Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) kelly416 válasza zsiz (#86000) üzenetére


kelly416
veterán

Na, én vettem coinért kupont, nem vonta le a dollárból, nem látszik sehol a kupon, csak a coinom fogyott, úgyhogy azóta nem is foglalkozom vele.

(#86002) porse válasza kelly416 (#86001) üzenetére


porse
senior tag

Én is.. aztán chateltem velük, ez ilyen selected kupon. Csak megjelölt termékeknél tudod kiválasztani, és átlagban 10-15 dollárból enged 2 dollárt...
Amit a képen látsz az eladó saját kuponja, jóval kedvezőbb, jelen esetben ha 2.01 fölött vásárolsz, elenged 2 dollárt.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#86003) HoTaZo válasza kelly416 (#86001) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én is vettem, nem vonta le, aztán kis kutakodás után láttam hogy a Seller coupon-ba van és csak annál az eladónál, egy bizonyos ideig és egy bizonyos összeg feletti vásárlás esetén használható (az egy dolcsist már elhasznaltam).

[kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#86004) zsiz válasza kelly416 (#86001) üzenetére


zsiz
őstag

Rossz kupont vettél, én is jártam úgy már. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#86005) w.miki válasza kelly416 (#86001) üzenetére


w.miki
veterán

én ezt megvettem.
Először az Appban a Coinért a Coupon-t, aztán még abban az ablakban, a Storeből a tartót: Buy.
Ha előtte, külön raktam kosárba a terméket, akkor nekem sem akarta levonni a kupont.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#86006) dugesz77


dugesz77
őstag

Az 1$-os Powerbank megérkezett már valakinek? Ahogy nézem már nem free shipping-el árulja .

(#86007) gabe_


gabe_
őstag

Kínából növény magok rendelésével lehet valami probléma? Valami jogszabály, hogy tilos, vagy ilyesmi?
Rendeltem bambusz magokat, és az eladó felhívta rá a figyelmem... :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#86008) zeon.hu válasza dugesz77 (#86006) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez nem power bank, csak egy doboz!
"Battery Type: 18650 lithium battery is 3.6-3.7V(batteries not included)
Compatible for 4x 18650 lithium ion rechargeable batteries(batteries not included)"

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#86009) dugesz77 válasza zeon.hu (#86008) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi de tudtunk róla,hogy csak egy ház, cellák nélkül. Bár igazad van nem írtam most oda,hogy powerbank ház.Május 14. körül rendeltünk páran és lassan itt kéne lennie.
Bocs mire szerkesztettem te is ugyanezt leírtad :R

[ Szerkesztve ]

(#86010) zeon.hu válasza dugesz77 (#86009) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, csak annyit írtál, hogy 1$-os Powerbank :)

#?*@&!

(#86011) Flexy90 válasza dugesz77 (#86006) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szerintem soha nem fog megérkezni. Nekem adott egy valódi trackinget, ez már akkor furcsa volt az $1 termék miatt. Tracking szerint megérkezett Nyíregyházára, csak hogy én Tatára rendeltem. Nyitottam dispute-ot, és visszakértem a pénzt, eladó nem akarta, de ali visszaadta. Ment is neki a negatív!

Xiaomi Fan

(#86012) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Akkor még egyszer:

Aliexpressen a coinokért vásárolható store kuponok arra jók, hogy az adott store-ban lévő termékeket a kuponokon lévő kedvezményekkel lehet igénybe venni. Tehát, ha veszel 50 coinért egy 1$ -> 1.01$ kupont, az azt jelenti, hogy Egy dollárnál drágább termék vásárlás esetén von le egy dollárt.

Az adott kupon CSAKIS akkor jelenik meg, ha a terméknél a "Buy now" gombra kattintunk! A kosárba betéve nem jelenik meg, ott nem lehet kiválasztani sem. "Buy now"-nál magától berakja, kivenni sem lehet, ha teljesül a feltétel.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86013) wentworth válasza Skillet (#85985) üzenetére


wentworth
tag

Azt hiszem megtalaltam. Kaptam. Fasza. A regik akkor bukok igaz? Mert sose mentem ra hogy kerjem a napi coinom

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#86014) DJGABI válasza Remekelek28 (#85999) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] itthoni vásárláshoz képest a szállítási költséget tudnád megspórolni

szerk: na jó bayen van olcsóbb is [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86015) Imy válasza dugesz77 (#86006) üzenetére


Imy
veterán

Ennyiért normális xiaomit is lehet kapni, ha számoljuk, hogy kell bele akksikat is venni. És az elektronikája is lutri.

(#86016) dugesz77 válasza Imy (#86015) üzenetére


dugesz77
őstag

Bontott de még használható(2200mAh ténylegesen kivehető belőlük) laptop cella van itthon 10db. Én azokhoz szántam. Csodát nem várok természetesen van normális 2 xiaomi és 1 blitzwolfom is napi használatban. De már akkor is dumáltunk róla,hogy ha már a cellákat megtartja akkor tartónak sem rossz ennyiért. Egy dollár volt ingyen postával. Furcsállottam volna amúgy is ha bárki kézhez kapja.

[ Szerkesztve ]

(#86017) Remekelek28 válasza DJGABI (#86014) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi. Ezek az ebayesek szerinted viszonylag pontosan mérnek? És nem tiltott a behozatala?

(#86018) zsiz válasza dugesz77 (#86016) üzenetére


zsiz
őstag

Egy ilyen nekem is jó lenne olcsón, van vagy 5 cellám. Amíg nem veszek zseblámpát úgyse használom őket semmire. Tudtok ajánlani valami olcsó, bevált powerbank házat?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#86019) Predator2 válasza Remekelek28 (#86017) üzenetére


Predator2
addikt

Ez engem is érdekelne. Én is keresek egy bevált példányt!

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#86020) ANOka válasza zsiz (#86018) üzenetére


ANOka
őstag

Nekem ez az így kinéző típus bevált.

Persze biztosan van máshol olcsóbban is és amúgy is mindenki onnan veszi, ahonnan akarja.

(#86021) Herczi


Herczi
senior tag

Látott valaki Mi Band 1S akciót valahol? Enyémnek kezd lejárni a szavideje.

(#86022) dugesz77 válasza Herczi (#86021) üzenetére


dugesz77
őstag

9,9$-ért Gearbesten most akciós.

(#86023) Herczi válasza dugesz77 (#86022) üzenetére


Herczi
senior tag

:R

(#86024) petipetya válasza Herczi (#86021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hibás, vagy miért vennél újat? Nekem a 2014.11.11-én vásárolt Mi Band a mai napig remekül működik. Igaz, hogy már nem 3, hanem 1 havonta töltöm.

"nincs rá lezsóidő"

(#86025) Herczi válasza petipetya (#86024) üzenetére


Herczi
senior tag

Csupa karc, szíj elszakadt, és nekem 2-3 hetet bír. (mondjuk 20 percente mér pulzust).

(#86026) Predator2 válasza petipetya (#86024) üzenetére


Predator2
addikt

Miband-ekben nem lehet akkut cserélni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#86027) dugesz77


dugesz77
őstag

Bluedio akciózik most Gearbesten, van egy-két egész jó ajánlat.

(#86028) Dr. Romano válasza Predator2 (#86026) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Roncsolás nélkül nem hinném. Meg van is méretben megfelelő aksi valahol?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#86029) petipetya válasza Predator2 (#86026) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudok róla. Egy szétszedhetetlen kapszula.

"nincs rá lezsóidő"

(#86030) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Ez a drón mennyire tűnik átverésnek?

[link]

Máshol csak dupla ennyiért találtam, viszont elég jó a feedbackje az eladónak. :R

[ Szerkesztve ]

(#86031) haten válasza htc07 (#86030) üzenetére


haten
tag

Jól látom a paramétereknél, hogy:
- csak 50 méter távolságig irányítható
- csak 0,3 Megapixeles a kamera
- csak 8 percet bír repülni
Hát, nem nagy eresztés...

(#86032) AndrewBlase válasza haten (#86031) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Már bocsi, de ennyi pénzért mit vársz? :F

15 dolcsiért vettem a FuriBee F36-ot, ami csak 30 m-ig irányítható, nincs rajta kamera, 5 perc körül bír repülni, és csak harmadakkora méretileg, mint ez.

Bár tény, nem tudom, hogy ennyi pénzért van-e jobb vétel. Peace! :R

Miért mindig én???

(#86033) mirci18 válasza htc07 (#86030) üzenetére


mirci18
addikt

Ne vedd meg.
Menj át szaktopikba ott is lebeszélnek róla.
Az a baj hogy ezeknél a wifi-s kamerás drónoknál amik az olcsóbb árkategóriában vannak nem megbízható a kamera kapcsolata.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86034) PainKiller13 válasza AndrewBlase (#86032) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én 25 dolcsi körül vettem Eachine H99W-t kamerával, nem egy nagy szám, kb ugyanezt tudja.

(#86035) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok
Párom órájához keresek szíjat talált már valaki olcsóbbat FOSSIL órá(k)hoz, vagy csak a gyári van hozzájuk ?

[ Szerkesztve ]

(#86036) sysrq


sysrq
őstag

LiitoKala Lii-U3 fali töltőt vett már valaki?
Elég jó akku töltőket építenek, csak nem rontanak el egy USB töltőt.
Három - négy portos fali USB-t keresek ismert márkából és a 4.43-as ár elég ütős.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#86037) Janos250 válasza gabe_ (#86007) üzenetére


Janos250
őstag

Nem tudom, hogy van-e rá jogszabály, de én pár évvel ezelőtt rendeltem egy csomóféle növény magot, simán bejöttek.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#86038) DJ. Ru$y válasza sysrq (#86036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A ''noname'' verziója, 2 db halálfejet kapott a kedvenc tesztoldalunktól, a képeket nézve megtalálod. ''3.1A 3 port usb charger''

Nem tudom ez számít-e a dologban, vagy, hogy mennyire jön ugyanonnan a cucc.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#86039) htc07 válasza mirci18 (#86033) üzenetére


htc07
addikt

igen ismerem a szaktopikok "vegyél fel jelzáloghitelt és vedd meg belőle a 6 milliós modellt mert az alatt fos minden" hozzáállását, itt konkrétan az a tény érdekelt volna, hogy szerintetek megkapom-e amit vásárolok :DDD nem 4k 60fps, 30 beépített instagram filterrel-t keresek amiben 17 gimbal van és stabilabb mint a bolygó. ;] (nem is mernék a levegőbe engedni olyan drága holmit)

[ Szerkesztve ]

(#86040) sysrq válasza DJ. Ru$y (#86038) üzenetére


sysrq
őstag

Köszi, elég részletes tesztek vannak ott, nem teszek próbát változtattak -e a belsején.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#86041) Cyborg válasza dugesz77 (#86027) üzenetére


Cyborg
őstag

...pont a héten néztem ilyen fejhallgatókat, a H+, meg T2 semmivel se olcsóbb, mint az alin:-(
...meg amúgy is berendeltem ezt.

(#86042) Skillet


Skillet
addikt

Ismét ugreen kupon. 3$ felett -1$.
Sajnos csak egyet enged, és múltkor napok elteltével sem változott. 1-1 ilyen akcióból mindenkinek csak egyet enged.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#86043) petipetya válasza Skillet (#86042) üzenetére


petipetya
nagyúr

Link? Mert az offical storeban nincs ilyen akció.

"nincs rá lezsóidő"

(#86044) Sanki válasza petipetya (#86043) üzenetére


Sanki
addikt

Coin-ért tudsz venni az appban.

(#86045) petipetya válasza Sanki (#86044) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

Mindenki: ilyenre van szükségem az ágy szélére a mágneses helyett. Tudtok ennél jobb áron?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#86046) pocokxx válasza petipetya (#86045) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ha nem ragaszkodsz az Ugreenhez. [link] vagy esetleg elcsípheted biddel.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#86047) Kernel válasza sysrq (#86036) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha azt nézzük, hogy a te linkeden sem elégedett a vásárló, lényegében ugyanaz a gond, mint a noname változatnál:

https://mysku.ru/blog/aliexpress/42963.html

Meg itt is:

http://lygte-info.dk/review/USBpower-3.1A

...akkor feltételezhető, hogy ugyanaz a belseje is.

Kapcsolási rajz szempontjából szimpatikus felépítésű, azon nem múlna. De túl gyenge trafót raktak bele, ezért nem bír annyi terhelést, mint amennyinek eladják.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#86048) petipetya válasza pocokxx (#86046) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, berendeltem a fillérest. Ha nem lenne jó, akkor utána jön az ugreen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#86049) DJGABI válasza mirci18 (#86033) üzenetére


DJGABI
addikt

plusz bezavarhat a táv jelébe is. mondjuk le lehet venni, ha 9k-ért jó maga a dlón. mondjuk ennyiért ott a eachine e5c asszem, annál nincsenek ilyen problémák

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86050) sysrq válasza Kernel (#86047) üzenetére


sysrq
őstag

Köszi, túl léptem rajta. Még két napig akciós az ORICO négy portosa ha nem találok jobbat az lesz.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.