Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) #04441088 válasza Jabby (#118000) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak szoba szagtalanitas, semmi komolyabb. Cigizek, csak kint, asszony is, és néha a ruhaktol átveszi egy kicsit a szoba is.

(#118002) martillo válasza Jabby (#118000) üzenetére


martillo
tag

Es ezt pontosan hogyan kell hasznalni auto eseten, illetve milyen gyakran erdemes?
Johet privatban is a valasz, elegge off a tema, koszi.

(#118003) Ghard válasza #04441088 (#117999) üzenetére


Ghard
őstag

Ez engem is érdekel. Mennyire valós a kicsinél a 10g/h?[link] Ami 3.5öt tud, azok kerülnek 25-40 ezer forintba. [link]

[ Szerkesztve ]

(#118004) kcsa válasza Ghard (#118003) üzenetére


kcsa
veterán

Ha máshol találsz valami használható információt, jelezd plz itt is, én ilyen wc-fürdő vonalon használnám, falszomszéd szaga simán átjön ha megy az elszívó, és marad is. Hátha ezt el tudnám tüntetni....

(#118005) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tud ilyet vagy más márkában valahol olcsóbban több darab kellene[link] Köszönöm

(#118006) kmarci25


kmarci25
veterán

Xiaomi Mi WiFi pocket adapter elérhető itthon? Mármint úgy értem, hogy ne kelljen heteket várni, hanem pár nap alatt megkapjam? Ha drágább nem baj, csak hamarabb itt legyen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#118007) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Sziasztok,
tud esetleg valaki Amazfit Cor-ra kupont?

(#118008) -secret- válasza Aidan85 (#118007) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

GBCE 8% off (Your subtotal: $68.40)

(#118009) beg válasza Aidan85 (#118007) üzenetére


beg
veterán

Geek-nél 50 dollár.
Annyi csak, hogy 6-7 nap múlva fogják feladni mert presale akció van.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#118010) Jabby válasza #04441088 (#118001) üzenetére


Jabby
őstag

A második linken 600 mg/h és 50m3/h szerepel, ez az érték reális lehet.
Egy 6*6 m-es szoba ~100 m3, én 3-4 órát üzemeltetném az ozonizátort.

Első lépésben el kell távolítani a szag forrását (döglött halat az ülés alól), utána a kanárit, az aranyhörcsögöt, gyereket, szobanövényeket szintén kivinni a helyiségből, ezután lehet ozonizátorozni.

Arra kell figyelni, hogy az O3 irritálja a nyálkahártyát, könnyezést, orrfolyást okozhat. Szúrós szaga van, de pár perc alatt kiszellőztethető a helyiség.

Az ozonizátor működése egyszerű, egy, vagy több koronán elektromos kisülésekkel állítja elő az O3-at.
Tehát mindenféle szűrő, meg hasonlók parasztvakítás, felesleges, nincs rá szükség.

martillo:
Autóban úgy használom, hogy klíma/szellőztető bekapcs belsőkeringetésen, majd 20-30 perc ozonizátor üzemeltetés. Végén 3 perc szellőztetés, ablakokat lehúzom.

Én évente kétszer használom, ezzel letudom a klíma tisztítását is.
De van ismerős aki kutyát (németjuhászt) szállít rendszeresen, neki havonta megcsinálom.

Ghard:
Ez csak a korona, lehet, hogy kellene egy ház és egy ventilátor még.

Sokallom azt a 10 g/h-t, + kíváncsi lennék, hogy a vízzel hogyan boldogul.
4-5 éve medencébe keresgéltem ózonos víztisztítót, de akkoriban horror áron lehetett kapni.Igaz kompletten, nem csak a kerámia koronát.
Tehát nagy összegben nem fogadnék rá, hogy tényleges adat a 10g/h

kcsa:
WC-be bőven elég lenne a 20-30 USD-os készülékek, a probléma, hogy az elszívó folyamatosan szállítja a kellemetlen szagot, így nem hiszem, hogy jó hatásfokkal működne a szagtalanítás.

(#118011) 8 válasza Jabby (#118010) üzenetére


8
senior tag

Valahol régebben azt olvastam, hogy az autó klímának a száraz ózonizátor csak placebo, nedves ózonizátor kell, csak az tudja fertőtleníteni a párologtatót.
Nem tudom mennyire igaz. Erről van vélemény?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#118012) ot93 válasza ZsoltG60 (#117981) üzenetére


ot93
senior tag

Oszt a 4 értékelés alapján még van is aki vesz ilyent :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#118013) Aidan85 válasza beg (#118009) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Köszi, így lehet kihagyom, mert kicsi az esélye, hogy ide ér húsvétig, főleg, ha megfogják a vámon.

(#118014) xXxian válasza sloja (#117959) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi neked s mineki másnak is a segítséget, újfent tanultam valamit! :)

Egyébként tudja valaki, hogy számos webshop miért nem szállít ide..?

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#118015) Jabby válasza 8 (#118011) üzenetére


Jabby
őstag

Teljes mértékben igaz, ezért ilyen esetben előbb a dugulást kell elhárítani, hogy a csepegtetőtálcában ne legyen pangó kondenzvíz (penész, bacik melegágya), utána mehet a tisztítás.
Erről úgy lehet meggyőződni, ha álló helyzetben klíma használatakor az autó alatt ott a víztócsa, akkor OK, ha nincs, akkor dugulás elhárítás.

Mint lejjebb írtam, ózon tisztítás előtt a szag-, baci-, penész forrását kell megszüntetni.

(#118016) bucihost válasza Jabby (#118010) üzenetére


bucihost
senior tag

Ez egy érdekes téma. Engem is érdekelne, valahol érdemes lenne kivesézni.
Az egyik oldalon ezt olvastam leírásban:
Az ózon az egyik legerősebb oxidáló és fertőtlenítő anyag, így a levegő tisztítására kiválóan alkalmas.

Viszont az oxidálásból adódóan ez milyen hatással lehet az elektromos eszközökre? (tv, számítógép, stb)

:F

(#118017) xXxian válasza bucihost (#118016) üzenetére


xXxian
senior tag

Ezt leltem az Ózonról:

A fémeket (arany, platina és iridium kivételével) a legnagyobb oxidációs fokú fém-oxidokká, oxidjaikat magasabb vegyértékű oxidokká vagy peroxidokká,
a szulfidokat szulfátokká,
a szenet már közönséges hőmérsékleten is szén-dioxiddá,
az ammóniát száraz gáz, vagy cseppfolyós állapotban ammónium-nitráttá oxidálja.

Korróziós hatása 2-3 ppm koncentráció felett már észlelhető. Egyes fémek katalizálják az ózon bomlását.

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#118018) mrrr74 válasza #04441088 (#117999) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Én használok ózont (O3) fertőtlenítésre, a zuhanykabinomban van beépített. Félek tőle, mint a tűztől (persze nem, de jobb óvatosnak lenni), például terhes kismamák mellett nem is javallott a használata. Évente 2x szoktam a kabint fertőtleníteni, utána még egy fél napra kinyitom az ablakokat és átszellőztetem az emeletet (télen természetesen sokszor rövid ideig). Ahogy leírták a többiek, a fertőtlenítés idejére senki ne tartózkodjon a helyiségben. Amúgy az illata ismerős lehet a fénymásolás során felszabaduló ózon kapcsán, nem kellemes, így nem is nagyon szeretnél működés közben egy légtérben tartózkodni a generátorral.
Amúgy erős fertőtlenítő hatású, működési elve: a szétváló ózonból keletkező aktív oxigén oxidáló hatása károsítja a sejtfalakat és így a vírusok, baktériumok elhaláloznak.

wiki:

Az ózon az egyik legerősebb oxidáló és fertőtlenítő anyag, ami a vízben lévő mikroorganizmusoktól függően 600-3000-szer hatékonyabb fertőtlenítő hatású, mint a klór. Ha kapcsolatba kerül bármiféle mikroorganizmussal, mint például baktériumokkal, vírusokkal, penésszel, gombával, szagot okozó elemekkel, vagy oldott oxidálható ásványi anyagokkal, akkor egyszerűen megsemmisíti azt, vagy csapadék formájában oxidálja és ezáltal kiszűrhetővé teszi, amit a telítődött szűrőanyagról időszakos visszamosatással lehet eltávolítani. Az oxidálási folyamat az ózonnal olyan eredményes, hogy a mikroorganizmusok nem tudnak immunitást felépíteni, nem úgy, mint ahogy a hagyományos vegyszerekkel előfordulhat.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#118019) Jabby válasza bucihost (#118016) üzenetére


Jabby
őstag

Az biztos, hogy az ózon a klórnál 1000-1500-szor agresszívebb gáz, ezért sokkal jobb hatásfokkal fertőtlenít a klórnál.
Viszont nagyon instabil molekula, 20-35 perc alatt lebomlik kétatomos oxigénné.
Szerintem ezért nem okoz kárt az elektromos berendezésekben ha nem használjuk rendszeresen (nincs ideje kifejteni roncsoló hatását). Kb. egy évig használtam folyamatosan autóban szivargyújtós ozonizátort (ionizátor néven keress rá), nem emlékszem mennyi ózont termelt, de semmilyen hatását nem tapasztaltam, elektromos hibám sincs azóta az autóban.

xXxian:

Szénnel majd teszek egy próbát :D

(#118020) xXxian válasza mrrr74 (#118018) üzenetére


xXxian
senior tag

Én nem nagyon értem ez mire jó, el tudnád magyarázni?

Bekapcsolod a masinát, teletolja a lakást óznnal, kinyír minden bacit.

Eddig ok.

Aztán, kiniytod az ablakot, szellőztetsz egy nagyot, ezzel beengedsz az elpusztulttal azonos mennyiségű új bacit. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#118021) #04441088


#04441088
törölt tag

Köszönöm mindenkinek. Berendeltem a drágábbat. Lepontozva ~24-25 dolcsi. Ez. Egy próbát megér.

(#118022) Jabby válasza mrrr74 (#118018) üzenetére


Jabby
őstag

Nem kell tőle "félni", biztonságos, ha nem érzed a szagát (jól írtad, tényleg a fénymásolóknál is lehet az O3-at érezni), akkor már nincs a légtérben ózon.
Ezért túlzásnak tartom a fél napos szellőztetést. :DD

staker:
Majd kísérletezz, hogy mennyi ideig kell használnod, a lényeg, hogy túltolni nem lehet, kárt nem okozol.

(#118023) kcsa válasza Jabby (#118010) üzenetére


kcsa
veterán

Köszönöm az infót, szerencsére nem megy folyamatosan az elszívó, valószínűleg jó lesz. :R

(#118024) mrrr74 válasza xXxian (#118020) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nekem a zuhanykabinomban van, azt fertőtlenítem :)
Közben csukva a fürdőszoba ajtaja, így nem megy ki a lakásba. Lakásban nem használnám.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#118025) mrrr74 válasza Jabby (#118022) üzenetére


mrrr74
aktív tag

ok, de én hipochonder vagyok kicsit és van egy kisfiam akit szintén féltek :)

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#118026) Dr.NX válasza xXxian (#118020) üzenetére


Dr.NX
addikt

"kiniytod az ablakot, szellőztetsz egy nagyot, ezzel beengedsz az elpusztulttal azonos mennyiségű új bacit."
Szerintem jóval kevesebb új baci fog bejönni.
Egyébként minek fürdesz, másnapra úgyis koszos leszel.(?) :)

Elfogadom a sütiket.

(#118027) xXxian válasza Dr.NX (#118026) üzenetére


xXxian
senior tag

És ha fürdés után tiszta vagy, minek mosod ki időnként a törölközőt?? ;)

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#118028) beg


beg
veterán

Akkor innentől ózon stop.
Egyéni pára/szellőztetés és fürdési szokásokat beszéljétek meg privátban.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#118029) Ombre85 válasza fecus (#117992) üzenetére


Ombre85
tag

Nagyon nem ajánlom ezt a terméket. Fater vett egyet, én teszteltem neki használat előtt. Max 800mA-t volt képes leadni az összes kimeneten együttvéve, és közben igencsak melegedett. Ezzel az infóval javasoltam neki, hogy ne hagyja őrizetlenül töltés közben.
Nemrég hozta vissza, hogy rádugta a powerbankját tölteni, és nem sokra rá felrobbant a belseje a töltőnek, kinyírta a PB-t is. Szétszedtem, megnéztem, és igencsak meglepődtem, milyen kevés alkatrész van benne mindenféle védelem nélkül. A portok teljesen párhuzamosan vannak bekötve, vagyis a ráírt értékek csupán viccnek vannak ott.

Persze ezt lehet várni egy ilyen árkategóriájú terméktől, de biztos ki lehet fogni ennél jobbat/megbízhatóbbat kicsivel többért. Én a Xiaomi/Blitzwolf-nál lejjebb nem adom, nincs olyan olcsó kocsim, hogy ezzel rizikózzak :D

IMG:/dl/upc/2018-03/08/398411_oulvebgmuzsaa3cd_20180302_211903.thumb.jpg]

[ Szerkesztve ]

(#118030) Ombre85 válasza Ombre85 (#118029) üzenetére


Ombre85
tag

Nem igaz, hogy nem bírok két képet értelmesen feltölteni... :(((
Bocsesz.

(#118031) fecus válasza Ombre85 (#118030) üzenetére


fecus
őstag

Ez gyönyörű, ahogy az elko kinyílt. :Y

Akkor a projekt törölve. A kérdés, hogy 2 portosban melyik a megbízható?
Egy a Bluetooth-ot hajtaná, a másik a telefontöltőt. A bérlyuk törölve, más nem fog tölteni a kocsiban egy időben.

Illetve továbbra is keresem a megbízható Qi töltős telefontartót.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#118032) mr_kickass válasza fecus (#118031) üzenetére


mr_kickass
tag

Ugreen, Blitzwolf, Xiaomi (ebbol a Roidmi 3S egyszerre 2 portos tolto es FM transmitter).

(#118033) fecus válasza mr_kickass (#118032) üzenetére


fecus
őstag

Nem akarok rádiós átvitelt, mert egy felesleges vonalbemenetem van. Felesleges a légkört zavarni. Olyan kihangosítót keresek ami vonalbemenetre megy és értik amit mondok ha a kardánbox elejénél van elhelyezve.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#118034) kelly416


kelly416
veterán

Ford Focus 2006-hoz kerestem kihangosítós, zenelejátszós, navigációs eszközt. Ebbe botlottam bele, de pöppet sokallom. Így lemondok pár dologról, egy "sima" FMtransmitterrel megoldanám. Ezeket nézegettem, mert marad még lehetőségem ülésfűtést bele dugni, vagy végső megoldásként ezt, mert közelebb tudom tenni a kezemhez és a számhoz a kezelőegységét, bár kérdéses, hogy ennyi madzagot hová rejtek majd ízlésesen.
Ezektől a transmitterekről tudtok-e bármi jót/rosszat írni?

(#118035) Kernel válasza Ombre85 (#118030) üzenetére


Kernel
nagyúr

AD85063 nem is tud annyit, adatlap szerint max. 1,2 A, ráadásul elavult, rossz hatásfokú technika. Tranzisztoros, emitterkövető kapcsoló, diódás egyenirányító, ami mind feszültségesés, veszteség.

Vagyis jobban melegszik, mint a korszerűbb, FET-kapcsolós, szinkron-egyenirányítós társai, amit netes fotókon láttam, ilyen adapterek belsejében, ezért azt hittem, hogy az enyémben is az van, amit nem akartam széttörni. Igaz, nem is használom.

Túlmelegedett, zárlatos lett benne a kapcsolótranzisztor, ráküldte az egész betápot a kimenetre, amitől a 10 V-os kondi is eldurrant, meg a táplált eszköz is.

Egyébként a portok lehetnek párhuzamosak, ez gyakori megoldás, hogy közös táp látja el. Ritkább a dupla trafó stb. A felvehető áramot az adatvonalon beiktatott ellenállások, illetve rövidzár kódolja, a töltendő eszköz abból állapítja meg, hogy menyivel terhelhet rá. Csak persze nem kellene többet hazudni, mint amit bír.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#118036) Donki Hóte válasza kelly416 (#118034) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ford Focus gyári rádiójának a hátuljában van Line In bemenet (meg az előlapon van is hozzá Aux bemenetet kiválasztó gomb), szóval szerintem jobban jársz, ha kippattintod a helyéről a rádiót, dugsz bele egy kábelt, a kábelt átvezeted a kesztyűtartóba és egy telefon vonal/fejhallgató kimenetéről nyomatod a zenét.

Ha van kedved többet bajlódni, akkor át tudod vezetni a kábelt műszerfal tetejére is, így pedig a telefonnal navigálni is tudsz, meg a háttérben mehet a zenelejátszás :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#118037) joergie válasza Donki Hóte (#118036) üzenetére


joergie
őstag

Ha már így, akkor lehetne abból a line in bemenetből csinálni egy jack csatlakozót, és arra csatlakoztatni egy bluetooth-os jack csatlakozót, így gyakrolatilag beszállás után rögtön csatlakozna a mobil a hifi-hez.
Ez is max 3 dodós móka.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#118038) Donki Hóte válasza joergie (#118037) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem rossz ötlet, de ennek a kis kütyünek is kell tápot adni, tehát kell még egy USB töltőkábel, ami nemcsak felhasznál egy töltőcsatlakozót, hanem valahogy be is kell vezetni a rádió mögé...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#118039) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi 5 in 1 Smart Home Security Kit - WHITE
Kupon: HSCNyear136
Akciós ár: 67.99 $

Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb
Kupon: GBDY0109
Akciós ár: 16,59$

(#118040) pn4hvq válasza joergie (#118037) üzenetére


pn4hvq
senior tag

(#118041) kcsa válasza pn4hvq (#118040) üzenetére


kcsa
veterán

Oda is van írva hogy "extra ár", nincs itt semmi különös :D

(#118042) 8 válasza fecus (#118031) üzenetére


8
senior tag

Na, akkor nem csak nekem az a tapasztalatom ezzel a töltővel hogy gagyi. És megerősít, hogy jól tettem, hogy ment a kukába.
Három portos gyorstöltősből használtam már ilyet, nagyon korrekt volt (csak elkunyizták): Aukey $12.90
Van belőle 4 portos változat is gyorstöltés nélkül, de az elég nagy, csak akkor javaslom ha elfér.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#118043) Smith Ügynök


Smith Ügynök
tag

Skacok!

Ez ajánlott vétel lehet? Baseus headset
[link]

(#118044) Beni2360 válasza fecus (#118031) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ez van 2016 Június óta folyamatosan a kocsiban (FORD FOCUS C-MAX) és dolgozIk még gyújtás lekapcsolt állapotban is rajta a GPS és ha kell akkor tovább tölti majd lekapcsol vagyis jelzi a zöld led, hogy áram alatt de semmi aktivitás. Sokáig a szivar gyújtóban volt a GPS töltője de meghalt és most az egyik USB szolgálja ki.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#118045) Czimby


Czimby
addikt

Hangfal előlaptartót, hogy keressek eBAy-en, nem találtalm semmi néven ami eszembe jutott... :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#118046) pulutodurumo válasza Czimby (#118045) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Speaker grill pegs

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#118047) Czimby válasza pulutodurumo (#118046) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#118048) sysrq válasza fecus (#117995) üzenetére


sysrq
őstag

Mint már látom mások is írták, ne vedd meg. Ha nem is száll el, nem túl acélos a teljesítménye. Kár veszélyeztetni a rádugott eszközöket. [kép], [kép], [kép], [kép]. Még 50 centért vettem, jó lesz tartaléknak felkiáltással de próbálok leszokni az ilyen hüly@ségekről.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#118049) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

LX...CN-es ems pakk milyen gyorsan várható megérkezésre? (tudom ezo tv, csak eddig ems-t sose kaptam még :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#118050) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ez a fajta autórádió élt 9 hónapot.

Pár napja minden bekapcsolás (gyújtás ráadás) alkalmával (vagy inkább kikapcsoláskor) resetelte magát, elfelejtette a rádióállomásokat, időt. Eddig se voltam túlzottan megelégedve vele, gyenguszkán fogta az adókat, recsegős a kihangosítás, a keresőgombja már a dobozból kivéve a kezemben maradt, nagyon "mélyen" (bent) van a kijelzője, és mivel alacsonyan van a kocsiban, csak az alsó felét lehet látni. 5000 Ft-ért ennyi jár. :U

Szumma-szummárum, tegnapelőtt este megrendeltem az utódját (egy JVC KD-X330BT képében), ami ma reggel már a kezemben volt, mostanra pedig már elfoglalta a helyét a kocsiban. :))

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.