Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) mrgergoke válasza petipetya (#450) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tudnál feltölteni valahova saját képet esetleg?

https://rendeljkinait.hu/

(#452) fess


fess
őstag

Feb 22-i rendelésem még nem ért ide. A múlt héten írtam az eladónak,hogy mi van,azt írta,várjak már még egy pár napot. Azóta már jött meg márc 2 és márc 11-i rendelésem is. Szerintetek ennyi idő normális?

(#453) mrgergoke válasza fess (#452) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Dehogy normális. Ne várj többet, kérd vissza a lóvéd, vagy új terméket kérj, vagy mindkettőt :D Najó, mindkettőt azért ne. De valamelyiket mindenképpen!

https://rendeljkinait.hu/

(#454) draco31 válasza fess (#452) üzenetére


draco31
veterán

Én január 30.-ai rendelésemet várom, már írtam az eladónak múlt héten, azt mondta máig várjunk. Ma sem jött, este írok neki, hogy jöhet vissza a lóvé. Lesz elkölthető 300Ft-om! :DD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#455) fess válasza draco31 (#454) üzenetére


fess
őstag

Ilyenkor a visszaváltáskor ugyanannyit fogsz kapni,vagy az aktuális árfolyamon váltják vissza? mert akkor lehet lesz 10-20 ft hasznod is :D

(#456) mrgergoke válasza fess (#455) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Aktuális árfolyamon jön vissza, úgyhogy lesz :D

https://rendeljkinait.hu/

(#457) Lucas Kane válasza fess (#452) üzenetére


Lucas Kane
tag

Én jan 31-e óta várok egy xbox kontrollert. :((
Az eladó visszaadta a pénzem, annyiban maradtunk, ha megjön kifizetem újra.
(Több pénzt kaptam vissza, mint amennyit fizettem, mert romlott a forint.)
Én általában az 5. héten szoktam abajgatni az eladót, ez az egyetlen ami nem jött meg.

@draco31: 1 nappal nyertél :)

[ Szerkesztve ]

(#458) draco31 válasza Lucas Kane (#457) üzenetére


draco31
veterán

Több nappal nyertem, szeptember 18.-a óta várok egy 12cm-es porszűrőt ventilátorra. Elvileg 3x elküldték már azóta. De már nem is érdekel, attól az eladótól többet nem vásárolok, állandóan azt mondta, hogy nem tud visszautalni pénzt....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#459) Lucas Kane válasza draco31 (#458) üzenetére


Lucas Kane
tag

Az igen. :Y
Az már több mint gyanús, ha mindhárom 'elveszett'.

(#460) draco31 válasza Lucas Kane (#459) üzenetére


draco31
veterán

Tudnék mesélni, de inkább nem....

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#461) lorcsi


lorcsi
veterán

cr2032-es gombelemeket melyik kínai eladótól érdemes rendelni?
van esetleg valaki akitől jó minőségű, hosszan tartó elemeket rendelt ?
esetleg többször is..

bicajos eszközökbe kellene..egyszer rendelnék be egy nagyobb mennyiséget..és nem szeretnék mellé fogni

(#462) akviktor válasza lorcsi (#461) üzenetére


akviktor
csendes tag

Ugye tudod, hogy az elemek akkor is merülnek, ha nem használod őket, szóval kár sokat tartani otthon csak "megromlik" pár év alatt.

(#463) lorcsi válasza lorcsi (#461) üzenetére


lorcsi
veterán

megoldódott

(#464) gabe_


gabe_
őstag

Egy refund a paypalon hány nap alatt hajtódik végre?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#465) mrgergoke válasza gabe_ (#464) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Általában 2-3 amíg paypalról a számládra átmegy. Meg amennyit a kínai időzik vele, hogy visszaadja.

https://rendeljkinait.hu/

(#466) gabe_ válasza mrgergoke (#465) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm. :B És van valamennyi maximum idő, amit a kínai barátunk nem léphet túl?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#467) draco31 válasza gabe_ (#466) üzenetére


draco31
veterán

Nekem csütörtökön küldött vissza pénzt, akkor jelent meg a paypal számlámon, és tegnap reggel ordibált a telefonom, hogy megérkezett a számlámra.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#468) pooty


pooty
tag

Helló,

mostanában én is rendeltem pár dolgot:
napelemes játék: előszőr kissé szkeptikus voltam, hogy fog-e működni, de utána sikerült működésre bírni. Nagyon jó poén. :))
notebook memória: bátyámnak kellett egy viszonylag régebbi laptopba, szintén működött.
zsinóros telefonos headset: a munkahelyemre kellett volna a néha hosszúra nyúló telefonbeszélgetések miatt. Sajnos a mikrofonja nem kompatibilis az én telefonommal, de legalább rendes volt az eladó és részlegesen visszatérítette az árát. A használatba vétele még folyamatban. :)
honda patch: miután kedves Norbink átváltott Hondára, a már meglévő pólómat is frissíteni kellett :DD. A működés ugye itt nem kérdés, ámde jó minőségű.
Illetve megvolt a klasszikus kapacitív toll 1 dollárért...

Jelenleg úton van egy univerzális távirányító, na arra is kíváncsi vagyok.

(#469) Viry


Viry
csendes tag

ha eladtam valamit, akkor a feedback-et mikor kell adni?
leütötte, kifizette, elpostáztam, most várok...majd akkor adjam ha átvette, azt honnan tudom?
a soron következő kis ikonok már a feedbeack-es ek...

:::: Powered By Eizo ::::

(#470) fess válasza Viry (#469) üzenetére


fess
őstag

Sztem ha a vevő már kifizette rendesen a terméket,már adhatsz neki feedback-et.

(#471) petipetya válasza Viry (#469) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én mint vevő mindig akkor kapom meg a pozitív visszajelzést, amikor megkaptam a cuccot, tökéletesen működik és ezután leadtam a pozitív pontot az eladóra.

Ebből kifolyólag a helyedben én is csak akkor adnék a vevőnek pozitív jelzést, amikor ezt Ő már megtette feléd.

Többiek: elnézést, válaszolok majd a kérdésekre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#472) draco31 válasza Viry (#469) üzenetére


draco31
veterán

Ebay-en még nem adtam el, vaterán úgy szoktam, hogy megvárom a vevő értékelését, és csak utána adom le én is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#473) kmarci25 válasza draco31 (#472) üzenetére


kmarci25
veterán

Én spec. fess-es értek egyet. A vevőnek nincs más dolga az eladó szempontjából, mint hogy kifizesse, amit megvett. Erre vállal kötelezettséget, ha ezt időben és pontosan megteszi, akkor ő teljesített. Szerintem ettől az időponttól mehet neki a pozitív feedback.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#474) Lucas Kane válasza Viry (#469) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ha óvatos akarsz lenni, várd meg amíg ő leadja a visszajelzést, egyébként meg fizetés után adhatod a visszajelzést. (Kis kínaiak ez utóbbit szokták általában.)
Publikus, hogy hova postázol? (Csak kíváncsi vagyok.)

BTW: Van arra korlátozás, hogy mennyi ideig lehet visszajelzést adni? Egy 02.25-i akcióról még nem kaptam meg, minden rendben volt, én már rég leadtam a pozitívat.

(#475) Viry válasza Lucas Kane (#474) üzenetére


Viry
csendes tag

miért lenne titok USA-ba sőt ha kiváncsi vagy azt is elárulom hogy egy optikai szemüveg keretet adtam el... ;)
pont ezért kérdeztem én is hogy mikor adjam le mert az előző..kb egy évvel ezelőtti eladásomról se jött vissza feedback és ezért én se adtam, így most szinte semmi értékelésem...
igazából venni szoktam ezt azt, még eddig ez a 2. cucc amit eladtam... :)

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#476) Lucas Kane válasza Viry (#475) üzenetére


Lucas Kane
tag

És sima posta, vagy valami megbízhatóbb szállítási forma?

Én megkérdezem az eladómat, valószínű csak elfelejtette a visszajelzést.
Szerintem add le te is, és ha utána sem reagál, akkor megkérheted, hogy adja le.

(#477) Viry válasza Lucas Kane (#476) üzenetére


Viry
csendes tag

sima posta, ajánlott elsőbbségi levélként

:::: Powered By Eizo ::::

(#478) draco31


draco31
veterán

Március 5.-én vettem ezt, lassan írni kellene neki, hogy nem akar idefelé érni. Azóta már 3 dolgot is vettem, amik meg is jöttek, a legutóbbi rendelésem március 27.-ei, amit még a múlthéten megkaptam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#479) kmarci25 válasza draco31 (#478) üzenetére


kmarci25
veterán

A szállításos táblázata alapján már túl vagy a 31 napon, úgyhogy visszatérítést kérhetsz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#480) #27813376 válasza Viry (#469) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ahogy érzed. Nekem sok olyan volt, hogy kifizettem, és már lőtte is a pozitívot. Ez egyfajta bizalmat ébresztett bennem, mert tudtam hogy nem adna plusszos értékelést ha nem küldte volna el időben, vagy simlis lenne a terméke. Szóval ha eladtad neki, postáztad is, és a terméked megfelel a leírtaknak akkor bátran adhatsz neki pozitív értékelést, így nyugodtabban fogja várni a csomagot.

(#481) draco31 válasza kmarci25 (#479) üzenetére


draco31
veterán

Vissza is kaptam az 1 dolláromat. :) Most valahol a Paypal és az OTP között van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#482) vegyszer


vegyszer
addikt

Én napelemes kisautót, napelemes tücsköt vettem a fiamnak, most egy sztetoszkóp is úton van neki (3$), meg ásványokat, és egy százmillió éves ammoniteszt is sikerült neki szerezni. (azóta is a párnája alá tárolja be esténként)
T2->EOS adapter, játékgiroszkóp, jackdugó 0,01$-ért, telefonburkolat, tok, táblafólia, meg ki tudja mi jött még két év alatt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#483) fess válasza vegyszer (#482) üzenetére


fess
őstag

Napelemes tücsök? :D Az mit csinál?
Az ammoniteszt biztos,hogy annyi éves?

(#484) doc válasza fess (#483) üzenetére


doc
nagyúr

ha olyan mint ami nekunk van, akkor rezeg :)

(#485) vegyszer válasza fess (#483) üzenetére


vegyszer
addikt

A tücsök egy napelmet tartalmaz. A hátán hodja, és ha fény éri, akkor a bele épített vibramotor elindul. Rezeg, ugrál, forog...

Az ammonitesz ha csak félmillió éves, az sem számít. Bár nem ritka a mészkő, ami rejti... A fiam akkor is imádja. ;-)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#486) vegyszer


vegyszer
addikt

valaki nem látott véletlen egyszerű 3,5mm-es jackdugóba való porvédődugót?
Anti Dust, vagy hasonló néven kerestem, de csak női, cicás, strasszos, meg ilyen jött.
Teljesen puritán feketét keresnék...

Ha lenne valahol, légyszi írjátok meg!
Köszi!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#487) draco31 válasza vegyszer (#486) üzenetére


draco31
veterán

Kicsit olvass vissza, valaki linkelte korábban, azt hiszem 100-as pakkban.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#488) gabe_


gabe_
őstag

Ma jött meg az autós USB töltőm, 1,5$-ba került. Elég sokára ért ide, már majdnem lemondtam róla. Kipróbáltam, működik, ennyit szerintem megért.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#489) mrgergoke válasza gabe_ (#488) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nagyon hosszú szünet után ma egy hosszú cikk jön táblagépekről és csináld magad hordozható töltőről! Remélem sokan vártatok már! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#490) gabe_ válasza mrgergoke (#489) üzenetére


gabe_
őstag

Had jöjjön, várjuk! :K

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#491) vegyszer


vegyszer
addikt

Nekem meg megjött a mobiltok, az utángyártott akksi, és mégegy teljes burkolat hozzá. valamint a rég várt 12V-os akku töltő.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#492) draco31 válasza gabe_ (#488) üzenetére


draco31
veterán

Nekem egy ilyen van, jól működik.

Ma hozzám az a kártyaolvasó jött meg, amiről már lemondtam, március első napjaiban rendeltem, konkrétan 4.-én vagy 5.-én. Tegnap kaptam vissza a pénzt, ma meg megérkezett az eszköz. Eléggé olyan a kinézete, mintha használt lenne, lehet csak azért, mert ömlesztve tárolták egy nagy dobozban, vagy nem tudom. Kopott, a fehér műanyag kissé elszíneződve, a faeső része átlátszó műanyag, karcos.
A legjobb az, hogy már rendeltem egy másikat szintén jó drágán, 275Ft-ért. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#493) fess válasza draco31 (#492) üzenetére


fess
őstag

Komoly a töltőd :D Nem zavar az a sok kábel?
Én ezt meg ezt rendeltem,működnek rendesen. mini/micro usb kábelt is rendeltem,azok is jók,és kb 1/3-ad áron,mint amennyibe itthon kerülnek.

(#494) draco31 válasza fess (#493) üzenetére


draco31
veterán

Szia!

Egyáltalán nem zavar. Mindenképpen univerzálisat akartam, de nem akartam azt a fajtát, aminél minden csatlakozó típus külön van, tehát ha micro usb helyett mini usb kell, akkor keresgélni, hogy hol van az a fej hozzá. Így egyben van minden egy helyen. Na meg össze van kötözve már, így nincs polip effektus. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#495) vegyszer válasza draco31 (#494) üzenetére


vegyszer
addikt

Pedig igenis látványos a polip

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#496) Hauptmann válasza gabe_ (#488) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hány Ampert tud kimenetben?

[ Szerkesztve ]

(#497) gabe_ válasza Hauptmann (#496) üzenetére


gabe_
őstag

5V 2.1A és 5V 1A. Kimérni sajnos nem tudtam, mert nincs multiméterem. Pedig kíváncsi lennék rá, mert egyenlőre csak az alsóba mertem bedugni a telefont, azt feltételezve, hogy az lesz az 1000mA-s.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#498) vegyszer válasza gabe_ (#497) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem írja melyik melyik?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#499) gabe_ válasza vegyszer (#498) üzenetére


gabe_
őstag

:N

Sovány szakácsban sose bízz!

(#500) Hauptmann válasza gabe_ (#497) üzenetére


Hauptmann
addikt

2,1 A? Érdekes, az pont nem szabvány, a nagyobb telefonokat, tableteket 2 Amperrel szokás megküldeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.