Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) retesz147 válasza 2thletme2day (#99992) üzenetére


retesz147
addikt

A sebességem pont a fele volt a mostaninál és egy régi TP link sebességét se érte el.

A fenébe, 3mp-vel csúsztam le a #100000-ről...
#100000 lacko6 :C :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#100002) Beni2360 válasza sto1911 (#99920) üzenetére


Beni2360
félisten

Vonathoz, távirányítóhoz, fogkefébe stb IGEN. Én szakáll vágóban is azt használom.
Csak digitális eszközökhöz nem ajánlott kimondottan írják is, hogy nem mert téved a mérés . Vérnyomás mérő, cukorszint, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#100003) spileraaa válasza dugesz77 (#92729) üzenetére


spileraaa
senior tag

en olyat keresnek ahol van fm es am is
es nagyobbat ennel mert napaliba lenne mi meg szeretunk radito is halgatni neha tobb jo musor van radioban mint a tvben de eddig amiket rendeltem egyik se megy elege levan szigetelve a heyiseg igy valami erosebb radio kellene eddig ilyen kisebeket rendeltem 2 is de csodot mondtak alig fogtak be par adast

amit viszont halgatni szoktunk a kolozsvari radio be se fogta egyaltalan csak egy masik szobaban amin regi hagyomanyos nyilok vannak
ahol termopan nyilo van ott megvolt halva

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#100004) spidersoft válasza FingR86 (#96898) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem is ideért az X3 egér. Nekem valahogy kicsinek tűnik :D Alapterületre jó nagy, de valahogy mégis keskeny a teteje és alacsony a hátulja. Persze ettől még a nagyobb méretű jószágok közé tartozik, és egész jól használható.

Kiválóan hozza a kínai eszköz szerepet: be kellett fejezni a gyártást :D nem nagy valami, de nem hinném, hogy ez porvédő vagy efféle funkció lenne :U

Belbecs tekintetében semmi extra. Szétszedés: három csavar tartja: alsó két talp alatt egy-egy, illetve a középső nagy matrica bal sarkán. Egy darab színjátszós LED ad az egyébként korrekt kinézetű terméknek egy jó adag bazári szájízt (két lába van, kicsíphető/kiforrasztható). A DPI váltó egyszerű gomb, de az öt funkciógomb mindegyike mikrokapcsoló (nyilván valami olcsó szerzet lehet, de legalább szerelhető).

(#100005) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Nem tudom valaki tudna-e segíteni.
Egy ilyet akarok rendelni, de nekem nem dobja fel az EU Express szállítási módot, másnál meg igen.
Kupnkódom is van (GB11.11ConE), így az egész móka alig lenne több, mint 100USD, itthon legolcsóbban is 45K egy ilyen Aqua-nál.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#100006) dugesz77 válasza lacko6 (#100000) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát igen amit adnak hozzá az nem egy főnyeremény. Én 950 mAh mértem töltésnél. A pana meg tudja amit ráírnak. Huzamosabb ideig nemrég apám használta pecához , ő rakott bele 6-8 félnapos rádiózást , rámértem a pana cella még 3,9V felett volt. (elég sok Li-ion cuccom van, sohasem vettem védet cellát, figyelek rájuk, nem mély merítettem még sohasem semelyiket, látható/hallható ha már nincs benne meg a feszültség, ez olyan 3,5V környékén jön elő)

Klemens. az EU Express-t Eu priority line néven keresd.

[ Szerkesztve ]

(#100007) andrisbandi válasza Klemens (#100005) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_99832-99832.html

Ő így vett.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#100008) ZsoltG60 válasza Klemens (#100005) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Pedig ott van :) Nyisd le a Priority Line-t $12.10

Lumia 950XL

(#100009) qqzs válasza spileraaa (#100003) üzenetére


qqzs
őstag

Netradio kene. Minden fent van mar neten.

Eladó: GTS450

(#100010) Cabrio válasza bandigyerek (#99996) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Igen, ezzel megvagyok, meg is jelenik az appban, de semmi sem történik, ha rányomok

(#100011) sambenez válasza Cabrio (#100010) üzenetére


sambenez
addikt

A "Proceed to checkout" gomb megnyomása után tudod kiválasztani az EU express-t.

(#100012) Timyyy


Timyyy
őstag

(#100013) Watcher45 válasza dugesz77 (#99999) üzenetére


Watcher45
tag

Milyen ez az Enusic 003, az Enusic Soundcup nagyon dícsért termék de sajnos már az árát is ehhez igazították most 55$. Nyílván ez sokkal olcsóbb, de az alap Xiaomi [link] viszonylatában mennyivel gagyibb az Enusic 003 véleményed szerint?

(#100014) geri1111


geri1111
tag

Opus BT - C3100 V2.2 Smart Battery Charger [link]
Tud valaki rá kupunt? Tartoznék érte egy sörrel Miskolcon:) A BTUST ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#100015) andrisbandi válasza geri1111 (#100014) üzenetére


andrisbandi
őstag

BTUS
~29$-ra.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#100016) synar válasza Timyyy (#100012) üzenetére


synar
őstag

Megérkezett nekem is ez a Bt vevő, én is akcióban ennyiért vettem, de nem is ér többet. Az egész belseje lötyög, ha be van dugva a jack adapter, akkor valamivel jobb a helyzet, a nagyobb baj az, hogy csak monóban szól (próbáltam több kábellel, az adaptert kihagyva, fejhallgatóval és erősítőre kötve is). Nem tudom másnál így van-e, vagy csak én fogtam ki egy hibás darabot.

[ Szerkesztve ]

(#100017) dugesz77 válasza Watcher45 (#100013) üzenetére


dugesz77
őstag

Xiaomi-m nincs csak Blitzwolf F1-em ahoz képest az Enusic
003 nem rossz de hangerőben nagyon elmarad tőle. Bár az F1 hangképileg szétesik nagyobb hangerőn.

(#100018) Watcher45 válasza dugesz77 (#100017) üzenetére


Watcher45
tag

Jelenleg olcsóbb is a BG-n 10-12$ mínuszban van a Blitzhez képest, gondolom tudnám pontozni is, abban nem vagyok biztos, hogy 5/10-es kuppon működik-e rajta mert 50%-os akciósnak írja így is. Eddig a 21$-ért kapható fehér Xiaomiban gondolkodtam de ez az alu házas speaker tetszetősnek tűnik és még olcsóbb is [link]. A Xiaomi tesztjei sem túl izmosak, de nem is tibeti hangfürdőre szánnám :D

(#100019) zsiz


zsiz
őstag

Jött pár cucc mostanság, meg úgyis régen írtam már ilyet. Jöjjön egy kis beszámoló (bocsi, hosszú lesz):

Sajtosrúd szaggató: [link], erről mondjuk igazából sokat pont nem tudok, mivel nem magamnak rendeltem. Több helyen is olvastam, hogy nem igazán vált be. Plusz nemrég 800 - 1000 Ft körül ( - már nem emlékszem pontosan - ) volt talán a Pennyben hasonló. Ez ~1300 Ft volt. Regisztráltként küldték, ( - aláírós volt - ) korrekt csomagolásban. Kerek 60 napig (09-10 - 11-09) volt úton.

Kompresszor szerelékek: [link], a csomagban egy gyűjtő, két csatlakozó kiállás, egy biztonsági lefújó szelep, két nyomásmérő óra és egy nyomáskapcsoló van. Ja és valami kamu nyomásszabályozó.. Mindez 12.06$-ért. Én még rátoltam egy 10-5 kupont, így 7$-ért elhoztam (1839 Ft volt egész pontosan). Az ára természetesen tükrözi a minőséget is. Főleg ha azt nézzük, hogy itthon egy nyomáskapcsoló magában 4-6 ezer forint.
Az egész cucc elég hitvány anyagból van. Érzésre is könnyű, vékony. A csatlakozókat megkaparva látszik, hogy csak le van festve réz színűre, valójában nem az aminek látszik. A nyomásszabályozó(nak látszó) csak egy műanyag kupak. Ugyan van rajta + és - jel, de természetesen semmit nem csinál. Hogy is csinálhatna, mikor le van vakolva a helye. Ott akkora lesz a max nyomás, mint a kompresszor körül :D
Igazából nekem a lényeg a nyomáskapcsoló (a gyári rossz), a két nyomásmérő óra (a gyári már nem látszik mit mutat) és a biztonsági szelep volt. Ha ezek rendben teszik a dolgukat, akkor nekem megérte. Úgyis azt terveztem, hogy amit csak lehet, meghagyok a kompresszoron eredetinek. Az mégiscsak minőségi anyagokból van. Egyelőre még nincs beszerelve a helyére, mert nem tudom hogy kell bekötni a kapcsolót, így inkább nem nyúlok hozzá :D
Ez 47 nap (09-20 - 11-06) alatt ért ide, egy kissé megnyomorgatott dobozban, de a cuccnak nem lett baja.

Insignia spriccni: [link] Bertone Coupéhoz rendeltem. A gyári 2-2 csíkot spriccel az ablakra, ez pedig jobban terít. Engem mondjuk nem győzött meg. Lehet azért nem olyan jó, mert nem gyári GM cucc, hanem kínai utángyártott. De szerintem vissza fogom rakni a gyárit, ezt meg elajándékozom. Majd egyszer veszek eredetit, hátha jobb és amúgy se nagy összeg. Gondoltam előtte megpróbálom ezt. 2,5$-ért van fent, ajánlottam érte 1,5$-t (407 Ft), az eladó pedig elfogadta. Ez 23 napot utazott (09-25 - 10-18).

Jack elosztó: [link], egyszer majd jó lesz valamire, hátha pont ilyen kell majd valahova, meg amúgy is csak 10 cent volt.

Oral-B pótfej: [link] ezt mindig Fasttech-ről veszem. Még nem csalódtam. Nem érzem rosszabbnak az eredeti fejeknél. 20 napot futott (09-30 - 10-20) és kb 800 Ft volt a 4 db fej.

Bicikli "zselés" üléshuzat: [link] nem valami jó minőség. Vékony és talán nem is zselé van benne. Legalábbis volt már zselés huzatom, de az 1000x jobb minőségű volt. 19 napig jött (10-11 - 10-30) és 1$-ba került. Szerintem nem érte meg.

R2D2 "lego": [link], első reakció hogy WTF ez ilyen kicsi?? Nincsenek túl nagy ujjaim, de néha gondban voltam, főleg az 1-es kockákkal :D Szerencsére van hozzá útmutató, így egy óra alatt összeraktam, nem tudom ez jó időnek számít-e :D Elvileg jól csináltam mindent, de maradt egy marék alkatrész még összerakás után is. Azt nem számoltam meg hány darabból állt a csomag. :N Összerakva kb 7cm magas. Én még 82 centért (218 Ft) vettem, azóta akciózták már olcsóbbra is. 25 nap alatt ért ide (10-14 - 11-08).

Xiaomi toll + 3 betét: [link] + [link], nem értem miért van majdnem mindenki oda érte, hogy raklapszám rendeli. Semmi extra, egy sima fehér toll. Ráadásul túl nehéz is a felső része szerintem. És nem tudom, hogy mind ilyen-e, de nekem a bekapcsolás is elég fura. Várnék valami kattanást, de szinte semmi. Meg ha nem csavarom el bekapcsolásig, de a toll hegye már kint, akkor nem ugrik vissza, hanem úgy marad. Na mindegy, engem nem győzött meg. Egyébként szépen lehet írni vele. A betét 15 nap, a toll 23 nap alatt jött meg. 103 és 159 Ft-ba kerültek.

Dremel-tartozék: [link] nem próbáltam még. Tulajdonképpen csak azért rendeltem, hogy el tudjak lőni egy 10-5-ös kupont, mert órát akartam rendelni, de nem volt 10$. Ilyen tartozékom meg még úgysem volt. Igaz a gépet is kb évente egyszer használom :D Az óra még nem érkezett meg, ez pedig 22 nap alatt ért ide. (10-16 - 11-07)

Pénztárca-féle kistáska vagy mi.. nem értek ezekhez [link] az az igazi kínai, fényes műbőr anyaga van. Nem véletlen volt ez is olcsó. De édesanyám azt mondta, ennyiért hozassak neki egyet. Most 7.68$-ért van fent. Annyit biztos nem ér, mikor én vettem le volt árazva 1$-ra. Nincsenek külön zsebei, kicipzározod és egy zseb az egész. 258 Ft volt és 21 nap alatt jött meg. (10-16 - 11-06)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#100020) Watcher45 válasza Watcher45 (#100018) üzenetére


Watcher45
tag

Sajnos bejelentkezve a BG-re "Sold Out Currently!" így ez felejtős :((

(#100021) FingR86 válasza spidersoft (#100004) üzenetére


FingR86
őstag

ne csinaaald már, kajak így kaptad meg?? :)) egyébként egy hetes használat után egy negatívumot véltem felfedezni. Az oldalán a kialakítás az ujjaknak nekem nem passzol, fáj rajta a kisujjam huzamosabb használat után. Bevittem melóba és ott tolom rajata napi ~8 órát, és a végére már érzem a dolgot. De pl kolléga nőmnek meg van vmi IT medias Omega vezeték nélküli egere, ma véletlenül ráfogtam, és kajak bazárinak tűnt az enyémhez képest :D

(#100022) Quidam válasza Cabrio (#99978) üzenetére


Quidam
csendes tag

Látom, már részben volt
A Xiaomi Yeelight-nél reset-tel kezdtem és utána tökéletesen működött. Persze lehet, hogy ennél nem kell.
Yeelight okosságok, hátha segít valamit http://gadgetshop.blog.hu/2017/08/09/vilagitsunk_okosegovel_xiaomi_yeelight_teszt_sok_titkos_informacioval

[ Szerkesztve ]

(#100023) Bornie127


Bornie127
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#100024) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Lego kompatibilis kockákat nézegettem mostanában, de a Lepin-t eltűnőben látom :O
Megszorongatta őket a lego vagy mi?
Tudtok még mondani olyan minőségűt? A BELA-t látok most sokfélét.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#100025) qqzs válasza zsiz (#100019) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi a leirasokat de ezen fennakadtam:
"és a biztonsági szelep volt. Ha ezek rendben teszik a dolgukat, akkor nekem megérte."
Ha meg nem akkor meghalsz vagy megvakulsz vagy hasonlo? Mert felreugrani nehez lesz a repeszek elol.
Biztonsagi dolgot nem kinabol kell venni.

Eladó: GTS450

(#100026) Szoszo94 válasza retesz147 (#99990) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én voltam a segítő kéz, engem keressetek bátran ha Padavan kell :DDD Lehet össze is dobok egy blogbejegyzést.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#100027) spidersoft válasza FingR86 (#100021) üzenetére


spidersoft
senior tag

Biztos látták ezt a posztot :D Amúgy vékonyabb ujjakkal biztosan kényelmes az oldalsó rész, én se nagyon férek el rajta. Viszont a mostani egerem scrolljának a hatszög tengelye letört, amit egy fa fogpiszkálódarabbal pótoltam (érzésre teljesen olyan, mintha eredeti lenne), az meg lehet, hogy nem egy életbiztosítás (meg az is lehet, hogy ez a legstabilabb része az egész egérnek, de ezt nem tudni előre, jobb, ha van tartalék), meg már amúgyis használom egy év három hónapja, egy kanadai dollárért ez nem is olyan rossz idő :D

(#100028) sloja válasza cikasz (#100024) üzenetére


sloja
tag

Itt [link] elég sokat találsz,

(#100029) dReFiX


dReFiX
senior tag

Car Suction Phone Mount Holder - BLACK
Kupon:GBSS1109.1
Kupon ár:0,11$

Elég régóta ezt a típust használom, ez vált be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#100030) zsiz válasza qqzs (#100025) üzenetére


zsiz
őstag

Egy szelep van rajta. Lesz még egy. Kettőből valamelyik csak nyitni fog, ha kell. Tehát felrobbanni elvileg nem fogok. :D De egyébként teljesen igazad van. Pl. 220V-os dolgokat nem is nagyon rendelek kintről. Bár attól, hogy valami kínai, nem kell hogy rossz is legyen. És attól hogy valamit itthon veszek boltban, nem biztos hogy attól nem halok meg (és az sem, hogy nem ugyanazt adják el nekem, mint amit Kínából rendelnék, csak többszörös áron :D )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#100031) bul07 válasza dReFiX (#100029) üzenetére


bul07
nagyúr

max 3db
Én be is rendeltem 3db-ot
Jó lesz ajándéknak

Korában is rendeltem már vagy 5-6db-ot, jött a gázszerelő ő is kapott egyet ajándékba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#100032) AtiSnatch válasza dReFiX (#100029) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Köszi, 38 ft-ot megért. :R

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#100033) retesz147 válasza Szoszo94 (#100026) üzenetére


retesz147
addikt

:R :R

Annak lehet sokan örülnének.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#100034) fecus


fecus
őstag

Megjött az 1,11 dolláros töltő. Ne mondjátok el, hogy mind meghalunk, és mind elégünk!
A céges íróasztalra vettem, ahol minden nap kikapcsolom az elosztót ha hazaindulok.
Sajnos olyan USB-s mérőm nincs, de üresjárásban teljesen hideg ellenben a névleg 2A-es Qi töltővel jó forró lett.

Csak felügyelet alatt javasolt, de úgy lehet használni!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#100035) erdey_a válasza dReFiX (#100029) üzenetére


erdey_a
őstag

Köszi, behúztam egyet. 37 forintért akkor is jó, ha csak hozzávágom valakihez.

Vérboci

(#100036) bul07 válasza fecus (#100034) üzenetére


bul07
nagyúr

Az egy dolog de simán kiütheti a telefont is, ha úgy kotlik meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#100037) petipetya válasza Timyyy (#100012) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 200 USD-re ugrik a kóddal.

"nincs rá lezsóidő"

(#100038) dReFiX válasza AtiSnatch (#100032) üzenetére


dReFiX
senior tag

[link] Ha valakinek gyorsabban kellene :( :D

(#100039) ollie válasza fecus (#100034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik Qi töltő meleg lesz, ezt nem lehet kikerülni.

***

(#100040) fecus válasza bul07 (#100036) üzenetére


fecus
őstag

Ez igaz, erre nem gondoltam. Sebaj a 700 Ft-os Qi wireless paddal nem sokat bukok. A pad-on meg nem megy át a túlfeszültség.

(#100039) ollie: Nem a Qi wireless töltő hanem azt hajtva az adapter lesz forró. Szóval most a hálózati adapterről beszélek ami a Qi wireless töltő padot hajtja ami a telefont tölti.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#100041) erdey_a válasza dReFiX (#100038) üzenetére


erdey_a
őstag

... na azért annyira gyorsan nem kell :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#100042) tboy93 válasza dReFiX (#100029) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem elfogyott, nekem mar nem muxik a kod.

(#100043) Imy


Imy
veterán

HOCO Z3 autós töltő megjött szerdán, beraktam a kocsiba, és csütörtökön furcsállottam, hogy a rádió nem szól, és nem talál csatornát. Kb 10 perc eltelt, mire rájöttem, hogy a töltőt tettem a kocsiba, és azóta nincs rádió adás. Kihúztam, és rádió ismét működik. :F
Érdekes, mert egy gyári Opel CD900 navi/rádió.

(#100044) zsiz válasza erdey_a (#100041) üzenetére


zsiz
őstag

Gondold meg, még akciós is... :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#100045) erdey_a válasza tboy93 (#100042) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem még most is megy...

@zsiz: ...hmm gondolkod-gondolkod... nem, asszem mégsem :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#100046) spileraaa válasza qqzs (#100009) üzenetére


spileraaa
senior tag

pl amik jok?

ezek wiwfivel is mennek?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#100047) tboy93 válasza erdey_a (#100045) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor lehet ellottem mar masra ugyan ezt a kodot...

(#100048) ZsoltG60 válasza petipetya (#100037) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Xiaomi Redmi Note 4X 4G Phablet

Hajnali 01:00-tól $ 156.11 lesz az ára flash sale-ben :) (500db)

A118C - B40C 1080P FHD 170 Degree Wide Angle Car DVR - BLACK

01:00-tól flash sale : $15.11 (20db)

Convoy S2+ 365nm Nichia UV Waterproof LED Flashlight - BLACK

01:00-tól flash sale : $10.11 (20db)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#100049) #04441088


#04441088
törölt tag

DHGate -et ismeri valaki?
17,5 dolcsiért kellene vennem valamit, mert bent maradt a pénzem Skrill-en, itt tudok vele fizetni.
:R :DDD

(#100050) Eclips21 válasza #04441088 (#100049) üzenetére


Eclips21
őstag

megbízható oldal én már vettem órát "drágábbat" 14ezreset

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.