Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) petipetya válasza RBJ (#4000) üzenetére


petipetya
nagyúr

Légyszi majd írj pár szót a bicskáról, ha megjött. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#4002) AndrewTdi válasza RBJ (#4000) üzenetére


AndrewTdi
addikt

A bankkártya kés vélemény engem is érdekelne.

(#4003) DJGABI válasza RBJ (#4000) üzenetére


DJGABI
addikt

neee, az a bankkártya bicska.... kell! :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4004) Bence123


Bence123
tag

Nekem van, teljesen használható, kicsit sorjás volt az éle, de át kell rajta futni egy élezővel és jó. Nagy merevségre nem kell számítani tőle, de használható, tehát nem kidobott pénz :)

(#4005) Vikusz77 válasza Vikusz77 (#3979) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz mindenkinek a hozzászólásokat!
Jól végződött a dolog, megírtam az eladónak, hogy nem várok tovább, 24 órán belül kérem vissza a pénzem, vagy negatív és claim. Nem válaszolt, de most kaptam az értesítést, hogy teljes refund-ot kaptam. Ennek azért örülök, azt hittem nehezebb kör lesz.

(#4006) Outlander


Outlander
őstag

Vettem én is egy sokak által ajánlott teló tartót
Az eladót most elmentettem kedvencekbe, mert nem az első eset volt h 10 nap alatt megjött a tőle rendelt termék. (szaal valóban akkor adja fel mikor írja)

Maga a cucc valóban ajánlott, tudja ami kell, ennyi... nekem egy 4,3-as telót tart (kízárólag ha fut rajta a navi), helyileg a visszapillantó tükör alá tettem, máshova nem volt hely vagy az usb kábel nem ért el oda.

Rendeltem még május első napjaiban pár hülyeséget, amik nagy része csütörtökön-pénteken jött meg...
Ezek ilyen kísérletezgetés részei voltak... a fényvisszaverő csík ment ilyen gyógyós bukósisakra, látszani és frenkizni elven...:DDD a gorilla egyenlőre fiókba, a baba matrica pedig ajándékba egy rokonnak.. :)

[link] [link2]
[link3]

A fényvisszaverő cuccost különösebben nem ajánlom... nem mondom h caar, de nem is a legjobb..

ui: jövőhéten rendelés lesz, kellene 1-2 öv, mert itthon nincs, illetve ami van az max 1 hétig jó, akkor meg minek fizessek 5-6x-os árat (itt most az 1-6k kategóriáról beszélek)...
Valami frenki nyaklánc, mert a régi már elkopott, erős 4-6mm-es. ;] de tudom előre h max egyszer fogom hordani, szaal még megpróbálom magam lebeszélni róla.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4007) oriic válasza RBJ (#4000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bicskáról mondanátok egy két szót?

Ha valaki rendelne, szóljon kérem mert egyet szeretnék én is magamévá tudni. Ennyiért nem pénz.

Live-Die-Respawn

(#4008) oriic válasza oriic (#4007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#4009) Zirowe válasza oriic (#4008) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én már rendeltem kést ebayről, igaz, nem ilyen kis kártyásat, bár az előtte lévő kártyás "toolból" is jött hozzám.

Egy ilyet meg egy ilyet (csak nem ebben a színben, hanem full feketében).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4010) oriic válasza Zirowe (#4009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem konkrétan ez a kártyás kés kellene, ezt a pár száz forintot megéri, inkább nem eszek egy napig. :DDD Na szóval valaki, rendelés közösen?

Live-Die-Respawn

(#4011) kovisoft válasza oriic (#4010) üzenetére


kovisoft
őstag

Free shipping esetén mi értelme a közös rendelésnek?

(#4012) oriic válasza kovisoft (#4011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam mást is érdekel. :) (meg perpill nincs hova megrendelnem :( )

Live-Die-Respawn

(#4013) RBJ


RBJ
addikt

Ha megjön írok, hogy mi merre. Képeket is rakok fel majd. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4014) VMatteo


VMatteo
őstag

én is rendeltem ;]
300Ftért a hülyének is megéri, nem hogy nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#4015) #27813376 válasza VMatteo (#4014) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szintén jön.
Illetve jön még iPad Air matt első védőüveg fólia helyett, első matt fóliacsomag, matt hátsó ultraslim átlátszó tok.

(#4016) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki pesti rendeljen be egy plusz példányt pls, kifizetem neki. :) (mármint ezt a kést)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4017) #27813376


#27813376
törölt tag

Nekem ez a kés jött párezres akcióbán. Utána csak többszöröséért láttam viszont. Igazi minőségi :[link]

(#4018) Tim82 válasza oriic (#4016) üzenetére


Tim82
nagyúr

Deal, ha megjön, szólok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4019) nelsonmanian válasza #27813376 (#4017) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ennyiért muszáj volt rendelnem egy cardkinfeot :D

(#4020) oriic válasza Tim82 (#4018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, azt a pár száz ft-ot megéri nekem. :D Főleg hogy most már nem kell asszonyra költenem majd. :DDD

(#4021) Tim82

Jaj, menten elpirulok. :D Köszi szépen. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4021) Tim82 válasza oriic (#4020) üzenetére


Tim82
nagyúr

Arra a kemény 300 Ft-ra meg vagy hívva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4022) RBJ


RBJ
addikt

Érdekes senki nem találkozott vele míg be nem linkeltem? Azt hittem már mindenki zsebében lapul már egy.
MOndjuk én is itt láttam lehet elsőnek.
A gyerek nem kicsit beteg. [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4023) fraba válasza RBJ (#4022) üzenetére


fraba
aktív tag

ez az iphone koppintás elég jól sikerült [link]
"Rpple" FTW :D

(#4024) kovisoft


kovisoft
őstag

Mi van, ha benn felejt valaki egy ilyen kártyás kést a tárcájában egy reptéri vizsgálatnál?

(#4025) doc válasza kovisoft (#4024) üzenetére


doc
nagyúr

az hogy tobbet nem fogja bent felejteni, mert nem lesz mit :)

(#4026) Outlander válasza RBJ (#4022) üzenetére


Outlander
őstag

Én igen, csak belegondoltam a szituációba, miszerint kell valamire, ha mindjuk eszemben is van, mondjuk 10/3 alkalommal, akkor is ott van az h pénztárcban van, mire elővenném, vagy megoldottam erővel / kulccsal, vagy pedig kolléga elővette a szikét és kész...
Szaaal, mmondom max kétszer használnám, akkor meg minek. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4027) RBJ válasza Outlander (#4026) üzenetére


RBJ
addikt

Nálam meg mindig van bicska, így inkább a poén kedvéért és az első ebay -es vásárlás élményéért van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4028) #27813376 válasza RBJ (#4022) üzenetére


#27813376
törölt tag

Láttam már előbb is, de vagy ötszörös áron, úgy meg nem vettem meg, most ezt igen :)

(#4029) petipetya válasza RBJ (#4027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is mindig van egy az övemen, ám akkor is megfogott ez a hitelkártyás cucc.

"nincs rá lezsóidő"

(#4030) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Másrészt ha előkapsz egy ilyet, mindenki csak néz hogy ezt meg hogy, meg honnan és drága volt e. :D

(#4031) kovsol


kovsol
titán

Abból a korábban linkelt kártyás késből rendeltem egyet én is, de gondoltam kipróbálok egy másik típust is, így rendeltem egy ilyet is: [link] Úgyis apró pénz, aztán az egyiket öcsémnek odaadom majd úgyis, vagy ha szar kidobom.

Pénztárcát rendelt már valaki esetleg Ebayről?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4032) gabe_ válasza kovsol (#4031) üzenetére


gabe_
őstag

Hát, nem tudom, elég vékonynak néz ki a penge, meg ennyiért lehet, hogy egy kétnapos teszkós zsömlébe belehajlik? :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4033) pelenka35


pelenka35
őstag

Galambrisztót nem rendelt esetleg valaki ? Kellene valami hatásos ...

Gamertag:Rob3rt75

(#4034) Mate válasza pelenka35 (#4033) üzenetére


Mate
nagyúr

Humánus és kevésbé humánus verzió is van.

(#4035) malisonX válasza kovsol (#4031) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én aliról vettem ilyet. Nagyon jó minőségű szerintem, kb. fél éve használom. Sajnos ebayen csak drágábban találtam ugyanezt.

(#4036) RBJ válasza gabe_ (#4032) üzenetére


RBJ
addikt

Azért malacot nem ezzel kell levágni. :DD :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4037) Bence123


Bence123
tag

Biciklikerékre ragasztható fényvisszaverő matricát itt használ valaki?

(#4038) nelsonmanian válasza Bence123 (#4037) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

igen

(#4039) #27813376 válasza nelsonmanian (#4038) üzenetére


#27813376
törölt tag

Megnemondnekimilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#4040) fraba válasza kovsol (#4031) üzenetére


fraba
aktív tag

Ugyan innen rendeltem már többed magammal egy pénztárcát, ami szerintem tök jó, csak kicsit már elkopott.
Esetleg, ha többen összeállunk, tök jó áron kijön egy Ponyvaregényes pénztárca mindenkinek.

BMFwallets

(#4041) Zirowe válasza kovsol (#4031) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én egy ilyet vettem.
Eredeti bőr.

Gyakorlatilag ugyanaz, mint amit malisonX linkelt.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4042) fess válasza Bence123 (#4037) üzenetére


fess
őstag

én ilyet használok, nekem nagyon bejön, jól visszaveri a fényt.

(#4043) Bence123 válasza fess (#4042) üzenetére


Bence123
tag

Ezzel meg ezzel szemezek most, nem nagyon tudom eldönteni melyik lenne jobb, szerintem berendelek mindkettőből :)
#4038: Te melyiket használod? Elsősorban a matrica érdekelne, hogy néz ki normál fényben, meg mennyire gagyi, nem jön-e le könnyen, meg ilyenek

(#4044) gabe_ válasza Bence123 (#4043) üzenetére


gabe_
őstag

Tárcsafékes bicód van? Csak mert ha nem, akkor a 2. linken lévő felejtős...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4045) Bence123 válasza gabe_ (#4044) üzenetére


Bence123
tag

(#4046) gabe_ válasza Bence123 (#4045) üzenetére


gabe_
őstag

Szép :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4047) RBJ


RBJ
addikt

Ép írni is akartam, hogy patkófékes bringánál hülyeség ez a matrica.
De tényleg a gyári felni felirást kár lenne ezzel letakarni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4048) fess válasza Bence123 (#4043) üzenetére


fess
őstag

Én az elsőt használom.

(#4049) Outlander válasza Bence123 (#4043) üzenetére


Outlander
őstag

Az elsőt többen vettük, használjuk az jó(anno én linkeltem, bár én kéket vettem) .. A második az 1-2 hete jött meg, nem bicajhoz rendeltem, sztem használhatatlan, gumifalra felrakni egyenesen lehetetlen és két tekerés után le is jönne. Így én nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4050) Outlander


Outlander
őstag

Focalprice on akciós a clicky hamisítvány, vett már valaki? Erre vártam régóta, mert az eredeti 50 dollár. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.