Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Ja, mielőtt kimenne a fejemből: holnap este a szokásos időben jelentkezek egy rövidebb cikkel! Várlak titeket! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#402) tigerscorpio válasza Lenry (#1) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

ledes motor izzók, memkari, elektromos kis csicsedlik, kábelek, átalakítók, indexek :)
carbonmaTRicák... stb :)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#403) Hauptmann válasza tigerscorpio (#402) üzenetére


Hauptmann
addikt

Tudsz linket adni a motoros ledekhez?

(#404) petipetya válasza mrgergoke (#401) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a pendrive-os írást. :R Pont ilyet rendeltem a múlt héten az egyik logoutos cikk olvasása után (még nem érkezett meg), amely ezekről szólt, és örülök hogy nem vettem zsákbamacskát.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#405) petipetya


petipetya
nagyúr

Általában telefonos cuccokat szoktam rendelni magamnak és a közeli ismerősöknek, vagy elég egyedi dolgokat. Ami viszont érdekelhet másokat is, az egy kb. 700Ft-os karóra, melyet az egyik kollégámnak rendeltem: [link]

Mivel 03/09-én vásároltam meg, így még nem érkezett meg. Ha van rá igény, akkor majd írok róla egy rövid összefoglalót, amit mrgergoke majd ki tud tenni a blogjára.

"nincs rá lezsóidő"

(#406) mrgergoke válasza petipetya (#405) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi! Egyébként jó volna, ha írnál róla! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#407) DJGABI válasza petipetya (#405) üzenetére


DJGABI
addikt

hú basszus, ez jól néz ki!

Nekem egy ilyen Bear Grylls cucc jött: [link] 95ös benyával picit nehezen, de begyullad. :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#408) gabe_ válasza petipetya (#405) üzenetére


gabe_
őstag

Tyű, ez tetszik! :C

Sovány szakácsban sose bízz!

(#409) Earl_Muttley válasza petipetya (#405) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Egy ilyet szerintem még ma megrendelek! :)

Tetszik, feketében.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#410) tigerscorpio válasza Hauptmann (#403) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

szia igen
Őtőle vettem anno

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#411) tigerscorpio


tigerscorpio
aktív tag

valaki esetleg látott komolyabbnak tűnő forrasztóállomást, vagy pillanatforrasztót?

Occsón?

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#412) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

6 kütyü van úton, ezekből majd egyet fogok összeeszkábálni. Nem mondok egyelőre többet, majd, ha kész lesz és működik. Abból egy hosszabb cikk lesz majd, azt hiszem.

https://rendeljkinait.hu/

(#413) mrSAJT


mrSAJT
csendes tag

évek óta rendelek kissebb nagyobb értékben többnyire hulladékot eBay-en de azért akad köztük néhány jó is..

HTC telefonom érintőpanelje 400Ft (már legalább tizet összetörtem, de nem baj mindig veszek újat)
USB Wifi Kártya 500Ft kb jó néha ledob
USB Hangkártya 200Ft
Minikamera 1500Ft
PC távirányító 460Ft
MP3 lejátszó 550Ft (kb teljesen fos, de töltés közben is játszik, ami jópont)

(sorolhatnám holnapig, de úgy érzem ezek az érdekesebbek:D)

"A kép az csak kép" - még ha 22"os akkor is.

(#414) Earl_Muttley válasza mrSAJT (#413) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Milyen HTC-hez 400 a panel?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#415) petipetya válasza Earl_Muttley (#409) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ma rendeltem egyet másik fajta órát magamnak is egy ezresért (Q91): [link]

Ha megjön, akkor majd erről is írok.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#416) mrgergoke válasza petipetya (#415) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Szép darab, remélem valóságban is így néz ki.

https://rendeljkinait.hu/

(#417) petipetya válasza mrgergoke (#416) üzenetére


petipetya
nagyúr

Majd kiderül. Az biztos, hogy ez pozitív vagy negatív tapasztalat lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#418) draco31 válasza petipetya (#417) üzenetére


draco31
veterán

Én a fateromnak egy Q7-est (nem a kocsi) rendeltem egy éve, eddig csak annyi baja volt, hogy a beállító tengelye tört el, 500Ft-ért raktak bele másikat. Ugyan ez, de az a piros logó azt hiszem nincs a számlapon neki.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#419) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Engem érdekelnek 5.1-es fejhallgatók, mit tudtok róluk? Árban mondjuk 15k-ig, újonnan.

https://rendeljkinait.hu/

(#420) fess válasza mrgergoke (#419) üzenetére


fess
őstag

ugyanilyen ebayen is van,én még nem vettem. ha kipróbálod jöhet a teszt :)
bár 15-ért lehet már itthon is kapsz
sőt,biztos,bár az a4tech gondolom nem nagy minőség,de plusz 1 ezresért már van márkásabb is

bocsi,akkor téves a link

[ Szerkesztve ]

(#421) mrgergoke válasza fess (#420) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

De ez csak stereo :) 5.1-es kéne nekem.

https://rendeljkinait.hu/

(#422) fess válasza mrgergoke (#421) üzenetére


fess
őstag

lejárt a szerkesztés
erre gondoltam bár ez meg 7.1
vaterán 15k

[ Szerkesztve ]

(#423) petipetya válasza draco31 (#418) üzenetére


petipetya
nagyúr

Órásnál szerelték?

"nincs rá lezsóidő"

(#424) draco31 válasza petipetya (#423) üzenetére


draco31
veterán

Igen, bevittük, hogy eltört benne, azt mondta hogy megnézi. Pár pillanat múlva mondta, hogy fél órát kér. Keresett egy belevalót, utána addig volt jó, amíg be nem törte apu az üveget rajta. Nagyjából 10 hónapig volt meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#425) petipetya válasza draco31 (#424) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi az infót. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#426) #27813376 válasza Lenry (#1) üzenetére


#27813376
törölt tag

De hogy a picsába küldi ki, én sem értem. Nekem iPhone tok jött, transparent ultra thin, volt 2 dodó :)

(#427) draco31 válasza petipetya (#425) üzenetére


draco31
veterán

Nincs mit!
Ezt merem ajánlani, öcsémnek ilyen van, nem késik, nem siet, egyszóval jó. [link]

Ez egy SZ@R!!!! [link]
Nekem feketében van. Gondol egyet, és az alsó rész eltűnik. Ilyenkor jó nagyot kell az üvegre verni, és visszajön, csak be kell állítani újra. A mutatós része sem jó, el van csúszva ha lehet így fogalmazni. Hogy érthető legyen: délben a perc mutató a 12-esen áll, de a kicsi mutató még csak 55 percnél. Tehát egy fos, de legalább a zöld háttérvilágítása jól helyettesít egy gyengébb zseblámpát. Ha épp nem megy az alsó számos része, akkor végtelenségig megy a háttérvilágítása, vagy amíg jól rá nem csapok az üvegre. De vertem már asztal sarkához, falhoz, ajtóhoz, stb. Szóval az üvege bitang erős, amúgy nem ajánlom!!!!!

Csak este használható, napfényben bujkálni kell vele. NEM VÍZÁLLÓ!!!!!!!!!!!!! Tapasztalat. :DDD [link]

Volt még más is, de azokat nem találom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#428) doc válasza draco31 (#427) üzenetére


doc
nagyúr

az hogy pontos, csak annyit jelent hogy pont kifogtal egy jobb darabot
az olcso oraknal nagyon nagy a szoras, van amelyik baromira siet, van ami nagyon kesik, es van a ketto kozott, ha szerencsed van akkor akar nagyon pontos is lehet :D

(#429) draco31 válasza doc (#428) üzenetére


draco31
veterán

Ez a szamuráj acélos csiancsung ha jól emlékszem egy hét alatt 1-2 percet sietett. Amikor szétszedtem, akkor bepisiltem a röhögéstől! :DDD Ugyanis ahogy látható a képeken a megjelenítése a számoknak, azt úgy érik el, hogy tompítani kell a ledek fényét, különben olvashatatlan. Tehát a ledek szépen el voltak egymástól szeparálva műanyag elválasztókkal, aztán volt egy réteg piros szigetelőszalag fölöttük ( ez felelt a tompításért ) aztán volt egy vékony plexi is még. A szigetelő szalagon kész voltam! :DD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#430) doc válasza draco31 (#429) üzenetére


doc
nagyúr

:C
en valami francia notebookot szedtem egyszer szet, abban volt gyarilag szeles sebtapasz-fele vilagosbarna ragasztoszalaggal beragasztva a vinyo :D

(#431) draco31 válasza doc (#430) üzenetére


draco31
veterán

Találékonyak a külföldiek is, nem csak a magyarok! Bár ki tudja ki áll a háttérben. :D
A piros szigetelőnél természetesen piros led volt. Tesómnak kék van, gondolom abban kék a szigetelő szalag. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#432) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Van egy eladó táblagépem, ha érdekel valakit vagy ismerősét! ITT megtaláljátok! Még gyakorlatilag hozzá sem nyúltam, de időközben kinéztem magamnak egy másikat! :D

https://rendeljkinait.hu/

(#433) petipetya válasza draco31 (#431) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi az infókat. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#434) Tim82


Tim82
nagyúr

Nem tudjátok, hogy milyen néven érdemes keresgélni porvédő dugókat (nem tudok rá jobb szót) 3,5-ös, tehát normál fülhallgatókimenetekhez eBay-en? Kellene pár darab, telefonhoz, tablethez... Előre is köszönöm. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#435) baluka26 válasza Tim82 (#434) üzenetére


baluka26
veterán

Earphone jack protector cover valami ilyesmi. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#436) draco31 válasza Tim82 (#434) üzenetére


draco31
veterán

3.5 jack anti dust, kiindulási alapnak jó, ilyeneket dobál be rá. [link] Aztán lehet más szavakat használni, pl. csak 3.5 jack, stb...

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#437) Tim82


Tim82
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek, meg is van, nekem valami ilyesmi lesz a nyerő.

Elképesztő, hogy mennyi idióta változat van - macskás, csigás, üvegkristályos... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#438) gabe_


gabe_
őstag

Mostanában elég sokszor van nálunk áramszünet (talán a sok eső miatt), és gondoltam, veszek egy ilyen napelemes töltőt. Tegnap megjött, most tesztelem... :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#439) doc válasza gabe_ (#438) üzenetére


doc
nagyúr

na erre kivancsi vagyok, nekem nagyon jo lenne egy ilyen pl. motoron :C
legyszi ne felejts el beszamolni a tapasztalatokrol
foleg az erdekelne hogy kepes-e folyamatosan 'eletben tartani' egy telefont ha mondjuk megy rajta a GPS navigacio (akar kikapcsolt kepernyovel)

(#440) Lucas Kane válasza gabe_ (#438) üzenetére


Lucas Kane
tag

May not ship to Hungary

Ilyesmit nem vett még senki?:

(#441) doc válasza Lucas Kane (#440) üzenetére


doc
nagyúr

nyilvan nem kotelezo pont ugyanettol az eladotol megvenni :)

(#442) Earl_Muttley válasza Lucas Kane (#440) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

De, én, csak még nem jött meg :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#443) Lucas Kane válasza Earl_Muttley (#442) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nem egy nagy összeg érte, ha megjön írj róla pár sort, köszi.

@doc: :)

(#444) mrgergoke válasza gabe_ (#438) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ilyennel már találkoztam, az illetőnek annyira nem jött be a végén. Gyengén töltött napelemről azt hiszem.

https://rendeljkinait.hu/

(#445) gabe_ válasza Lucas Kane (#440) üzenetére


gabe_
őstag

Igen, énis láttam, a múlt hónapban, mikor megrendeltem, akkor még lehetett...

Eddig történt: A napelemes töltőhöz kapott EU szabványú falitöltőt nem tudtam bedugni egy konnektorba sem, mivel itthon csak földelt konnektorok vannak. Ezekbe viszont a mélyítés miatt nem fér el maga a töltő, mert a kihajtható villás dugója túl rövid. Így ezt nem tudtam kipróbálni. Sebaj, a mellékelt usb kábel segítségével rádugtam a laptopra, az előírt egy óra töltési időt némileg túlteljesítve lehúztam, és rádugtam a telefonra (egy xperia minire).
Elkezdte tölteni, egy óra alatt 17%-ról 37%-ig ment fel a teló töltöttségi szintje, és megállt. Egyenlőre ennyi, majd még jelentkezem. (A borús idő miatt a napelem funkció egyenlőre csak nagyon gyengén muzsikál, de ha majd kisüt a nap...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#446) mrgergoke válasza Lucas Kane (#440) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én szemezek vele már egy ideje, zuhanyrózsára is van. Viszont most épp egy másik táblagépet rendeltem (kicsit drágábbat, mint az előző, ez is huszonpár ezer volt) és visszafogom magam költekezésben.

https://rendeljkinait.hu/

(#447) vamzi válasza Lucas Kane (#440) üzenetére


vamzi
őstag

Gagyi és hangossá teszi a csapot. Szerintem nagyon béna. Az egyedüli, aminek látom is értelmét az a hőmérsékletre színváltós. Kék-hideg, zöld-langyos, piros-forró.

(#448) Lucas Kane válasza vamzi (#447) üzenetére


Lucas Kane
tag

Pontosan milyenre gondolsz, mert szerintem olyat linkeltem.
(Vagy valamit félreértettem?)

(#449) vamzi válasza Lucas Kane (#448) üzenetére


vamzi
őstag

Mea culpa! Én néztem be. Igen, ennek van értelme. De arra tényleg számíts, hogy hangossá teszi a víz áramát a kis turbina és fogaskerekek miatt.

(#450) petipetya válasza petipetya (#405) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jelentem, hogy pár napja megjött ez az óra és rendben működik. Egy méretéhez megfelelő műanyag zacskóban érkezett, a számlapos része teljesen körbe volt tekerve buborékos fóliával, volt hozzá egy elem is csomagolva és mindez buborékos borítékban érkezett. :C

Már várom az enyémet is.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.