Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129001) Ghard


Ghard
őstag

DJI Phantom 4 RTF $847.99
2 ilyen cipőt kell mellédobni, majd az extra30%OFF kupont beírni.

(#129002) sambenez válasza MADcat (#128988) üzenetére


sambenez
addikt

Xiaomi Aqara Window Door Sensor, de kell hozzá gateway.

(#129003) farkas-j válasza PainKiller13 (#129000) üzenetére


farkas-j
őstag

Itt egy picit olcsóbb.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#129004) Czimby


Czimby
addikt

Van valaki köztünk aki hallott már Rolton E500-at és W405-öt is. Kíváncsi lennék a hangminőségükre egy Blitzwolf F1, Xiaomi Square Box, vagy JBL GO-hoz viszonyítva. Megéri-e a +50% os árat az E500.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#129005) spileraaa


spileraaa
senior tag

megjött ez a guminyomásmérő de hogy kell beüzemelni az elem helyét nem találom

és videót se kapok róla csak ilyeneket

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#129006) Degeczi válasza spileraaa (#129005) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A termékoldalra többen is raktak föl képeket, ott jól látszik (persze le kell szedni a hátlapját)

(#129007) asdasdasd válasza KTU (#128966) üzenetére


asdasdasd
tag

Mi r3g

(#129008) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

ALiról tudtok ajánlani valami matracfefújó pumpát, ami megy EU-s 230-ról és szivargyújtóról is?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#129009) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Bébiőr IP kamerát keresnék egy barátoméknak.
A lány ezzel a termékkel jött, hogy rendeljem meg neki, de hátha van sokkal jobb hasonló árfekvésben.
Elvileg hallani fogják a porontyot, elég képet átvinnie és éjjellátnia.
Első gyerek.
Mit ajánlotok?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129010) farkas-j válasza MittuDomain_ (#129009) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez az ár mindenesetre verhetetlen (ha igaz).

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#129011) macilacus válasza MittuDomain_ (#129009) üzenetére


macilacus
senior tag

7 eladással kicsit rizikós nem :DDD
Most nemrég ajánlottak egyet az Ali-ról ami igaz csak wifiről kommunikál de legalább van róla pozitív visszajelzés :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129012) cidalain válasza MittuDomain_ (#129009) üzenetére


cidalain
veterán

Hat, ha halljak a gyereket, es olyasmit hallanak ami nem tetszik, akkor oda kell menni, nincs mese, nem eleg a kamerakepen csekkolni.
Ha meg nincs semmi hang, akkor a keprol nem allapitod meg, hogy ok e minden vagy sem.
Vagy nem jol gondolom?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#129013) MittuDomain_ válasza macilacus (#129011) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én sem venném meg ezt a cuccot, szerintem sem kóser az eladó.
Úgy kellett kikönyörögni, hogy ne rendeljem azonnal, hanem kereshessek értelmes alternatívát hasonló áron.
Szerintem a bébiőr funkciót hang nélkül - de talán még hanggal kombinálva is - kiválthatja egy sima ip cam, de nem értek hozzá.

Mondjuk a gyerkőc csak januárban várható, ráér még. Csak ugye a szállítás egy hónap, meg nem akkor szeretnék tanulni a rendszer kezelését, mikor minden más is a nyakukba szakad.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129014) Zeki válasza MittuDomain_ (#129013) üzenetére


Zeki
nagyúr

Első gyerek mi?

Ilyenkor minden szarság kell. Már akinek.

A világ legnagyobb része eddig is megvolt bébiőr nélkül, meg légzésfigyelő nélkül, meg kis sterilizáló bigyó nélkül, meg.. meg.. meg nélkül.

Majd a 3. gyerek után rutinos lesz és tudja mikor kell vagy nem kell orvoshoz menni, mi az ami valóban kell otthonra, stb...

(#129015) fudi2002 válasza Zeki (#129014) üzenetére


fudi2002
veterán

A légzésfigyelő tudod mire jó amúgy? A házasélet megőrzésére. Mert ugye külön szobában alszanak(ikreket nyertem) akkor min agyal anya? Hogy minden rendben van-e. Hát így nyugi van, nekünk volt, szinte csak ezért vettem. Megtérült :D
Ha meg köztetek alszik, akkor nuku szex jósokáig. Ez nem ér meg egy használt Angelcare-t?
BocsazoffértModi :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#129016) ANOka válasza spileraaa (#129005) üzenetére


ANOka
őstag

Összehasonlíthatnád majd a mért értékét egy benzinkúti guminyomás mérővel.
(Nem mintha azok a pontosságukról lennének híresek...)

(#129017) Vertigo18 válasza macilacus (#129011) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez csak azonos hálózatról működik? Vagy, ha másik országban vagyok mondjuk, akkor is láthatom, mi történik otthon?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#129018) GIJoe


GIJoe
addikt

pofás kis táska, kölyköknek...

MittuDomain_ : T Hasznosabb dolgokat inkább pl: Lansinoh Bimbóvédőkrém; Babydream melltartó betét, rossmano kártya, első baba születés kedvezmény akció, ingyen DM első baby projekt, emagos a puffies pellus, tuti jó, mikor 25 Ft/db berendelni (alapból 45-50 Ft) 1 raklappal :D

[ Szerkesztve ]

(#129019) Zeki válasza fudi2002 (#129015) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van 3 gyerekem. Megvoltunk légzésfigyelő nélkül is. És nem aludt egy sem köztünk, mert tudtuk nagy hiba odaszoktatni.
Lehet mert nem aggódtunk ennyire. Ha sírt vagy nyöszörgött, valamelyikünk felkelt és odament. Ennyi.

(#129020) zoltan6


zoltan6
őstag

Ma elvittem a balatonra ezt a bangoodról rendelt levegő nyugágyat,hát meg kell mondanom életem legrosszabb vására volt ez a cucc,vagy nem értek hozzá,vagy túlságosan szélcsend volt,de én egyszerűen nem tudtam működésre bírni.Rohangáltam vele mint a hülye gyerek,egy kis levegőt sikerült belerakni,szerintem kb. egyharmadát a szükségesnek,majd megpróbáltam a lidlis akksis kézi elektromos kompresszorral levegőt varázsolni bele,nagyjából sikerült is,bekapcsoztam,ráfeküdtem,majd azzal a mozdulattal ki is ment belőle a levegő.Utána mérgemben összecsomagoltam,akkor meg alig akart kijönni belőle a levegő.Úgyhogy részemről nem ajánlott,vettem volna inkább abból a pénzből egy decathlonos gumimatracot. :(

(#129021) macilacus válasza Vertigo18 (#129017) üzenetére


macilacus
senior tag

Sajnos nem tudok válaszolni rá mivel nekem nincs ilyenem :( az ajánlást sem én adtam ha megnézed :K
a leírás alapján úgy tűnik, hogy nem csak saját hálózaton belülről működik, viszont ebben nem vagyok biztos mivel az aggol szöveget csak a google fordítóval értem :DDD bár azt írja "P2P Remote Access" vagyis P2P távoli hozzáférés :DDD

szerintem ha megkérdezed az ajánlót akkor ő talán tud segíteni :DDD

Viszont ez a módszer tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#129022) gabor9991 válasza Zeki (#129019) üzenetére


gabor9991
őstag

Kollégám tudna vitatkozni veled légzésfigyelő ügyben.

A lánya egy éjszaka elfelejtett lélegezni, ekkor (kb 1 perc múlva) megszólalt a légzésfigyelő, apuka és anyuka mire éjjel magukhoz tértek és felfogták, hogy baj lehet hiszen épp riaszt a légzésfigyelő és átrohantak a gyerekhez addig ugye még eltelt pár másodperc.
A gyerek ekkor még mindig nem lélegzett, nem ébredt fel a riasztásra, csak akkor tért magához amikor apuka felkapta, megrázta.
Ekkor a gyerek egy olyan óriási levegő utáni kapkodásba kezdett, mintha másfél percre víz alá merült volna, kb annyi ideig nem lélegzett ugye.
Szóval lehet, hogy te megvoltál 3 gyerekkel légzésfigyelő nélkül, de a kollégám gyerekének lehet ezen múlt az élete.
Egyébként már 7 éves gyönyörű nagylány :)
Az első gyereknél nekünk se volt, de miután megtörtént a fentebb leírt eset a kollégámmal a 2. gyereknél már én magam vettem újat.
És aki bizonytalan a kérdésben, mindenkinek azt tanácsolom, hogy vegyen!

[ Szerkesztve ]

(#129023) Zeki válasza gabor9991 (#129022) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy tudtam!
A házamat felraktam volna rá, hogy jön valaki, akinek vagy ismerősének ez mentette meg a gyerekének az életét.

Felőlem mindenki felvásárolhatja a teljes bababolt kínálatot, vízhőmérőtől a bébiőrig.

(#129024) sagesz93 válasza zoltan6 (#129020) üzenetére


sagesz93
addikt

Hétvégén mi is voltunk a balcsin, kb 6-7 emberen röhögtem, hogy küzdenek ennek a cuccnak a felfújásával, majd odamentem és segítettem nekik. Nekem is van kettő is, pofon egyszerű. Ajánlom bármelyik YT videó megtekintését, hogy kell levegőt tenni bele, majd "lezárni" (ez elég fontos!)

[ Szerkesztve ]

(#129025) DeFranco válasza Zeki (#129023) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod az a baj, hogy vannak okos emberek (ez nem baj, de várjá') akik amúgy próbálnak összetett gondolatokat megfogalmazni meg problémákat, kérdéseket, összetett módon megközelíteni, több szempontot figyelembe venni, mérlegelni, és így felismerik, hogy semmi nem fekete vagy fehér, hanem mindenben van bizonytalanság, plusz mindenhol vannak preferenciák és horrible dictu mindenkinek más az érték így max gondolkodni lehet de univerzális igazság nincs.

meg vannak az egyszerű jobbágyok (na és ez a baj remélem tucc követni) akik az egyszerű eszükkel azt gondolják hogy az ászokkal fel is böfögték a tuttit, és hábaze hámá nehogymá há itt a frankó hülyevagye mitszarakszol bébiőr hülyevagy be van zárva az ajtó mitőrzöd kinekkelle. jappántbele.

ez meg egy eléggé egyenlőtlen küzdelem mert az egyik tele van bizonytalansággal mer' hát ugye próbálna gondolkodni a másik meg kiamellet beahasat nagytüdő beleordítja az internetbe önnön igazának teljes tudatával hogy a világ a gyepűig tart és ami azon kívüle van az mán nincs es.

érvek, példák? hülyevagy? papapapa....

(#129026) Beni2360 válasza DeFranco (#129025) üzenetére


Beni2360
félisten

OFF TOPIK PL. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129027) pulutodurumo válasza Beni2360 (#129026) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezt az offtopikba tenni de kár lenne. Úgy sosem olvastam volna, és szegényebb lennék néhány mosollyal.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#129028) tomazin válasza Zeki (#129023) üzenetére


tomazin
veterán

azt nem értem, hogy használtan egy 5k-s eszközről beszélünk, aminek ha semmi gyakorlati haszna sincs is tovább lehet adni ismerősnek, vagy eladni majd ugyanannyiért 1évvel később. és akkor felmerül a kérdés, hogy ezt egy olyan topicban ahol a tagok 80%-a annyi baromságot rendelt már totál feleslegesen, mert volt kupon, húú mert ez most akciós stb.

de hogy "onabb" is legyek: ne rendelj ip kamerát az nem arra való. ha nem tiszteled a gyereked és nem akarsz neki privátszférát akkor vegyél videós bébiőrt (mert később úgy is kukkerként használod), ha meg igen, akkor bőven elég a sima. egészségpénztárra is el lehet számolni, tehát tessék ez egy 15%-os "kupon"

(#129029) sphe


sphe
senior tag

Valaki nemrég keresett olcsó multimeter -t. Ez a gearbestes 4.28 USD, 3 USD -ig biztosan pontozható, és választható ingyenes szállítás is.

(#129030) emre válasza gabor9991 (#129022) üzenetére


emre
veterán

Az asszony szerint én ezt a mai napig csinálom, csak ő nem kap fel éjszaka hogy felrázzon.
Kapcsolatunk elején totál kész volt tőle. :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#129031) Real_Necro válasza emre (#129030) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem akart még babyőrt rakni alád? ;] ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#129032) erdey_a válasza emre (#129030) üzenetére


erdey_a
őstag

ezt felnőtteknél alvási apnoe, és nagyon gyorsan mennék vele orvoshoz.

Vérboci

(#129033) E.Kaufmann válasza Beni2360 (#129026) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A sageszét kellett volna.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#129034) E.Kaufmann válasza sphe (#129029) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

5 dodót biztos nem ér, egy ezresért van ilyen a piacon is, volt ilyenem, otthonra javításokhoz elmegy.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#129035) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Gyerekek, én kezdtem ezt az egészet, de ti vittétek messzire a kérdést.
Milyen, bébiőrnek is használható, éjjel is látó kamerát ajánlotok? Oké hogy nem azt, amit linkeltem, ennyi eladással kamu hirdetés lesz. De akkor konkrétan mit?
Nem szólok bele, szükségük van-e rá, csak én vagyok jobban belebuzulva a netes rendelésekbe, ezért rám bízták a dolgot. Ennyi, pont.

Köszi az építő jellegű válaszokat!
:R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129036) Skillet válasza DeFranco (#128967) üzenetére


Skillet
addikt

Visszavittem. 60% környékére töltötte a 2000mAh-ás telefonomat. Másnap a blitzwolf 100%-ra tolta, és maradt még benne akarat.
Szerintem nem jó cucc ez a silvercrest power bank. De az is lehet, hogy én fogtam ki valami kakit.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#129037) Degeczi válasza Skillet (#129036) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Surprise, surprise...
Ahhoz, h egy 2000 mAh-s telefont nulláról fel tudj tölteni, min. 3000 mAh-s powerbank kell, hiszen a töltés 5V-on zajlik

(#129038) BullZeye válasza Zeki (#129019) üzenetére


BullZeye
veterán

Ne kezd megint. Persze, 5000 évig megvolt az emberiség légzésfigyelő nélkül, és hány százalékos volt a csecsemőhalálok mértéke?
Nem a sírás és a nyöszörgés a lényeg, hanem pont ha nem nyöszörög. Szerencsés voltál, hogy egyik gyerekedet sem érte halál légzéskihagyás miatt, de nem azon a 30-40 ezer forinton múlik, hogy mindenki nyugodtan aludjon.

(#129039) Mr.Csizmás válasza BullZeye (#129038) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

*uj hsz akart lenni*

Az oltasokra sincs szukseg, ugye?

Tiszta nlcafe az egesz thread. :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129040) erdey_a válasza BullZeye (#129038) üzenetére


erdey_a
őstag

10.000-ből 3 gyereket érint a hirtelen csecsemőhalál. Ebből 2-t hason altattak (mint az őskorban), egynek meg láncdohányosok a szülei.
De mindegy, mert a gyerekvárás más állapot, paráztatással mindent el lehet adni. Mi is megvettük. Ma is megvenném, ha újra erre kérne a feleségem. Annyit változtatnék, hogy nem újonnan venném 40-ért, hanem használtan a feléért, és nem a 10. téves riasztás után adnám el, hanem az első után...

@Csizmás: 1. az oltás ingyenes, 2. kicsit nagyobb a halálozási aránya az oltott betegségeknek

kérem átnevezni a topikot:
eBay-es kütyük kis pénzért és tanácsadás elsőgyerekes szülőknek

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#129041) Saccco válasza erdey_a (#129040) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálunk csak egyszer riasztott és nem tudtuk eldönteni, hogy téves volt-e.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129042) CactuS válasza Saccco (#129041) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez már csak ilyen, ha van, akkor szórakoztatja a szülőket, toppon tartja 1-1 riasztással. Viszont hasznos, ha pl: messzebb van a gyerekszoba vagy az emeleten, mert a hangkapcsolat miatt jobban hallani, ha pl: felébredt és nem kell folyton hallgatózni. Jó dolog.

A témához: én azt nem értem, hogy miért akarja valaki ráerőltetni a másikra a saját elképzelését? A témaindító nem azt kérdezte, hogy hasznos-e és megvan-e az emberiség e nélkül, hanem azt, hogy árban van-e jobb...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#129043) beg


beg
veterán

Ha a mai off szál is befutott menetrend szerint, akkor az apnoés kispapák keressenek jobb árú éjjellátós ip kamerát 12 dollárnál, hogy egy kis ON-t csempésszünk az egészbe.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129044) MittuDomain_ válasza beg (#129043) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R :R :R
Én is kértem, de hiába, rád talán hallgatnak. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#129050) Nikaré válasza erdey_a (#128968) üzenetére


Nikaré
őstag

Olyan nincs ebben kategóriában ami programozható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.