Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) gabe_ válasza Hauptmann (#500) üzenetére


gabe_
őstag

A telefonom gyári töltője 850mA-t tud a felirat szerint, így jónak láttam az 1A-t...
A cuccot Ipad-ekhez ajánlották, azoknak gondolom kell annyi.
Lehet, hogy rendelnem kellene egy multimétert... :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#502) Tuz


Tuz
tag

Nagyon kezdő vagyok ebayen,egy olyan kérdésem lenne ha például rendelek egy telefontokot azt hogyan postázzák tehát futár hozza vagy simán levélként küldik el amit bedob a postás?

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#503) doc válasza Tuz (#502) üzenetére


doc
nagyúr

rendszerint sima postai level (hacsak nem kersz mast, jo dragan)

(#504) Tuz válasza doc (#503) üzenetére


Tuz
tag

Köszi.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#505) napocska2 válasza mrgergoke (#489) üzenetére


napocska2
senior tag

Klassz lett a táblagépes cikked! :R

(#506) mrgergoke válasza napocska2 (#505) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm szépen, reméltem, hogy valakinek tetszett! Már megérte :)

https://rendeljkinait.hu/

(#507) napocska2 válasza mrgergoke (#506) üzenetére


napocska2
senior tag

:) Kíváncsi vagyok, mit mondanak a hangszóró problémára. Vagy azóta van már fejlemény?

Én most 10 colos táblára vágyom, de még egy darabig meg kell elégednem a hetessel...

(#508) mrgergoke válasza napocska2 (#507) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Most küldtem nekik videót megint, várom, hogy mit mondanak rá. Már felajánlották egyébként a következőket:
- visszaküldöm és visszaadják az árát (kinek éri ez meg?)
- elviszem itthon szervizbe, és ha 5 USD alatt van a jav. költség, akkor megosztozunk rajta (ezt ők sem gondolták komolyan)
- visszafizetnek egy részt a gép árából (szinte biztosra veszem, hogy ez lesz belőle)

Majd írok, hogy mi lett a vége.

https://rendeljkinait.hu/

(#509) vegyszer válasza mrgergoke (#508) üzenetére


vegyszer
addikt

Tudom off, de hol a cikk elérhetősége? Mert nem lelem a nevedre kattintva.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#510) napocska2 válasza vegyszer (#509) üzenetére


napocska2
senior tag

Az aláírásában van a link.

(#511) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Na, hát marad a 10% vissza, úgy néz ki.

https://rendeljkinait.hu/

(#512) vegyszer válasza napocska2 (#510) üzenetére


vegyszer
addikt

THX!

(mobilon nem látom az aláírását, én a logoutos írásai között kerestem)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#513) gabe_


gabe_
őstag

Hali!
Erről van valakinek tapasztalata? Anyáméknak kellene, azt a pár (asszem 7) ingyenes csatornát fogni, crt tévéjük van...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#514) DJGABI válasza gabe_ (#513) üzenetére


DJGABI
addikt

egy nagyobb antenna nem árt mellé, de egyébként szerintem működhet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#515) vegyszer válasza gabe_ (#513) üzenetére


vegyszer
addikt

Ilyen mütyürt (vagy szakasztott ilyet) a madarasteszkó, vagy melyik multi polcain láttam, az eladót volt szerencsém tesztelni. Majd két éve egy mini DVB-T USB tunert vettem tőle először, azóta is vissza vissza tértem a shopjába, teljes megelégedettséggel.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#516) doc válasza gabe_ (#513) üzenetére


doc
nagyúr

en nem ilyen scartos, hanem mas kialakitasu, de szinten kinai DVB-T tunert rendeltem
szerintem jovo hetvegen le is tudom tesztelni, majd megirom a tapasztalatokat :)

(#517) gabe_ válasza DJGABI (#514) üzenetére


gabe_
őstag

Ja igen, elfelejtettem, a régi tetőantennával szeretném használni... :B
Lehet, hogy rendelek nekik egyet, mert egyenlőre itthon nem találtam más olcsó alternatívát...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#518) vegyszer


vegyszer
addikt

Egy Sanyierixxony W801i készülékhez rendeklt ismerősöm házat.
Az ebayon lett is, kb 8,5$ összegben.
megjött talán másfél hét alatt, ami igen szép tempó.
Odaadtam ,met is a pozitív értékelés. (mint kiderült kicsit korán)
Összeszerelés közben derült ki, hogy a ház bezony elvetemedett, és nem lehet teljesen összeszerelni.
(a pozitív értékelés után) ment a levél az eladónak, képekkel illusztrálva, hogy bezony itt gáz van.
Jött a válasz egy órán belül, hogy bocsi, meg minden, visszaadják az árát, vagy küld másikat, csak nehogy negatívan értékeljem. (valószínűleg nem kereste ki, hogy már ezen túlvagyok).

Mondtam, hogy ok, akkor kérném vissza, egy pár órán belül mind a PayPal, mint a fickó reagált, hogy a refund megvolt.

Tanulság: Amíg nem vagy benne biztos, hogy a motyó tényleg funkcionálisan megfelelt, ne értékelj!

Képek: [link]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#519) draco31 válasza vegyszer (#518) üzenetére


draco31
veterán

Én mindig így csinálok, alaposan tesztelem ami jött, aztán értékelek csak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#520) mrgergoke válasza draco31 (#519) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én is, tapasztalat :K

https://rendeljkinait.hu/

(#521) Dr. Romano válasza vegyszer (#518) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Alap dolog, olyan mint a levegővétel.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#522) doc


doc
nagyúr

valaki nem talalkozott veletlenul MindigTV kartya fogadasara alkalmas belterivel olcson?
Korulneznek, ha szamottevoen olcsobb mint itthon megvenni, akkor beruhaznek egyre :)

(#523) draco31 válasza doc (#522) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem biztosan van, hisz minden Kínában készül mint tudjuk.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#524) vegyszer válasza doc (#522) üzenetére


vegyszer
addikt

Én mini USB tv tunert, és kártyaolvasó párossal oldottam meg 22$ból. És PC - n tökéletes.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#525) doc válasza vegyszer (#524) üzenetére


doc
nagyúr

koszi, olyan nekem is van (7.5 USD, ebayrol :D), de mindenkepp olyan kene amit ra tudok kotni a TV-re számítógép nélkül
csak nem igazan vagyok kepben hogy pontosan mi micsoda, az meg valoszinuleg nem lesz odairva egy kinai webshopban hogy MindigTV-vel is remekul mukodik :)

(#526) napocska2 válasza doc (#525) üzenetére


napocska2
senior tag

MindigTV honlapja szerint DVB-T MPEG-4 HD dekóder kell hozzá. Tehát olyat kell keresned az e-bay-en, ami tudja ezt a kódolást és akkor nem fogsz csalódni.
Ez itt pl. az első találat.

[ Szerkesztve ]

(#527) doc válasza napocska2 (#526) üzenetére


doc
nagyúr

koszi :R
akkor ezek szerint csak annyi kell hogy tudjon MPEG4-et, itt nincsenek kulonfele kartyaformatumok meg egyeb marhasagok? (bar ezt inkabb majd a MindigTV topicban kerdezem meg :D)

(#528) napocska2 válasza doc (#527) üzenetére


napocska2
senior tag

Annyira a kódolásra koncentráltam, hogy elfelejtkeztem a kártyáról és a linkeltbe mintha nem látnék kártyafogadót. Akkor még finomítani kell a keresgélést, de legalább már az alapokat tudod. Bocsi! :B
Jobb is, ha a MindigTV-s topicban kérdezed meg a kártyára vonatkozó adatokat, ők legalább pontos infókkal szolgálhatnak.

(#529) gabe_ válasza napocska2 (#526) üzenetére


gabe_
őstag

Ennyiért viszont már itthon is kapni nem?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#530) napocska2 válasza gabe_ (#529) üzenetére


napocska2
senior tag

Mondhatni fogalmam sincs, hogy itthon mennyi. Egyébként is a kódolásra válaszoltam, a dekóder linkje csak egy példa volt, annak is rossz.

(#531) fess


fess
őstag

a 60 napnál régebbi vásárlásokat hogyan lehet visszakeresni?

(#532) mrgergoke válasza fess (#531) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Van egy olyan gomb ott summary alatt valahol bal oldalt, hogy purchase history. Arra klikk, fönt pedig olyat fogsz látni, hogy archived.

https://rendeljkinait.hu/

(#533) Taifa Díaz válasza fess (#531) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

MyeBay - Purchase history:

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#534) fess válasza Taifa Díaz (#533) üzenetére


fess
őstag

köszi mindkettőtöknek

(#535) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

:K

https://rendeljkinait.hu/

(#536) draco31


draco31
veterán

A németek gyorsak ebay-en. Csütörtökön vettem kijelzővédő fóliát, ma már meg is jött. Néha jó lenne, ha kínából is ilyen gyors lenne a dolog.
Most látom, 4.-én vettem egy szilikon tokot kínából, az is ma jött. Ez már nem rossz!

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#537) DJGABI válasza draco31 (#536) üzenetére


DJGABI
addikt

ja, a német fóliás bolt nem rossz, 3-5 nap, gyorsan dolgozik a luftwaffe :D mondjuk cserébe baromi vékony a fóliájuk (de ezt írja is hirdetésben, 0.05mm. 6db megvolt 400ft-ból)...

mymemory 7-i rendelésem ma jött meg, ez se rossz. mondjuk a levélben svájcot ír feladónak, onnan picit sokallom (aztán lehet a magyar posta ült rajt nagy részben)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#538) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Annak az 1 dolcsis wifinek a linkjét valaki megadhatná :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#539) draco31


draco31
veterán

Csak én látom úgy, hogy máshogyan van a topic neve mint eddig?

Ma jött egy ilyen, működik rendesen, kell ennél több? :)
Illetve hétfőn egy ilyen, egy ismerősnek kellett, még nem adtam neki oda. Bár ezt már mondtam, de most mutatom is. Egész kellemes a fogása, és nem is rossz a minősége.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#540) mrgergoke válasza draco31 (#539) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Szerintem nem lett más a neve.
Holnap reggel egyébként itt jelenik meg egy cikkem, de ti már olvastátok a blogon. Azért posztolom itt is, hogy ha valakit érdekel még egy ilyesmi közösség, fórum, de az előzőről lemaradt és nem is talált rá, akkor megtaláljon minket. Röviden: gyarapítani szeretném a közösségünket. Azért is szólok, mert esélyes, hogy átkerül a telephelyünk annak a cikknek a kommentjeihez.
Ezenfelül tervezek még egy vegyes cikket, mert jött pár kütyü, amiket csak említés szintjén szeretnék megmutatni. Semmi különleges tényleg, csak pár apróság. Holnap-holnapután megjelenik a blogon, szerintem!

A linkeket sajna nem tudom megnézi, be tudod linkelni .com-os oldalon?

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#542) mrgergoke válasza DJGABI (#537) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Épp most kért meg haverom, hogy rendeljek neki németektől 6-os fóliapakkot. Vasárnap fizettem, ma megjött. Ha ezt előre tudom, kétszer annyi is kifizetek nekik. Bárcsak mindenhonnan így jönnének a cuccok! :)

Jó tudni, hogy kicsivel a helyes, mindig naggyal írom, de allergiás vagyok a helyesírási hibákra...

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#543) DJGABI válasza mrgergoke (#542) üzenetére


DJGABI
addikt

jaja, korrekt. meg így tényleg ha karcolódik is, max lecseréled, marad még 5 db :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#544) mrgergoke válasza DJGABI (#543) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Pontosan, ráadásul a 6-os pakkban 1 db olyan árra jön ki - szállítással együtt, ami nem akármilyen -, hogy ennyiért még Kínából sem. Ezúttal a németek nyertek :D

https://rendeljkinait.hu/

(#545) draco31 válasza mrgergoke (#540) üzenetére


draco31
veterán

Most nekem sem jók a linkek, sőt az egész magyar nem megy.
kártyaolvasó
tok

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#546) DJGABI


DJGABI
addikt

ez tényleg ilyen g*cidrága? [link] most tűnt csak fel h a 2 jackes headsetemet nem tudom majd az új notimmal használni. valaki esetleg tud rá alternatívát?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#547) mrgergoke válasza draco31 (#545) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Milyen kulturáltan néz ki ez a kártyaolvasó. Tényleg tetszik.

https://rendeljkinait.hu/

(#548) mrgergoke válasza DJGABI (#546) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

ITT egy olcsóbb, ha ilyet keresel. Pontosan mondjuk nem értem, hogy milyen egy két jack-es füles. Nem vagyok otthon a füles-témában.

https://rendeljkinait.hu/

(#549) draco31 válasza mrgergoke (#547) üzenetére


draco31
veterán

Élőben is olyan, mint a képen. Ez már a második, korábban egy ismerősnek rendeltem ilyet, hibátlanul mennek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#550) DJGABI válasza mrgergoke (#548) üzenetére


DJGABI
addikt

:R isten vagy, megrendelve. remélem működik is.

van egy ilyenem [link] (7-es pontot tessék figyelni) meg egy ilyenem [link]. Nincs jobb ötletem hogy lehetne a kettőt összepárosítani

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.