Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) V/ válasza atees (#24964) üzenetére


V/
titán

Igen, lesz egy WIFI hálózat

és az adott ip címen elérhető

Infók:

(#25002) krisztianAMG válasza spidersoft (#24981) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Bontott akkuk cselesek. Nálam a bontottból legfeljebb 2,3A-t vesz fel, frissen töltve (merüléssel gyorsan még tovább esik), de eredeti Samsung akkuval megvan a 2,8 körüli érték.

A Gearbestes verzió egyáltalán nem hideg fehér (legalább is nem kékesen), inkább természetes tónusú.

[ Szerkesztve ]

(#25003) DJ. Ru$y válasza emiki6 (#25000) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És most jön egy moderátor, és mivel nem olyan tartalom, amely előre mozdítja a topikot fogja és törli.

;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25004) spidersoft válasza krisztianAMG (#25002) üzenetére


spidersoft
senior tag

Akkor megnyugodtam :) Herótom van a kék LED-ektől... meg a "szürkésen erőlködőktől" (jellemzően 5mm-esek). Majd megjáratom... Amúgy van itthon egy összemarék bontott akku, beleraktam vagy ötöt, és pártíz mA különbséggel ugyanannyikat vett fel róluk az a lámpa, ami itthon van.

Amúgy ez a lámpa is PWM-mel oldja meg a takarékos módot? Amit most használok az olyan...

[ Szerkesztve ]

(#25005) Ciccuka válasza emiki6 (#24991) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mihez képest kell jobbnak lennie?
A technikai paraméterei magukért beszélnek és az ára is.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25006) elszabi válasza Gergosz2 (#24989) üzenetére


elszabi
tag

egész korrekt ez a tatyó. kösz a képeket.

(#25007) emiki6 válasza Ciccuka (#25005) üzenetére


emiki6
veterán

Gondolom... :D

Te hol vetted, ha vettél ilyet? :)

The internet used to be a place to escape reality. Now reality is a place to escape the internet.

(#25008) miroon


miroon
aktív tag

Sziasztok!

Jelen pillanatban a Nilkin féle 2A-s töltőfejből hol lehet találni eredetit? :B

iPhone 13 Midnight Black

(#25009) emiki6 válasza miroon (#25008) üzenetére


emiki6
veterán

banggood :K

The internet used to be a place to escape reality. Now reality is a place to escape the internet.

(#25010) miroon válasza emiki6 (#25009) üzenetére


miroon
aktív tag

köszi!

gondolom akkor ott van eredeti kábel is :R

iPhone 13 Midnight Black

(#25011) krisztianAMG válasza spidersoft (#25004) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ha jól tudom, nagyon magas árcéduláig, az összes lampa PWM vezérelt. Legalább is nem tudok kivételt.

(#25012) Ciccuka válasza emiki6 (#25007) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem nincs ilyen. A fent linkelt helyeken meg tudod venni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25013) tonyrulez válasza Ciccuka (#25012) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hát én ezt a wifi sticket még mindig nem tudom értelmezni. Otthonra, adatot küldeni minek, mikor laptopban van wifi, lehet vele hotspotot is csinálni ha nem lenne router, de telefonnal is ugyanúgy lehet hotspotot. Lenovo SHAREIt alkalmazása is pont erre lett kitalálva. Kábelen meg még mindig gyorsabb a másolás, néhány gyorsabb wifis készüléket eltekintve. Egyedül akkor látom értelmét, ha utazik a család és kell wifi pl. Minecraft multihoz. De ezt is simán megoldottam telefon hotspottal.

4 8 15 16 23 42

(#25014) emiki6 válasza Ciccuka (#25012) üzenetére


emiki6
veterán

Gondolom ez is az:
http://m.banggood.com/CREE-XM-L2-LED-1198lm-Tactical-USB-Rechargeable-LED-Flashlight-p-934504.html

Euból olcsóbb is. :)

The internet used to be a place to escape reality. Now reality is a place to escape the internet.

(#25015) Ciccuka válasza emiki6 (#25014) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez jóval drágább attól, amit linkeltem.

tonyrulez :F

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25016) Dluinet válasza tonyrulez (#25013) üzenetére


Dluinet
nagyúr

munkahely wifi letiltva, halóra vezetékkel nem tudsz csatlakozni (például telefon), és nem akarsz havonta 4GB mobilnetre előfizetni

helyette ezt becsattintod, a munkahelyi gépbe, SSID titkosítva, és egész nap van net a mobilodon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#25017) emiki6 válasza Ciccuka (#25015) üzenetére


emiki6
veterán

Telefonról euból "US$18.36"

The internet used to be a place to escape reality. Now reality is a place to escape the internet.

(#25018) Ciccuka válasza emiki6 (#25017) üzenetére


Ciccuka
veterán

:F Linket nézted?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25019) emiki6 válasza Ciccuka (#25018) üzenetére


emiki6
veterán

Igen. "AU $18.81" vagy az olcsóbb? :F

The internet used to be a place to escape reality. Now reality is a place to escape the internet.

(#25020) Ciccuka válasza emiki6 (#25019) üzenetére


Ciccuka
veterán

AU 19

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25021) Timmcsy válasza Laca1212 (#24908) üzenetére


Timmcsy
tag

Szia! Jól sejtetted, neked, igen. :-) Bocsánat, úgy rémlett, hogy a válaszra nyomtam, de ezek szerint mégsem... :-s

(#25022) KL48 válasza V/ (#24998) üzenetére


KL48
tag

Azt nem tudom, hogy hol találom az eszkalálás opciót. Vagy valami más neve van?

(#25023) Saccco válasza Dluinet (#25016) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez inkább csak amolyan NAS-féle, nem netet ad, hanem a benne lévő kártya tartalmát osztja meg wifi-n.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25024) Sanki


Sanki
addikt

Valaki erre esetleg?

(#25025) nelsonmanian válasza Sanki (#25024) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

szerintem bestbuy a H8 első masinának, nekem is most jön egy 3D-s változat amit snapupon lőttem, kíváncsi leszek mit tud

(#25026) Sanki válasza nelsonmanian (#25025) üzenetére


Sanki
addikt

A 3D-set én is néztem 5k körül, csak arról lekéstem már. Bár pontokkal 6300 körül el tudnám hozni.
Van a választási lehetőségek között olyan, hogy left és right hand throttle. Ez azt jelentené, hogy bal vagy jobb oldalon legyen a gáz/ gyorsítás?

(#25027) draco31


draco31
veterán

Ilyenekről van valakinek tapasztalata?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25028) nelsonmanian válasza Sanki (#25026) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

igen

(#25029) q1w21 válasza havri1 (#24990) üzenetére


q1w21
csendes tag

Ebay
E-mail-ből másoltam.

Hi jxvbel_6x2fda,
Here's what just happened:
We're sorry to hear that you haven't received "Outdoor Wrist Bag Sports Running Pouch Wallet Mobile Cell Phone Arm Bag New Blue". You've opened a request, and we've notified the seller that you've requested a refund for the item.

Here's what you need to do next:

Please allow a few days for the seller to respond to your request in the eBay Resolution Center.

If the seller doesn't respond or if you aren't satisfied with the seller's response to your request by Sep 17, 2015, please let us know. On that date, you can escalate your request to eBay Customer Support. A customer support agent will then review your request and get back to you with a decision within 48 hours.

What you should know:

If we don't hear from you by Oct 11, 2015, we'll assume that things have been resolved, and your request will be closed. Note that once a request is closed, you won't be eligible for a refund through the eBay Money Back Guarantee for the item.

Nem kaptam meg egy terméket amit eBayen licitálással vásároltam, kérem vissza az árát.
7 nap egyezkedés az eladóval, ha nem tudunk megegyezni akkor ebaynek szólnom kell és az ügyfélszolgálat megvizsgálja a kérelmemet, 48 órán belül értesítenek a döntésről. Ha 1 hónapon belül nem szólok az ebaynek, azt feltételezik, hogy a dolog megoldódott és a kérésem automatikusan lezárul. Ha lezárul, már nem leszek jogosult a visszatérítésre az eBay pénz-visszafizetési garancia elvész.

(#25030) zseko


zseko
veterán

Az érdekelne, a három BT hangszóróból melyik érné meg?

EARSON ER-151
Colorful LED Lamp BT4 Speaker
Xiaomi Square Box

Hopp, most látom a Colorful LED Lamp már duplája, tegnap még akciós volt.

(#25027) draco31 ez engem is érdekelne, bár ez szinte kizárt hogy tudjon 200W-ot, jó ha csak 30-at :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#25031) Real_Necro válasza zseko (#25030) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én ezzel szemezgetek már egy ideje: [link]

9.9-re meghirdették 6,3k környékére, de előtte nap kivették az akcióból... sajnos.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25032) Silent77 válasza draco31 (#25027) üzenetére


Silent77
veterán

Nem halottam még, de pénzt nem adnék érte.
Mihez szeretnéd használni?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25033) dugesz77 válasza draco31 (#25027) üzenetére


dugesz77
őstag

Én vettem már egy pár fajta hasonló erősítőt. Lepai lp808, Lepai 2020A+, TPA3116D2 2.1 , SMSL SAD-01, TDA2030A 2.1 Most egy ilyet várok . Ha valamelyikről kell infó kérdezz nyugodtan. Amit linkeltél azt néztem már én is csak valahol olvastam,hogy elég zajos.

(#25034) zseko válasza Real_Necro (#25031) üzenetére


zseko
veterán

Jó hogy írod, ezt már én is néztem. Kár hogy pár adat hiányzik, pl. a BT az 2-es vagy 4-es, utóbbi jobb lenne, és hogy mekkora aksi lehet benne? (Fér-e bele nagyobb? :DDD)
Na meg a mély, mennyire mély, én szeretem a mélyet, ne legyen doboz vagy sokol rádió hangja :D

HR24.hu

(#25035) Real_Necro válasza zseko (#25034) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kérdezték az akkut az oldalon, 3000mAh-t írtak rá, de ugye nem cserélhető szabadon, mint egyes típusoknál.
Az FM rádiója gyengének tűnik, bár lehet pl Bp-en jobb a vétel, a hangja nem tudom mennyire visszanyerhető Youtube-on, de itt egy vidi: [link]

Pendrive-ról elég jónak tűnik.

Engem egyébként az érdekelne, hogy ébresztőnél beállítható e pl mp3.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25036) Real_Necro válasza Real_Necro (#25035) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt lefelejtettem, hogy elvileg ez 2.1 rendszer. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25037) atees válasza V/ (#25001) üzenetére


atees
őstag

Értem köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25038) Laca1212


Laca1212
őstag

BG-n mi az a Dropship Program?

(#25039) DJ. Ru$y válasza Laca1212 (#25038) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kereso a baratod. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25040) draco31 válasza zseko (#25030) üzenetére


draco31
veterán

Xiaomit választanám. Valaki csinált róla videót is itt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25041) draco31 válasza Silent77 (#25032) üzenetére


draco31
veterán

PC-hez kellene. Jelenleg még a legalább 10 éves klasszikus stereo hangszóró van, vagyis csak az elektronika része, mert a hangszórók már Philips házimozi szatelitek 2db. Az erősítő 2x3w körül lehet, a hangszórók meg 2x25w-osak. Nem kell nekem 200w, elég ha 2x30-at tud. A 12V azért lenne jó, mert a PC tából kapná az áramot. Amit linkeltem, ott egy dolog hiányzik csak, nincs rajta fülhallgató kimenet.

dugesz77

Mik a tapasztalatok?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25042) Degeczi válasza draco31 (#25041) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A PC tápegység nem audió célokra való. Ha géppel akarod vezérelni, inkább használj egy master/slave konnektorban (amiben persze a PC a master) egy hagyományos erősítőt, vagy aktív hangdobozt.

(#25043) dugesz77 válasza draco31 (#25041) üzenetére


dugesz77
őstag

Én hangban a legjobbnak a Lepai 2020A+ tartom. Vigyázni kell vele mert mostanában megjelent a Lepy néven kihoztak egy újabbat az nem annyira jó a régebbi LP-2020A+ Tripath modulos kell venni. Sajnos egyre drágább.
Lepai 808 nem ajánlott. Gyenge hang(2 x 3-4W) Hamar elkezd torzítani,olcsó de nem is ér semmit.
TPA3116D2 Nagyon nagy erők vannak benne(2x50+1x100W) és ezt tudja is nagyjából. Én a állítható vágási pontu subwoofer szűrős verziót vettem. Elég keményen szól érezhető a t-amp felépítés hangjában. Egy gondja van ,hogy eszement zajos. Én először azt hittem egy potméter szakadt át benne. És nem csak az enyémnek volt ez a baja. Itt egy videó hogy miről beszélek.
Smsl SAD-01. Ez egy kicsit drága ugyan de ez is tripath chipes beépített usb dacos de van rajta vonal bemenet is. Kényelmes. Csak usbvel összekötöd a géppel és megvanaa hangkártya+az erősítés is. Én mondjuk kicseréltem a műveleti erősítőt OPA2134 -re és ez is sokat javult.
TDA2030A 2.1 igazi mindenes. Szerethető a hangja. Itt csak a tápellátásra kell figyelni. Kis torzítású és a maga 2x15+30w untig elég pc mellé.
Egyébként amit linkeltél lp838 az 2x7w+1x13W a 200W természetesen csak hallucináció.

(#25044) vacs válasza zseko (#25030) üzenetére


vacs
veterán

Xiaomi-ról van egy videó a topik összefoglaló végén. ;)

(^)(>.<)(^)

(#25045) draco31 válasza dugesz77 (#25043) üzenetére


draco31
veterán

Köszönöm a leírást!

Degeczi

Ez még csak egy gondolat volt, a vége mi lesz, még nem tudni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25046) XtremLor válasza draco31 (#25045) üzenetére


XtremLor
őstag

Olcso lepai nekem is volt, elso proba 808-as ugy remlik, hamar megvaltunk egymastol, utanna muse m20 jott, na ez mar mas vilag, kell hozza egy rendes tap, de itt mar beszelhetunk hangminosegrol.
Bar itthon is kilehet fogni hasznalt sztereo erositot kb annyibol, de a kompakt meret az elonye.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25047) Laca1212 válasza DJ. Ru$y (#25039) üzenetére


Laca1212
őstag

És tényleg. :) köszi!

Hírlevélben jött, hogy lehet rá regelni. 3% kedvezményt ad minden rendelésre ha jól olvastam.

(#25048) gorje


gorje
senior tag

Van valaki aki a múltkori snap up-on vett műcsalit? Kérdésem, hogy meg kapta-e már? Én még nem csak azért kérdem.

(#25049) Real_Necro válasza draco31 (#25040) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azon mindent csak telóval lehet irányítani, nincs kijelző sem, meg hát hangnak doboz is kell. De ízlések és pofonok, meg ugye ki mire vásárolja. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25050) Lucho777 válasza gorje (#25048) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Én a mostanin vettem de még fel sem adták...akkor lehet azt se látom:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.