Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136001) petipetya válasza petipetya (#134340) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tegnap megjött a pakk: 2 tolltartó és számtalan könyvjelző, mind valódi bőrből van. Minőségi és patinás a cucc, ráadásul a nagy része éppen hétfőre kell ajándékba, úgyhogy pont időben van.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#136002) petipetya válasza zoltan6 (#133466) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött a Schwarzkopf fésű tokkal együtt, nem egy törékeny darab (amitől tartottam), hanem teljesen normális. Le a kalappal, ennyiért ajándék volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#136003) Ciccuka válasza Real_Necro (#135976) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az melyik volt? A joybuy-os se színváltós.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136004) Cabrio válasza petipetya (#136002) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Az enyém elég törékeny volt az út alatt...

(#136005) Ciccuka válasza spileraaa (#135994) üzenetére


Ciccuka
veterán

Érdemes nézegetni a Banggood-ot 2 hetente kb. le szokták akciózni valamelyiket (BlitzWolf QC3.0) vagy lepontozhatod ha vannak pontjaid.

Úgy tűnik megint raktak ki most akciósat
BlitzWolf® BW-S5 QC3.0 18W

Cabrio 3-at rendeltél? :)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136006) jjeahh válasza Cabrio (#136004) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Joybuy mindent ilyen szép lila csomagban küld? Nekem is ilyenben jött ma egy Ugreen kábel.

Más: ha már joybuy, rendeltem tőlük 8-án 3 kék Xiaomi fogkefét és egy rózsaszínt, a kékeket még akkor feladták és azt írja, hogy "In Transit"... a rózsaszín mellett viszont azóta is azt írja, hogy "Processing", ilyenkor mi a teendő? Vajon miért nem küldték még el?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136007) DJGABI válasza jjeahh (#136006) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, az ssd-m is ilyenben jött

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#136008) vittorio7 válasza dugesz77 (#136000) üzenetére


vittorio7
őstag

Simán lehet eredeti
Ahogy nézem, a Gerbesten is hasonló áron van. App Only-ban 5,91$.

(#136009) jjeahh válasza DJGABI (#136007) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez elég király szerintem, legalább azonnal tudom honnan jött a csomag, nem kell keresgélni. Most is éppen több tucat csomagom van úton, 6 különböző kínai áruházból, már össze vagyok zavarodva mi jön és honnan :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#136010) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ha már töltők? ez minek a rebrandje lehet? Blitzwolf? CONNECT IT Fast Charge CWC-4010-BK

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136012) kory24 válasza Ciccuka (#136005) üzenetére


kory24
őstag

Ez tudja a Huawei féle gyors töltést?

(#136013) Ciccuka válasza jjeahh (#136006) üzenetére


Ciccuka
veterán

Néha van fehér is.

kory24 azt nem
Ez csak a QuickCharge 3.0-át tudja.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#136014) Met válasza Cabrio (#136004) üzenetére


Met
nagyúr

Legalább kényelmesen befér a farzsebbe :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#136015) Donki Hóte válasza dugesz77 (#136000) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem semmi attól a kis vacaktól 15 W teljesítmény :R

Mennyire melegszik tartós üzemben 2 A terhelés mellett?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#136016) petipetya válasza instantwater (#136011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Érdekes lenne tudni, hogy melyik videóban látható boltból vásároltunk már az alin keresztül :)

"nincs rá lezsóidő"

(#136017) Cabrio válasza Met (#136014) üzenetére


Cabrio
aktív tag

1 éves lányomnak nagyon tetszett a 3db kis fésű, le sem tette egész este :))

(#136018) Nikaré válasza Cabrio (#136017) üzenetére


Nikaré
őstag

Már megérte! :DDD

(#136019) dugesz77 válasza Donki Hóte (#136015) üzenetére


dugesz77
őstag

20 perce töltöm a tabletem vele az 1,8A vesz fel jelenleg 43 fokos a háza a legmelegebb területen.

[ Szerkesztve ]

(#136020) Ghard


Ghard
őstag

Olcsó E27 Ledek. Flicker free mind. 7-18Wig rendeltem melegfehéreket, mindegyik jól világít.
Haotiancheng
Can mei jia

(#136021) farkas-j válasza Ghard (#136020) üzenetére


farkas-j
őstag

Csak megjegyzem, ennyiért lehet kapni itthon pl. V-TAC "izzót" 2 év vagy Samsung LED-del 5 év garanciával, ráadásul 3 féle színhőmérsékletben. Sok városban van MixVill így a postaköltséget is meglehet úszni. Nálunk az egész család ilyenre állt át. Volt már meghibásodott "izzó" és korrektül cserélték.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136022) vittorio7 válasza farkas-j (#136021) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszönöm!
Ez hasznos hozzászólás a számomra.

[ Szerkesztve ]

(#136023) Elemental


Elemental
addikt

V-tac nagyon silány minőség. A Samsung chipes akár jó is lehet, de a simák hullanak mint a legyek.

(#136024) Skillet válasza Elemental (#136023) üzenetére


Skillet
addikt

Nálunk jól teljesítenek, bírják. A lépcsőházban is vagy 10db vtac van, ott azért kapja rendesen, mégsincs baja egyiknek sem. Semelyik sem Samsung chip-es.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#136025) farkas-j válasza Elemental (#136023) üzenetére


farkas-j
őstag

Olvastam a LED fórumban panaszt a V-TAC-ra, de nekem sokkal jobban bevált mint a Kínából rendeltek. Nálunk, a testvéreméknél, a sógornál a két nagyszülői házban csak V-TAC LED "izzók" vannak. Ezek száma közelít a 200db-hoz. Csak nálunk itthon a GU10-ből 28db üzemel. A legidősebb V-TAC LED "izzó" már elmúlt 2 éves. Eddig összesen 7db-ot kellett gariztatni. Ez a Kínából rendelthez képest nagyon jó arány, ráadásul a meghibásodott Kínaiak zöme a kukában landolt. A GU10-esekből tudtam csak néhányat megjavítani. A Philips, Osram stb 4-5szörös áron van, semmivel sem jobb a fényük. 2-3 V-TAC biztosan kiszolgálja egy nagy márka idejét, különösen úgy, hogyha elromlik gariba cserélik és újra indul a garanciája. Ráadásul a 2db E14 3W-os V-TAC LED "izzómon" kívül egyik sem vibrál 50Hz-en. Én a jövőben is V-TAC-ot fogok venni-használni, amíg az ár/érték aránya ilyen jó.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136026) desigo válasza petipetya (#136002) üzenetére


desigo
senior tag

Nekem is megérkezett de kibontás után toltam is vissza a tokjába.
Holnap majd tesztelem jobban.
Utolsó előtti fog miért rövidebb?

(#136027) fateless válasza Elemental (#136023) üzenetére


fateless
veterán

V-tac jó minőség, de volt egy szörnyű sorozatuk.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#136028) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Netac U903 128GB-os pendrive szerintem egész korrekt ~5000 Ft-ért, és JoyBuy-ról gyorsan ide is ért, kb. másfél hét alatt.

[ Szerkesztve ]

(#136029) vittorio7 válasza vittorio7 (#136022) üzenetére


vittorio7
őstag

Ajánlottam egy havernak a V-tac "izzókat", ezt válaszolta:

Ez igaz 2014-es de nem túl biztató: [link]

[ Szerkesztve ]

(#136030) DeFranco válasza vittorio7 (#136029) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt a próbát az itthoni vtac-okkal megcsináltam és egyáltalán nem vibráltak. erről ennyit.

(#136031) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha már led körte izzó . Osram megint akciós a Lumenet-nél. A múltkor vásárolt 10+ égőkből 1-5 2 év körül még egy sem halt meg. Vagy ez vagy az IKEA nál.(abból is van már 5 éves és semmi baja)

(#136032) Czimby


Czimby
addikt

A vtac témához annyit fűznék, hogy 10-én volt 2éve, hogy vettem 15db nem Samsung ledes égőt 10/12w vegyesen kb fele-fele. Most küldtem gariztatni a második turnust még a gariidő lejárta előtt 15/15 mind meghalt 2év alatt. Erről ennyit, legközelebb Osram lesz alig drágább és lehet van mögötte tervezés, fejlesztés nem csak összehányták...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#136033) Ferike81 válasza Czimby (#136032) üzenetére


Ferike81
senior tag

A 12W-os egy hulladék széria volt az tuti. Egy sem élte meg a 2 éves gariidőt. Kicserélték és mondták, hogy ne is vigyek csak 10 vagy 9W-ost helyette. Nekem is nagyon sok van, már Kínából én sem rendelek. De ez itt off. Itt bővebb infó.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#136034) Elemental válasza Czimby (#136032) üzenetére


Elemental
addikt

A led topikban írtam, ha rákerestek a nevemre. Nekem a 7w gu10 és az e14
volt problémás, nagyjából minden második héten elromlott egy belőlük. Inesa lett helyettük, azok eddig jól működnek.

Véletlenül nyomtam a válaszra.

[ Szerkesztve ]

(#136035) AndrewTdi válasza Zsoleszhun (#135856) üzenetére


AndrewTdi
addikt

(#136036) beg


beg
veterán

Vtac, lumenet IKEA szálat ezennel ünnepélyesen elvágottnak tekintem.

Itthoni ledes téma mehet a ledes topikba.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136038) korpicschess válasza AndrewTdi (#136035) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem van hamis (meg eredeti is), amin ugyanott van fém rács. A hangja persze elárulja.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#136039) NORBl válasza Ciccuka (#136005) üzenetére


NORBl
aktív tag

Aliról rendeltem ~ 2 k - ért Ugreen fejegységet, 2 usb kimenettel. Ami a tesztelős oldalon is jó eredményt kapott.

[ Szerkesztve ]

(#136040) ANOka válasza NORBl (#136039) üzenetére


ANOka
őstag

Ha már szóba hoztad, akkor miért nem linkeled be a konkrét terméket? :F

(#136041) w.miki


w.miki
veterán

Kukorica LED égőt szeretnék külföldről rendelni.
UFO lámpa alá menne be, elég pici a hely, de kell a nagy fényerő.
Eddig ez volt: 5736 SMD E27 15W LED Corn Bulb 156 LED
1 év alatt tönkrement. Tudnátok ajánlani helyette valamit? Mérete maximum: 44 x 115mm.
Most ezeket nézem: 4020 140 led, 5736 165 led
Ez az ami még befér a búra alá. Milyen LED típust nézzek?
Köszi (#136043) varmi2. Ott is van több fajta: SMD2835, SMD5736 (Bár talán csak a 2. fér be.)
(#136042) Mr.Csizmás : itthon nem találtam ilyet

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136042) Mr.Csizmás válasza w.miki (#136041) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

led topic, 220V cuccot nem vennék ilyen teljesítményben kínából :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136043) varmi2 válasza w.miki (#136041) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én ezzel a márkával elégedett vagyok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#136044) NORBl válasza ANOka (#136040) üzenetére


NORBl
aktív tag

Mert csak menőzi akartam, és lusta vagyok. :Y

(#136045) 8 válasza w.miki (#136041) üzenetére


8
senior tag

Többet is rendeltek már hasonlókból a környezetemben, sajnos kivétel nélkül mindegyik villog-vibrál, kisebb-nagyobb mértékben, ha nem is újan de pár hét használat után. Egyik sem vált be. Mindegyik aprón/szelektívben végezte (pincébe, stb ahol csak rövid ideig kell van akinek jó lehet)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136046) 8 válasza dugesz77 (#136000) üzenetére


8
senior tag

Csak nehogy így végezze egyszer csak az éjszaka közepén vagy mikor nem vagytok otthon... nagyon jól működik, aztán egyszer csak mégsem... és akkor majd lehet örülni, hogy mennyit "spóroltál" rajta

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#136047) GIJoe válasza w.miki (#136041) üzenetére


GIJoe
addikt

felejtsd el a kukoricát, amikor izzik, 90 fokos, te meg lezárod burával, filamentet kell venni, az 30 fokos, többször lemértem mindent, hőmérsékletet, fogyasztás, fényerőmérővel, az eredmény ua.... Az edigital keresőjébe beírod Osram LED, és csak köpik ki egymás után, az akciós ledeket...
na meg a kukorcia 80 lumen / watt, a filament 120, esetenként 130 lumen/w ez a LED lényege tk!
Ott a lumennet, szakwebhsop keress rá filament...

[ Szerkesztve ]

(#136048) w.miki válasza GIJoe (#136047) üzenetére


w.miki
veterán

köszi a tippet. De ebből a típusból nem találtam olyat, ami erős, és kis méretű.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136049) farkas-j válasza vittorio7 (#136029) üzenetére


farkas-j
őstag

Ez már tényleg régi. Az újak amiket mi használunk már nem villognak, kivéve a régi E14 3W-osat.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#136050) dugesz77 válasza 8 (#136046) üzenetére


dugesz77
őstag

Abból az Expansys töltőből nagyon sokat megvettünk anno. Ez volt az első amiről hallottam,hogy behalt. Ez a felhasználás végett nálam vagy 1,5 éve ment 0-24 ben. Ez is biztonságosan halt meg. Nem gyulladt ki nem vitte el a rádugott cuccot. Nem hiszem ,hogy lenne bármilyen más márkás/drága adapter amiből a nagy számok törvénye alapján ne halt volna be pár darab. Maximálisan egyetértek vele,hogy az 1-2$-os vacakokat nem szabad megvenni plusz szerencse,hogy még az Ugreen-t, Xiaomit, Baseus-t és többi nagyobb nevet Kínán belül sem merik még másolni.(talán egyedüli kivétel a xiaomi PB volt) Ezt a töltőt( MDY-08-EI)sok helyről meg lehet venni akár itthonról is csak kintről olcsóbb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.