Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Silent77 válasza Gaborz1 (#47000) üzenetére


Silent77
veterán

Tiny app letölt, amit fentebb linkeltem arra a kettőre biztos működik.
Fizetésnél beírod a kódot, és ennyi.

madgie: :( Tévedés lehetett részükről, remélem azért elküldik.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47002) madgie válasza Gaborz1 (#47000) üzenetére


madgie
titán

Épp most írták vissza egy másik topikban, hogy erre a két MiBand-re sem működik már a kuponkód :(

(#47003) Gaborz1 válasza madgie (#47002) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Köszi!
Kipróbáltam és sajnos valóban nem működik. :(

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#47004) KTU válasza Gaborz1 (#47003) üzenetére


KTU
addikt

Már valaki írta itt topikba,
meg is van, sunone írta :R
fel kel rakni a Honey link Chrome kiegészítőt, és a webshopok honlapján kilistázza az összes kupont.

pl.
best5 50% az autóskiegészítőkre
best3 50% az összes HDMI kábel és kiegészítőkre

sajnos még ott van a best4 is, de már nem működik az "all xiaomi Mibands" :(

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47005) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Akkor már semelyik Mibandra sem használható fel a kupon? :(

4 8 15 16 23 42

(#47006) havri1 válasza Silent77 (#46970) üzenetére


havri1
félisten

Nekem nem megy, szinte az összes verziót próbáltam, mindre visszadobja a kódot, hogy érvényes, de erre nem.. Valakinek most sikerült venni?

Szerk, na, mire elküldtem a hsz-t, látom többen is rászaladtak már (háttérben volt, addig szenvedtem ;) )

[ Szerkesztve ]

havri

(#47007) KTU válasza havri1 (#47006) üzenetére


KTU
addikt

best4 ennyit adott most xiaomi miband-re:
"Discount Coupon: -0.96 $ "
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47008) w.miki


w.miki
veterán

Banggood kupont, kamerához, nem tud valaki?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#47009) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek ezt miért engedte a Banggood rendszere?
Egy 1080pontos 5USD-s kuponnal vettem
-xiaomi óriás egérpadot ~3000huf
-mágneses kocka golyókat ~2500huf
-két koax f csatlakozót ~ 500huf
-3db tépőzáras kábelkötegelőt ~ 1500huf
-blitzwolf forgatható micro USB kábelt ~1000huf
és a végén fizettem 900 forintot.
ez hogy sikerült?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#47010) tboy93 válasza He-Nike (#47009) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nemtom, de tanits mester ;]

(#47011) He-Nike válasza tboy93 (#47010) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Gondoltam, még így frissen ellövök még egy 5USD-s kupont, de annál már nem működött a dolog...

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#47012) havri1 válasza He-Nike (#47011) üzenetére


havri1
félisten

Tartok tőle, hogy nem fogják feldolgozálni, és refund lesz. Viszont akkor ugrik a kupon is.

havri

(#47013) musli26


musli26
tag

Melyik egérpad ajánlott:
Miért?

Razer Goliathus Control Edition Gaming Mouse Pad:
[link]

Razer Goliathus Speed Edition Gaming Mouse Pad:
[link]

Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47014) lkksioskdl3 válasza musli26 (#47013) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szia!

Nekem egy speedem van és a szélén a varrat eléggé zavaró, mert nyomja a kezem. Esetleg a xiaomi nagy egérpad jobban megéri.

Szerk: Ja és speed elég kicsi szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#47015) kmarci25


kmarci25
veterán

Írtátok, hogy a Nillkin usb töltőkábel tönkrement. Szerencsére ma az enyém is beadta a kulcsot... :U Kíváncsi vagyok, hogy a másik, ami otthon van, az meddig bírja. :(((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#47016) havri1 válasza kmarci25 (#47015) üzenetére


havri1
félisten

Bg-s?
Érdemes lenne ezeket nekik is megírni, mert elég sok a hulladék..

havri

(#47017) kmarci25 válasza havri1 (#47016) üzenetére


kmarci25
veterán

Az. Szinte napra pontosan egy évet bírt. (Illetve kevesebbet, mert egy éve rendeltem...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#47018) Donki Hóte válasza Laza... (#46992) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem szerencsére nem cincog a BW töltőm, meg a kék LED se olyan zavaró benne. Úgy látszik, hogy több helyen gyártják, ezért nem egyforma az anyagminőség és az összeszerelés minősége :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#47019) ZS3NI válasza Donki Hóte (#47018) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nálunk 2 BW töltő van, mindkettőnek van egy idegesítő halk sípoló hangja...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#47020) He-Nike válasza havri1 (#47012) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Attól én is, de remélem nem lesz igazad.

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#47021) havri1 válasza He-Nike (#47020) üzenetére


havri1
félisten

Érdekesen javít a SwiftKey :D
Amúgy jobban belegondolva, a rendszer hibáit simán benyelték, pl pengetős projekt, stb.
Majd mindenféleképpen írd meg, feladták e!

ZS3NI: Ha fordítva dugod be a 220-ba, akkor is búg?

[ Szerkesztve ]

havri

(#47022) kmarci25 válasza havri1 (#47016) üzenetére


kmarci25
veterán

Asszem megírom nekik. Nem várok pénzt, meg semmi, csak kíváncsi vagyok, mit reagálnak. Eléggé elkeserítő látvány...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#47023) Beni2360 válasza bexinho23 (#46972) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én már egyszer vettem egy ilyet igaz én drágábban vettem,de nem volt vele semmi gond szépen működött de közben vettem egy 2.1 hangprojektort és el is adtam a cuccot. Itt vette meg valaki de még nem panaszkodott rá. Na most 1.500 Ft nem nagy beruházás ennyit be kell vállalni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#47024) XP NINJA válasza musli26 (#47013) üzenetére


XP NINJA
őstag

Reggel olvasgattam, speed edition ajánlottabb, épp akciós is az emagon, gondolom az ebay-es nem eredeti :D . Sajnos rájöttem hogy elég kicsis a small, és nem találom hol tudom lemondani.

[ Szerkesztve ]

(#47025) Vangelis válasza XP NINJA (#47024) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ne vedd át... majd visszaküldik :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#47026) bexinho23 válasza Beni2360 (#47023) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi. Nem is az árral van a gond. Mert ha működni fog, akkor még belefér az a 4-6 hét. De ha megjön, és vacak, akkor gáz van. Mert nem lesz időm innen Mo-ról beszereznem. De ha valóban ugyanaz az ebay-es és az itteni pofátlanul magas áron árult termék, akkor oké. Amúgy már megrendeltem 2kor a terméket. :)

(#47027) Beni2360 válasza bexinho23 (#47026) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez az ár nekem is nagyon alacsonynak tűnik és 3.600 Ft vettem. nem gondolom, hogy fél év alatt ennyire le mennének az árak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#47028) KisApám


KisApám
addikt

50 Megapixeles webkamera kell valakinek 1600 forintért? :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47029) Krogoth válasza KisApám (#47028) üzenetére


Krogoth
senior tag

(#47030) KisApám válasza Krogoth (#47029) üzenetére


KisApám
addikt

És 960-ért? :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47031) Laza... válasza KisApám (#47030) üzenetére


Laza...
addikt

Nem annyi, van + szállítás is :P

Never give up!

(#47032) KisApám


KisApám
addikt

"Csodálkozom", hogy az ebay-en még senki nem "rúgta ki" ezeket a fake eszközöket.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47033) mirci18 válasza KisApám (#47032) üzenetére


mirci18
addikt

Nem csoda az ördög a részletekben rejlik.

Az aukció neve ugyan 50 megapixel-es kamerára utal.
De az aukció leírásában pontosabban a fejlécében is fel van tüntetve hogy ez egy 5 megapixeles kamera.
Ráadásul noname.

Sajnos sok téves adattal feltöltött aukció kering az ebay-on de akinek van esze nem fog 8 dollárért 80 gb-os pendriveot venni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47034) csadi0011 válasza KisApám (#47032) üzenetére


csadi0011
őstag

Miért fake?

(#47035) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mikor megrendelsz valamit eBay-en, kapsz egy csomagot Banggood-tól, és az van benne, amit eBay-ről rendeltél, de nem találod a terméket Banggood-on. Dropshiping-be futottam című rovatunk. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47036) Game-over válasza DJ. Ru$y (#47035) üzenetére


Game-over
aktív tag

Tegnap:

Jött két csomagom, mindkettő full fekete csomagolás, szokásos BG, az egyik ez volt [link], a másik meg hosszú és vékony csomag, na mondom akkor ezek az egyidőben rendelt csomagjaim, így csak az usb tester lehet [link].

Hát mikor kibontottam kicsit meglepődtem, mert ez volt benne: [link]

Gondoltam kicsit összekeverték a dolgot, majd írok BG-nek.
Aztán már csak estefelé jutott eszembe, hogy megnézzem, hogy mit írtak a csomag tartalmára, és mivel oda data cabel volt írva, ránéztem a szállítási névre, és a 3. szomszédunk csomagja volt :U

Gondolom a postás megszokta, hogy minden kínai sz*rt hozzánk kell bedobnia :DDD

Most már csak az a kérdés, hogy az én elveszett csomagjaim nincsenek-e a szomszédban :F

U.i.: Ha esetleg olvassa a fórumot akinek átvettem a csomagját, bedobtam a ládájaba és sorry! :B

[ Szerkesztve ]

(#47037) XP NINJA válasza DJ. Ru$y (#47035) üzenetére


XP NINJA
őstag

Velem is előfordult már, pedig persze előtte megnéztem hogy ott olcsóbb-e :D

(#47038) KisApám válasza mirci18 (#47033) üzenetére


KisApám
addikt

Az én általam linkelt kamera leírásokban és a fejlécekben is "50.0M pixels"-t láttam.
5.0 M pixel sehol nem szerepel
Szimpla átverés.
Krogoth által linkeltben megtalálható az az 5 MegaPixel, de az 50 MegaPixel azért szerepel alatta.
(Ez a Maximum dynamic pixel: 5.0M pixels és Maximum static pixel: 50.0M pixels valami csudijó...)
Aki nem ért hozzá, lazán megveszi...

(#47034) csadi0011
Miért fake?
Mert egyáltalán nem 50 Mega Pixel az a kamera.
TALÁN 1 Megapixeles (1280x768-as felbontású), és talán még ez az 1 MegaPixeles felbontás is szoftveresen feltuningolt 352x288-as felbontásról. Azaz hulladék.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47039) DJ. Ru$y válasza XP NINJA (#47037) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha megtalálod ne tartsd magadban, de esküszöm nem találtam sem akkor, sem most Banggood-on. Erről van szó, kimaradt a hozzászólásomból. Holnap lesz az első bevetése, meglátjuk működik-e.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47040) retesz147


retesz147
addikt

Az összefoglalóban a Paypal fiók belépési védelme !!!ÚJ!!! leírás linkje sajnos nem él.

Megcsinálnám ezt a telefonos belépést, tudna valaki segíteni?

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#47041) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Mivel a Tronsmart pakkom valamerre elkeverték a postán, így kénytelen vagyok visszacigánykodni a pénzem, illetve rendelni máshonnan. Van máshol is ilyen bestbuy pakk, vagy rendeljek 2-3 darabot egyesével?

(#47042) mirci18 válasza KisApám (#47038) üzenetére


mirci18
addikt

Én az eggyik linket néztem abban volt 5 megapixel.
Nyilván átverés de állítólag ezt már kiküszöbölte az ebay és mégse.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47043) elszabi válasza KisApám (#47032) üzenetére


elszabi
tag

az ebay magasról tesz rá sajnos, tele vannak fake sd kártyákkal is, amit mi azért helyén tudunk kezelni, hiszen van bevett eladónk, de a sok mezei user meg belefut. felmarkolják a pénzt a termék megjelenítése és eladása után. biztos nem akarnak lemaradni, mert az ali nagyon belehúzott. :) azért ez elég gáz szerintem.

hogy mi jót is mondjak: megjött 2 jst csatim egy ali-s eladótól, szó szerint filléres cucc, szóval már azon is meglepődtem, hogy feladta. még ajándékot is rakott mellé, amire ugyan semmi szükségem nincs, de 10x annyiba került, mint maga a rendelésem. :) 10 napos szállítás volt amúgy. szóval ez így szép volt tőle.

[ Szerkesztve ]

(#47044) csadi0011 válasza KisApám (#47038) üzenetére


csadi0011
őstag

Az általad linkelt tényleg nem említi, hogy nagyított kép. De még így sem mondanám nagyobb átverésnek, mint amiket akár magyar boltokban is megtalálsz.

(#47045) csucsotke válasza w.miki (#46956) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekemilyenem van, nem egyszerű vele felvenni valamit, mert összevissza villog a ledje, sosem tudni mit csinál. Leginkább 50% az esélye, hogy ha mindent jól csinálok akkor felvesz valamit, esetleg lefagy, amire szintén hajlamos.A képminőség egész jó. A linken 180mA-os akkut ír, az enyémen a usb doctor 250 körüli felvett mA mért. Na ez úgy elég 30-50 percre de inkább 30-ra.

(#47046) cris78 válasza csucsotke (#47045) üzenetére


cris78
őstag

Tényleg nem tudod mikor indul a felvétel :D
Amúgy ezt az árat megéri.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47047) bexinho23 válasza Beni2360 (#47027) üzenetére


bexinho23
őstag

Ez a gondom nekem is, nem tudom eldönteni, hogy melyik lehet jó, ha egyáltalán van különbség köztük.
Most vagy veszek egy magyar webshopból 7-12 ezer forintért, ami lehet hogy tök ugyan olyan, mint az ebay-es (szerintem tuti u.az), vagy veszek hirdető oldalról valakitől szintúgy ebay-es cuccot 4-6 ezerért. Akkor lehet érdemesebb kockáztatni ebayről. Végülis semmi nem indokolja, hogy egy sztereo átalakító 5-10ezerbe kerüljön.
Remélem jó lesz. Majd beszámolok róla itt.

(#47048) Krogoth


Krogoth
senior tag

Uff.

[link]
Ilyesmi "eszközt" keresek, de olyan kellene, amiben normális mágnes van. Itthon van 2-3-4 db, de mindel az a baj, hogy a bitfejet megtartják, de a csavarra már nem elég a mágnes.
Másik kérdésem: van egy [link] hasonló készletem és kellene valamiféle átalakító, amivel be tudom fogatni a kézi csavarozó gépembe. Létezik ilyen átalakító?
[link] valami hasonló, csak ugye a "lyukas" végének 12-13 milis kocka alakúnak kellene lennie.

2. kérdésemre azt hiszem megtaláltam [link]
Akkor csak a normális mágneses a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#47049) Silent77 válasza Silent77 (#46983) üzenetére


Silent77
veterán

Megvolt a teszt, nincs cicergés.
1,8A ennyit bír a telefon, gyorstöltésnél ugyanaz mint a s7 edge gyárija.

Ha lenne belőle 5 portos egy qc-vel, arra rögtön lecsapnék.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47050) havri1 válasza retesz147 (#47040) üzenetére


havri1
félisten

Holnap korrigálom.

Nalam telefonról most ez a link elindul :

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.