Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94001) w.miki válasza spidersoft (#94000) üzenetére


w.miki
veterán

mi lesz a régi nyomtatóval? ez az új miben jobb?

(#93998) KisApám: Can not deliver to Hungary

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94002) dugynok válasza KisApám (#93998) üzenetére


dugynok
senior tag

Nekem az ilyen orosz/spanyol postàzàsra mindìg azt ìrja, hogy az orszàgomba nem lehet vàlasztani.

(#94003) spidersoft válasza w.miki (#94001) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nincs régi, ez lesz az első nyomtatóm :U Melóban használunk egy FDM-et, azzal szereztem egy kis érintőleges tapasztalatot, szóval nem nulláról kell kezdenem a kísérletezést. Ahány gép annyi féle, szóval biztosan lesznek kezdeti nehézségek, de legalább már egy pici fogalmam lesz róla, hogy mi történik.

[ Szerkesztve ]

(#94004) petipetya válasza betyarr (#93999) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mások türelmét. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#94005) ollie válasza KisApám (#93998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És kipróbáltad már, hogy rákattintasz a Russian Federation-re?

***

(#94006) w.miki válasza spidersoft (#94003) üzenetére


w.miki
veterán

:((( te már rendeltél korábban egy 3d nyomtatót, vagy az más volt, a topikból? :F
akkor írt valaki az evolvens görbéről
jah, Sacco volt!

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94007) maross válasza Zeki (#93965) üzenetére


maross
veterán

En is "szivtam" amazon prime-mal, de amikor ujraaktivaltak, aznap lemondtam, es azonnal jott a refund. (nem vasaroltam/neztem semmit aznap). Konnybe labadt a szemem az elkonyvelt buko utan :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94008) Ádám16


Ádám16
addikt

(Telefontöltő) Kábel merevítőt (harisnyát) tudtok ajánlani? Hogyan keressek rá?

(#94009) synar


synar
őstag

Ez a BlitzWolf® BW-F4 Bluetooth Speaker $43.99 C7B62C kuponnal szerintem nagyon megéri. Vagy tudtok ennél jobb vételt a kategóriában?

[ Szerkesztve ]

(#94010) spidersoft válasza w.miki (#94006) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem a fórum aktív tagjai közül is már sokaknak van, a read-onlyk közül meg meglepődnénk, hogy hánynak :DDD Ha úgy vesszük, akkor közepes méretű lapostévé árán, belépő laptop árán, random nem extra háztartási gép árán, vagy négy gyorshajtás árán már egész korrekt nyomtatót adnak, egy alap gép, amire még később költeni kell, meg nem fog valami gyorsan/szépen nyomtatni, már egy jobb porszívó árán megvehető. Szóval nem feltétlenül kell nélkülözni egy háztartásból... ha nincs gyerek, akkor még talán kigazdálkodható költség. Más kérdés, hogy ezzel most betettem négy hónapnyi virtuális cigi árának, de mindegy, az év első felében úgyis megvontam magamtól a kütyüdózist :D (megállapodtam magammal, hogy mivel nem dohányzok, így napi egy doboz cigi árát költhetem nem létszükség hülyeségekre, úgy mint ebayes kütyük, mobiltelefon, számítógép alkatrészek, internet -- átlagban nagyjából sikerül is tartani)

[ Szerkesztve ]

(#94011) Zeki válasza maross (#94007) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha megnezed a kepet, jogtalanul vontak le.

(#94012) Zolorado válasza spidersoft (#94010) üzenetére


Zolorado
tag

Teljesen off kérdés: mire jó egy háztartásban egy 3d nyomtató? Tök menő, meg minden, de nekem nem jut eszembe semmi amire használni tudnám.

(#94013) petipetya válasza Zolorado (#94012) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztosan nyomtatnak vele egy másik 3D-s nyomtatót, hogy eladják az ebayen.

"nincs rá lezsóidő"

(#94014) w.miki válasza Zolorado (#94012) üzenetére


w.miki
veterán

pl. bármi gép, alkatrész eltörik, romlik, egyből tudod javítani, mert tudsz hozzá nyomtatni pótot
kisegíthetsz vele ismerős szerelőket is
még én is gondolkodom rajta, milyen jó lenne, pedig CAD tudás is kellene mellé... gondolom
vagy tényleg, ti mire vettétek?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94015) spidersoft válasza petipetya (#94013) üzenetére


spidersoft
senior tag

:DDD nem, szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy eddig mennyi cuccomat adtam el... viszont egy ilyen kütyü bármire jó lehet... főleg ha javítani kell valamit, és kell egy kis vacak (de azért nem miniatűr méretű) alkatrész, ami eltört és ez összetartja/megfogja/ragaszthatok hozzá/kipótolja/helyettesíti, kell ház valami szerkezetnek, tartó valaminek, befogó/jig/célszerszám valaminek... azt tudni kell, hogy az FDM nyomtató nem kész alkatrészt gyárt: kicsit kell reszelni, kalibrálni, menetet fúrni bele, esetleg csiszolni, primerrel/festékkel kezelni, ha olyan helyre megy... de ez akkor is megvan, ha fából/fémből indul ki az ember, csak így egyből olyasmi lesz az alkatrész, amilyennek lennie kell, rajta lesznek az előfuratok, ahol rajta kell legyenek, olyan üregek lesznek benne, amilyen kell, és nem kell kapirgálni a fakockát, stb... megrajzolom számítógépen, kinyomtatom, hepi. rengeteg helyre kellett volna már az állólámpától a fűnyírón keresztül a műhely berendezésén át a számítógép környéki dolgokon túl a konyhaberendezésen felül a bármiig :DDD eddig amit kellett megoldottam drótból meg más szemétből/itthon fellelhető dolgokból, most már lesz egy ilyen alternatíva is. viszont most már, hogy lesz ilyen gépem, úgyse fog kelleni hetekig, rosszabb esetben még az is lehet, hogy 1-2 hónapig semmire (ez valahogy minden szerszámgéppel így szokott lenni :U ), így legalább lesz időm kitanulni a sajátosságait, nyűgjeit. No de nem lovalom bele magam nagyon, még az is lehet, hogy átverés és kapok egy kartondoboz téglát :DDD vajon ilyen értéknél és GB eladóval szemben is elég bizonyíték egy unboxing kamerafelvétel, ha valami gyík lenne? :B

[ Szerkesztve ]

(#94016) hacki87 válasza w.miki (#94014) üzenetére


hacki87
senior tag

Apunak pont igy csinalnak meg egy dagasztogep alkatresz, nem esztergaval csinaljak hanem nyomtatjak :)

(#94017) vince


vince
őstag

Egy bő hete volt szó az USB teszterekről és a KCX-017 típusól. Ezzel az a probléma, hogy 3 és 7 V feszültség között mér. Rendeltem ma egy fekete KCX-017-et [link], ami elméletileg 3 és 15 V között képes mérni, így használható quickcharge gyorstöltők méréséhez is. Az egyik fotón ki is emelik a különbséget a fehér, kisebb feszültségtartományú típushoz képest. Az sajnos nem látszik, hogy mikrousb bemenet van-e rajta, remélem, hogy igen, majd referálok ha megérkezett :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#94018) dugynok válasza vince (#94017) üzenetére


dugynok
senior tag

Bocs, màsik oldalon kerestem..

[ Szerkesztve ]

(#94019) zagloba válasza hacki87 (#94016) üzenetére


zagloba
aktív tag

Arra azért kíváncsi leszek ,h mennyit bír majd a nyomtatott alkatrész a forgácsolthoz képest? :)

(#94020) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Teenage Mutant Ninja Turtles Raphael Building

kupon: 70%0FF$1

$0.82

Nitecore TUBE LED Keychain Light - BLUE

kupon : Surprise
$3.99

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#94021) lacko6 válasza vince (#94017) üzenetére


lacko6
senior tag

Ha nem gyors töltö konpatibilis,(szerintem nem fugg ossze a meresi tartomannyal)akkor felesleges es szerintem nem az.Pl: a telefon gyai toltovel valo toltesi ideje 1h ezt bekotod es lesz 2h szerintem.

Ez mar lehet,de nincsen tapasztalat: KWS-MX16

(#94022) vince válasza lacko6 (#94021) üzenetére


vince
őstag

pár hét és kiderül :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#94023) maross válasza ZsoltG60 (#94020) üzenetére


maross
veterán

"Code for single unit price only" = két ninnyára elfogadta. Koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94024) spidersoft válasza ZsoltG60 (#94020) üzenetére


spidersoft
senior tag

Csak nekem tűnik ez a legófigura úgy, mintha... :DDD

nyomtatós kérdésekkel szerintem vegyük az irányt a szaktotyikba, mert elvernek minket mint tyúxart a zivatar...

Apró dolgok mosásához kéne valami "spriccelőgép", fecskendő helyett. Nem láttatok valami effélét? Élőben még nem láttam olyat, így nemtom egy szájzuhany milyen nyomást tud kivágni magából, ha olyat tudtok olcsón, akkor az is jó lehet :R

[ Szerkesztve ]

(#94025) Saccco válasza Zolorado (#94012) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nem lenne olyan sok embernek, akkor nem tudott volna mindenki aprópénzért fidgetspinnert venni, mivel az a 3D nyomtatásból jött. :DDD

Én a sajátommal csináltam már:
- fogaskereket hegesztőgépbe
- ékszíjtárcsát vasalógépbe
- fogaskereket távirányítós autóba
- cégnek apró alkatrészeket
- lithophane képeket
- tank modelleket
- óriási LEGO figurákat
- saját tervezésű microquadcoptert
- borotvatartóállványt
- díszbigyókat
- apróságokat a saját szórakozásomra
- kiegészítőket a nyomtatóhoz
illetve most két nagyobb projekten dolgozok:
- Ursa (bear) - Fully printable Monster Truck
- OpenRC 1:10 4WD Truggy Concept RC Car

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#94026) maross válasza Zeki (#94011) üzenetére


maross
veterán

Most hogy mondod, ez nagyon fura. Az osszeg is (bar lehet ez valami eves elofizu osszege), es a levonas napja is, aznap kellene vonnia amikor lejart a trial. Nem hiszem hogy ne lehetne visszaszerezni, ha nem amazonéktol, akkor paypaltol. De mindenkeppen kellemetlen (kiveve ha valami elfelejtett vasarlas volt, vagy valaki a csaladbol belekontarkodott egy rendelessel).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94027) oszy


oszy
veterán

Ha ezt a BT adaptert belerakom egy olyan pc-be amiben nincs bt, akkor egy autós fejegység fel fogja ismerni és a gépről lehet a fejegységre zenét (online rádió) küldeni?

Esetleg ez. A lehető legolcsóbb megoldást keresem.

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#94028) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ugyan nem kütyük, de ebayes..
Szóval valaki vett már férfi alsónadrágot ebay/aliexpress?

[link] Ilyesmit keresnék, csak nem ilyen idióta színben.

Felőlem lehet egy színű is(ez lenne a legjobb), vagy lehet rajta csőrike is, tigris, esetleg micimackó, de könyörgöm ne ez a csíkos valami.. :U

Voltam kínaiban, de még márkás boltban is, mindenhol ez az idióta csíkos megy. Vagy pedig hereszorító tapadós.. Arról nem is beszélve, hogy mennyi buzinak gyártanak különböző farokkilógató nadrágot a "men underwear" szóra rákeresve. :W

(#94029) atyca válasza oszy (#94027) üzenetére


atyca
senior tag

Ez vevő.(recevier)
Neked transmitter kéne.
Pl

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#94030) fateless válasza Atomgeszi (#94028) üzenetére


fateless
veterán

Én sokszor rendeltem kintről, de nagyon összevissza voltak a méretek. Végül átszoktam inkább az egyszínű sötétkék és fekete ilyen asógatyákra a Spar-ból, az bevált és annyi, mint Kínából.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#94031) w.miki válasza Atomgeszi (#94028) üzenetére


w.miki
veterán

én is rendeltem kínából boxeralsót
elég rugalmas, nem szorít, a 3XL
Aztán volt a LIDL-ben is hasonló, abból az XL-es elég, az jobb minőségű, még olcsóbb is, de most nincs ez a fajta, kivágott.
Aldi-ban is szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94032) oszy válasza atyca (#94029) üzenetére


oszy
veterán

Akár ez is? :) Bedugnám a pc-be kiküldeni az online rádiót a fejegységre?

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#94033) spidersoft válasza w.miki (#94031) üzenetére


spidersoft
senior tag

részemről az ilyen stanyeszlinyomorító kolbászgörbítőt kerülöm, az Atomgeszi-féle "bőgatya" nekem is a bejövős, de csak ha kicsit rugalmas az anyaga, amiben, ha kuckósan is, de azért van némi szabadság -- na, olyat honnan lehet ócsóé jót, engem is érdekelne :K :R A linken lévő olyan anyagú, amiben egyenesen állni lehet, leülni óvatosan, de bármi egyebet már nem... meglepő, hogy mennyire kényelmetlen tud lenni, ha teljesen rugalmatlan ing-szerű szövete van egy gatyának :U

[ Szerkesztve ]

(#94034) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Régen szabadkáról hoztam ilyen nadrágokat, de sajnos mostanában nem megyek..

Marad a keresgélés.. De, ha esetleg valaki menne.. ;)

Ezek az alis/ebayes méretek nem egyeznek meg a kínaiban található méretekkel? :F

[ Szerkesztve ]

(#94035) andrisbandi válasza spidersoft (#94033) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://www.lidl-flyer.com/hu-HU/#/83006d66-9933-11e7-86b6-005056ab0fb6/view/flyer/page/22

A Lidl-ben pont gatya vásár van.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#94036) Degeczi válasza spidersoft (#94033) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A laza boxer (ami pl. az alább linkelt Lidis készletben is van) nekem azért nem tetszik, mert abból meg folyton kikandikál a száránál...
A Lidis fecskék viszont beváltak, jók.

(#94037) ANOka válasza Kernel (#93986) üzenetére


ANOka
őstag

Nem kéne egy külön kapcsolt topikot létrehozni, ahol a fejtágítást lehetne elvégezni minden itt feljövő, de nem ide tartozó dologgal kapcsolatban? Ez belekerülne a topik ismertetőjébe is, hogy az eszmecserét itt lehet folytatni.
Ott aztán minden mehetne az akkus ánuszmosótól az ceruzaelemes túlfeszültség védőig! :D

(#94038) Skillet


Skillet
addikt

itthon az erősítő az fm jelet nagyon gyengén fogja. toltam bele egy antennát, de úgy sem az igazi. kellene valami kis okos, mini, erősített antenna. lehet ilyesmit csájnából? mit érdemes?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#94039) Kernel válasza oszy (#94032) üzenetére


Kernel
nagyúr

https://www.aliexpress.com/item/-/32822553534.html

Operation Steps:

For no USB port Speakers---Supply power to the device by connecting charger with 5V USB interface, then connect the Speaker's AUX port with the audio cable.

Turn on the Bluetooth function of computer, mobile or other device which has Bluetooth function, searching for the device to connect and input: 0000 for matching when the device is in the matching mode.

After matching success, you can use your phone to play music.

------------

Ez csak tápot vesz USB-ről, jack aljzaton pedig az analóg hangot adja ki, pl. az autórádió AUX bemenetére vagy aktív hangszóró bemenetére stb. BT receiver, ahogy a címben szerepel.

Neked viszont BT-vevős fejegység van, ha jól értettem. Az első hozzászólásod második linkje voltaképpen egy transzmitter, de én sem próbáltam még ilyet, hogy alkalmas-e a célra.

(#94037) ANOka

Voltak itt már ötletek, de fórumok működésének is vannak olyan sajátosságai, hogy nem egyszerű megoldani.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#94040) atyca válasza oszy (#94032) üzenetére


atyca
senior tag

Ez még mindig vevő.Neked adó (átvivő) kell.
Bluetooth transmitter-re keress rá,de linkeltem egy rahedlit.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#94041) oszy válasza atyca (#94040) üzenetére


oszy
veterán

Azokból választottam ezt ki. :) Gondoltam a legolcsóbb jó lesz.

(#94039) Kernel : Köszi! Én egy pc-ből akarom egy BT-s fejegységre küldeni az online rádió adását.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#94042) zsiz válasza ANOka (#94037) üzenetére


zsiz
őstag

Aztán itt is az lesz, mint a BestBuy topiknál, hogy legyen ilyen topik ennek, olyan annak, amolyan amannak, a vége pedig az hogy ezeket senki nem használja és mindenki ugyanúgy az eredetibe offol. :D Ha sok az OFF majd szólnak a TG-k és abbahagyjuk. Szerintem jó ez így.

ON: Jött a levél, hogy feladták a 3 Ft-os Rosegal-os mikroszálas kendőt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#94043) Atomgeszi válasza andrisbandi (#94035) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pont most néztem én is ezt.. Ebből a 3 egyszínű pont jó lenne.. De gondolom nem úgy vannak hármasával, hanem amiben van kockás is... :W

Aldiban viszont van tapadós boxer, az elég korrektnek néz ki.(varrás nélküli)

[ Szerkesztve ]

(#94044) Freddycom válasza ANOka (#94037) üzenetére


Freddycom
őstag

Hmmm, az előbbihez van vmi jó linked? :D Egy barátomnak kéne.

[ Szerkesztve ]

(#94045) gabe_


gabe_
őstag

Hali topic!

Zsugorfóliát érdemes rendelni, vagy ugyanennyiért kapható itthon is?
Valamint olyan eszközt keresek még hozzá, amivel könnyen megmelegíthetem egy műszerfalban matatva, szóval nem jó egy öngyújtó. Van erre valami olcsó spec eszköz? Én egy kis vihargyújtó féleségre gondolok...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#94046) vince válasza Atomgeszi (#94043) üzenetére


vince
őstag

Az aldis varrásmentes "tapadós" száras alsó nagyon klassz, tavaly vettem 12 darabot, a kedvenceim.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#94047) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#94048) Kernel válasza gabe_ (#94045) üzenetére


Kernel
nagyúr

A 300 W-os hőlégfúvók épp arra valók, zsugorcsőhöz:

https://www.aliexpress.com/item/-/1000003564019.html

Bár egyszer itt a topikban olvastam, hogy valaki alkatrészt cserélt vele, amihez elvileg kevés, mégis sikerült neki.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#94049) smithsys válasza Kernel (#94048) üzenetére


smithsys
aktív tag

Sima nyákon én is cseréltem már vele smd ledet. Ja... most látom hogy 300W-os, nekem nagyobb van, egy Yihua 8858. Bocsi.

(#94050) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ha ezt megrendelem ~32 dolláros postával, még van vám ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.