenetére


bul07
nagyúr

Hmm
Tényleg, akkor feltöltötték, mármint rakott még rá engedményes menyiséget
Mert mikkor ráfrissítettem már csak 1$ volt vehető akkor
Akkor még 1x tisztán

Horgászoknak

Mű csontkukac 20db 0,01$-ért, csak egy fajtát tegyetek a kosárba mert többet nem enged venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88013) Devil Smile válasza bul07 (#88010) üzenetére


Devil Smile
őstag

nekem most is engedte a fluoreszkalot vettem..
mindbol akartam de csak 1 csomagot enged ennyiert/vasarlo

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#88014) kelly416 válasza Bambuszpro (#87970) üzenetére


kelly416
veterán

Csak nem Note 4?

Felejtsd el szerintem. Normálisat tuti nem kapsz olyant, ami bele is fér, ki sem áll és még az ellendarabja is rá tud cuppanni. Vagy kivágod a tokot szépen és ügyesen, vagy leteszel a mágneses kábelről.

(#88015) FingR86


FingR86
őstag

Original Xiaomi LED Smart Infrared Human Body Motion Sensor Dimmable Night Light For Home Bedroom

PREORDER
Available on Pre-Order Stock due to arrive on August 12 2017

Kupon: XIAOMINL1
Ár: 13.69 --> 9.99$

[ Szerkesztve ]

(#88016) solti válasza oszy (#88003) üzenetére


solti
aktív tag

raspberry pi 2 vagy 3 (mindegy), hozzá kell még: hűtőborda, tok, SD kártya USB táp meg letöltve Libreelec. 20-asból megvan, kadencia helyes lejátszást tud, bővíthető szolgáltatások, és a TV távja is viszi (ha tud HDMI-CEC-et a tv).
Nálunk hálóban egy rpi2 nappaliban meg egy rpi3 teszi így a dolgát nagyon szépen, egy wdtv live-ot cseréltem le erre.

(#88017) FingR86


FingR86
őstag

fidget macska

Kupon: GBcute233
Ár: 1.33$ --> 0.89$

(#88018) Samus válasza Devil Smile (#88013) üzenetére


Samus
addikt

Nekem már nem enged. Elvileg van, csak egyet választottam, de azt írja, hogy túlléptem a maximálisan vásárolható mennyiséget.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#88019) sto1911 válasza FingR86 (#88017) üzenetére


sto1911
veterán

Erre meg mukodik a kupon, persze ez meg nem kell :D

(#88020) Czimby válasza solti (#88016) üzenetére


Czimby
addikt

5.1 hangot, digit coax vagy optikai kimeneten ki lehet nyerni belőle?

Nekem is WD TV Live van, de nem vagyok vele kibékülve, lassú mint a csiga...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88021) antalatila válasza petipetya (#87791) üzenetére


antalatila
csendes tag

ez is jó szemcsi! :)

http://www.ebay.com/itm/Polarized-Mens-Retro-Vintage-Aluminum-Aviator-Sunglasses-Eyewear-Eye-Glasses/172643427232?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=471453799471&_trksid=p2057872.m2749.l2649

(#88022) FingR86 válasza sto1911 (#88019) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudok a kedvedben járni :( :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#88023) Janaboy válasza FingR86 (#87991) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem mar azt irja kifujt :(

Janaboy

(#88024) bexinho23 válasza solti (#88016) üzenetére


bexinho23
őstag

Elnézést az offért, de mivel jobb egy rpi egy chromecast-tel szemben? CC-re nem lehet külső hdd-t csatlakoztatni, de ezen kívül van még hátránya? Azért kérdezem, mert nekem egy CC2 van, mellette egy 5Ghz-es wifi router, arra pedig egy NAS csatlakozik lan-nal. Viszont ha jobb egy rpi, akkor édesapámnak azt szereznék már be, nem CC-t.

(#88025) Mosqu!to válasza TheProb (#88006) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Hivatalosan biztosan, de ez pont értékhatár közeli, a kínai meg mindig aprópénzt ír a csomagra. Kis szerencsével átcsúszik, vagy ha mindenképp basztatják, akkor meg kapnak olyan számlát, hogy ne legyen vita ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88026) Tressy válasza bexinho23 (#88024) üzenetére


Tressy
senior tag

Mert úgy megy mintha beépitett lejátszója lenne a tvnek persze hdmi-cec kell hozzá

(#88027) sambenez válasza Tressy (#88026) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt egy androidos box is tudja LE-el akár kevesebbért is, és még összeépítgetni sem kell. Csak bedugod és megy. Ha csak média lejátszónak kell szerintem felesleges a pi-vel szórakozni.

(#88028) CactuS válasza solti (#88016) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy Pi3 ~ pariban mondjuk ezzel? Nekem alapvetően a HTPC-t váltaná le, jelenleg csak FullHD(néha 3D anyaggal, max bd25, ami van), lehet később kéne a 4k, de gondolom azon már elvérzik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#88029) Tressy válasza sambenez (#88027) üzenetére


Tressy
senior tag

Akkor tényleg felesleges arra bőven elég egy 25usd-s box is

(#88030) zoltan6 válasza sambenez (#88027) üzenetére


zoltan6
őstag

akkora megterhelő szórakozás bepattintani a dobozába,meg rámásolni a libreelec-et az sd kártyára,hogy kb 5 perc alatt megvan, :DD azért egy android sose lesz olyan mint egy rpi.

(#88031) dugesz77 válasza CactuS (#88028) üzenetére


dugesz77
őstag

Hogyne. Sőt, itt van HD hang+ 4k is. 905X és 912-nél HDR is.

[ Szerkesztve ]

(#88032) bexinho23 válasza Tressy (#88026) üzenetére


bexinho23
őstag

CC2 is ugyanígy működik. Mobilról rácsatlakozok a CC-re, és már üzemel is a TV és a lejátszó.

(#88033) ANOka válasza azbest (#87973) üzenetére


ANOka
őstag

A HDMI splitter dönti el, hogy milyen felbontás küldjön tovább?
Annak nem csak az a dolga, hogy a bejövő jelet "megduplázza" és simán küldje tovább? Nem a fogadó egység dönti el, hogy a bejövő jelből milyen felbontású képet állít elő?

(#88034) sambenez válasza zoltan6 (#88030) üzenetére


sambenez
addikt

Látom az értő olvasás nem megy. Nem androidról írtam, hanem egy tv box LE-el. Tehát nem androidot futtatva.
Nem az idő a lényeg, hanem kevesebből kijön. Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja.

(#88035) TheProb válasza Mosqu!to (#88025) üzenetére


TheProb
veterán

És rendeltél?

Amúgy a Xiaomiaú hangszórók milyenek? Látom van pár modell 5-8k körül.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88036) Mr.Csizmás válasza TheProb (#88035) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a legkisebb metálpogácsát tudom ajánlani, meggyőző: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88037) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#88036) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez tényleg baba.

(#88038) atthany válasza FingR86 (#87995) üzenetére


atthany
aktív tag

jajjjj hogy miért nem tudtak FM rádiót ebbe beletenni? :O

(#88039) TheProb válasza Mr.Csizmás (#88036) üzenetére


TheProb
veterán

Ez ezért elég szolid, mennyire szól ez jól és "nagyot"?

Ezzel valakinek tapasztalat? Vagy ha tényleg jó ár/érték arányút akarok, akkor azt vegyem, ami először Mr. szúnyoggal néztünk?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88040) Mr.Csizmás válasza TheProb (#88039) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pogácsa van nekem, ha érdekel. majd letesztelem ezt is. (powerbank teszt mellé elfér ma)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88041) oszy válasza TheProb (#88039) üzenetére


oszy
veterán

Engem nem győzött meg. JAM Thrill-re váltottam.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#88042) solti válasza bexinho23 (#88024) üzenetére


solti
aktív tag

A két RPI-m rá van kötve ethernet-re otthon, látja az Internetet és a NASomat is (wifi nálam telefon/tablettel néha laptoppal való bohóckodásra van, de a fix helyen levő cuccok mind kábellel vannak bekötve).

Bármit lejátszott eddig (na jó, 4K-t nem, de baromság is mert csak fullHD kimenetet tud), és tud extra szolgáltatásokat is, pl: RTL Most, film/sorozatinfó és lejátszik CIFS/SAMBA/NFS megosztásról is mindent. Tudtommal az ilyen fájlmegosztás CC-al nem működik,de azt se tudom, önmagában mennyire működőképes (kell valami külső cucc neki nem, ami elindítja a streamet?)
DLNA-t pedig a külső feliratos fájlok miatt nem preferálom.

Androidos boxok jók lehetnek, ha tudnak kadencia helyes lejátszást és viszik szépen a FUllHD-kat is. Őszintén szólva nincs tapasztalatom vele, mert szerény véleményem szerint nem erre való az Android. De ha valakinek jól működik, nem akarom én meggyőzni, hogy a rpi jobb lenne...

ui: az meg a saját geekségem, hogy ha lesz újabb/másik médialejátszóm, az rpi-knek akkor is találok "munkát" :)

(#88043) AllTheBest válasza TheProb (#88039) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem kb 2 hete jött meg ez a xiaomi square box(1). Az biztos, hogy szépen és tisztán szól, arra kell vigyázni, hogy szeret mászkálni :D Gearbest-en szokott lenni 19 usd körül, annyit megér, jól össze van rakva, egész sokáig bírja az akksija is.

Elvileg nem sokban különbözik az általad belinkelt 2-től, ugyan úgy 2x2,5w, szóval ha ilyet akarsz, akkor szerintem nyugodtan veheted az előző verziót is

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88044) kmarci25 válasza bexinho23 (#88024) üzenetére


kmarci25
veterán

Nagyban függ a felhasználás céljától. A CC-hez mindenképpen kell egy külső eszköz, amivel vezérled (okostelefon, tablet, noti, pc). Nem tudsz virágboltból beszerzett filmeket lejátszani vele. Cserébe HBO GO és Netflix is van rá.

Egy RPI, vagy mediabox szabadabb. Libreelec rendszeren futtatott Kodival kb mindent le tudsz játszani, millió addon van online stream-re, viszont nincs HBO GO és Netflix.

Ha mediabox és Android, akkor lesz heggesztett HBO GO és Netflix is (bár csak korlátozott), viszont nincs kadenciahelyes lejátszás.

Tessék választani! :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#88045) DeFranco válasza kmarci25 (#88044) üzenetére


DeFranco
nagyúr

CC-re nem lehet pl. PC-ről streamelni? családi videót, whatever....

(#88046) asdasdasd válasza CactuS (#88028) üzenetére


asdasdasd
tag

Ez a BB2 Pro nekem bevállt.

[ Szerkesztve ]

(#88047) bexinho23 válasza solti (#88042) üzenetére


bexinho23
őstag

A kábeles megoldásban hiszek én is, és úgy tudom, hogy a CC-nek van is LAN megoldása. De még nem tapasztaltam 1,5 év alatt hátrányt a wifivel. BubbleUPNP-vel és PLEX-szel minden külső, utóbbival még belső felirat is remekül lejátszható + választható hangsáv is. Online streamekkel szokott inkább gond lenne. AceStream és SopCast némi nehézséggel, de működik, illetve azok a weboldalas streameket is lejátsza, amin megjelenik a kis CC ikon. Viszont ez a rpi mindig érdekelt. Kicsit utána is olvasok... :)

(#88048) Mosqu!to válasza TheProb (#88035) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nem rendeltem még meg. Ebben a 10k-s ársávban nézelődök, nekem úgy tűnt, hogy a többség azt ajánlja (a Xiaomival és társaival szemben), amit linkeltem.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88049) kmarci25 válasza DeFranco (#88045) üzenetére


kmarci25
veterán

Asszem talán lehet, de akkor mindenképpen be kell lennie kapcsolva az eszköznek. NAS-ról már tudomásom szerint pl. nem tud. És ugye olyan sincs, hogy rádugod a HDD-t/pendrive-ot/sd-t és lejátszod a tartalmát.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#88050) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok
kuponokat, külföldi rendelős oldalakhoz lehet találni?
A tomtop eu raktárából rendelnék, ilyen 5 és 7% kuponokat találtam, ezek működnek is? Van valakinek tapasztalata ilyenekkel?

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.