Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) L4mie válasza L4mie (#98989) üzenetére


L4mie
veterán

na frankó, csak a portáig vitte és ott bedobta, aláírás etc nuku.....
lényeg, hogy megvan a csomag :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#99002) IldiH


IldiH
aktív tag

Jobb minőségű, L alakú (90 fokos), 20 cm hossz körüli (esetleg valamivel hosszabb, ha nincs más) usb töltőt keresek. Alin néztem, de nem találtam ránézésre minőségibb darabot. Tudtok valami ajánlottat?

(#99005) Dr. Gonzο válasza koxkids (#98998) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Escam G02. Részemről ajánlott. Könnyen beállítható, kártyára ment akár mozgás esetén, e-mailben képet küld. Ez tetszik benne a legjobban. Ha ellopják a kamerát is, addigra már a kép elkűldve. Persze mint minden ez is kijátszható.

(#99006) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Asus ZenFone 3 (ZE552KL) 64GB ROM 4G Phablet - LAKE BLUE

Kupon 20:00-tól : 11.11GB036
$ 257,11+ $7.17 EU Express (50db)

Lumia 950XL

(#99007) drinker válasza ZsoltG60 (#99006) üzenetére


drinker
tag

Ha jól látom, nincs benne a 800as freki!
Ezt érdemes figyelembe venni...

(#99008) sepsi0 válasza FingR86 (#99004) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm! :R

(#99009) kelly416 válasza azbest (#98954) üzenetére


kelly416
veterán

Na, nekem ennek pont az ellenkezője kéne. usb-re dugható teljes értékű PCIMCIA kártya olvasó, mert bent a cégnél van egy csomó "picimaci" kártyát használó gép, de egyre kevesebb a laptop amiben van még ilyen kártya slot. Nem tudjuk a kártyákat lassanmár semmivel írni/olvasni. Amit találtam, az mind vám-értékhatáron felül van, én meg eleve nem adnék ki annyit egy ilyen olvasóért, hiszen úgyis én kellene megfinanszírozzam. De ha valaki bele szalad véletlenül egybe bőven 20 dodó alatt, szóljon bátran. Tutira megköszönöm a figyelmességét.

(#99010) garage112 válasza FingR86 (#98993) üzenetére


garage112
aktív tag

Az Mp3 lejátszót behúztam, futáshoz, edzéshez kényelmesebb lesz mint a telefon :D Köszi!

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#99011) sambenez válasza FingR86 (#99004) üzenetére


sambenez
addikt

Gateway-hez nincs ilyen jó árasító kód?

(#99012) ADAM1337 válasza synar (#98992) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm !

(#99013) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Egész éjjel gamer fejeseket néztem a neten és nem igen tudok dönteni.

Ugye lenne a Xiberia V10, mely egyik fórumtársnak is van és dícsérte. Van kínai nyelvű honlapja is a gyártónak (WCA 2016 hivatalos támogatója, márkája volt...), illetve másik típus is: K3. Zömmel jó vélemények vannak róla, de van jó pár típus, mely Aliexpressen népszerűbb.
Eladási sorrendben a következők: link
A legnépszerűbb, az alig 1 éve létező, de szinte csak oroszok által tesztelt Salar C13: sokat adtak el belőle, sztereó, de nem igen találtam infót a gyártótól. Rendelt közületek ilyet valaki? :)
Ezután jönnek a Kotion fejesek. Ha minden igaz a legjobb a G1000, annál gyengébb picivel a G2000 és a számozása ellenére a G9000 a 3. helyezett.
A franc tudja ezek tényleg jók-e vagy a csilivili kinézet miatt veszik az emberek.
G1000-ről teszt: link és Top 15 gamer fejes lista 3. helyzettje.
Ebay topicban és a Rendeljkínait.hu oldalon a Sades márkát istenítik. Van rendes honlapja is: link
Ebay topic: link
Rendeljkínait tesztek: link
Ezek virtuális 7.1-es fejesek. Igazából nem tudom ilyen 30 dolcsis áron ezek mit nyújtanak... Anno olvastam, hogy olcsó 7.1 helyett jobb egy megbízható sztereó fejes. Ezeket néztétek?
Akinek van bármelyikről személyes tapasztalata, azt megköszönném.

Kb ennyit találtam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#99014) numera007


numera007
tag

Hmm. Két éve mennek a Yi kameráim az eresz alatt, meg a madárházban, meg eldugva a lakásban. -17 fokban és madaraknál a 89%-os páratartalomnál se volt gond eddig. Lehet szerencsém volt eddig. Jelenleg 1500km -re vagyok a házamtól és most néztem vissza a délutáni felvételeket a sógorom lakásellenőrzéséről. HD-ban mutatja, képet csatolni mobilról nem tudok, de nekem bevált. Egy baj van velük csak előfizetés esetén ment kínai szerverre, különben csak memóriakártyára.

[ Szerkesztve ]

(#99015) sepsi0 válasza FingR86 (#98993) üzenetére


sepsi0
őstag

Azt elfelejtettem és próbáltam is, ezt a kamerát nem szállítják Magyarországra, mert nem megy vele elvileg az online megfigyelés, csak Kínába van szánva.
Elvileg ez megoldható firm cserével, de a GB nem engedi megvenni.

(#99016) icemad válasza Land (#99013) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak annyit mondanék, hogy a razernek van ingyenes programja, ami bármilyen fülesből virtuális 7.1est csinál. Meglepően jól működik. Egyébként inkább egy jobb minőségű használt, mint egy kínai. Én próbáltam sok gearbestest , a legtöbb doboz hangú volt. A 30 dollár plusszos kategóriában meg nagyon durván túl van tolva a basszus. Beszélgetéseknél még nem vészes, de egy robbanás simán letolja a hajadat... Ha olcsót akarsz, akkor egy Sennheiser hd201 meg mellé ez a program és kész...

(#99017) Saccco válasza Land (#99013) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy akármilyen Superlux-szal sokkal beljebb vagy, mint ezekkel. Autentikus érzés kedvéért akár Kínából is lehet rendelni.
Ajánlott fejhallgatók

Nekem a Superlux HD681 EVO nagyon bevált, de létezik ettől olcsóbb is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#99018) Land válasza Saccco (#99017) üzenetére


Land
veterán

Takstar HD2000 nem tűnik rossznak.
Csak hát abban mi izgalom van, ha ajánlott fejes vesz az ember? Mennyivel jobb ismeretlen kincset találni?! :DD

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#99019) BlackDevil válasza Land (#99013) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

A Superlux HD681-EVO nekem is bejött nagyon. Jelenleg is az van. Annyi a bajom vele, hogy nekem kemény a párnája egy picit.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#99020) andrisbandi válasza Land (#99013) üzenetére


andrisbandi
őstag

+1 a
Superlux HD681 EVO
-ra.

Eddigi legjobban haszálható fejes.
Kényelmes, van normális mélye, leginkább filmekhez használom, kb 1 éves. Semmire nem cserélném le.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#99021) Land


Land
veterán

Amúgy Superlux 668B-m van évek óta, csak kellene egy másik is, mert sajnálom ide-oda cipelni táskában a melóhelyem és az otthonom között.
Gondoltam lövök egy kínai csodát, de már megint racionálisan kellene döntenem? Fene vigye el! :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#99022) bexinho23


bexinho23
őstag

Érkezett pár cucc az elmúlt napokban:
Orico 2A töltőfej Kiváló minőség, csomagolás. Nagyon elégedett vagyok. Ráadásul a helyi postáig követhettem a csomag útját. :)
Veithdia napszemüveg Jónak tűnik. Anyaghasználat és összeszerelés is rendben van. A bal szára emelkedik felfelé szemmel alig láthatóan (pár mm)
LED izzó autó belső világításához Nagyon erős a fénye, jégfehérben rendeltem. 4 db jött.
Olcsó kulacstartó A hervisbe vettem egy éve egy hasonló kulacstartót, amin minta volt. Nem bírta sokáig. Ez masszívabbnak tűnik és 1800 Ft-tal olcsóbbnak is. :) Télen kevesebbet fogok a természetben tekerni, de ideje volt már lecserélnem.
Okosóra Édesapámnak kellett egy ilyen okosóra. Nyilván nem egy Apple iWatch2. Viszont meglepően gyors, szép a kijelzője, aksi is jól bírja. Ráadásul rengeteg extra funkció van benne. Nem beszélve a hangszóró/mikrofon párosról sem. :) A csomagolás igényes volt, mondhatni prémium. :)

Őt viszont már nagyon nagyon várom... :)

(#99023) choco01


choco01
addikt

Ezek a Guudgo IP kamerák jól működnek?

Használhatóak a webes szolgáltatások itthon?
Pl. Ennek GUUDGO GD-SC03 Snowman 1080P?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#99024) maroni válasza andrisbandi (#99020) üzenetére


maroni
aktív tag

Ez ugyanaz lehet vagy hamis? [link]
És még mikrofon van benne skype-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#99025) windlord válasza DJGABI (#98999) üzenetére


windlord
őstag

Online figyeles megy vele? Ket hete rendeltem egy ilyen Banggood - rol.

Babat szeretnek figyelni vele...

(#99026) azbest válasza kelly416 (#99009) üzenetére


azbest
félisten

Mondjuk a "PCIMCIA kártya olvasó" (pcmcia egy i-vel kevesebb) az nem túl szerencsés megnevezés. Gondolom nem memóriakártyákat kell olvasni, hanem a notis PCI buszos kártyákhoz kellene illesztő eszköz, hogy a gép tudjon kommunikálni vele.

De, ha tényleg csak iso 7816 smartcard readerről van szó, abból 10 dolcsiért vannak pcsc szabványú olvasók. Péládul [link], [link].

De ahogy látom tényleg léteztek ATA 68 PCMCIA adathordozók is, ha erre gondolsz. épp 20 dolcsi alatt: [link]. Valóban sok 50 dolcsi körülit is listáz, de más fajtából is akad 18 dolcsi alatt [link]. Ha jól értem a gombos változatot nem kell kihúzni kártyacserekor, hanem a gombbal leválasztható.
Ezek gondolom csak adathordozó kártyákhoz valóak.

Ha teljes értékű pcmcia slot kell, akkor ahhoz szerintem nem usb-s hanem expresscardos megoldások vannak, ott már tényleg 33 dolcsi körül van a belépő, amiket dobott a kereső. [link]

Meg persze jól meg kell nézni, hogy kompatibilisek -e.

Az a vicc, hogy az ata pcmcia közeli rokona a compact flashnek. Ahogy látom cf-ről ata flash-re 50-ről 68pinre passzív átalakítók is vannak fillérekért. De neked a másik irány kellene. CF-ről patára / satára átalakítók is filléresek. Olyat meg nem láttam a fentebb linkelt usb-seken kívül, ami ata 68-ról merevlemez helyére köthetőre alakítaná. Hm, hacsak nem ez [link]

[ Szerkesztve ]

(#99027) andrisbandi válasza maroni (#99024) üzenetére


andrisbandi
őstag

Superlux HD681 EVO BK
https://www.muziker.hu/superlux-hd681-evo-bk
Itthonról vettem.
- Csak fejes, mikrofon nélkül.

Amit linkeltél azt is kapni náluk.
De a GB-s is eredeti szerintem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#99028) maroni válasza andrisbandi (#99027) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm !
:R

(#99029) Talala


Talala
senior tag

Ebből vagy hasonló okos izzóból tud valaki E14-es foglalattal. Nem sikerül találni, pedig mint ha láttam volna valahol ugyan ezt választható mérettel.

[ Szerkesztve ]

(#99030) Imy válasza bexinho23 (#99022) üzenetére


Imy
veterán

Xiaomi izzóról mi a véleményed?

(#99031) Imy válasza Talala (#99029) üzenetére


Imy
veterán

Nincs belőle, E14-E27 konvertert vegyél.

(#99032) lacko6


lacko6
senior tag

Valaki rendelt mar ilyet?[link]

Transparent Skill Training Padlock Set 5usd

[ Szerkesztve ]

(#99033) UHHH válasza lacko6 (#99032) üzenetére


UHHH
senior tag

Baszakodhatnak miatta, mert dá-dá, betörsz vele. Asszem volt már, ki megszívta... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#99034) lacko6 válasza UHHH (#99033) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#99035) Game-over válasza lacko6 (#99032) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én is csak a lakat részét rendeltem nyáron BG-ről, a többit én se mertem ( ahogy UHHH mondta).

(#99036) garage112


garage112
aktív tag

Valakinek személymérleghez valami jó kis kuponja van? :D

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#99037) petipetya válasza garage112 (#99036) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Xiaomi MI Scale elhozható a 120KG kuponkóddal. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#99038) bertokl válasza garage112 (#99036) üzenetére


bertokl
tag

Ha erre gondolsz, és a 120KG esetleg nem működne, próbáld meg az "Ineedit107" kuponnal. :)
(Csak 4 dodót farag belőle, de nem láttam még ennél olcsóbban.)

(#99039) bexinho23 válasza Imy (#99030) üzenetére


bexinho23
őstag

Sajnos meg nem erkezett meg. De amint megjon, irok rola velemenyt.

(#99040) bul07


bul07
nagyúr

Convoy S2+ - GRAY
XML2 U2 1B 7135 x 6
[link]
$8.99, pontozva igazán jó az ára $6.34

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99041) bertokl válasza bul07 (#99040) üzenetére


bertokl
tag

(#99042) Dluinet válasza bul07 (#99040) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hogy lehet pontozni? Nekem csak kupon lehetőséget kínálja fel.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#99043) tomcsi23 válasza Dluinet (#99042) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy lépéssel arrébb. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#99044) bul07 válasza Dluinet (#99042) üzenetére


bul07
nagyúr

Proceed to Checkout-ra nyomni, és megjelenik a cím meg a szállítás módja meg lejeb a pont
Pont rész csak akkor ha 50pontnál több van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99045) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Gearbest nagyon szeretne nekem még eladni dolgokat. :)

Elfogadom a sütiket.

(#99046) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.

Ti találkoztatok már olyan erősítővel ami hdmi cec kompatibilis?

Nincs semmi extra igény. 2 db 10 w mikrohifi hangfal lenne rákötve. De szeretném ha a tévé távirányítójával lehetne a hangot állítani.
Egy hdmi benten kívül semki más nem kell.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#99047) retesz147 válasza lacko6 (#99032) üzenetére


retesz147
addikt

Én bizony vettem...kb 1 éve...simán átjött...az átlátszó lakatot kb 20 mp után kinyitod elsőre is....a rendes lakatot azóta se tudtam kinyitni egyik szerszámmal se...De nem buzdítlak a megvételére, mert semmire nem használható és még szabályellenes is! Ne képezzünk még több rablót/betörőt, van elég...

Xiaomi 13 eu dev...

(#99048) UberMutant válasza retesz147 (#99047) üzenetére


UberMutant
őstag

a rablók a legritkább esetben állnak neki a finomnyitásnak, inkább benyomják az ajtót / letörik a zárat, stb

(#99049) zsolt1225 válasza bul07 (#99040) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Behúzva, köszi :)

(#99050) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Alin kint vannak a 11.11 sale árak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.