Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Neck válasza Czimby (#22999) üzenetére


Neck
veterán

GearBesten is annyi. Akkor én is megveszem. Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#23002) Timmcsy válasza mrgergoke (#22938) üzenetére


Timmcsy
tag

A geekbuying végül megbízható vagy sem? Csak mert mindketten áttértetek a másik két portálra... Én ha beteszem a kosrába a mérleget és ráányomok, hogy checkout with paypal, akkor a paypal 18.99$ dollárt ír ki!? Hol van akkor a turpisság? :F Hol találtad a postaköltséget? Köszönöm!

(#23003) cris78 válasza lkristóf (#22993) üzenetére


cris78
őstag

Nekem ma sem hozott semmi a postás :( pedig van Snap up-os rendelesem több, pandas mifan is....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23004) tibcsi0407 válasza Timmcsy (#23002) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem az eddigi megrendeléseim megérkeztek onnan probléma nélkül. A support pedig rugalmas és kedves.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#23005) mrgergoke válasza Timmcsy (#23002) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Megbízhatónak megbízható, az tuti. A postaköltséget csak regisztráció és checkout után látod. akkor írja ki pontosan, hogy több, mint 30 dolcsi a mindenféle shipping, magyarul fake leárazásokról beszélünk minden esetben. Leszedtek sokat a termék árából, mindenki rohan megvenni, aztán rátettek majdnem pontosan ugyanannyit a shippingre, hogy árban ugyanúgy jöjjenek ki. Hátha valaki így már megveszi, ha máshogy nem is.
Furcsállottam én ezt a hirtelen durva leárazást...

(#23006) Timmcsy válasza mrgergoke (#23005) üzenetére


Timmcsy
tag

Azt próbáltad, hogy nem regisztrálsz? Mert ha rányomok a checkout with paypalra, mint mondtam, akkor 18.99$-t kell kifizetnem, már ott tartok, hogy csak a "continue"-ra kellene nyomnom és megvettem. Vagy akkor majd írnak, hogy nem küldik, amig nem fizetek postát? Köszi!

(#23007) mrgergoke válasza Timmcsy (#23006) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Érdekes, nekem úgy rémlik, hogy nem sikerült a vásárlás reg. nélkül. Geekbuying-ról beszélünk? Mert ha így van rápróbálok én is.
Lol, tényleg sikerül, ha rögtön PP checkoutra megyek, nem az oldal checkoutjára. Kipróbálja valamelyikünk, mi történik, ha kifizetjük így? :)
Tényleg 19 dolcsit fog lehúzni vszg a PP.

[ Szerkesztve ]

(#23008) kimista válasza dugesz77 (#22994) üzenetére


kimista
aktív tag

én nem értem minek az ilyen, én is most akarnék belekezdeni a drónos dolgokba, de alapnak egy kamera nélküli H8at vagy cx10-et akarnék, amivel megtanulok repülni, mert ezek a kamerák úgyis hulladékok, csak a súlyt nyomják ami kevesebb repülési időt jelent.
aztán ha már megy, beruházok egy syma x5c-re 15ezerért, abban talán jobb a kamera.

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#23009) kimista válasza lkristóf (#22993) üzenetére


kimista
aktív tag

csavarhúzót én is vettem, kb hetente használok el egyet :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#23010) fraba


fraba
aktív tag

QY7 és QY8-on kívül mi van még ajánlott bluetooth füles?

Akik vettek Remax kábelt, valahogy meg tudnák mérni, hogy mennyi áramot lehet rajta átpaszírozni?

(#23011) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem ma ezeket hozta a postás:
Snap-up-on elcsípett rövidnadrág. Minőségileg rendben de ez sajnos nem volt a méretembe,megy tovább a családban másnak.
Ledes dimelhető lámpa. Na ez várakozáson felül teljesít. Teljesen jól működik egy itthoni mikró usb telefon töltővel is. Masszív,megjegyzi a fényerőt,könnyen állítható a fényereje.
Mikró Usb 2.4A kábel. Szép sárga színben,hogy ezer közül is felismerjem. Fogásra jobbnak tűnik még a nillkinél is. Azt hogy tudja-e a 2,4A nem tudom megmérni, de az androidos Alkalmazással megnézve nincs gond vele.

(#23012) Timmcsy válasza mrgergoke (#23007) üzenetére


Timmcsy
tag

A paypal tutira 19$ fog levonni a kérdés, hogy elküldik-e.
Éppen chatelek velük a live chaten, először azt irta a scrác, h "appreciate you click process to check out in stead of checkout with paypal" ez úgy hangzott, mintha vmi hiba lenne és nem akarnák elbukni a shippinget. Rákérdeztem konkrétan, hogy elküldenék-e, arra azt írja, hogy akkor kapcsolatba lépnének velem. :(
Nem tudom, megéri-e megkockáztatni, elvégre az ő hibájuk, ha bénák, de ha utána ezt a 19 dodót is elveszítjük, az már nem poén.
Azt is kérdeztem, hogy akkor ezek szerint csak úgy tudok nálunk normálisan vásárolni, ha regisztrálok mivel a "checkout with paypal" funkció nem működik rendesen, erre az volt a felelet, hogy vásárolhatok úgy is, de akkor külön kapcsolatba lépnek velem a szállítási költséget illetően. Gondolom azt nem mondhatná meg, ha valóban kiskapu lenne, de így már nem kockáztatnám meg, nem tudom, hogy visszautalnák-e a pénzt, ha meggondoljuk magunkat, szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#23013) dugesz77 válasza kimista (#23008) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont így látom én is. Ebben a méretben,minőségben csak a repülési időt csökkenti. Még a 720p hubsan x4-et sem éri meg szerintem megvenni. Néztem videókat róla de nem voltam elájulva. Szerintem egy olcsó 808 kulcstartó kamerával jobb felvételeket lehet készíteni. Zavar a remegő kép a kis dinamika. Egy normálisabb kamera kellene meg minimum gimbal. Az meg már nem ez az árszint.

[ Szerkesztve ]

(#23014) mrgergoke válasza Timmcsy (#23012) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ja, probléma ebből tutira nem lehet. Én ilyen esetekben mindig egy egyszerű Paypal case-t nyitnék. azt ők sem szeretik, a PP eddig mindig korrekt volt velem, és ha szépen leírod, hogy téves vásárlás, mert az oldal nem számolta bele a postaköltséget, akkor tutira visszakapod. Ez egy egyszerű cancel order refund lenne tulajdonképpen. Olyan nincs, hogy elbukjuk. Legalábbis én nem tartom elképzelhetőnek, hogy a kínaiak lehúzzanak pénzzel a saját ökörségük miatt :)
De valószínűleg tényleg felkeresnének akkor, hogy aggyá még pénsztet, mert kéne shipping is. Furák mindenesetre. Én így nem vásárolom meg, úgysem küldenék ki.

[ Szerkesztve ]

(#23015) Fejvadi válasza kimista (#23009) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor jó erős. :)

(#23016) Fejvadi válasza fraba (#23010) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Xiaomi Hanging Wireless Bluetooth 4.1 Earphone Headphone

(#23017) kirkri válasza cris78 (#23003) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem sincs még itt sem az orrszőrnyíró, sem a kockaóra.
Viszont ma elindult az ingyen Xiaomi lámpám a Pandawilltől.

21 éve a Prohardveren! ™

(#23018) Freddycom válasza fraba (#23010) üzenetére


Freddycom
őstag

Én azt kérdezném, hogy melyik az a QY7 füles, ami az eredeti verzió? Látok itt qcy, qy, soundpeats meg miegymásfaszom márkanév alatt árult QY7-t.

Pont egy jó minőségű BT-s fülhallgatót keresek sportoláshoz, olyan 15 dollár környékén.

@Fejvadi: De ez headset, nem zenére való.

(#23019) huliganboy


huliganboy
addikt

Most sikerült el csípnem egy belkin töltőt a Tesco áruházban. Egy darab volt már pont egy vevő kezében. Nem is akartam ilyet venni csak sokszor láttam itt emlegetni.
"te ehhez nincs kábel, oh meg nézd csak a dobozán az van hogy iPhone meg IPAD készülékhez jó" mondta két srác egymásnak, és ezzel a lendülettel visszarakták.
Én csak kíváncsi voltam mennyibe kerül.... 436ft... Meg is vettem :) MŰKÖDIK

(#23020) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

A héten nem hozott semmit a postás, pedig egy hónapos rendeléseim vannak banggoodról meg ebayről (többek között kedvenc pendriveos eladónktól...

(#23021) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Az ali appos -4 vagy 5 dolcsi on first order dolog nincs már? Nem tudom, hogyan kellene érvényesítenem.

(#23022) Fejvadi válasza Freddycom (#23018) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az igaz. Nem vettem észre, hogy nem beszélgetésre keresel.
Akkor tudnám ajánlani a Piston3-at. Hatalmas amit szól.

(#23023) vwpolopg


vwpolopg
őstag

2 napja megjött a snap upos 3 forintos orrszőrnyíró, jó kis sorjás gagyi de működik. Ma pedig a szintén snapupos remax kábel, ez pozitív csalódás. Igényes doboz, hologramos matricával, a kábelen semmi hiba, sorja, ráadásul az USB A fele kétoldalú, azaz mindkét irányból be lehet dugni a csatlakozóba, ez külön tetszik. Mondjuk nem tudom mennyire tartós, de ez csak tartalék kábel lesz, szóval sokat nem fogom gyötörni.

Szerk.: Az idióták tényleg a nicknevemre postázták, szerencsére a postás jó helyre dobta be...

[ Szerkesztve ]

(#23024) Freddycom válasza Fejvadi (#23022) üzenetére


Freddycom
őstag

Az meg nem BT-s. :D
De köszi, h foglalkozol a kérdéssel. :)

(#23025) kimista


kimista
aktív tag

Megjött a 100 db melamine szivacs ezerkettoert. Hogyan kell használni? :DDD

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#23026) cris78


cris78
őstag

Csak befutott a pandas mifan. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23027) Fejvadi válasza Freddycom (#23024) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kösd össze a kettőt. ;)
Mást nem merek ajánlani, mert nincs benne tapasztalatom.

(#23028) TommyX_ válasza Freddycom (#23018) üzenetére


TommyX_
őstag

Soundpeats szerintem az eredeti.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#23029) Silent77


Silent77
veterán

Erről a tapsra kapcsolóról van valakinek tapasztalata?
Fürdőbe szertném tenni.
Itt találtam legolcsóbban.
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23030) Outlander válasza Silent77 (#23029) üzenetére


Outlander
őstag

Ahogy én, vagy a csajom fürdünk ez össze vissza villogtatna. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#23031) cris78 válasza Outlander (#23030) üzenetére


cris78
őstag

Szappan leesik, kezed összecsapod, a francba felkiáltással...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23032) Silent77 válasza Outlander (#23030) üzenetére


Silent77
veterán

Halkan fürdünk. :D
Elméletileg állítható az érzékenysége.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23033) Real93


Real93
aktív tag

Sziasztok,

90 fokkal jobbra vagy balra forgatott microUSB kábelből van ajánlott típus? A normál méretű USB mindegy hogy áll, de a microUSB csatlakozó mindenképp legyen elforgatva. Telefontöltéshez kéne Xiaomi power bank-kel. 50-60cm-es sztem elég lenne, de az se baj ha egy kicsit hosszabb. Amiket ebayen találtam az mind noname, olyat nem szívesen veszek (eddig egyszer vettem noname USB kábelt és nem működött).

(#23034) kirkri válasza Silent77 (#23029) üzenetére


kirkri
addikt

A pára miatt nem szerencsés elképzelés. :N

21 éve a Prohardveren! ™

(#23035) Silent77 válasza kirkri (#23034) üzenetére


Silent77
veterán

Nagy fürdő, és van elszívó is. :)
Ez nem hinném, hogy gondot okozna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23036) cikasz


cikasz
őstag

Meg jött nekem is pár dolog. Többek között ez a matrica a csomagolás teljesen korrekt volt mert egy hugarocell köré tekerték ettől függetlenül a posta kicsit meghajtotta így meggyűrődott :( Majd felrakásnál megpróbálom kisimítani.
Meg még ez is, ezzel meg az a baj, hogy nem illeszkedik rendesen és a víz kifolyik belőle :((( . Irtam az eladónak, hogy most mi lesz?
Aztán ez is, még akksikat kell bele szerválnom :)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#23037) Sanki válasza vwpolopg (#23023) üzenetére


Sanki
addikt

A remax kábelt meg azt a rövidnadrágot én is megvettem de a héten semmi se jött, remélem csak késik, mert elvileg most helyettesítő postásunk van (remélem nem nyúlta le vagy hagyta a postán, ha csak nicknév volt rajta...). :O

(#23038) dugesz77 válasza Sanki (#23037) üzenetére


dugesz77
őstag

Én nagyon kellemesen csalódtam a remax kábelbe.Ahogy nézem a többi terméküket lehet belőle egy xiaomi utód is.
A helyettesítő postásoktól az ég óvjon mindenkit. Nálunk három hete volt egy hétre kölcsön. Az az "áldott" jó ember kirakta a tízemeletes házban a folyosóra az ajtók elé a csomagokat. Még jó,hogy normálisak a lakók és nem rendezett valaki elő karácsonyt. Pont én is vártam 2-3 értékesebb csomagot. Vert a víz rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#23039) Silent77 válasza dugesz77 (#23038) üzenetére


Silent77
veterán

Úgy látszik ebbe szerencsém van, a postásunk szól mindig a helyettesítőnek, hogy csöngessen ha külföldről jött csomag van. Előre szól mikor nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23040) Sanki válasza dugesz77 (#23038) üzenetére


Sanki
addikt

Remélem semmi ilyen nem lesz...
Bár nálunk a sima postás se 100-as... Ha nagyobb csomag jön és nem vagyunk otthon, akkor lemegy és felfeszíti a postaládát... Volt már rá nem egy példa... Ha meg nem fér bele, akkor hagy egy értesítőt.
Bezzeg amikor kapott egy 500-as borravalót akkor még a legkisebb csomagot is felhozta egy darabig. :DDD

(#23041) Fejvadi válasza Sanki (#23040) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#23042) kmisi99


kmisi99
addikt

Banggood on mik ezek a "nyertem kupont" meg kaptam xy pontot. Hol lehet nyeremény játékozni? Illetve a pontok mire jók?

(#23043) nelsonmanian válasza kmisi99 (#23042) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

(#23044) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megjött a kis LED lámpa (zoomos), de nem tudom (nem találom) a vásárlási nevét, meg semmit róla.... munkatársnak is kéne és nem találom sehol, sehogy. Valaki tudna segíteni? :U :R
Pöpec kis cucc! ;)

UI:
Megvan, nem a megfelelő helyen kerestem! :B Bang Good -on van és Pandán kerestem... :W

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#23045) htc07 válasza Sanki (#23040) üzenetére


htc07
addikt

Bezzeg nálunk Debrecenben anno, ha valami nagyobb csomag jött, azt az mpl furgon hozta ki. Legutóbbi kaland mpl-el, amikor becsengetett, megyek ki (kertes ház), beszól a csávó "dobhatom?" majd azzal a lendülettel átdobja a kerítésen a csomagot és elhajt (úgy hogy kb. 3 másodperc műlva a kezembe nyomhatta volna). :DDD Már röhögve emlékszek vissza rá, de abban a pillanatban majdnem infarktust kaptam, szerencsére csak valami nem törékeny cucc volt, talán hdmi kábel.

(#23046) kmisi99 válasza nelsonmanian (#23043) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz a linket, kicsit beleástam magam. Jól sejtem, hogy egy rendelésnél csak egy kupon érvényesíthető? Jó lenne ha 9 százalékos és -10$ ost egyszerre bevethetném. :D

(#23047) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valaki látott már jó árban bean boozled cukorkát? Magyar készletek fullosan kifogytak.

[ Szerkesztve ]

(#23048) Danex válasza htc07 (#23045) üzenetére


Danex
addikt

Nekem a kajásdobozt is a SnapUp-ból az MPL hozta ki :DDD

(#23049) cris78 válasza Sanki (#23040) üzenetére


cris78
őstag

Képzeld el a te postasod és itt a kolléga aki 100db szivacsot rendelt, kombot :) a szemeim előtt van, hogy tömködi a ládába a szivacsokat :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#23050) Sanki válasza cris78 (#23049) üzenetére


Sanki
addikt

A tömködéssel nincs is baj, mert a szivacs az képes alakváltozásra, de pl. amikor rendeltem egy övet, akkor felülről nem fért bele, így megfogta és az aljánál fogva felfeszítette az egész postaláda ajtót, aztán rájött, hogy úgy se fér bele, aztán úgy hagyta és hagyott egy értesítőt, illetve másik 2 levelet meg egy másik csomagot viszont bele rakott... Jó, hogy nem lopták ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.