Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) draco31 válasza DJGABI (#550) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem kérdezd meg itt

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#552) mrgergoke válasza DJGABI (#550) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ahá, értelek! Remélem működni fog :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#553) DJGABI


DJGABI
addikt

hmm, utána olvastam, valszeg nem fog működni. ilyesmi kéne [link] vagy [link] Jó, mert analóg, de hát ez rengeteg sokk...

Igaz h igénytelen, de akkor már inkább egy másfél dolláros usb hangkártya...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#554) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este nyolckor találkozunk az oldalon! Ma egy rövid, egybegyúrt cikket írtam nektek. Semmi eksztra, csak pár apróság :)
Az új dizájnhoz semmi közöm, mindenért Hargi, a dizájnőröm a felelős! Majd tessék kommentelni, hogy hogy tetszik az új pofa és mit látnátok szívesen, hátha rá tudom venni még egy pár dologra. Egyébként az alakítás még folyamatban van, csak tervezgetünk éppen :)

https://rendeljkinait.hu/

(#555) fess


fess
őstag

11 nap alatt ideért 2 dolog is,eddig nálam ez a csúcs.

(#556) fess


fess
őstag

Februárban rendelt műcsalik máig nem értek ide,elvileg már egyszer újraküldte,több mint egy hónapja,nem ért ide. Kértem vissza a pénzt,erre azt írta,hogy a főnöke kéri,hogy küldjek még 2,5 dollárt postára, és úgy tudnák követni a csomagot. Most megírom,hogy több pénzre tőlem ne számítson és fizesse vissza a pénzt. Ha nem akarja visszafizetni,tehetek valamit még a pénzemért?

(#557) #27813376


#27813376
törölt tag

Ezt rendeltem. Gyorsan meg is jött, és hát... A disco gömb+spot elmehet a picsába. Ez az egy lámpa rohadt jó fényerővel bír.... Ajánlom ha vki ilyesmivel akarja a kertipartit feldobni!

(#558) DJGABI


DJGABI
addikt

Kici óccó microSD-t tud valaki esetleg? 1-2 gigás kéne, adnék érte vagy 500 forintot. :DDD

eddig a legolcsóbb amit találtam olyan 1000Ft, picit drágábban meg 4GB van [itt]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#559) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nekem ez jött meg a napokban, Két hét alatt ért ide, Kínából nem olyan rossz idő.

(#560) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Az történt, hogy egy motyó (az íbélyen) nem jött meg, írtam, válaszolt, a negyvennegyedik napon nyitottam egy ügyet, és beválaszolta, hogy újraküldi...

Az a kérdésem, erre illetlenség e azt mondani, hogy inkább a pénz kell, mert ha egyszer nem jött meg, másodszor sem biztos, hogy megfog jönni. (sajnos tapasztaltam már egyszer ilyet. :F )

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#561) mrgergoke válasza vegyszer (#560) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem, nem illetlenség és a kínai nagy valószínűséggel kérdés nélkül teljesíteni fogja. Nyugodtan! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#562) vegyszer válasza mrgergoke (#561) üzenetére


vegyszer
addikt

Engem az meglepett, hogy et felajánlotta, mert edig vagy kérleltek, hogy ne adjak negát, vagy símán visszaküüldték a pénzt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#563) mrgergoke válasza vegyszer (#562) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ne is adj negatívat, ha esetleg gondoltál erre.

https://rendeljkinait.hu/

(#564) vegyszer válasza mrgergoke (#563) üzenetére


vegyszer
addikt

olyat még nem adtam...
De a közös cél, hogy erre ne is kerüljön sor.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#565) mrgergoke válasza vegyszer (#564) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ez a helyes hozzáállás! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#566) Mate válasza mrgergoke (#565) üzenetére


Mate
nagyúr

Szégyelld magad! Elolvastam 2 hete a cikkedet és megfertőztél :D Jelenleg is 15 terméket várok, hogy megérkezzen :) Ha megérkeztek már adom is le a rendelést a következőkre :)

Bár van valami amit nem értek. Kaptam két termékhez is követési számot, de hiába nézem meg nem mutat semmit. Mi lehet a gond?

Illetve olvastam itt korábban, hogy általában megvárják, míg megtellik egy mo-ra tartó konténer és azzal jönnek a cuccok. Így előfordulhat, hogy akár mind a 15 cucc egyszerre jön meg? Mert akkor a postás nagyon be lesz rám rágva :D

[ Szerkesztve ]

(#567) vegyszer válasza Mate (#566) üzenetére


vegyszer
addikt

Én volt, hogy olyan tr számot kaptam, amit nem követett a posta. De a motyón azért ott virított. Néha egyenesen az ebayes azonosító volt rajta. :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#568) 590227


590227
aktív tag

(#569) mrgergoke válasza Mate (#566) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hát te sem vagy kispályás öregem! :D
15 termék, az már mennyiség! Belinkeled légyszi a cuccokat, amiket vettél?
Amúgy nem gond, ha nem követhető a tracking number, mindig ez van. Sokszor van, hogy a termék megérkezte után napokkal frissítik csak ott is, tehát nem nagyon van értelme figyelni. Valószínű, hogy 1-1.5 héten keresztül naponta több terméket fogsz kapni. Erősen kétlem, hogy egyszerre jönne meg mind.

https://rendeljkinait.hu/

(#570) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Rendeltem egy külső akkumulátort (ROMOSS 2600mAh power bank charger) a telefonom feltöltésére. Elég minőséginek tűnik, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az ára pedig nagyon kedvező (10 USD). Utazáshoz tökéletes. Bátran ajánlom mindenkinek :)

A 2600mAh-es aukcióban van fent, de nagyon megéri. Jó vadászgatást! :)

Az eladó: http://stores.ebay.com/coolpower

(#571) Mate válasza mrgergoke (#569) üzenetére


Mate
nagyúr

Vettem a telefonomhoz 3db fóliát. Ez aránylag drága volt, de mint kiderült a csomagolásából jól döntöttem. Bár Kínából rendeltem, Japán gyártmány. Tökéletes csomagolás, minden szükséges eszközzel, kiváló minőségben.

LED-es elemlámpa. Az általad is bemutatott. Ha beválik lehet rendelek még. Lehet kapni 10-es csomagolással is és úgy olcsóbb :D

USB-s morzsaporszívó. Nincs sok elvárásom az irányába, majd kiderül milyen.

90°-os hdmi vég. TV-hez kell, mert állandóan kitöri a tv-m hdmi-ét, mert a kábel hátulról jön, míg a csatlakozó oldalra néz. Ezzel remélhetőleg megoldódik a probléma.

Zselés egérpad. Mindig is ilyen használtam idehaza 1500 Ft, így hát beruháztam egyre 222-ért Kínából :D

Jó nagy, vékony nagy érzékenységű egérpad. Merészen ezért is 222-t fizettem.

Unokahúgomnak világító delfines vízi játék. Ez már drágább volt, 230-at kellet fizetnem érte

Antisztatikus kesztyű gépszereléshez. Idehaza ilyet nem igen találtam vagy amit találtam az is 8000 Ft. Itt a 222-es kategóriába volt.

Műanyag gyerekjáték, sárga kacsa. Nem a mindenki által ismert, ennek a hátán lakik további 3 kacsa :D 450 Ft körüli összegért.

Falra ragaszható matrica. Gyerekszobába kell majd. Ez körülbelül 2500 Ft volt szállítással együtt.

Fülhallgató. Ismerem a típust, idehaza 2000 Ft körül van, én 700-ért rendeltem.

Fülhallgató 3db 600 Ft-ért. Semmi extra, de telefonhoz rádiót hallgatni nem is kell más. Úgy is meg fog törni a vége és kuka, ahogyan a drágákat is mindig megtöröm. De ezért nem kár.

Vezeték nélküli egér: Testvérem gamer egerének vezeték nélküli verziója. 1500 Ft körül. Kíváncsi leszek mit tud majd.

Előlapi USB 3.0 kivezetés. 1800 Ft körül, idehaza 3000-3500 Ft. Régóta terveztem már ezt is, ha már van usb 3.0 a gépben, akkor nem árt kihasználni. Már csak pendrive kell, ami valószínűleg szintén ebay-es lesz :)

A többi cucc semmi extra, nem igen van hírértékük :)

(#572) mrgergoke válasza Mate (#571) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Erre nem tudok mit mondani, gratulálok hozzá! :D
Örülök, hogy sikerült meghoznom a kedved a vásárláshoz! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#573) Mate válasza mrgergoke (#572) üzenetére


Mate
nagyúr

Remélem minden beválik és időben ideér :D

(#574) mrgergoke válasza Mate (#573) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Majd írj, hogy melyik hogy funkcionál!

https://rendeljkinait.hu/

(#575) Mate válasza mrgergoke (#574) üzenetére


Mate
nagyúr

Rendben :)

(#576) DeFranco


DeFranco
nagyúr

teszek egy próbát: van valakinek tapasztalata bármilyen jeladós vagy "fütyülős" kulcstartóval az ebay-ről? Rendeltem egyet, de két nap alatt falhoz vágtam, mert minden sz*rra bepittyegett. Kéne egy megbízható, mert legutóbb 3 órán keresztül kerestem a kocsikulcsot...

(#577) Mate válasza DeFranco (#576) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem is olyan volt, ami állandóan csipogott mindenre. Legolcsóbb megoldásnak tudok javasolni egy szöget a falra, amire ráakasztod a kulcsot ;]

(#578) DeFranco válasza Mate (#577) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A garázsban tettem le amíg takarítottam az autót. A család nőtagozata meg rápakolta a rongyot, mert azt ugye félidőnél ki kell teregetni...

(#579) fess válasza Mate (#571) üzenetére


fess
őstag

Az egérpadot majd írd már meg hogy milyen. Itthon is van olcsóbb,csak kevés zselé van benne,így szinte semmi haszna

(#580) Mate válasza fess (#579) üzenetére


Mate
nagyúr

Rendben :)

Igen láttam én is, hogy van olcsóbban, de ami normális az 1500. Képek alapján ez egy az egyben ugyan az ami nekem van, de hát a kép nem mindig fedi a valóságot :)

(#581) Mate


Mate
nagyúr

Na meg is jött az elemlámpa. 8 nap alatt ideért :D Ki is próbáltam gyorsan, szerintem baromi jó fényereje van. Az egész volt kb. 340 Ft.

(#582) mrgergoke válasza Mate (#581) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

8 nap? :)
Hű, az elég rekordgyanús.

https://rendeljkinait.hu/

(#583) Mate válasza mrgergoke (#582) üzenetére


Mate
nagyúr

8 munkanap :D Volt még közben 2 hétvége, úgyhogy összesen 12.

(#584) mrgergoke válasza Mate (#583) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ja, azt hittem összesen 8 nap :)

https://rendeljkinait.hu/

(#585) draco31


draco31
veterán

Nekem ma jött ez, 16.-án rendeltem. [link]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#586) #27813376 válasza Mate (#571) üzenetére


#27813376
törölt tag

Lehet vak vagyok, de egy linket se találok egyikhez sem.

(#587) Mate válasza #27813376 (#586) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem vagy vak. Egyikhez se tettem be linket, mert hamar elavulnak. Ha bármelyik érdekel leírom a linkjét, bár van már olyan, ami nem él.

(#588) DJGABI válasza Mate (#587) üzenetére


DJGABI
addikt

szvsz a lezárt aukció is jó, legalábbis több mint a semmi, a neve/képek alapján rá lehetne keresni :R

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#589) Mate válasza DJGABI (#588) üzenetére


Mate
nagyúr

Legközelebb linkelek, de utólag már nem rakom be őket. Max ha valamelyik érdekel :)

(#590) #27813376 válasza Mate (#589) üzenetére


#27813376
törölt tag

:R

(#591) Mate


Mate
nagyúr

Lehet nem fog megérkezni a cucc amit rendeltem. Azt írták, ebben az esetben visszafizetik az árát.

A kérdésem az, hogy ilyen esetben milyen számlára fizetik? Paypal-on jelenik meg a pénz, vagy a bankkártyán?

(#592) draco31 válasza Mate (#591) üzenetére


draco31
veterán

Megjelenek PayPal-on, de utána megy tovább a számládra, oda kerül vissza a pénz, ahonnan el lett utalva. Tehát ha pl. OTP-s számládról ment a pénz, akkor oda kapod vissza, de ez 2-3 napba szokott kerülni. Viszont PayPal-on azonnal megjelenik, hogy pl. kaptál 500Ft-ot, de már tovább is lett küldve a kártyádra.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#593) Mate válasza draco31 (#592) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

(#594) vegyszer válasza draco31 (#592) üzenetére


vegyszer
addikt

Sőt, nálam a letiltott kártyára tudtak jóváírni. :DDD
Sajnos lesz most egy másik ilyen ügyem is. :-(

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#595) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Rendeltem egy mini usb->micro usb átalakítót az előbb Kínából, kemény 220 Ft volt, kíváncsi leszek, milyen hamar ér ide.

(#596) fess


fess
őstag

Ha nem kaptam meg a terméket,majd miután visszakértem a pénzt válaszolni se akar az eladó tudom jelenteni valahol vagy csak adjak negatívat és annyi?

(#597) vegyszer válasza fess (#596) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha visszajött a pénz, kár nem ért. ilyenkor nagyon nem illő negát adni.
Mit szeretnél kérdezni tőle? De komolyan?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#598) doc válasza vegyszer (#597) üzenetére


doc
nagyúr

Csak annyit mondott hogy visszaKERTE a penzt, azt nem hogy vissza is kapta.
Inditani kell egy dispute-ot, ha meg nem csuszott ki a hataridobol. Ha igen, akkor az szerintem bukta...

(#599) vegyszer válasza doc (#598) üzenetére


vegyszer
addikt

Én meg azt hittem, a pénz vissza is ért.
Most nekem is van egy furcsa eladóm. Nem jött meg egy bt füles, jeleztem neki 35 nap után, a 44-en nyitottam egy ügyet, majd levelezgettünk, másikat akart küldeni, de nekem nem kell, mert egyszer ezt kértem, és akkor sem jött meg, majd írta várjak még 10 napot, és abból 4 már eltelt... Nemigen ér az má' ide.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#600) fess válasza doc (#598) üzenetére


fess
őstag

nem jött vissza a pénz. dispute-ot hol lehetett volna indítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.