Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110001) cigam válasza KTU (#109998) üzenetére


cigam
félisten

Mire jó az Ethernet port rajt? Ja, látom YouTube. Kodi-t lehet rá telepíteni (multimédia lejátszó képességei milyenek?)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#110002) Saccco válasza norbert1998 (#109997) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak 2 csatorna, fel-le + fordulás jobbra-balra, a maradék fél biztos a sodródás előre.
3-3,5 csatorna alatt semmire se jók.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#110003) spileraaa válasza bertokl (#109941) üzenetére


spileraaa
senior tag

Hogy ilyen olcso sok minden?

vagy lehet 1 dolar es meg igy is nyenrek rajta 1 dollart?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#110004) KTU válasza cigam (#110001) üzenetére


KTU
addikt

Ez az, ebbe más a 300-as, az enyémen (TC-100) nincs. :D
Nem tudom.
:U

Szerk.
Bakker, nem kellene mellé Beelink M18,
De lehet mégis:

"Main Processor: 1333 MHz based CPU
Flash Memory: 64MBits
DDR RAM: 1024Mbits"

Na itt aztán hadi lábon állnak a mértékegységekkel. :D
Gondolom MB lenne. Meg drágább is. :D
Nem valami combos, de OpenELEC vagy LibreELEC mehet rajta. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#110005) zeotróp válasza bertokl (#109856) üzenetére


zeotróp
csendes tag

Köszönöm! :R
Bevásároltam rendesen :DD

(#110006) Watcher45 válasza FingR86 (#109962) üzenetére


Watcher45
tag

A dicséreteket olvasva én is latolgattam a vásárlást, de mikor megláttam, hogy pontozható is berendeltem egyet. Fehéret kértem mert már minden fekete az asztalomon a számítógép háza, a hangszórók, a monitor, billentyűzet.

(#110007) bertokl


bertokl
tag


ZANMAX 3201 27 in 1 Bike Mechanic Repair Tools Kit - SILVER AND BLACK
ZM3201
$5.99


GM320 Infrared Thermometer - YELLOW
HNYear103
$6.99

(#110003) spileraaa: promóció, kicsi pénzért sok vevő. Én is mindenre ott keresek elsőnek, szinte csak olyat veszek máshonnan, ami náluk nincs.

(#110008) xcvbxcvb válasza KTU (#109995) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nézegettem én is a Dekás hátizsákokat élőben. Azért ez nagyon nem egy kategória kinézetben .
Nekem nem volt 14 $ a Tigernu.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#110009) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Van olyan mini usb végű (nem mikro) töltő aminek EU végű aljzata van, hogy az eszközöket lehessen tölteni vele?

(#110010) bertokl válasza zeotróp (#110005) üzenetére


bertokl
tag

Azt írhattam volna, - bár nem tudtam, hogy megfelel-e az ár, - hogy több, külön csomagban rendeld, hogy a vámon ne legyen probléma vele, de ezzel a termékkel nem hiszem hogy sokat találkoztak korábban, és elég aprónak is tűnik, hogy ne foglalkozzanak vele.

(#110011) Zsoleszhun válasza Timyyy (#109996) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A héten érkezett meg a kis asztali lámpa, tényleg jó, a kisebbik lányom lecsapott rá azonnal :D

¯\_(ツ)_/¯

(#110012) KTU válasza xcvbxcvb (#110008) üzenetére


KTU
addikt

A Tigernu-t nem ismerem, lehet jó is. :U
Ha nagyobb, nem Decathlon-os hátizsák kell, akkor AdventureR, 2 helyről szoktam venni.

Mindenkitől bocs az off-okért, de szerintem ezek olcsóbbak és jobbak itthonról. :U
Ezeket is több éve használjuk nap mint nap.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#110013) Predator2 válasza daver88 (#109888) üzenetére


Predator2
addikt

Ha nem muszáj nem tömném tovább a szolgáltatóm zsebét. Elég sok gondunk volt vele.
Szeretnék venni egyet, ha van jó akkor Kínából.

Így a kérdésem továbbra is fennáll.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#110014) fateless válasza Breki (#109952) üzenetére


fateless
veterán

Ha legközelebb arra megyek, örömmel, de nem tudom még, mikor lesz...

Addig is beírom ide, hogy eneloop, hogy ha visszakeresem, ne kelljen sokat vacakolnom...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#110015) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Olvastam már párszor, hogy többen vettetek Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) tabletet gearbest-ről!
Akinek van, az tudna pár sorban véleményt írni (akár privátban is)?

(^)(>.<)(^)

(#110016) Zsoleszhun válasza Predator2 (#110013) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem Kína de hátha jó lesz.

HUMAX DVB-C MÉDIAKONVERTER a telekomtól, sajnos nem eszi a coopos kuponokat, vagy használtan az apróról. Azért nézd meg a crt tévét, hogy van-e rajra scart.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#110017) Kernel válasza Czimby (#109999) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak példának raktam be, de ez általános: C/10 áramot szoktak feltüntetni standard töltésnek, vagyis 2500 mAh esetén 250 mA, amihez még nem szükséges kontrollált töltés, elég csak időt saccolni. 1C általában a gyorstöltés ezeknél, de azt nem muszáj kihasználni, mert nem biztos, hogy egészséges.

Li-ionnál 1C a normál, de az mindenképpen kontrollált.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#110018) Saccco válasza vacs (#110015) üzenetére


Saccco
nagyúr

Édesanyámnak vettünk egyet ajándékba. Nekem nagyon tetszik. Sebességben teljesen jó. A kijelző nagyon szép. A méret kézbe tökéletes. Összességében nagyon jó vétel. 30 alatt bestbuy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#110019) ollie válasza Saccco (#110018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak 30 alatt. Még 60k-ért is nagyon jó vétel lenne.

***

(#110020) ZsoltG60 válasza Zsoleszhun (#110016) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Jelen esetben még nem tudjuk milyen szolgáltatónál van a fórumtárs te ez a DVB-C vevő csak a Telekom "hálózatán" működik. :K
Jófogáson is van ebből pár darab, gondolom sokan beleugrottak kuponnal ingyen de használni meg nem tudják hacsak nem a T-nél van előfizetésük.

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#110021) Imy válasza Zsoleszhun (#110011) üzenetére


Imy
veterán

Szia!

A következő hozzászólásodban lévő lámpáról érdeklődnék: [link] Állítható a színhőmérséklete? Milyen az anyag használata? Mi a teljes benyomásod a lámpáról?

Köszönöm, Imy

(#110022) zoltan6 válasza ZsoltG60 (#110020) üzenetére


zoltan6
őstag

Telekom mióta szolgáltat dvb-c-ben? iptv van a telekomnál,ez a kütyü bármelyik szolgáltatónál használható ahol dvb-c van.pld.digi.

(#110023) Imy válasza FingR86 (#109962) üzenetére


Imy
veterán

Szia!

Mi a véleményed a hozzászólásodban lévő asztali lámpáról? Állítható a színhőmérséklete? illetve milyen az anyaghasználata? Köszi, Imy

https://prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_109962-109962.html

(#110024) Bec


Bec
tag

1 éve rendeltem a lányomnak,nagyon szereti és még működik!
4.4 inch LCD Writing Tablet - BLUE
LWTB44CP
2.99$

(#110025) Vertigo18


Vertigo18
addikt

26650-es akkura jöhet valami kupon, nem nagyon találtam.

Köcce! :R :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#110026) ZsoltG60 válasza zoltan6 (#110022) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igen én is úgy gondoltam, de még kuponos időből akartam egyet rendelni de utánanéztem és a T ügyfélszolgálaton is rákérdeztem. Egyedi T firmware van rajt ami csak a saját hálózaton működik.
De ha valakinek van és működik más szoláltatónál is javítson ki. :R :B

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#110027) KurtCobain válasza ZsoltG60 (#110026) üzenetére


KurtCobain
őstag

Működik digivel is, csak a csatornanevek helyett azt írja, hogy unknown.

Mmm'kay?

(#110028) zoltan6 válasza ZsoltG60 (#110026) üzenetére


zoltan6
őstag

igen közben én is utánanéztem,ennyit találtam én is:
"T-Home firmware van rajta, ettől függetlenül működik Digikábellel is, de utóbbi esetben az EPG nem használható és a csatornák neveit sem képes kezelni."
De szerintem megoldható rajta a firmware csere.

(#110029) daver88 válasza Predator2 (#110013) üzenetére


daver88
aktív tag

melyik szolgálatató?? kártyát kell használni a digitális adásokhoz?

[ Szerkesztve ]

(#110030) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Hali,

ANC-s (active noise cancelling) fejhallgatót érdemes Kínából rendelni? Alsó hangon 200 EUR körül van egy normális itthon, hátha látott valaki olcsóbbat :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#110031) zeotróp


zeotróp
csendes tag

Készültem erre: 3 csomagban rendeltem :)

(#110032) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Hogy ne csak off legyen :) ez a mágneses cucc mennyire lehet "káros" az egészségre ? :U Vagy teljesen ártalmatlan ?

C Shape Magnetic Levitation Floating Globe World Map with LED Light Decoration for Home Office

Lumia 950XL

(#110033) KTU válasza Zsoleszhun (#110016) üzenetére


KTU
addikt

HUMAX DVB-C MÉDIAKONVERTER
Nincs DVB-T,
Ezt írta (#109884) Predator2:
"......amivel megoldható lenne egy dvb-t/c tuner, olcsón......"

És nincs: CONAX modulfogadó, HDMI,
Bár nem volt kitétel. :U
"USB van (ez utóbbi csak szerviz funkciót tölt be)"
Tékozló Homáron írnak róla.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#110034) vittorio7 válasza ZsoltG60 (#110032) üzenetére


vittorio7
őstag

A kinézete az nem rossz. Bár nekem a kékes-zöld föld jobban tetszik.

Meg othonra úgysem tehetném, mert pöckölgetni a macska. :))

(#110035) gyapo11 válasza Ezekiell (#110030) üzenetére


gyapo11
őstag

Az Auchan saját márkás BT fejhallgatóját tudom ajánlani, 10 k-ért vettem, nem csinál süket csöndet, de kellemesen lehalkítja a külső zajokat. Kikapcsolható egy gombnyomással a zajszűrés. Inexive, nem nagyon találom google-lal.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#110036) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

blitzwolf töltő fejet honnan érdemes rendelni?

(#110037) Zsoleszhun válasza KTU (#110033) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem értem mit akarsz. Leírta, hogy kábeltévén jön a jel és crt tévéje van.

¯\_(ツ)_/¯

(#110038) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudtok olcsón olyan kis kütyüt ami a micro usb-t alakítja át Type C-re?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#110039) Flexy90 válasza Ezekiell (#110030) üzenetére


Flexy90
senior tag

Xiaomi dobott piacra nemrég aktív zajszűrős FÜLhallgatót, ha az is jó.
[link]

Xiaomi Fan

(#110040) psanyika válasza Sanyi.mTs (#110036) üzenetére


psanyika
csendes tag

banggood-ról

(#110041) szabi__memo válasza Saccco (#110018) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Volt valaha 30 alatt?? Hol? Mikor

(#110042) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! SDY 019-en lehet valahogy állítani az ébresztés hangerejét? A leírásban sajnos nem láttam erre vonatkozó információt...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#110044) FingR86 válasza Ezekiell (#110030) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudom, h ez aktívnak számít e
Bluedio T4S Noise Cancelling Bluetooth Headphones - BLACK

(#110045) Saccco válasza szabi__memo (#110041) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gearbest-en volt 107+EU express. 2017.11.11

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#110046) szabi__memo válasza Saccco (#110045) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az kemény. Ja tudom veszek egyet én is

(#110047) TheProb válasza Saccco (#110018) üzenetére


TheProb
veterán

Szerzel nekem kupont, ami leviszi 30 alá vagy aköré? Hálám jeléül meghívlak egy romantikus vacsira... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#110048) zeotróp válasza Bec (#110024) üzenetére


zeotróp
csendes tag

Köszönöm!
Rendeltem, gyereknek jó lesz :R

(#110049) fateless válasza Bec (#110024) üzenetére


fateless
veterán

Gépre is "átvihető" a rajz? Szóval megőrizhető?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#110050) Sirandrish válasza Jofi81 (#110043) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.