Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Sziahomi válasza dugesz77 (#32975) üzenetére


Sziahomi
tag

+1

jötem erősíteni azoknak a táborát, akik nem kapták meg akcios ot. 21-25 közti xiaomi led lámpákat.

(#33002) V/ válasza choco01 (#32992) üzenetére


V/
titán

Nem írtad mit fogsz tenni, de ha valami csoda folyamán tényleg megkapod és mégis lenne vele gond, egy törölt felhasználóval nem tudsz egyezkedni, egyszerűbb bebiztosítani, hogy ne legyen veszteséged.

(#33003) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Feladta a BG a 3 Ft-os BW zenedobozt, karácsonyi ajándék már nem lesz belőle, de majd csak ideér idővel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33004) Imy válasza DJ. Ru$y (#32820) üzenetére


Imy
veterán

Ha a kupon oldalakon beváltom [link] kuponra, akkor már nem veszik el a pont, ugye?

Amugy banggoodon sikerült valakinek pontokon kívül mást is elhozni?

(#33005) DJ. Ru$y válasza Imy (#33004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak akkor veszik el pontod, ha fent a pontoknál írja, hogy mennyi jár le dec. 31-gyel. (Nem jár le az összes, amiket idén kaptál azok jövő év végéig megmaradnak.) A kupon is le fog járni egyszer.

Igen, valaki írta múltkor, hogy egy koptert behúzott.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33006) Imy válasza DJ. Ru$y (#33005) üzenetére


Imy
veterán

Én csak abból indultam ki, hogy a zoknis oldalon ezt írja:
"Coupon expiry date:30.Dec and can't be reused when order cancelled or refunded."

(#33007) DJ. Ru$y válasza Imy (#33006) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mi köze a kupon beváltásnak a zokniban nyert kuponhoz? Amit a zokniban nyersz kupon az dec. 30-ig él. A pontok pedig a My points alatt látszik, hogy mennyi "veszik" el és mennyi nem. a "coupon" nem egyenlő a "point"-tal, szóval nem ugyanúgy járnak le. Kevered nagyon, vagy én nem értem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33008) Imy válasza DJ. Ru$y (#33007) üzenetére


Imy
veterán

Igazad van, ott a pont nálad. ;)

(#33009) L4mie válasza DJ. Ru$y (#33007) üzenetére


L4mie
veterán

na megelőztek.

S]

itt látszik is :3 a 2014 es pontok járnak le 2015 végén és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33010) coolicool_hu válasza choco01 (#32992) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Remélem ebből nem lesz rendszer. Hasonló paraméterekkel rendelkező eladómat nekem is törölték ma. :(

(#33011) Cavsfan válasza Mr.Csizmás (#32997) üzenetére


Cavsfan
tag

Nekem ez van.Ajánlom neked is.
[link]

(#33012) Gaborz1 válasza Imy (#33004) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Igen. Én voltam az aki a quadrokoptert nyerte. Egyébként már úton van.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#33013) Teplic válasza Imy (#33004) üzenetére


Teplic
tag

blitzwolf monopodot nyertem, szintén úton van már.

(#33014) artiny


artiny
őstag

Helotok

Ezek a blackfriday-es leárazott duracell elemek megéri a penzuket,vagy inkabb az ebay-set vegyek ultrafire vagy noname tipusut?
vagy esetleg az ikeasat /4drb 5€ 2000 mah/
https://www.alza.sk/duracell-staycharged-aa-2400-mah-4-ks-d2725892.htm

[ Szerkesztve ]

(#33015) KisApám


KisApám
addikt

Ez a 22 EU feletti ÁFA (nevetséges összeg, köszönöm szépen a kitalálójának :((() kiakaszt.
Amit venni akarok 26,99 dolcsi helyett 24,99 dolcsi (7%-al csökkentettt ár), DE mivel ez a BangGood szerint "unbeatalbe products" termékek közé esik, SEMMIT nem tudok használni rá, hogy 22,5 dolcsira letoljam az árát. Se kupont, se a pontjaimat... :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#33016) Saccco válasza KisApám (#33015) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont felesleges "letolnod" az simán átjön.

szerk: 22 Euros = 23.3035 U.S. dollars

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33017) XtremLor válasza KisApám (#33015) üzenetére


XtremLor
őstag

Az elmeleti 22euro, gyakorlatba 30-ert se szoktak afazni ne izgulj! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33018) KisApám válasza Saccco (#33016) üzenetére


KisApám
addikt

24,99 dolcsiról van szó, NEM 23,3035-ről...

Vagy megvárom, hogy az a 2 dolcsis nagy akciós árelengedésnek vége lesz, és utána rátolom a kupont meg a pontjaimat... (5% kupon + az elérhető 667 pontomból 375-öt enged el rátolni - 26,99-3,75-1,35=21,89 dolcsi. A kupon úgy is lejár év végén, a nélkül is átmenne a 22 EU-s ÁFAcsapdán.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#33019) DJ. Ru$y válasza KisApám (#33018) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pontot és kupont nem fog egyszerre engedni, vagy ez vagy az. Előre szólok, mielőtt meglepetés érne.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33020) Zeki válasza KisApám (#33018) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igazából 30 usd-ért sem vámolnak meg, mert olyan kicsi a kiszabható vámtétel.

(#33021) Ádám16


Ádám16
addikt

Tudtok ajánlani valamilyen bbuy jól működő digitális mérleget? Karácsonyi ajándék lesz, ezért jó lenne ha nem aznap este égnék be vele.

(#33022) DJ. Ru$y válasza Ádám16 (#33021) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor azt már el kell felejteni Kínából. :( De már lehet EU-ból is, belassulnak a dolgok karácsony miatt, ha nincs megrendelve nem nagyon fog megjönni karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33023) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Banggoodon mennyire érdemes beváltani 1080 pontot a következő kuponra: "US$ 5 off orders of US$ 10.00 or more"

Tehát 10 USD-s terméket fél áron tudod megvenni, a kérdés csak az, hogy használható-e már leakciózott termékekre, mert gyanítom, hogy nem.

Továbbá önmagában pontot is be lehet váltani vásárláskor, az ár 15%-ára. Ez gondolom nem fog menni kuponnal együtt sajna.

[ Szerkesztve ]

(#33024) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Valós 2GB-os microsd kártyát értelmes áron hol lehet venni? Sinceritynél a 4GB-os a legkisebb 880-ért, Banggoodon meg 1000 ft felett van a 2 gb-os kártya. 6300-ba kellene, az meg nem kezel többet, mint 2 GB.
Meg ha esetleg valakinek lenne ötlete arra nézve, hogy kisebb kártyát hol tudok venni, az is jól jönne. Egy arduinos loggerbe kéne, oda meg felesleges a 64 GB. :D

EDIT: Ilyet vett már valaki? Még mielőtt kockára tenném azt az 1 $-t, jól jönne egy review tőletek is! :)

[ Szerkesztve ]

(#33025) Laca1212 válasza fraba (#33024) üzenetére


Laca1212
őstag

Miért nem jó a 880-ért a 4 GB-os? :)

(#33026) Timmcsy válasza The DJ (#32377) üzenetére


Timmcsy
tag

Megkerdezhetem, hogy mikor rendelted? Nekem persze jott a mail, h nincs tobb. Kivancsi vagyok, h legalabb gyorsasagi sorrendben postaztak, vagy random. Hiaba veszekedtem veluk, nem hatotta meg oket, h nem kellett volna meghirdetni, ha nincs nekik annyi...

(#33027) DJ. Ru$y válasza Timmcsy (#33026) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért ne hirdethetnék meg? Ha jön folyamatosan utánpótlás és adogatják fel, akkor simán. Nem gyorsasági sorrendben küldik, ez szinte biztos. Elsők között rendeltem én is innen a topikból és nekem halogatták, halogatták mikor más megkapta az enyémet még fel sem adták, de már elvileg úton van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33028) fraba válasza Laca1212 (#33025) üzenetére


fraba
aktív tag

"6300-ba kellene, az meg nem kezel többet, mint 2 GB." így felesleges lenne. ráadásul az csak egy vésztartalék telefon, nincs is napi használatban. az arduino loggerhez is felesleges, annyi adatot nem fogok ráírni!

(#33029) Laci4 válasza dugesz77 (#32985) üzenetére


Laci4
senior tag

Ha tudtál beszélni velük, írd majd be légyszíves mire jutottál! :R
(ahogy olvastam, nyugodtan írhatod nekik, hogy 4-5-6 embert is tudsz itt Hunban, akik nem kapták meg)
Én is rendeltem Okt. 26-án, a postázást elhúzták nov. 6-ig, gondolom nem volt nekik valamelyik.. :U

Viszont már igazán itt lehetne, mert pl. a nov. 11.-én rendelt páka, és Blitzwolf autós tölti is megjött már 25.-én. :U

Amúgy én is kaptam az autós töltőhöz EU hálózati adaptert :DDD
Nem tudom, hogy jött nekik ez, de ingyen lónak nem nézem a fogát. Pláne, hogy nekem is a vaskosabbik fajta jött. (mondjuk a földelést ha jól láttam nem viszi át, de annyi baj legyen.. )

Bár inkább a 3 Xiaomi lámpicsku jönne meg.. durván jó áron volt.. :K

fraba #33024

E-bay-ről vettem egy külsőre ugyan ilyet..
Eddig talán egyszer próbáltam egy 16gigás kártyával, monitorba dugba (DELL U2312HM alaplapi USB2.0-ba van dugva) valami 22k/sec-el olvasott róla total com. Írásra már nem emlékszem..

Ha van valami konkrét kérdésed, megnézehetem neked.. :U

[ Szerkesztve ]

(#33030) havri1 válasza Ádám16 (#33021) üzenetére


havri1
félisten

Edigitalba vettem 11 ért xiaomit, nem olcsó, de jó. Lehet mondjuk már nem akciós :( 1 napos szállítás.

havri

(#33031) Laca1212 válasza fraba (#33028) üzenetére


Laca1212
őstag

Értem..Így oké.
Tipp: vegyél valami fake nagyobb szutykot fillérekést és tuti nincs meg a ráírt kapacitása. Akkor lehet tudod használni. :)))

(#33032) DJ. Ru$y válasza Laci4 (#33029) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Számtalan postát használ a BG is a svájcitól elkezdve a hollandon át a kínaiig. Tapasztalat, hogy a svájci baromi lassú... Fakocka órát azzal küldték majdnem 40 nap volt (első rendelésem BG-ről) a többi meg sokkal hamarabb jött, egyik sem svájci postás volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33033) Laci4 válasza DJ. Ru$y (#33032) üzenetére


Laci4
senior tag

Igen, ezt én is tapasztaltam.
Első 10 000-res powerbankhoz kértem nyomkövetést, swed postával jött, majdnem egy hónapig..
Másodikhoz nem kértem nyomkövetést, kb. két hét alatt itt volt.. (mondjuk erre már nem emlékszem milyen postával jött..)

mindenesetre a lápácskák már itt lehetnének.. igaz, már van egy.. de jó lenne még.. :B

[ Szerkesztve ]

(#33034) fraba válasza Laci4 (#33029) üzenetére


fraba
aktív tag

pffff, akkor felejtő. :D köszönöm az infót! :) konkrét kérdésem amúgy az lett volna, hogy mennyire használhatóm. de ha tényleg 22k/sec az olvasás (az írás biztos kevesebb), akkor teljesen felejtő a dolog.

(#33031) Laca1212 félek a nagyobb szutyok, ami fillérekért van, még mindig drágább, mint amennyit egy max 2 gb-s kártya ér. ráadásul nem mindegyik szektora működik, szóval az mindenképp felejtő :)

[ Szerkesztve ]

(#33035) Laca1212 válasza fraba (#33034) üzenetére


Laca1212
őstag

Használtan kukázni valahol aprón gombokért?

(#33036) spidersoft válasza fraba (#33024) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egy rövid ideig gyártottak 4GB-os SD-ket is, azzal elvileg működnie kellene... de hogy kapni-e valahol, az kérdéses. Vélhetőleg nálad sem a kapacitás a probléma, hanem hogy a legtöbb 4GB-os kártya SDHC, amit az SD-s gépek nem kezelnek...

(#33037) fraba válasza spidersoft (#33036) üzenetére


fraba
aktív tag

na igen. egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a 6300 látja-e (legalább) a felét..
az arduino sd könyvtárában e téren meg aztán még inkább nem vagyok biztos... :)

(#33038) fehereva16 válasza Vasinger! (#33023) üzenetére


fehereva16
csendes tag

Fekete pénteken váltottam be, akciósra is működött, de csak AZNAP volt felhasználható...

(#33039) Silent77 válasza Vasinger! (#33023) üzenetére


Silent77
veterán

Pont tegnap számoltam utána és nem éri meg.
Most vásároltam 2 pulóvert, 335 pontot váltottam be, lejött 1136ft. A kettő értéke 8000ft körül volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33040) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Ebben vajon van akksi is vagy csak dobozka gombbal meg USB-vel, hogy power banket csináljunk belőle?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#33041) DJ. Ru$y válasza Sanzaa (#33040) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen félrevezető a tinydeal... Még mindig.

" 1 x 18650 Battery Box
1 x USB Cable
2 x Suction Cups"

Ergo, csak a "doboz", persze a címben, meg ott az "5000 mAh" érték, ami azt jelentené, hogy van benne aksi, a leírásban, meg kiemelik, hogy "BOX"... Szóval átverés szagú, aksi nélküli.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33042) Sanzaa válasza DJ. Ru$y (#33041) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Túl szép volt...
Köszönöm! :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#33043) Laci4 válasza Sanzaa (#33040) üzenetére


Laci4
senior tag

"1 x 18650 Battery Box"
Én azt mondanám, csak a dobozka, akku nélkül..
Amúgy meg ebből soha az életben nem lesz 5000mAh-ás.. (egy akku cellával..) ;)

Hopsz.. lassú voltam.. :U :B

[ Szerkesztve ]

(#33044) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#33041) üzenetére


dugesz77
őstag

Én már azt az egy darab cellát is megnézném amire hivatkoznak "5000mAh" :D . A nagyok tartanak tényleges 3600-nál. Persze ráírni bármit lehet , de ők még a kamut is bekamuzzák.

(#33045) gabe_


gabe_
őstag

0 perces laptop akksiba lehet/érdemes lenne cellákat rendelni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#33046) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#33044) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyilván, ezért írtam azt amit. Tinydeal-en van a legtöbb ilyesmi, BG-hez képes "gagyinak" tűnnek.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33047) krisztianAMG válasza gabe_ (#33045) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A laptop akkukban ponthegesztve vannak a cellák, de roncsolás nélkül még csak szét sem tudod szedni a gyárit. :(

(#33048) dugesz77 válasza gabe_ (#33045) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem hiszem ,hogy fog sikerülni. Túl okos az elektronikája. EEPROM kell újraírni sok esetben. Az elektronika szerint rossz a régi akku akkor bármilyenre cseréled azt rossznak érzékeli. Próbáltam nem sikerült.
Viszont a régi cellákat érdemes azért átnézni,hátha van még közötte használható. Ha egy multiméterrel ránézel és cellánkén 1,5V sincs egyikbe sem akkor tényleg kuka.2,5V környékétől még feltámaszthatók.

[ Szerkesztve ]

(#33049) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Autó hátsó ülésére csak lefelé világító lámpát rendelt már valaki?

A gyerkőc sokat olvasna, színezne az autóban sötétben...

Köszi

(#33050) hentes555


hentes555
senior tag

Heló

Rendeltem Aliexpressen egy fülest. Csomag nyomonkövetési számot emailben fogok kapni vagy milyen formában és mikor kb?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.