Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nitecore tube kulcstartóra rakható tölthető lámpához nincs valami jóáras link?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#133002) dudikpal válasza maestro87 (#130206) üzenetére


dudikpal
aktív tag

BlitzWolt BW-SHP2

Feltettem a Smart Life alkalmazást, de nincs valami másik app, ami óránkénti bontásban is mutatja a fogyasztást? Ebben csak napi fogyasztást látok, az meg nem jó, mert akkor mindig éjfélkor kéne állítanom mondjuk a hűtőn, hogy lássam milyen fokozaton mennyit fogyaszt 1 nap alatt...

(#133003) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

GPS-es gyerek órából van esetleg valami ajánlott típus? Olyan érdekelne, amivel telefonálni is tud a gyerek, ha szükséges.

(#133004) Degeczi válasza dudikpal (#133002) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hűtő esetén nincs értelme az óránkénti fogyasztásnak, hiszen attól, h hidegebbre állítod, nem fog nagyobb teljesítményt fölvenni (az adott a kompresszor teljesítményéből), hanem tovább dolgozik, mire eléri a célhőmérsékletet. Az viszont egy órás adatból nem derül ki, az semmitmondó, csak napinak (sőt, inkább többnapinak, h pontosabb legyen az átlag) van értelme.

(#133005) dudikpal válasza Degeczi (#133004) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Látom nem érted a gondomat.
Csak napi stat van. Du 4-kor átállítom a hűtőt 3-asról 4-esre, majd másnap du 4-kor 4-ről 5-re. Ha csak napi kimutatásom van, ami éjféltől-éjfélig mutatja a napi elhasznált áramot, hogy tudod meg, h adott fokozaton a hűtőnek mennyi a kb átlag napi fogyasztása?
Hacsak nem minden nap éjfélkor kislattyogok a hűtőhöz, hogy fokozatot állítsak?
És ez csak a hűtő, van még pár eszköz, amiknek meg szeretném tudni a fogyasztásukat beállítási fokozataiktól függően.

Ennél érthetőbben nem tudom leírni.

(#133006) tibbike01 válasza Ciccuka (#132964) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezzel menne a gyorstöltés?

(#133007) kaszibat válasza Istv@n (#133003) üzenetére


kaszibat
tag

Én ilyet rendeltem gyermekemnek. És ITT van magyarul, hogy mit tud. Tapasztalat még nincs vele kapcsolatban, mert még nem ért ide, de ha lesz, akkor szívesen írok, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#133008) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Usb C-s OTG kábelt tudtok nekem ajánlani?

(#133009) gyapo11 válasza dudikpal (#133005) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem lehet átállítani az órát 8 órával, hogy a 16 óra legyen neki az éjfél?

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#133010) w.miki válasza dudikpal (#133005) üzenetére


w.miki
veterán

vagy átállítod az időzónát

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#133011) Mr.Csizmás válasza dudikpal (#133005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért az inverteres motoros gépek elég jók energiahatékonyság tekintetében.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133012) Skillet


Skillet
addikt

Megjött a BlitzWolf BW-PF1 powerbank. 4e Ft körül volt. Eléggé minőségi darab, ahogy a többi BlitzWolf powerbankom is. 2db 18650-es akku van benne. 6700mAh, type C, kicsi. Hátha valaki ilyesmit keres.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#133013) Batib


Batib
őstag

Most rendeltem ezt a dinoszauruszt. Szerintem 7 dodoert jó ár. 5-ért is van más figura.
Van egy dino mániás rokon kisgyerek jó lesz neki karácsonyra. Talán ilyen még nincs neki.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#133014) Tim82 válasza Batib (#133013) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#133015) pn4hvq válasza Istv@n (#133003) üzenetére


pn4hvq
senior tag

#133007 kaszibat-nak szintén info:
Kinézetre ugyanilyet vettem a fiamnak tavaly tavasszal. Én Aliról vettem, pontos linkem már nincs, de a Q50, mint típus szerepelt a nevében.
Én vettem hozzá egy Telekomos feltöltőkártyás simet, amire Domino Maratont vásároltam azóta.
Appról állítható minden:
-beállítható, hogy milyen számokról fogadjon hívást (asszem 10 számot adhatsz meg), mindenki másnak foglalt vagy nem elérhető (nem vagyok biztos benne, a 2 közül melyik) az órában lévő simhez tartozó telefonszám
-ezeket a számokat az óra címjegyzékéből hívhatja is a gyerek
-smst nem fogad (legalábbis én még nem jöttem rá a hogyanra, ha mégis)
-gps: fedett helyen van, mikor nem pontos a helye, de a tapasztalataim alapján én megbízhatónak ítélem meg. Példa: elmegy biciklizni, és Google Maps-en visszanézhetem, hogy milyen utat járt be.
-beállítható, hogy 1 perc, 10 perc vagy 1 óránként küldjön automatikusan gps pozíciót. (Az 1 percest használtam a biciklizéshez.)
-beállítható 1 gombnyomásos sos hívás 1 telefonszámra
-internet alapú hangüzenetet tudunk egymásnak küldeni: a gyerek beszél a telefonjába, mint Michael Knigth KITT-nek. Én értesítést kapok róla, hogy hangüzenet jött. Ugyanígy vissza is működik (emlékeim szerint, mert ezt csak kipróbálás szintjén néztem meg).
-tud pulzust is mérni (már amennyire ezek a készülékek tudnak)
-beállítható ne zavarj időszak: én pl. 8-16-ig, iskolaidőre állítottam be
-van geofence: ezt nem próbáltam, de azt csinálná, hogy adott sugarú kört elhagyva jelezne valamilyen formában
-beállítható, hogy értesítést küldjön, ha leveszik a kézről (ezt én kikapcsoltam az iskolai tornaóra előtti levétel miatt)
-a telefonhívás és sms a sim-re töltött összegből megy el.
-1,5 év alatt kb 150MB adatot használt el az óra, vagyis fel kell tölteni a kártyát, mert (legalábbis mi) nem forgalmaztuk le az 1 év alatt.

1,5 év után annyi hátrányt látok, hogy sacc/kb 1,5 napot bírna a benne lévő akku, így minden este megy a töltőre, hogy ha bármi baj lenne a gyereknél, akkor tudjon szólni. A telefont egyelőre nem erőltetem az iskolába, nem szeretném, ha netalán fogyóeszköz lenne.
Én telefon helyett adtam a gyereknek, mert nekem megnyugvás, hogy látom, hol van (legalábbis az óra), a gyereknek szintén megnyugtató, hogy bármikor el tud érni.

Röviden: én újra megvenném ugyanezt a konstrukciót, ha ismét kellene.

[ Szerkesztve ]

(#133016) Game-over válasza Ciccuka (#132973) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nekem még 2 éve volt ilyen órám, akkor 5k körül mozgott, bohóckodni jó volt, működött is rendesen, de hamar túladtam rajta (elmúlt az újdonság varázsa).

[ Szerkesztve ]

(#133017) imike999


imike999
csendes tag

Sziasztok,

Aliexpressen hogyan szoktatok fizetni?
Van külön erre a célra bankkártya,vagy a "fő kártyát", vagy valamilyen net egyenleget használtok?

(#133018) szpeti40 válasza imike999 (#133017) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem a főkártyám van hozzáadva, más nincs is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#133019) pook20


pook20
aktív tag

Sziasztok!

Ilyen Izzót tudtok esetleg máshol is?Mert ezért az egy cuccért nem szívesen regisztrálnék a Tomtopra. vagy másik verziót? a lényeg hogy lehetőleg minél élethűbb legyen.

Segítségeteket előre is köszönöm szépen!

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#133020) Ádám16


Ádám16
addikt

Notebook DVD író helyére került egy SSD beépítő kerettel.
Az olvasó takaróburkolata, amin a kiadó-gomb volt, nincs meg. Ha veszek egy Sata Usb átalakítót, hogy tudom vezérelni az lemez kiadását, ha tudom egyáltalán?

Valami ilyesmit szükséges hozzá vennem?

[ Szerkesztve ]

(#133021) #92006144 válasza Ádám16 (#133020) üzenetére


#92006144
törölt tag

Sajátgép / jobb klikk a meghajtóra / kiadás.
Illetve csak egy műanyag darab van az előlapon, ami benyomja a gombot, szóval tippre körömmel is be lehet nyomni. Bár 10 éve nem láttam ilyen pörgő-forgó izékat, de valami ilyesmi dereng.

(#133022) szjoci válasza dudikpal (#133005) üzenetére


szjoci
őstag

Miért nem hagyod menni két napot a beállított fokozaton? Szóval nem másnap állítasz rajta hanem ráhúzol mégegy napot, és akkor az előző napi statisztika jó lehet

[ Szerkesztve ]

(#133023) kaszibat válasza pn4hvq (#133015) üzenetére


kaszibat
tag

Nagyon szépen köszönöm a hasznos leírást a tapasztalataidról! Jó hír számomra, hogy véleményed szerint jó választás.

(#133024) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Láttátok már?
Bocs, ha volt.

(#133025) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
Rolton E500-ra nem tudtok esetleg kupont..?

(#133026) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Ezekről a forrasztó pákákról van valakinek véleménye tapasztalata? [link] [link]

(#133027) YxVs


YxVs
senior tag

Convoy S2+ ra van most valami akció vagy kuponkedvezmény? 15 USD körül látom most, ami szerintem sok.
7135 x 8, U2 1A verziót keresek.

(#133028) Ghard válasza gyulazsolti (#133026) üzenetére


Ghard
őstag

Az usb pákával forrasztottam drónt, telefont. Könnyű és kicsi, részemről ajánlott.

(#133024) Ateszpapa
A riporternek nem sok esze van. De a navosnak se, hogy engedi kamerázni a csomagokat amin személyes adatok vannak.

(#133029) KaiotEch válasza Ghard (#133028) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azért az a páka nem egy TS100... Olcsó, de gyenge az az usb-s.

(#133030) csako válasza Ádám16 (#133020) üzenetére


csako
veterán

Nem kell bedugni sem, általában van egy kis lyukacska rajtuk, amibe ha dugsz egy tűt, akkor kinyílik áram nélkül.
Bár ez macerás, ha nem csak véletlen felejtettél benne egy lemezt és még máskor is akarod ki-be nyitogatni :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#133031) smithsys válasza gyulazsolti (#133026) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nekem van TS100 illetve volt ilyen USB pákám is ( elajándékoztam ). Nyilván az előbbi minőségibb darab, de ha nem kellet sokat forrasztani hibátlanul tette a dolgát az USB-s is.
Persze hogy hosszú távon is bírja e arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#133032) C0d3r


C0d3r
addikt

Sziasztok!

Akciós power bankot tud valaki? Min. 10.000 mAh, ha best buy gyanús, lehet nagyobb is. Type C, QC stb. nem szempont.

[ Szerkesztve ]

(#133033) gyulazsolti válasza Ghard (#133028) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszi.

(#133031) smithsys

Nekem is csak hobbi jelleggel kell, mert 2-3 havonta mindig a szomszédtól kérem kölcsön. :)
Legyen itthon ha hirtelen valamit javítani kell.

(#133034) Beni2360 válasza pook20 (#133019) üzenetére


Beni2360
félisten

Én innen vettem és most akciós.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#133035) Ghard válasza KaiotEch (#133029) üzenetére


Ghard
őstag

Szóval az 5 dolláros nem olyan, mint az 56 dolláros? :DDD
Bőven elég az usb-s hobbi szinten.

(#133036) MrDerekas válasza gyulazsolti (#133033) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az első linken szereplő van nekem. BG-ról vettem, teljesen más névvel :) De teljesen korrekt. Amire kell, azt teljesíti bőven. (USB-t én nem erőltetném. Pláne nem noti portról.)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#133037) gyulazsolti válasza MrDerekas (#133036) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nincs noti. PC van. :)

Én is inkább afelé hajlok, mivel konnektor könnyebben van mint a PC-t bekapcsolni, ha kell valamit forrasztani.

(#133038) dugesz77 válasza Ghard (#133035) üzenetére


dugesz77
őstag

Kis forrasztásokhoz tényleg jó (pedig én sem hittem benne) ilyenekre nyugodtan ajánlható. A titka abban rejlik, hogy valós 2A leadni tudó adapter /powerbank kell neki és nem a 3x150-as kábel grundolására kell használni(maximum 10W felvett teljesítményről beszélünk ügye)
Ha a hordozhatóság a fő és nagyobb teljesítmény kell arra meg ott vannak a gázpákák.

[ Szerkesztve ]

(#133039) #92006144 válasza dugesz77 (#133038) üzenetére


#92006144
törölt tag

Ilyen power bankról üzemeltethető usb-s pákákból linkelhettek nyugodtan valami bb verziót :) . Múlt héten kellett visszaforrasztani egy nitcore tube akkujának egyik vezetékét a nyákra, és egy ilyen pici fisfos valami nagyon jól jött volna.

[ Szerkesztve ]

(#133040) wwenigma válasza dugesz77 (#133038) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy MT223-as nem jobb 8$-ért? :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133041) zoltan6 válasza wwenigma (#133040) üzenetére


zoltan6
őstag

:R vettem most én is egyet,már régen akartam.Milyen béna lett ez a bangood,alig találtam meg a kosárba rakást,mert átrakták oldalra.

(#133042) MrDerekas válasza wwenigma (#133040) üzenetére


MrDerekas
addikt

Megkövetem magam. Ez van nekem és remek cucc.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#133043) C0d3r válasza C0d3r (#133032) üzenetére


C0d3r
addikt

Ugyanitt power bank ház kerestetik, erről pl. van tapasztalat? Kifejezetten ilyen hármast keresek, mert pont ennyi plusz akkum van. Ismerem a márkásabbakat mint pl. a Tomo, de egy alap bank árához képest nekem drága. Nem tervezek vele hosszútávra, csak amíg a 3 akku be nem dobja a törölközőt. Xiaomi bankból lettek kiberhelve, megmakkant az elektronika.

[ Szerkesztve ]

(#133044) ANOka


ANOka
őstag

Villanyászoktól kérdezem:
ér valamit az alábbi termék - otthoni célra -, vagy csak felesleges pénzkidobás?
HABOTESE Advanced RCD Electric Socket Tester

(#133045) zoltan6 válasza ANOka (#133044) üzenetére


zoltan6
őstag

villanyászként én még nem is láttam ilyet,de szerintem egy sima próbalámpával vagy egy kis multiméterrel is meg lehet ezeket a dolgokat nézni.Ha jól látom méri a feszültséget,megmutatja a dugaljban melyik oldali a fázis,van-e földelés,meg az ÉV relét lehet vele tesztelni.Modjuk ennyit végül is megér.

(#133046) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Mostanában nem jártam itt, lehet volt már téma.
Van valakinek tapasztalata ezekről a napelemes kültéri ledes lámpákról ?
Great Gift Solar Powered Waterproof 20 LED Motion Sensor Wall Light for Patio Garden - BLACK

Fedett teraszra lenne ahol közvetlen nap nem érné, így kérdés mennyire töltődne fel. :U
18650 akku van bent ha jól olvastam valahol, ezek cserélhetők vagy be van forrasztva ?
:R

Lumia 950XL

(#133047) mimey válasza zoltan6 (#133041) üzenetére


mimey
tag

Csak sajna erre még rájön a tréfa bácsi, mert USA Warehouse :((

(#133048) maestro87 válasza Ghard (#133028) üzenetére


maestro87
őstag

Az egy dolog, de remélem hogy a vámosok a hamis Adidas pólóját ott helyben meg is semmisítették és most olvasgatja a 100-200 ezer forintos bírság kifizetésére felszólító ügyvédi levelet. ;]

(#133049) sambenez válasza mimey (#133047) üzenetére


sambenez
addikt

Egy 8$-os cuccra miért jönne bármi is?

(#133050) zoltan6 válasza mimey (#133047) üzenetére


zoltan6
őstag

Hogy jönne áfa ennyire?a másik meg az hogy átvariálták a bangood oldalát,aztán az alsóra kell kattintani,az a CN warehouse,kicsit áttekinthetetlen lett,de azért ki lehet igazodni rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.