Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) petipetya válasza -secret- (#141998) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt már linkeltétek korábban, azóta úton van. Appból 0,90 USD.

"nincs rá lezsóidő"

(#142002) petipetya


petipetya
nagyúr

A Bangood-os Xiaomi borotvát senkinek sem adták fel 5500 Ft-ért? Gondoltam, 10.000 Ft alatt még megéri a pajesznyíró miatt, és ismét előrendelve a drágább áron, 2-3 nap elteltével már postára is adták...:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#142003) szabifotos válasza dugesz77 (#141969) üzenetére


szabifotos
senior tag

Reméljük eredeti is ennyiért. :R

(#142004) dugesz77 válasza szabifotos (#142003) üzenetére


dugesz77
őstag

Egy 64-es már érkezett Rosen-ről ,azzal nem volt probléma (eredti jött és a sebesség is rendben volt)

(#142005) sambenez válasza szabifotos (#142003) üzenetére


sambenez
addikt

Egy ilyen jött nekem innen, igaz akkor 5,15$ volt akciózva. Az eredeti volt.

(#142006) szabifotos válasza sambenez (#142005) üzenetére


szabifotos
senior tag

Köszi :R

(#142007) maestro87 válasza petipetya (#142002) üzenetére


maestro87
őstag

Majd egy tesztet kérünk. :R
Egyébként ez szerintem egy Flyco borotva koppintása lesz. :)
Jó lenne találni valami Philips alternatívát, mert fater is most kapott egy 20 ezer forintos Philips-et, de szánalmas, hogy 8 órán keresztül kell tölteni és vezetékkel nem használható. :(((

(#142008) nhpeti válasza -secret- (#141998) üzenetére


nhpeti
tag

Ti amúgy hogy találtok rá ezekre a 1$-os leárazásokra úgy, hogy még van is a termékből? :D

(#142009) -secret- válasza nhpeti (#142008) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezt speciel egy Facebook csoportban találtam.

(#142010) Ghard


Ghard
őstag

Waterproof Lawn Stage Motion Laser Light Star Projector - BLUE EU PLUG 20 PATTERNS 7.99 USD Kupon: GBLED122704

(#141968) Donki Hóte
Biztos a zapals-t is mi tettük tönkre. Meg az 1 dolláros kabátot árulók fejéhez pisztolyt tartunk :U A miért nem küldenek ide történet inkább a Sincerity postán eltűnő csomagokhoz és hasonló esetekhez áll közelebb. Vagy akik refundolják azt is amit rendben megkaptak. De erre szerintem még senkit nem biztattunk. Egyelőre ez a topik a jó árakról szól. A szegény elárazós kínai árusok megsegítése egy másik topik.

[ Szerkesztve ]

(#142012) Zola007 válasza zeon.hu (#141991) üzenetére


Zola007
veterán

nem egyet kell venni :)

4db 3.4 postával, az nem rossz
egyébként is te szoktad írni, hogy eszi a gyerek az usb kábelt :P

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#142013) kenand válasza petipetya (#142002) üzenetére


kenand
veterán

Nem adták fel nekem sem, azt írták várja, de akkor refund lesz....

(#142014) tobias40 válasza -secret- (#141998) üzenetére


tobias40
veterán

Nálam nem elérhető már.. :(

[ Szerkesztve ]

(#142015) HXY válasza sambenez (#142005) üzenetére


HXY
addikt

Honnan lehet tudni egy microSD-ről, hogy eredeti?
Vagy csak arra gondoltok, hogy a tárhely és a sebesség valós?

(#142016) sambenez válasza HXY (#142015) üzenetére


sambenez
addikt

Ha a tárhely valós, a sebesség is megfelelő, a csomaglás sem fénymásoltnak tűnik, hologramos matrica is van rajta, olyankor én feltételezem hogy eredeti.

(#142017) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

nem tudtok valahol holdfény lámpát olcsón?
Szemtelenül olcsón is jó, az se baj, ha kupon van hozzá, ha még esetleg pontozni is lehet, az előny :D ;]

Köszi:)

(#142018) dugesz77


dugesz77
őstag

Itt van pár ruhanemű 96-97%-os leértékeléssel :)) 90,6%os eladó.. hát olyanoktól ebay-n már nem rendelünk.

[ Szerkesztve ]

(#142019) kenand válasza sambenez (#142016) üzenetére


kenand
veterán

Szerintem a 32GBs kártyák esetén - annyira lementek az árak- az 1-2 USD-s felárért már nem igazán érdemes hamisítani...

(#142020) Zeki válasza dugesz77 (#142018) üzenetére


Zeki
nagyúr

appból mégolcsóbb. :)

(#142021) Wajk válasza dugesz77 (#142018) üzenetére


Wajk
addikt

az előző bolt eltűnt, és amit linkelsz vannak átfedésben (értsd ua.) termékek. Az is elképzelhető, hogy megszereztek pár boltot valami userek és arra utazhatnak, hogy aki nem kér majd refundot, attól megmarad a pénz.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#142022) SkiDev válasza Bendegúz98 (#141957) üzenetére


SkiDev
senior tag

& fateless köszönöm a segítséget! :) Megoldódott. Valószínűleg vagy nagyon le volt merülve vagy a töltőszettem nem volt jó hozzá, mivel átdugtam az LG G4-es 9W-os töltőre, rajtahagytam két órát, és megszólalt a hölgyike a saját nyelvén. :DDD

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#142023) Victoryus válasza Victoryus (#141193) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kivágtam a kukába ezt a szart, úgy felmérgelt. Soha többet nem veszek ilyet. Itthon meg 4000 a Müllerben ez a fos...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#142024) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Májusban rendeltem ezt a Bluetooth-os erősítőt, azóta nagy megelégedéssel használtam sajnos a BT csatlakoztatási képessége valahol elveszett a múlt héten, aux vezetékkel csatlakoztatva továbbra is működik. Gondoltam jelzem, mert amikor megérkezett akkor írtam egy szösszenetet, hogy ajánlom. Ha valaki mostanság ilyet rendelne, akkor talán egy másik fajtával próbálkozzon. :R

(#142025) TR007


TR007
csendes tag

Sziasztok,
Micro sd-t rendelnék. Van ebayen rengeteg, de már másodjára kellett refundot kérjek, mert fake kártya jött. Itt többször linkeltek nagy méretű kártyákat, de nekem 1-2-4 Gb kártyákra lenne szükségem, lehetőleg minél olcsóbban. Tudtok megbízható ebayes eladót, aki valós méretű kártyát árul?

Köszönöm.

üdv: Tamás

(#142026) beg válasza TR007 (#142025) üzenetére


beg
veterán

Parancsolj.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#142027) TR007 válasza beg (#142026) üzenetére


TR007
csendes tag

:C :R

üdv: Tamás

(#142028) Zola007


Zola007
veterán

ha van esetleg valakinek törött / hibás AWEI A880BL fülese, írjon egy privit :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#142029) Janaboy válasza Zola007 (#142028) üzenetére


Janaboy
veterán

En múltkor barkácsoltam a 881est :D bekapcsolo letört.

Janaboy

(#142030) Zola007 válasza Janaboy (#142029) üzenetére


Zola007
veterán

nekem a kábelburkolat adta meg magát
ha nem találok, kivágom acéllemezből, az tuti tartósabb lesz :)
bár mondjuk már kiszolgálta az árát, 1.5 éve nyúzom edzőteremben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#142031) bul07 válasza Victoryus (#142023) üzenetére


bul07
nagyúr

:DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142032) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Sziasztok!
JOYBUY-on egy nulla értékeléssel rendelkező eladó lehetetlenül olcsó áron kínál egy terméket, amihez egy neves gyártó termékének képeit tette fel, valamint anyagminőséghez is beírta a márkásnak megfelelőt. A termék nevében azonban nem szerepel a neves márka. Ilyenkor mi az ami "kötelezi" őt? A képek gondolom nem annyira, de a megadott anyagminőségre már azt gondolnám igen (ez még a termék nevében is visszaköszön)
Ha az ember berendel egy ilyet, és közben valami gagyit küldenek, akkor refund stb.? PayPallal lenne fizetve. 11$-ról van szó, csak nem tudom, érdemes-e bepróbálkozni vele.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#142033) kurtuzov válasza lumpy92 (#142032) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Nem is tudtam, hogy a joybuy is piactér, mint az ali, meg az ebay...

(#142034) Axe Miskolc válasza -secret- (#141998) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Két dolog is érdekes (a szokásos elárazás/csalás témán kívül):
Package Size: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Ebbe milyen kabát férhet bele?
A másik:
0 transactions in last 6 months.
Aha, értem...Minden eladása mai.

(#142035) lumpy92 válasza kurtuzov (#142033) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Én se, de úgy tűnik. Ha mégse így van szóljatok és rendelem is.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#142036) Donki Hóte válasza beg (#142026) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az más kérdés, hogy (mivel valóban megbízható cuccokat árul, ezért gyorsan forognak nála a készletek) nem lehet nála 8 GB-osnál kisebb kártyát kapni :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#142037) Pubi78


Pubi78
csendes tag

Sziasztok. Van ajánlott jóáras lézeres távolságmérö? Köszönöm

(#142038) GIJoe válasza lumpy92 (#142032) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem is jött tőle az onnan , kamu...

(#142039) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Vennék egy RC autót, gyors kérdés: Ezek tényleg kb 15-20 percet bírnak 1 töltéssel? Elég kevés ez, vagy erre van valami házi megoldás? ( Racing Time: 20mins )

pl ilyen:

(#142040) lumpy92 válasza GIJoe (#142038) üzenetére


lumpy92
aktív tag

nem teljesen értem, de elhiszem, hogy kamu:DDD

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#142041) Exian válasza EXIEZ (#142039) üzenetére


Exian
őstag

Van megoldás: egy halom pótakku. A drónok sem bírnak többet, sőt, csak a komolyabb példányok mennek 15-20 percet (pl DJI), az olcsó holmik 6-8 perc oszt' annyi. Több akku kell, ez főleg a megoldás. Persze biztos létezik autóban nagyobb akkus is, hiszen földön könnyebb megoldani, hogy nagyobb súlyt (több/nagyobb akkut) szállítson magával. A levegőben ez picit nehezebb.

(#142042) erdey_a válasza EXIEZ (#142039) üzenetére


erdey_a
őstag

ilyet vettem a gyerekeknek karácsonyra. mondjuk black fridaykor jóval olcsóbb volt. nagyon jó, átmegy mindenen, lehet vele csapatni az udvaron. nekünk pont ez volt a szempont, hogy ne csak parkettán lehessen játszani.
egy akkuval valóban 15-20 perc a játékidő, 15 perc környékén érezhetően lassul, de addig jól megy. én 3 akkuval vettem, így azért majd 1 óra játék van, ami bőven elég. gyerekeket 30 percig köti le, a másik 30 perc apáé :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#142043) fujifilm1 válasza HXY (#142015) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Onnan lehet tudni, - nagy valoszinuséggel,- hogy
1. kiolvasod a MID -Manufacurer ID-t. (pl Samu manfid 0x00001b.)
2. méred a tényleges irási sebességet,
3. és ahogy irtad, a kapacitást kiméred: full teleirod encriptált adattal, majd visszaolvasod. Pl:f3read.

A Samu Red EVO Plus 32 és 64Gb, a rosegalon eddig igazinak tunntek nekem. lássd a kommentjeimet :)
4.14USD és 9.99USD ért vettem akcioban. Annyit megért.

Szoktam nézni itt a forumon hogy mindenféle kétes nevu cuccokat vesznek a forumrol 10-20-30% al olcsobban, Mi van a hosszutávú megbizhatosággal, meg az sd meghibásodás miatti fals készulék mukodéssel,és az adatokal?
Én biztos nem merném azokat venni. de ...papné. :)

[ Szerkesztve ]

(#142044) Ciccuka válasza Ciccuka (#141927) üzenetére


Ciccuka
veterán

Felraktam ezt a Mini Gameboy utánzatot tölteni és órákon keresztül csak töltött és töltött. Mondom már elég régóta tölt ezért megnézem. Hát nem túltöltötte a saját akkumulátorát. BL-5C akku teljesen felpúposodott. A hátlapot se lehet normálisan már rárakni. Nem hittem volna, hogy nincs benne semmilyen töltést szabályzó elektronika. A felét se éri ez a vacak, kukába való.
:W

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#142045) GIJoe válasza lumpy92 (#142040) üzenetére


GIJoe
addikt

ez az eladó viszont, ok...

(#142046) EXIEZ válasza erdey_a (#142042) üzenetére


EXIEZ
senior tag

+EXIAN

Köszi. Vagy pótakkut veszek, vagy akkor házilag elkezdem babrálni.
Ezért vennék autót, mert a drónnál azért nem mindegy a súly. földön amire kell ott kb mindegy az a kis plusz

(#142047) kano


kano
nagyúr

Megérkezett az elemlámpám. Az itt ajánlott eladótól vennék mondjuk 4db 18650-et és kellene nekem egy Litokala Lii-500 is. Tud valaki esetleg kupont rá? Ahogy nézem egy full pack kintről olyan 20 USD és Jófogáson pedig 6k.
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142048) Zeki


Zeki
nagyúr

Én meg ilyet vettem a gyerekeimnek, csak pirosban. Kinti ismerős hazahozta, így a posta meg lett spórolva. Mondjuk ahhoz képest milyen bazi nehéz, nem drága a posta.
Nagyon tuti cucc, ha kell, megy mint a villám. :)
Karácsonyra BB volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#142049) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ilyen hőálló szilikon sarok saru szigetelést keresek. [kép1] [kép2]
Hazai boltokkal nem boldogultam, a google se volt elég baráti hozzám, s mivel feltételezem, hogy ezt is gyártják Kinában, bizakodva fordulok felétek, hátha találkoztatok már kedvenc boltjaink kínálatában vele.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#142050) desigo válasza erdey_a (#142042) üzenetére


desigo
senior tag

Mennyi ideig tart feltölteni egy aksit?
Mobil USB töltővel is lehet tölteni vagy csak pcbe dugni?

Revell Control Morph Monstert Videó vettünk a gyerkőcnek.Ez is bírja 20 percig csak aztán sok idő a töltése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.