Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) flegga92


flegga92
senior tag

09.30-án Getone appból rendelt 10 dolcsis Xiaomi Bluetooth headset ma megérkezett. Kettő is jött, nekem meg a kollégámnak. Eredeti, csekkolva lett a "kaparós sorsjegy"
Baromi könnyű, észrevehetetlen a fülben nekem kényelmes. Telefonálni még nem telefonáltam vele, így erről nem tudok nyilatkozni. Csak kínai használati utasítás van hozzá így azt nem értem. Multipontot is tudna elméletileg, de nem jöttem rá hol lehetne 2 telefonnal párosítani. A2DP profilt is ismeri, így lehet zenét hallgatni rajta aki eléggé perverz. Max podcasthoz jó lehet.
Baromi nagy negatívum, hogy folyamatosan egy kínai nő pofázik benne. Bekapcsoláskor, bejövő hívásnál gondolom felolvasná a hívó nevét de ezzel jól elbaszarintották, mert így semmilyen androidos programmal nem tudom rávenni, hogy magyarul mondja be a hívó nevét. Ezért kerestem A2DP-s mono fülest.

(#28002) Outlander válasza DJ. Ru$y (#28000) üzenetére


Outlander
őstag

Bannolnálak. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28003) Minstrel válasza DJ. Ru$y (#28000) üzenetére


Minstrel
senior tag

Húzd ki a tv-t egy éjszakára a konnektorból és ennyi pénzt megspórol Neked. :D Amúgy lehet vesztenél a refund miatt is.

(#28004) krisztianAMG válasza Silent77 (#27998) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Jól használható, az enyémhez gyárilag ez volt. Mi érdekelne?

(#28005) tthom válasza DJ. Ru$y (#28000) üzenetére


tthom
senior tag

14Ftért? :)

(#28006) DJ. Ru$y válasza tthom (#28005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igazából nem fogom megrendelni újra... Rájöttem, hogy az a nov. 5 messze van és rendelek egy ROCK kábelt.

Megy az a különbség amúgy majd feljebb is szerintem. Szóval lehet nem, akkora buli az előrendelés. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28007) tthom válasza DJ. Ru$y (#28006) üzenetére


tthom
senior tag

Á, én soha nem rendelek előre.. Mire megjelenik a termék, lehet teljesen más lesz az igény. :)

(#28008) DJ. Ru$y válasza tthom (#28007) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az igény megvan, 800 Ft-ért mind a két végén fordítható microUSB kábel, 2A-rel bestbuy, de türelmetlen vagyok. (Tudom, tudom, akkor miért pont Kínából rendelek.) :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28009) betyarr válasza DJ. Ru$y (#28008) üzenetére


betyarr
veterán

mék az a kábel?dobnál egy linket?

(#28010) DJ. Ru$y válasza betyarr (#28009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt ni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28011) Silent77 válasza krisztianAMG (#28004) üzenetére


Silent77
veterán

Ez bőven elég köszönöm!
Az enyémnek leszakadt ma a feje, csak azt nem tudom mitől. :)
Meg is rendelem. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28012) XtremLor válasza Silent77 (#28011) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]
Egy nekem is tervben volt, de akkor csak lementettem a megfigyeltek koze.....par huf lejon.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28013) Silent77 válasza XtremLor (#28012) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, én is elmentettem, csak nem találtam. :)
Ebből is rendeltem. Tartaléknak jó lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28014) AndrewTdi válasza DJ. Ru$y (#28010) üzenetére


AndrewTdi
addikt

De ebből miért csak 1et lehet?

(#28015) DJ. Ru$y válasza AndrewTdi (#28014) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mert Preorder. Előrendelés. Félnek, hogy nem kapnak eleget gondolom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28016) lac14548 válasza dugesz77 (#27965) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nekem a Sheng Yuan márka jött be, szerintem közel olyan a minősége mint a lego...
Én 95% kompatibilisnek mondanám... :)

http://www.aliexpress.com/item/SY156-Cinderella-Snow-White-Mermaid-Fairy-Tales-8Pcs-Minifigure-Building-Block-Model-Action-FIgure-Toys-Compatible/32432121138.html

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#28017) szami777 válasza lkristóf (#27925) üzenetére


szami777
addikt

Köszi az infót, a logoutos hullámmal együtt én is rendeltem 1.5 éve, akkor nem engedett újat rendelni, most igen. Egyébként még mindig azt használom és elég jól bírja. :)
Tartaléknak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28018) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Nektek működnek a China Post-os tracking numberek?

(#28019) Real_Necro válasza XtremLor (#28012) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyanezt rendeltem anno, szerintem teljesen rendben van. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28020) kirkri válasza Pikachu24 (#28018) üzenetére


kirkri
addikt

Ha fel is adják vele a csomagot, nem csak a TN foglalják be majd elküldik regisztrálatlan küldeményként, akkor működik. Illetve az is fontos, hogy nemzetközi küldemény legyen, ne olyan ami csak Kínán belül követhető.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#28021) Saccco válasza Pikachu24 (#28018) üzenetére


Saccco
nagyúr

Meg egy jó tracker is kell.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28022) Pikachu24 válasza Saccco (#28021) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ott a China Post-ot sajnos nem látom :(
Ha szeretnétek próbálkozhattok: 44728116175

Itt is próbáltam: [link] [link] [link]

Régebbi China Post-os Tracking amit szintén nem látok:

31089812467

Ezeket csak az ebay írja ki :(

(#28023) trebrona válasza Pikachu24 (#28022) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az nem az item number véletlen? :))

Már látom, mire gondoltál, ez csak a rendeléshez tartozó státuszokat frissíti.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28024) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

RE559280905SE
Erre a TN-re valaki rá tudna nézni? Ha jól látom, csak Svédország van ott, de cél nincs.

(#28025) spidersoft


spidersoft
senior tag

SJ4000/Turnigy/stb. kamerához honnan érdemes aksit venni? Most kb. ezerért van banggoodon és fasttechen és gearbesten is. Vajon ezek megbízható aksik, vagy kukázott öngyulladós fajták? :U

(#28026) Lucho777 válasza CanibelZ (#28024) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Trackitonline.ru keress rá, elvileg holnap megkapod! Mai dátummal belföldi feldolgozásra továbbítva!

(#28027) trebrona válasza CanibelZ (#28024) üzenetére


trebrona
nagyúr

Magyar Posta nyomkövetője túl kézenfekvő?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28028) CanibelZ válasza Lucho777 (#28026) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Köszi, így már világos, csak amit megadtak oldalt, azon semmi használható nem volt írva.

trebrona: Bocs, hogy életem első TN-es rendeléséhez segítséget kértem. :U

(#28029) DJ. Ru$y válasza Pikachu24 (#28022) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezek nem TN-ek... Ezek nem nyomkovetheto feladasi azonositok. A TN betuvel kezdodik es betuvel vegzodik. Ezeket YW-en lehet "kovetni", de trljesen fake lesz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28030) kirkri válasza Pikachu24 (#28022) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt egyik oldalon sem fogod tudni követni. A nemzetközi postai formátum két betű -kilenc szám -két betű. Amelyből az első betű az R az utolsó kettő pedig kínai küldemény esetén CN.

Tehát valami hasonló:

Rx-xxxxxxxxx-CN

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#28031) trebrona válasza CanibelZ (#28028) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért nem kell besértődni! :)

A te csomagod svéd postával érkezik. Ezt először itt kell nézni, mivel más nyomkövető nem látja addig, amíg Malmöbe nem ér. Ez általában 10-14 nap, ezután már látja az összes nyomkövető, innen szokott pár nap lenni míg Magyarországra ér. Az összes svéd postás csomag ezt az utat járja be Kínából.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28032) CanibelZ válasza trebrona (#28031) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Bocs, nem azért, csak elég sz*r két hetem volt az egyetemen és kicsit leesett az ingerküszöböm...

(#28033) csadi0011


csadi0011
őstag

(#28034) Out válasza Pikachu24 (#28022) üzenetére


Out
addikt

Ahogy DJ. Ru$y is írta ezek Yanwen-es TN-ek. Az első még nagyon friss lehet, mert arra nincs találat, de a másodikra van, ha beírod a keresőbe: [link]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#28035) Avicularia válasza Snoop27 (#27916) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem fogsz benne csalódni, nekem egy kék van, teljesen jó, polarizált, árát szvsz megéri. Viszont a hozzá adott tartó elég gagyi, másik polaroidos tartóban hordom.

(#28036) royalka


royalka
őstag

Getone-n ingyen postás megint a miband. Meg van már 10000-res xiaomi power bank is igaz 3$ postával.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#28037) Degeczi válasza Snoop27 (#27916) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tavaly decemberben vettünk többen is ilyeneket (akkor még $7-8 között voltak), nagyon beváltak. Vettem sárgát éjjeli vezetéshez, és normál feketét nappalihoz. Optikusnál ellenőrizve valóban UV védett.
A fém keret nem túlzottan erős a közepénél, de legalább könnyen méretre lehet igazítani (egyébként kínaihoz képest meglepően, kellően nagy), és a mellékelt tok jól védi a kesztyűtartóban.

(#28038) Degeczi válasza Gsx-rr (#27983) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ma reggelre nekem is 1-esen maradt a fényerő... ezt nem bánom, de amikor 3-ra áll, az túl sok.
Fene tudja, mit kefélhettek el benne, milyen külső zavar állíthatja át néha.

(#28039) dugesz77 válasza lac14548 (#28016) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi. Ránézek akkor erre a márkára is.

Tegnap megérkezett a két pengés Gerber kés. Nem tűnik rossznak ,jó az anyaga bár azért érdekes,hogy nem igazán volt éles gyárilag. Kis papírdobozos nem bliszteres ahogy a képen. Mindegy megfentem most jó így. Szeptember 14. rendelés. Érdekes ezt nem hozta ki a postás. be kellett érte a postára menni. Nem tudom van-e köze ahoz, hogy kés jött?
Jött még női szakasznak egy elemes varrógép. Csodálkoznak,hogy csak egy szálas, nincs alsó szál de mégis varr. Működik,kisebb varrásokhoz biztos jó. Szeptember 26. rendelés.

(#28040) Snoop27 válasza Avicularia (#28035) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszonom neked es Degeczi-nek is a valaszt. Jol nez ki, es megnyugtato, hogy a tapasztalatok is jok vele kapcsolatban. Polaroid szemuveget is kineztem magamnak (helyi uzletben) nyari, mindennapi hasznalatra, 12e ft korul lenne az ara, neten nem talaltam, de - mint mar irtam par napja-, lehet jobb ha vasarlas elott felprobalom.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28041) maestro87


maestro87
őstag

Tegnap tettem egy ajánlatot ebay-en ezekre a távtartókra, ami mellesleg jó áron van, de nekem több kellene belőle és szerettem volna spórolni egy picit ha már make offer-es. Erre ma jön az ellenajánlat tőle 5,5 AU $ /db áron. Ami nem is lenne annyira rossz ellenajánlat, ha nem lett volna tegnap is ennyi a kiírt ára!
Azért ehhez is pofa kell, megemelni az árat csak hogy ne kelljen olcsóbban adni. :F Bosszúból lehet csak egy pack-ot rendelek tőle.:D

Hogy van az angolul, hogy "ez aljas húzás volt"? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28042) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

lézeres/infrás hőmérő pisztolyt, tudtok esetleg ebay vagy aliról, vagy bárhonnan ahol jobb áron van és megbízható is mint pl az itthoni 5000-től induló árasok?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#28043) Outlander válasza zsolt19900 (#28042) üzenetére


Outlander
őstag

2k-ért is már van, a megbízhatóságot számon kérni Kínából való rendelésnél, elég érdekes dolog. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#28044) dugynok válasza maestro87 (#28041) üzenetére


dugynok
senior tag

”Fákjú”

(#28045) rasky válasza zsolt19900 (#28042) üzenetére


rasky
senior tag

pl

(#28046) jerry311 válasza rasky (#28045) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, ilyenem van nekem is.
Pontos mérésekre kb. alkalmatlan, de arra jó, hogy +/-5 fok határon belül megmutassa a hőmérséklet.

(#28047) Degeczi válasza jerry311 (#28046) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, lázmérésre nem jó, de sütésnél olajhőmérséklet ellenőrzéshez tökéletes

(#28048) tthom válasza Degeczi (#28047) üzenetére


tthom
senior tag

Nekünk DT8260-as van, sikerült kifogni egy rel. pontosat, lázmérésre használjuk.. A második az sajnos már nem mér ennyire pontosan. Most rendeltem egy DT300-ast, hátha ismét szerencsénk lesz. Ha az ember talál egy pontosat, akkor arra tök jó, hogy éjjel odamegy a kölyökhöz és két pillanat alatt látja, hogy feljebb, vagy lentebb ment a láza.

(#28049) DJGABI válasza trebrona (#27054) üzenetére


DJGABI
addikt

megérkezett ma.. hát ahogy várható: a kábel jó vékony, hangzásra klasszik dobozhang. semmi extra, se mély se magas, tartalék meg sokadik fülhallgatónak okés lehet. ellenben a gombok kialakítása/nyomáspontja komolyan mondom jobb mint az eredeti P3 Youth-on :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#28050) Outlander


Outlander
őstag

Getone nem az a hú de nagyon kapkodós fajta. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.