Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) petipetya válasza Melack (#750) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyiért és hogyan néz ki? Mert a hardveraprón nem látom a nevednél.

"nincs rá lezsóidő"

(#752) Melack válasza petipetya (#751) üzenetére


Melack
veterán

Munkahelyen nem mindig jön be a HA! - de igyekszem feltenni még ma este, képpel együtt.

Nézd meg, már fenn is van - most engedte.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#753) petipetya válasza Melack (#752) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#754) patomi


patomi
őstag

Valakinek van tapasztalata ezekkel az mp3 lejátszókkal? [link]
Lányaimnak lenne (8 évesek) gondolom nem lennének kímélve. Szóval minőség tartósság?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#755) kmarci25 válasza patomi (#754) üzenetére


kmarci25
veterán

Tapasztalatom nincs, de szerintem egy nyolcéves kislány konkrétan elolvad egy Hello Kitty-s lejátszótól. :)) És ennyi pénzért... Az élmény megfizethetetlen, minden másra meg ott a Mastercard! :DDD
Csak össze ne vesszenek, hogy melyik színű legyen!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#756) petipetya


petipetya
nagyúr

Nekem is megérkezett ez az usb billentyűzet porszívó, amit Ti is rendeltetek. :) Viszont az egyik kis pöcök le volt törve - tuti, hogy a posta hibája, mert múltkor is berepedve jött meg egy kemény műanyag tokos cucc. Szóval írtam az eladónak, hogy mi a helyzet és le is fotóztam. Erre már jött is a teljes visszatérítés annak ellenére, hogy én egy új terméket kértem cserébe.

Sebaj, mivel korrekt volt, minden csillagból a maximumot kapta. Én pedig majd megragasztom a cuccot, mert szeretném használni: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#757) Mate válasza petipetya (#756) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor happy end :D

(#758) patomi válasza kmarci25 (#755) üzenetére


patomi
őstag

Jaja, ezért ezt néztem ki ezt. Sima van $2,30 körül is,de ugye... Meg Hello Kitty fülest hozzá :DD . Már csak memkari kell bele. Vita nem lesz, szerintem egyformát küld, mert egy színt lehet választani.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#759) kmarci25 válasza patomi (#758) üzenetére


kmarci25
veterán

Nincs több kérdésem... :DDD Brahiból beírtam az ebay-re, hogy "sd card hello kitty": és ez egy találat pl. Ez nem igaz, komolyan mondom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#760) Mate válasza kmarci25 (#759) üzenetére


Mate
nagyúr

Most gondolj bele. Kínaiak nem arról híresek, hogy fizetnek bármilyen szellemi termékért (pl. hello kitty). Fognak egy amúgy 1000 Ft-os memóriakártyát, rányomnak, ragasztanak egy hello kitty-s matricát, így tartanak 1005 Ft-nál és adják 5700-ért. Itt europában meg megveszik, mert ha valamiért képes több pénzt kiadnia az ember, az a gyereke :)

(#761) patomi válasza Mate (#760) üzenetére


patomi
őstag

Ez pontosan így van :K .. Ráadásul ikrek a lányim így pont jó ha két egyformát kapnak.

kmarci25 ez nem micro sd, sajna abban nincs hello kitty-s,, de jó lesz a sima is.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#762) Mate


Mate
nagyúr

Most írt az egyik kínai, hogy reméli megkaptam a csomagot, amennyiben nem jelezzem nekik és vagy újraküldik vagy visszaküldik a pénzt. Múlthét kedden lett megrendelve :D

(#763) Melack válasza petipetya (#756) üzenetére


Melack
veterán

Nekem is megjött a porszívó, és az egyik fülecske le is volt törve. Nah most a Posta vagy tényleg ennyire nyomi, vagy a termék maga hibás.
Viszont elég jól takarít, meg kell hagyni - egy fokkal jobb lett a billentyűzetem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#764) draco31


draco31
veterán

Nekem egy ilyen jött feketében, vagyis tesómnak, teljesen jó minőségű, elégedettek vagyunk vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#765) petipetya válasza Melack (#763) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálad is ugyanígy? kép

"nincs rá lezsóidő"

(#766) Melack válasza petipetya (#765) üzenetére


Melack
veterán

Kb. Írtam neki, fotót küldtem, válasz egyelőre nem jött.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#767) petipetya válasza Melack (#766) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem elsőre fél dollárt akart visszaadni. Erre rányitottam egy ebay hibajegyet, amire válasz nélkül megérkezett a teljes visszatérítés.

"nincs rá lezsóidő"

(#768) Mate


Mate
nagyúr

Rendeltem múlthéten 4 db karórát. Mind 1000 alatti. 2 már megérkezett és jó minőségű, sokkal rosszabbra számítottam.

Most már 1000 felett van épp hogy. A másik óra már nincs fent.

(#769) Melack válasza petipetya (#767) üzenetére


Melack
veterán

Nézd, 500 Ftnál többet is buktam már. Ha ad vissza belőle, már nyertem :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#770) petipetya válasza Melack (#769) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem a pénz számít, hanem az elv. Na meg hogy a végén pozitív legyen mindkét fél értékelése egymás felé.

"nincs rá lezsóidő"

(#771) draco31 válasza Mate (#768) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is rendelni kellene már valami órát, erről a mostaniról már kopik nagyon a festék, meg néha elfelejti az időt. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#772) Mate válasza draco31 (#771) üzenetére


Mate
nagyúr

Én nem magamnak rendeltem, nem hordok órát. De egész jó minőségűek. Még eleme is van bennük+2 pót elem.

(#773) draco31


draco31
veterán

Na ilyen sem volt még, pontosan egy hónapja rendeltem egy 18500-as akkut, ami ma jött meg. Reggel kaptam egy érdeklődő levelet az eladótól, hogy megkaptam-e már az akkut, és ha nem, akkor legyek türelemmel, mert elküldték. Már 60 vásárlás fölött vagyok, de még sosem érdeklődött így eladó.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#774) petipetya válasza petipetya (#749) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kaptam 5 dollár visszatérítést. Ezzel már befogom a pofámat és megy majd valami értékelés.

"nincs rá lezsóidő"

(#775) doboka98


doboka98
tag

Sziasztok! Ebay-en keresnék egy minőségi stúdió/podcast mikrofont (mint az AT2020), amit szállítanak olcsón/ingyen Romániába. Jelenleg böngészem az oldalt, de nehézkes találni. Esetleg ha ismernétek valami minőségit, akkor kérlek linkeljétek be! Előre is köszi!

(#776) Mate


Mate
nagyúr

Ebayről tudtok ajánlani garantáltan jó minőségű fülhallgatót? 2500-300 Ft körül? Nézegettem őket, de 5000-ért láttam csak, bár még annyiért is megéri.

(#777) DJGABI válasza Mate (#776) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] nálam ez vált be, simán hozza a 3 ezres Thomson fülesem minőségét

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#778) Melack válasza petipetya (#770) üzenetére


Melack
veterán

0,7$-ról indul a visszatérítés :) Nah, belekezdett az eladó :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#779) draco31 válasza DJGABI (#777) üzenetére


draco31
veterán

Itt picit olcsóbb.
És fejhallgatót tud valaki?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#780) patomi válasza draco31 (#779) üzenetére


patomi
őstag

[Ez(?)] ,,, ez a Kanen egyébként egy neves minőségi márka?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#781) DJGABI válasza patomi (#780) üzenetére


DJGABI
addikt

mondom, nekem bejött. de ahogy néztem nem kis márka, ja.

fejhallgatót mondjuk már itthon vettem: Genius HS05A

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#782) draco31 válasza patomi (#780) üzenetére


draco31
veterán

Nem tudom, nem ismerem őket. Itt hallottam róluk elsőnek. Meg kellene kérdezni a fülhallgatós topicban, lehet ők meg tudják mondani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#783) patomi válasza DJGABI (#781) üzenetére


patomi
őstag

Itt is picit olcsóbb más típus jelzéssel. Elsőre minőségibb benyomást keltenek, mint a szokásos kínai cuccok...

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#784) petipetya válasza Melack (#778) üzenetére


petipetya
nagyúr

Legalább 1 dollárt ajánlott volna...

"nincs rá lezsóidő"

(#785) Bence123 válasza draco31 (#779) üzenetére


Bence123
tag

DX-en még olcsóbb :K

(#786) DJGABI válasza Bence123 (#785) üzenetére


DJGABI
addikt

innen szoktam venni, de dx mostanában... nagyon hektikus. van ami 2 hét alatt itt van, van ami fél év...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#787) Bence123


Bence123
tag

Én sok mindent vettem mostanság innen, nem volt nagy gondom velük, többnyire gyorsabbak mint az ebayes ingyen posták, de lassabbak még sose voltak. 22 munkanap volt a maximum, azt hiszem(ebayes ingyen postáknál meg ez az átlagos - persze ezek csak az én tapasztalataim, de nem ez a legjobb online bolt, az is biztos :) )

[ Szerkesztve ]

(#788) petipetya válasza petipetya (#756) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így, hogy végül is ingyen kaptam, ki is dobtam a fenébe. :)

Csináltam vele egy porszívózást, de nem nyűgözött le.

"nincs rá lezsóidő"

(#789) vegyszer válasza petipetya (#788) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudsz az ingyen motyónak sem örülni...

Nekem megjött a tok, és a fólia is a telóknak.
(érdekes, hogy a sarki mobilosnak pont olyan van darabonként annyiért, mint nekem a tucatnyi.)
Ki érti ezt??? :DDD

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#790) doc válasza vegyszer (#789) üzenetére


doc
nagyúr

a sarki mobilosnak ki kell fizetnie az adot, afat, az uzlet berleti dijat es rezsijet, a konyvelot, vallakozoi szamlat, es gondolom egy kis penzt is szeretne keresni a vallalkozasaval (plusz ha alkalmazott all az uzletben, akkor meg az o brutto fizeteset is elo kell teremteni)
ehhez kepest mennyit keres egy folian? 50 forintot? :F

[ Szerkesztve ]

(#791) Bence123 válasza Bence123 (#787) üzenetére


Bence123
tag

Na jöttem kicsit javítani a statisztikámon: ma érkezett meg ez a telefon töltő, kifizetés után 9 munkanappal :D Valamint sokkal szebb is, mint a képeken(fehéret vettem), abszolút pozitív csalódás volt, ja és ráadásul még működik is :)
Még jött egy PSP tok is, ez viszont nem érdemes dicséretet: 31.-én fizettem ki, épp ideje volt, hogy ideérjen

[ Szerkesztve ]

(#792) patomi


patomi
őstag

Megvettem a gyerekeknek a hello kitty mp3 "szettet" füles, lejátszó. Persze pink mind a kettő, hogy passzoljon. Kíváncsi leszek milyen minőségűek. (tudom van füles a lejátszóhoz, de az tarcsiba megmarad)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#793) napocska2 válasza patomi (#792) üzenetére


napocska2
senior tag

Mi egyszer a teszkóban vettünk egy hasonlatosat a gyereknek, amit ki kellett cseréltetni egy hónap után, mert megnémult. Természetesen a második is ugyanezt produkálta egy idő után, aztán szétszedtem és kiderült, hogy a forrasztás engedte el magát egy ponton. Megnyugodva diagnosztizáltam a problémát, de még azóta sem vettem a fáradságot, hogy megforrasszam. :DDD
Ezt csak azért írtam neked, hogy ha esetleg hasonlóképp jártok, ne kelljen gondolkodnod a megoldáson. :)

(#794) patomi válasza napocska2 (#793) üzenetére


patomi
őstag

Köszi, gondolom, hogy nem lesz hosszú életű. Meg ahogy a gyerekek tudnak bánni a cuccaikkal drágább nem is kell.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#795) petipetya


petipetya
nagyúr

Küldött egy új netkártyát a bank. Tudtok abban segíteni, hogy a paypalon hol kell a régit lecserélni erre, miután a netbankon keresztül aktiváltam?

"nincs rá lezsóidő"

(#796) vegyszer válasza petipetya (#795) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha belépsz a jobb oldalt felül vannak a beállítások. Ott az add new credit card lehetőséget kell keresni. (esetleg később a régit törölni, ha már nem érvényes)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#797) patomi válasza vegyszer (#796) üzenetére


patomi
őstag

Na ez az ami nekem nem sikerült. Maradt a rendes kártya. Valamiért nem fogadta el.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#798) vegyszer válasza patomi (#797) üzenetére


vegyszer
addikt

Cvv kódja van a net kártyának? (vásároltál már vele, azaz aktív?) volt rajta 7-800huf a teszt idején? Ugye 1$+400huf a párosítási terhelés, amit később jóvá fognak írni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#799) patomi válasza vegyszer (#798) üzenetére


patomi
őstag

Igen van CW kód és aktív, minden rendben volt (nem vásároltam vele máshol csak erre akartam használni, ahol nem tudok paypallal fizetni ott nem vásárolok), de mégsem fogadta el, 20000.- volt engedélyezve. A paypal nem tudta leszedni a lóvét a hitelesítéshez sem. A sima bankkártya egyből ment gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#800) petipetya válasza vegyszer (#796) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.