Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) gabe_ válasza draco31 (#197) üzenetére


gabe_
őstag

Én azt nem vágom, hogy 2db AA elem vagy akksi, aminek darabja 1,5V, hogy tud 5V-al tölteni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#202) mrgergoke válasza gabe_ (#201) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Áramátalakító van benne biztos :) Másképp sehogy.

https://rendeljkinait.hu/

(#203) mrgergoke válasza draco31 (#200) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Érdekes...Honnan vannak az elemek? Milyeneket használsz?

https://rendeljkinait.hu/

(#204) doc válasza gabe_ (#201) üzenetére


doc
nagyúr

eleg konnyen, de nem tul sokaig...

(#205) draco31 válasza mrgergoke (#203) üzenetére


draco31
veterán

Kettő egyforma ilyet raktam bele, de mint mondtam nem tudom milyen állapotban voltak, talán decemberben voltak utoljára töltve. Valóban átalakító van benne, ugyanis az egy darab elemmel működőt egyszer lemértem, és stabil 5v-ot produkált, mint egy rendes töltő. Az kb. 7 percig volt képes szinten tartani az akkut telefonálás közben, aztán lassan elkezdett merülni. Azt tudni kell, hogy már két éves a telefonom akkuja, nagyon érik már a cseréje, ezt most csak tűzoltásnak vettem. Nem mertem ebay-ről olcsó telefonakkut venni. Ez holnap kiderül, hogy mit bír. Ezeket ősszel vettem, kemény 500Ft volt a kettő idehaza. Az igazi úgy lenne, ha lenne még egy Energizer AA akkum, mert abból sajnos csak egy darab van.
Kép1
Kép2
Majd csinálok róla is képet.

Néztem már hogyan lehet szétszedni, de egyenlőre nem bántom. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#206) mrgergoke válasza draco31 (#205) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én is mindig megnézem, hogy mit hogyan lehetne szétszedni, de fél órával utána már sírok,hogy hogyan kell összeragasztani egy darabba :D Kíváncsi leszek, hogy pár töltés után mit tudnak mutatni :)

https://rendeljkinait.hu/

(#207) madagascar válasza draco31 (#205) üzenetére


madagascar
csendes tag

arra azért figyeljetek,hogy 2700-as aksi nincs és nem is lesz, ennyiért meg főleg.
érdemes kicsit utána olvasni fotós portálon,mert nekik nagy tapasztalatuk van főleg AA elem terén a külső vakuk miatt.

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#208) draco31 válasza madagascar (#207) üzenetére


draco31
veterán

Tisztában vagyok én azzal, hogy nem akkora a kapacitása, ami rá van írva. De két tartós elemtől jobb, ritkán vannak ezek hashnálva. Az Energizeremre 2450 van irva, az már inkább hihető, főleg hogy az 1 darab olyan nehéz, mint a két 2700-as együtt!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#209) vamzi válasza draco31 (#208) üzenetére


vamzi
őstag

Ha olcsó és jó akku kell, akkor egyértelmű, hogy Panasonic Infinium:
2.500Ft/4db 16 darabom van, amit csak vakuzásra használok. Van, hogy 1 este alatt el is használom mindet(1500-2000 kép) tehát eléggé használva vannak és mindegyik legalább 1 éves. Semmi bajuk. Átlag embernél ez örök élet.

Ha nagyon jó akku kell, akkor meg Sanyo Eneloop:

(#210) draco31 válasza mrgergoke (#206) üzenetére


draco31
veterán

Nos 15 percig volt képes tölteni, 13%-ot emelkedett az akku. Ez után még 2-3 percig állt 63%-on az akku, és csak utána kezdett csökkenni. A LED-et már be sem kapcsolja, teljesen lemerültek az AA akkuk benne. De a töltést jelző led ugyanolyan fényesen világít, mint az elején. A fehér LED lámpának a fényereje elfogadható, kulcsot keresni, stb megfelel. Folyamatosan neteztem Wi-Fi-n mözben. Szerintem megérte, kirándulásokkor jól jöhet! Egy-két kép később jön.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#211) pcnet


pcnet
addikt

Ma jött meg ez a tok Hong Kong-ból. Nagyon korrekt, tökéletesen illeszkedik a telefonra, csatik kivágása is tökéletes. 3.59 $ volt, szerintem nagyon megérte. Ennél sokkal silányabb minőségűt vetem Tesco soron GSM boltban 1.800 ft-ért.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#212) mrgergoke válasza pcnet (#211) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Itt mindig jó vételek vannak :)
Ne felejtsétek el, 20:00-kor cikk a blogon! :))

https://rendeljkinait.hu/

(#213) draco31 válasza draco31 (#210) üzenetére


draco31
veterán

Képek:
Kép1
Kép2
Kép3

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#214) mrgergoke válasza draco31 (#213) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi a képeket! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#215) morcosharcos válasza vamzi (#209) üzenetére


morcosharcos
tag

Nemtom vágod-e, de a 2009-től gyártott infiniumok, meg az infiniumokat mostanában leváltó evolta akkuk átcímkézett eneloopok. Tehát igazából ugyanazt veszed meg. Mondjuk az áruk is hasonló, nincs nagy árrés köztük (külföldön legalábbis).

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#216) vamzi válasza morcosharcos (#215) üzenetére


vamzi
őstag

Azt sejtettem, hogy közel állnak egymáshoz, de hogy ennyire, azt nem. De ezek szerint, akkor nagyon nem lőttem mellé :)

Kösz, az infót.

(#217) rsf válasza morcosharcos (#215) üzenetére


rsf
senior tag

Ja mivel a sanyo az egyik nagyhatalom akku terén kutatásban és fejlesztésben egyaránt.
Nekem van GP,Energiser,Ansmann,Kodak ceruza akkum ami sanyo sőt még a Nikon coolpix akksim is az.
De már 5éve csak eneloopot veszek.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#218) egykettő válasza gabe_ (#198) üzenetére


egykettő
aktív tag

rendelj hozzá átalakítót. :)

(#219) Stef3


Stef3
csendes tag

Én is vásároltam már Kínából, ki lehet fogni jó cuccokat. Minden olcsó, de minőségre azért nem kell minden esetben számítani. :DDD

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#220) pcnet


pcnet
addikt

No srácok, elkiabáltam! Azt mondják a puding próbája az evés... Szóval rendeltem 3 tokot, múlt hét csütörtökön érkezett meg az első, pénteken a második és ma a harmadik.

1. tok A power gombnál kemény a műanyag, jól meg kell markolni a telefont, hogy nem toljam ki a kezemből ha megnyomom. A szorítástól a tok oldala szépen felszedte a kijelző fóliát. Tettem rá új fóliát, mert már elég régi volt és már megjelent alatta egy légbuborék is. Az új fóliát már aznap felszedte. 3x800 ft a fólia + ~700 ft a tok = 3100 kidobott pénz. Tokot fólia nélkül nem is merem használni, mert élesek az élei és félő szépen össze karistolná a kijelzőt.

2. tok No ez már barátibb, csak dock feletti gumi csíknak nem jósolok nagy jövőt, és nem is valami stabil azon a fertályon. ~650 ft-ot talán megért.

3. tok Ebből vettem feketét, de rá se megy a telefonra. A peremnek rá kéne hajlania a kijelzőre, de még csak egy szintben sincs vele, nemhogy ráhajlik. ~ 820 ft. Egyértelműen nem érte meg.

Nos a végeredmény 4570 kidobott forint és egy tok, ami TALÁN, HA SZERENCSÉM VAN nem szakad cafatokra egy hónap alatt. :( Nem volt jó biznisz. Inkább maradok a boltban kipróbálható drágább tokoknál.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#221) lorcsi válasza pcnet (#220) üzenetére


lorcsi
veterán

ez nem túl jó hír :(
én is mostanában szeretnék tokot venni a 4s-re
de ha iylen vacok :(

fém-alu tokot rendeltél már ? azok miylenek vajon ?

(#222) pcnet válasza lorcsi (#221) üzenetére


pcnet
addikt

Fém-alu tokról sajnos nincs tapasztalatom/infóm. Én direkt ilyen gumis anyagút kerestem ha netalántán esne, és nem is karcolja össze/dörzsöli ki mint bumper vagy szilikon tok.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#223) mrgergoke válasza pcnet (#222) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Akinek hibás vagy szimplán használhatatlan a terméke, javaslom, hogy jelezze a kínaiak felé egy üzenetben. Vissza fogják adni a pénzed, ha tényleg szar a kütyü. Veszítenivalód nincs, ha még nem adtál negatívat, akkor egy próbát megér.

https://rendeljkinait.hu/

(#224) pcnet válasza mrgergoke (#223) üzenetére


pcnet
addikt

Negatívot annak ellenére sem adnék neki, hogy nem jó a tok, egy pár száz forintos vacak miatt ne legyen negatívja. Plusz ő már pozitívan értékelt vásárlás után. De lehet írok neki és küldök képet róla. Másikat nem kérek, mert gondolom az is ugyan ilyen lenne.
Köszi a tippet! :)

Jah, most nézem ez pont a legdrágább tok volt. :/

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#225) draco31 válasza pcnet (#224) üzenetére


draco31
veterán

Nyugodtan kérhetsz másikat, sőt követeld! Fenyegesd meg negativval, el fogja küldeni ingyen. Tapasztalat.
Nálam a SonyE X8 tokok, és Samsung s5620 tok tökéletes volt.
Ma jött egy ceruza X8-hoz, na az rossz, alig érzékeli a kijelző, 10-ből 2x csak, így használhatatlan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#226) gabe_ válasza pcnet (#222) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem egy xperia mini van szilikon tokban lassan már egy éve, (néha veszem csak ki megtisztogatni, az alá ment piszkot kitörölni, kb. havonta) és nagyon elégedett vagyok vele. Maga a készülék olyan benne, mint az új, tehát a funkcióját maximálisan ellátja. Elégedett vagyok vele. Ha jól emlékszem, kb. 500 forintnyi dollárért rendeltem anno.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#227) kmarci25 válasza pcnet (#224) üzenetére


kmarci25
veterán

Negatívot annak ellenére sem adnék neki, hogy nem jó a tok, egy pár száz forintos vacak miatt ne legyen negatívja. Plusz ő már pozitívan értékelt vásárlás után.

Sztem pont erre való a rendszer. teljesen mindegy, hogy mennyiért adja a terméket, ha az vacak. Ő meg persze, hogy pozitívat ad, rendeltél, fizettél. Mi mást adhatott volna. :K
Fenyegesd csak meg nyugodtan. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#228) pcnet válasza gabe_ (#226) üzenetére


pcnet
addikt

Nekem pont Xperia Mini topicból küldött valaki képeket, hogy a telefon tetejét kifényesítette a tok. Akkor Te kifogtál egy passzentos tokot.

Marci: Ma a nem létező angol tudásommal össze hozok egy üzenetet. Inkább pénzt kérek vissza, mert gondolom a többi tok is ilyen, ha küld még egy hibásat, azzal nem vagyok kint a vízből.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#229) mrgergoke válasza pcnet (#228) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Szia, ha gondolod segítek. Este ráérek írni egy rövidke levelet, meg a reklamálásban is gyakorlott vagyok a sok trógerség révén.

https://rendeljkinait.hu/

(#230) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Vettem egy USB-s mini porszívót 1.90-ért, hátha :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#231) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#230) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Lett volna nekem eladó. Én nem használom úgysem.

https://rendeljkinait.hu/

(#232) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#231) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Visszautalták egy tok árát, és el KELLETT költenem :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#233) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#232) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Világos :D Ez mindent megmagyaráz :D

https://rendeljkinait.hu/

(#234) fess


fess
őstag

az a forrasztóceruza nekem így jobban tetszik,mint eredeti állapotában :D

(#235) mrgergoke válasza fess (#234) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egy darabig én is piróztam vele, jó kis lángja van amúgy :D
Az is eladó, ha kell :)

https://rendeljkinait.hu/

(#236) fess válasza mrgergoke (#235) üzenetére


fess
őstag

Nem nagyon tudnám "jó" célra felhasználni,viszont ha horgászcucc van "óccon sok" akkor írj 1 pm-et

(#237) NielsX


NielsX
tag

De jó hogy rátaláltam erre a cikkre, pont ilyen forrasztóceruzát nézegettem pár napja hogy rendelek, de ezek után már nem! Thx :K

(#238) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#233) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

lesd meg a blogom :)

nem kínai de ritka

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#239) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Azzal a forrasztó ceruzával sztár lehetsz valami Metal koncerten :DDD

(#240) mrgergoke válasza Ninja Chick. (#239) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ez igaz! :D
És mekkora ötlet!

https://rendeljkinait.hu/

(#241) batagy válasza Earl_Muttley (#230) üzenetére


batagy
őstag

Az USB-s porszívó engem is érdekel! :) Milyen?

Én egy 5.5/2.1 - 5.5/2.5 DC adaptert vettem a múltkor, rendben megérkezett és nagyon jó.

(#242) mrgergoke válasza batagy (#241) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nézd meg itt, ha kell most két darabom van :)

https://rendeljkinait.hu/

(#243) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma érdekes dolog történt. Pár nappal ezelőtt (pénteken) rendeltem a telefonomhoz kijelző védő fóliát, 6 db-o, Kínából kb. 350 Ft-ért. Ma reggel jött egy email az eladótól, hogy sajnálattal kell arról tájékoztatniuk, hogy az összes eladott ilyen termék gyári hibás, az összes vásárló visszaküldte, úgyhogy mit szólnék hozzá, ha visszatérítenék a pénzt. Persze kértem a visszatérítést, ami szűk másfél órával az első levelet követően meg is érkezett. Szerintem ez nagyon pozitív dolog, tisztességes hozzáállás. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#244) batagy válasza kmarci25 (#243) üzenetére


batagy
őstag

Érdekes.... de egy kijelző fólia hogy lehet gyári hibás?

(#245) kmarci25 válasza batagy (#244) üzenetére


kmarci25
veterán

Pl. az öntapadóréteg nem tapad, vagy nyúlik a műanyag. Hát így.

Update: most írtak egy levelet, idézném:
Dear buyer,
Thanks for your reply. You are a nice buyer and friendly to us. We are glad to serve you. Appreciated you pay attention to our shop again.

Nice day.
Regards

:DD :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#246) gabe_


gabe_
őstag

Tegnap megjött az ebayről rendelt Kingston DT 111 32gb-os usb3 pendriveom, 23,5$-ért. :))
A h2testw-t ráengedtem, tökéletes. Megérte. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#247) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Gyertek a kütyüre teszteket írni az eszközökről amiket vesztek! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#248) gabe_ válasza Dr. Romano (#247) üzenetére


gabe_
őstag

Regiztem, hogy lehet írni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#249) Dr. Romano válasza gabe_ (#248) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Írj mefi88-nak egy mailt (mefi88@kinaikutyuk.hu vagy mefi18@gmail.com) hogy szeretnél szerkesztő lenni. Bár most látom hogy az oldallal valami nincs rendben. Rég voltam már ott, de rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#250) gabe_ válasza Dr. Romano (#249) üzenetére


gabe_
őstag

akkor azt megvárom...

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.