Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184001) #54597376


#54597376
törölt tag

Ez a topik kissé halottnak tűnik ahhoz képest, hogy mi ment itt pár éve. Milyen fb csoportokba érdemes belépni? Úgy tudom vannak privát csoportok is ahová csak meghívás után lehet bekerülni. Esetleg valaki megszánna egy-egy linkkel vagy meghívna?

(#184002) finest válasza #54597376 (#184001) üzenetére


finest
őstag

Szerintem a kötelező vám és postázás körüli macera tett be neki, ha esetleg átaludtál pár évet, jó reggelt kívánok!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#184003) #54597376 válasza finest (#184002) üzenetére


#54597376
törölt tag

Nem aludtam át, rendelek én folyamatosan. Csak facebookozni nem igazán szoktam. És most úgy gondoltam, hogy mégis jó lenne belépni néhány csoportba, csak amiket találtam azokban kb. ugyanaz az egy-két ember posztol heti néhány alkalommal. Ezért kérdeztem, hogy hátha tudna adni valaki néhány használható linket.

(#184004) finest válasza #54597376 (#184003) üzenetére


finest
őstag

Küldök privit.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#184005) fateless válasza #54597376 (#184003) üzenetére


fateless
veterán

Amióta nincs annyi link, sokkal kevesebb "ez zseniális, ez hiányzott az életemből - majd az érkezése után sohasem használom" terméket veszek :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#184006) Digitalpimp válasza #54597376 (#184001) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Gearbest megszűnt, az Alin kapásból 27%-kal drágábban vásárolsz + áremelés + szállítási díjak + ha úgy jön akkor a fostának + 400-800, így a sok olcsó "kacatnak" annyi lett. Meg a mit vettem bemutatókról is leszoktak az emberek. :( Most ezzel a 2 dolláros cuccokkal lehet behozni a lemaradást. :D EO hozza, nincs rá még plusz fizetni való.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184008) #54597376 válasza Digitalpimp (#184006) üzenetére


#54597376
törölt tag

Sok helyen olvastam, hogy pluszban kell fizetni itt-ott. Én még soha nem fizettem pluszban semmiért. Szlovákiai vagyok, meghozza a posta vagy SPS futár _budapesti_ címről.

(#184009) Graphics válasza #54597376 (#184008) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oek, de Szlovákia nem Magyarország. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184010) Jarod1


Jarod1
addikt

Tchibo fémkávékapszulát használ valaki innen?

(#184011) Digitalpimp válasza Graphics (#184009) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, ez nálunk van, hogy a fosta lehúz még pluszba a semmire, meg nálatok az áfa se annyi, mint itt. Sőt, több országban is van, hogy X euróig nincs semmi plusz költség, ott is megéri még pár dolláros dolgokat is venni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184012) Graphics válasza Digitalpimp (#184011) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom nem én lettem volna a címzett. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184013) Digitalpimp válasza Graphics (#184012) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nem. :DD Gondolom azért így is célba ér majd. Kezd beállni a kaja kóma. :DD

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184014) Graphics válasza Digitalpimp (#184013) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tény, vannak szlovák felmenőim. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184015) Cr00py válasza Digitalpimp (#184006) üzenetére


Cr00py
senior tag

Alis topik összefoglalóban van egy elég jó leírás azzal kapcsolatban, hogy milyen shippinggel kell rendelni ahoz, hogy ne kelljen még a postának is fizetni. Én már régóta úgy rendelek, és soha nem kellett fizetni, csak akkor, ha az értéke miatt amúgy is kellene. Filléres kacatoknál sem akkora gond, hiába ECS, amit a postás hoz. Az egyetlen hátránya, hogy nincs tracking, ha már M.o-n van, így benne van a pakliban, hogy "eltűnik"..bár nálam eddig még azok is rendben megérkeztek. Szerencsém is van, mert ismer a postás. Hiába 24mm-nál vastagabb volt a cucc, kihozta, és a kezembe nyomta. :D

(#184016) gboszi válasza V/ (#184000) üzenetére


gboszi
senior tag

Köszi rendesek vagytok de ezt úgy néz ki el kell engednem. A kinainak már nem tudok írni, a posta nem tudja hol van. Ez van. :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#184017) V/ válasza gboszi (#184016) üzenetére


V/
titán

Neked az is elegendő ha azt írja le a Magyar Posta hogy nem tudnak róla semmit, szerintük nem kapták meg és ez az igazolás elegendő szokott lenni az AliExpress-nek dispute során hogy nem kaptad meg. Persze ha már eltelt a vásárlás lezárása óta 15 nap akkor nem tudsz nyitni.

(#184018) GIJoe


GIJoe
addikt

HP EliteBook 840 G3 B-Ware 180

(#184019) w.miki válasza GIJoe (#184018) üzenetére


w.miki
veterán

ezeket hogy lehet ide rendelni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#184020) edk- válasza GIJoe (#184018) üzenetére


edk-
őstag

Hardveraprón <60k és meg tudod nézni vásárlás előtt.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#184021) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
iphone magsafe kompatibilis autos telefontartot szeretnek venni, amit mindenfele szellozore fel lehet aggatni.
Az ESR markabol talaltam kor illetve negyzet alaku halolock nevre hallgato tartot. Az jo lehet? Esrgear.com megbizhato?

(#184022) Digitalpimp válasza Cr00py (#184015) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi, képbe vagyok.:) Az ECCS..... csomagokat meg már Pesten ellopják szerintem, azok a helyi postáig nem érnek le.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184023) V/ válasza Digitalpimp (#184022) üzenetére


V/
titán

Az összes olyat megkaptam, nem egy-két darabról van szó. Nem csak én egyébként. De én azt is el tudom képzelni hogy nem postás nyúlja le, hanem más valaki aki hozzáférhet a postaládához, így azért nem lehet kategórikusan kijelenteni hogy csak posta. Az sem mindig igaz hogy nem ér el a helyi postára.

(#184024) lorcsi


lorcsi
veterán

iphone-hez rövid, kis méretű töltő kábelt keresek
olyat ami tudja a gyors töltést is
honnan érdemes rendelni ?

(#184025) Cr00py válasza hardline (#184021) üzenetére


Cr00py
senior tag

Az sajnos nehéz lesz. Ami mindenhez jó, az valójában sosem lesz tökéletes.
Nekem quadlock van már évek óta. Atom stabil cucc. Az egyetlen "hátránya" , hogy nem árt a hozzá való tok. Létezik "univerzális adapter" amit kb bármilyen tokra fel lehet tenni, de úgy picit idétlenül néz ki szerintem, bár ez szubjektív. Nézz szét esetleg, hátha.: Quadlockcase

[ Szerkesztve ]

(#184026) Digitalpimp válasza V/ (#184023) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Amit bedobnak, mindig megkapom, sose tűnt, tűnik el semmi. Amik eltűntek, azok a helyi postára meg sem érkeztek, vagy nem voltak eleve beírva, (ott tűnt el?), mindig megnézték a füzetbe. Óraszíj, napszemüveg, kacatos csomag amiben egér, tws meg mobiltartó volt, meg még pár valami.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184027) V/ válasza Digitalpimp (#184026) üzenetére


V/
titán

Miért írnának a füzetbe olyat amit nem kell nyilvántartani? Nem füzet van egyyébként, haladtak a korral, mert az értesítőt elektronikusan készítik már, még a kézbesítő postás is nyomtatja.
A házon belül az értesítős hivatali kézbesítésűek is egy listán kerülnek át, aztán ha nem írták meg az értesítőt az sem kerül rá.
Mi érdeke lenne abban a Cainiao-nak hogy lekönyveli az átadást annál is ami nincs náluk, hiszen a hó végén azt is ki kell fizetni a Magyar Postának. Átad 100 darabot és fizet 100 darabot a képlet. Nem jótékonysági egylet.
Több példa volt rá hogy a nagyobb méretű Lx kezdetű itt nem könyvelt (egyébként az) küldeményekről sem írnak értesítőt pedig a logisztika nyilvántartása szerint átadták a kézbesítő postára. A küldeményt szállító logisztika is ugyan a postán belül van, de azért két külön világ.

(#184029) Digitalpimp válasza V/ (#184027) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Hidd el, hogy írnak. Volt, hogy úgy lett meg csomagom, hogy nem kaptam róla semmi értesítőt, csak x idő után bementem érdeklődni, hogy nem hányódik-e ott. Az volt az első, hogy a nőci a kézbesítős füzetben elkezdte keresni, aztán ott be volt írva. Meg ez az elektronikus értesítés is érdekesen működik. Legutóbb 3 nap kellett hozzá, hogy a gyalog 20 percre lévő postától megkapjam az értesítőt. Rajta volt a nyomtatás ideje.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184030) V/ válasza Digitalpimp (#184029) üzenetére


V/
titán

Vannak még elmaradott helyek az országunkban, vagy abba az irányba megy minden.

(#184031) Digitalpimp válasza V/ (#184030) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ja, megyeszékhely, nagy posta. 30 év alatt sikerült lepusztítani mindent, a milliárdosok meg kinőttek a földből. Ebbe a kis szar országban több milliárdos van, mint ahány település!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#184033) w.miki


w.miki
veterán

(#184035) zappafan válasza Digitalpimp (#184034) üzenetére


zappafan
csendes tag

Most van még 2db. 9.99-ért

(#184036) GIJoe


GIJoe
addikt

REALME 9i 4 128GB 144$

(#184037) cigam


cigam
félisten

Régen rendeltem az AliExpressről, de ez meglepett:
Estimated delivery date: Jun 11, 2023

Ez normális, vagy valami extrém földkerülő versenybe nevezték a rendelésemet?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#184038) Nirvatti válasza cigam (#184037) üzenetére


Nirvatti
tag

Csak tipp, de az nem lehet, hogy valamilyen előrendelést adtál le olyan termékre, ami még nem került legyártásra?

(#184039) st6969


st6969
őstag

Van valamilyen Oclean fogkefe jóárasítva valahol? :R

(#184040) cigam válasza Nirvatti (#184038) üzenetére


cigam
félisten

Passz. Egy mezei multiméter (A830L), jópár poizitív(és pár negatív, kijelzőhibás) értékeléssel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#184041) V/ válasza cigam (#184037) üzenetére


V/
titán

Már régóta 90 nap a várható kézbesítési idő, a szállítási védelmi idő a legtöbb terméknél az olcsó szállítás esetén, azt írják ki.
Ha látsz olyat a hirdetésnél hogy 15-day delivery akkor azon belül megkapod.
Ennél is június 14 van írva, ami a szállítási védelmi idő vége, de tényleg hamarabb kézhez kapod.

[ Szerkesztve ]

(#184042) ktommy91


ktommy91
addikt

Az "APRUP3" kuponkóddal 39,98$-ért zsákolható a [Zeblaze Vibe 7 Pro Smart Watch]
14k-ért elég jónak tűnik... Fém ház, MIL-STD-810G tanusítvány, gorilla glass, 466*466 felbontású 1,43"-os AMOLED kijelző, 400mAh akksi.
Nem hordok órát és semmi szükségem rá, de szerintem rendelek egyet.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#184043) FingR86 válasza ktommy91 (#184042) üzenetére


FingR86
őstag

nem rossz nem rossz, jók a tulajdonságok. Annyi, h nekem egy picit jobban bejön formára a sima 7. Jó lenne ha a pro tulajdonságai lennének a sima házában :D

(#184044) GrayMatter


GrayMatter
csendes tag

ExpressOne kiszállítással vártam ma egy csomagot. Azt írták hogy 15:04 és 17:04 óra között várható. Figyeltem a Csomagkövetést és egyszer csak azt írta ki (16:12-kor), hogy "Későbbi időpontra átrakva". Ez most azt jelenti, hogy a mai napon egy későbbi időpontban, vagy lehet az holnap, esetleg a jövő héten? Hogyan értsem ezt, mi a tapasztalat? Az Ügyfélszolgálat persze nem fogadja a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#184045) -secret- válasza GrayMatter (#184044) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Holnap szvsz.

(#184046) FingR86 válasza GrayMatter (#184044) üzenetére


FingR86
őstag

gondolom túl sok címet kapott mára és már nem fértél volna bele neki a mai napon.
nekem épp most hozott egy csomagot, a 158. címe voltam... azért az is komoly tétel egy napra és még nem én vtam az utolsó :D

[ Szerkesztve ]

(#184047) -secret- válasza FingR86 (#184046) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az azt jelenti, hogy a 158. vagy aki a legmesszebb lakik a depótól. Nálunk legalábbis falun így van. :D

(#184048) FingR86 válasza -secret- (#184047) üzenetére


FingR86
őstag

akkor sztem nálunk is mert szintén falu :D

(#184049) GrayMatter válasza FingR86 (#184046) üzenetére


GrayMatter
csendes tag

Én a 130-as voltam, mégsem kaptam meg 16:12-ig Budapesten. A depo állítólag Törökbálinton van. Az sem egy nagy távolság a XI. kerülethez képest. Ez van. Köszi.

(#184050) Silent77 válasza FingR86 (#184048) üzenetére


Silent77
veterán

Nem csak Te kaptál, én is, pedig város. Ismerősnek is ugyanez, szintén nagyváros.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.