Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Melack válasza DJGABI (#900) üzenetére


Melack
veterán

Ezer hála! :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#902) fagylalt válasza patomi (#895) üzenetére


fagylalt
senior tag

Valami hasonló fehér LED-et nem láttál eBay-en, amit pl. gépházba raknak? :B

(#903) vegyszer


vegyszer
addikt

Más nem járt így a PayPallal?
Link

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#904) Mate


Mate
nagyúr

Teljes káosz van itt a postánál. A héten kb. 9 különböző postás járta az utcát. Ma is volt kb. 3-4 és össze vissza mennek. Egyik bemegy ebbe a házba, a másik abba, van, hogy többen is mennek ugyan abba. Egyik reggel 8-kor, a másik 11-kor, imént volt még egy.

A legtöbb azt se tudja mit csinál, mintha kezdők lennének, most pl. aki volt kb. 18 éves. Épp telefonált a ház előtt kihangosítva, amiből kiderült elhagyott 2 csomagot és kérdezett valakit, mi legyen. Visszakérdeztek, hogy ajánlott volt-e mire a válasz nem. Akkor le van *arva, hagyja a fenébe. :Y

Ennek ellenére nagy nehezen érkezett tegnap egy csomag, benne két zselés egérpad. Már akkor sejtettem, hogy nem lesz nagy szám, mikor megláttam, hogy befért a postaládába. Nagyon vékony és a zselés rész is elég kicsi. A mostani, idehaza vett kb. 3x akkora zselés résszel rendelkezik és merev.

(#905) doc válasza Mate (#904) üzenetére


doc
nagyúr

en tegnap jeleztem a DX-nel hogy ket csomagom nem jott meg masfel honap utan sem
erre ma reggel megerkezett az egyik :D
remelem a masik is gyorsan megkerul...

(#906) Agostino válasza Mate (#904) üzenetére


Agostino
addikt

sajnos a postán belüli parát én is meg tudom erősíteni. nem számít, hogy kicsodám de ott dolgozik, eléggé bent és bizony nagy fejhullás volt az elmúlt héten. persze más kérdés, hogy sok esetben a postás simán leszarja a feladatát. a lépcsőházunkban most azt találták ki, hogy megváltozott a kód és ők ugyan be nem jönnek. ez persze nettó hülyeség, a kód ugyan az, csak a postásbácsi megteheti, hogy leszarja a dolgokat, és meg is teszi.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#907) Mate válasza Agostino (#906) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem is dolgozik ott ismerős és itt is rengeteg embert rúgtak ki. Ráadásul megjelent egy rakat új. Vagy csókosok, vagy nyári munkások nem tudom, de közük nincs a szakmához.

(#908) petipetya


petipetya
nagyúr

Csatlakozom. A terhelési összesítő esetén gondolták, hogy egyszerűsítik a dolgot, és a szomszédét is az én ládámba dobták (panel). :)

"nincs rá lezsóidő"

(#909) draco31


draco31
veterán

5.-én rendelt két különböző dolog ma megjött különböző eladóktól. Nekem valahogy gyorsabbnak tűnnek, mint 1 évvel ezelőtt. Akkor minden esetben megvolt az 1 hónap.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#910) patomi válasza fagylalt (#902) üzenetére


patomi
őstag

Elvileg ez molex csatis 2x9db. led. 2x30cm 18 led talán ez jobb... Bocsi ez a fehér. 21 LED x 2 - 35cm

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#911) randras válasza fess (#874) üzenetére


randras
veterán

Micsoda kérdés, én általában az ellenkezőjéért sírok. :D

(#912) Airedhyal válasza Mate (#830) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Jelentem, az 1g -s súly az 1g, az 500g az 500g. Szóval, szerintem elég pontos. :)
De kalibrálni se nehéz, csak 500g -s súly kell hozzá.

(#913) Zolás


Zolás
addikt

Üdv.
Hatodik hó 19-én vettem egy mini zseblámpát, és még nem ért ide. Kezdjek aggódni, vagy még belefér?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#914) vegyszer válasza Zolás (#913) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem nem egy holmi volt olyan, hogy a 44 napon vissza kértem az árát, az 50.korul megjött, és a holmi rá 3 hétre futott be. De akkor már az enyém. A 45 nap szállítási idő az eladó felelőssége.

Nyugi...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#915) Zolás válasza vegyszer (#914) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi, akkor nyugi van. :)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#916) doc válasza Zolás (#913) üzenetére


doc
nagyúr

(#917) DJGABI válasza gabe_ (#898) üzenetére


DJGABI
addikt

kár volt elkiabálnom, most már csak nyomásra működik a csoda Power Beam, egyszóval ez a szett tényleg nagyon nem ajánlott...

gabe_ te a lámpádat mivel használod? mert a hirdetés ír AA-t is meg 14500 akkut is. meg azt se tudom értelmezni most akkor jár-e hozzá elem vagy sem... ja meg villogást ahogy nézem ez nem tud, nem merül le hamar?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#918) fess válasza vegyszer (#914) üzenetére


fess
őstag

én is vagy 2 hete kértem vissza 2 lámpának az árát,erre tegnap befutott mind a kettő.

(#919) Dr. Romano válasza Zolás (#913) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én 04.21.-én rendeltem pár cuccot ami még mindig nem ért ide. Én kezdjek e aggódni? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#920) gabe_ válasza DJGABI (#917) üzenetére


gabe_
őstag

Villogni nem tud, de ekkora fényerőnél szerintem már nagyon zavaró lenne. Elem nem járt hozzá, én AA aksival használom, eddig még nem merült le.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#921) fess válasza Dr. Romano (#919) üzenetére


fess
őstag

:D sztem azt már jelenteni se tudod,úgyhogy annak kapufa (de ne legyen igazam)

(#922) Dr. Romano válasza fess (#921) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A Tinydealről jön(?), tehát van kit zaklassak szerencsére :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#923) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Gondoltam, megosztom, hogy miket kütyüket nem érdemes venni, hátha valakinek hasznos az infó. Már 36 rendelésem volt eddig, többnyire olcsó cuccok, a többsége tényleg jó és használható, de az alábbi vételek fölösleges pénzkidobások voltak:

Mini Wireless Bluetooth 3.0 Keyboard
Androidos (4.0.4)-es telóval alapból nem működik, csak ha felteszünk hozzá egy hekkelt "HID Bluetooth Keyboard driver"-t, amihez illegálisan lehet hozzáférni csak. A hozzáadott CD-n lévő drivert regisztrálni kell, de nem engedi regisztrálni. Amúgy jópofa cucc lenne, de igazi használati értéke nincs, nem könnyebb vele a gépelés, hanem még nehezebb. Van mikor egy billentyűt jól meg kell nyomni hogy működjön, valamikor meg kis nyomástól beküldi ugyanazt a karaktert sokszor. Windows 8-cal és egy külön Bluetooth adapterrel probléma nélkül együttműködött, de a médialejétszóval már nem tudtam használni. Szóval értelme nincs.

Wireless Bluetooth Audio Receiver
Ez is jópofa cucc lenne, arra vettem hogy vezetéknélkül tudjak zenét hallgatni olyan felhallgatóval, ami vezetékes! Beépített akksija van. Probléma nélkül működik a cucc, telefonhoz, géphez is csatlakozik, csak egy baja van, ha hangminőség gyenge, nem alkalmas hifihez. Nagyon magasba visz, mélye alig van. Kihangosítónak viszont teljesen jó, ahhoz megfelelő a hangminőség, csak zenehallgatásra nem.

Battery Tester Checker
Nem mér jól, összevissza mutatja nekem a feszültséget.

Fashion Soft Silicone Gel Skin Case Cover for Sony Xperia U ST25i Phone
Nagyon gyenge minőségű telefonvédő. Helyette ez nagyon jó, Xperia U-hoz.

Asztali telefontartó, olyan, mint ami ebben a csomagban látható. Nehéáz fölragasztani a tapadós felületeket a tartóra, könnyen félremegy, és utána már nem lehet kijavítani. Kicsit ragacsos is a felülete, a telefont nem mertem rárakni. Helyette ez nagyon jó.

RCA csatlakozó védősapka
Olajos , csúszik az egész, rárakni nem merem a hifi csatlakozókra. Amúgy értelme nincs. :)

Az eladókkal viszont semmi bajom nem volt, mindegyik korrekten feladta és megérkezett!
Szóval fenti kritika nem az eladókra vonatkozik, hanem a termékekre! Az eladóik korrektek, tőlük lehet rendelni bátran.

[ Szerkesztve ]

(#924) patomi válasza batagy (#923) üzenetére


patomi
őstag

Ezt megerősítem, nekem is ilyen van és tényleg jó.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#925) Agostino


Agostino
addikt

faszántos lézermutót tud valaki ajánlani? pár dolláros példányok közül. csak a macsebemet akarom hülyíteni vele, semmi extra elvárás nincs

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#926) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

tudom h nem ebay de hatha vkinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban v tud ajanlani vmit:
1
2
3
4

:F :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#927) DJGABI válasza Devil Smile (#926) üzenetére


DJGABI
addikt

ha vennék akkor ilyet vennék [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#928) gabe_


gabe_
őstag

Ma megjött a headset az xperia minihez. :C Csak másolat, de ennyi pénzt szerintem vastagon megért. Az eredeti biztos jobban szól, nem volt alkalmam összehasonlítani vele, de egy kis equalizerrel egész korrekt hangzást ki lehet hozni belőle. Számomra ennyit megért.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#929) patomi válasza gabe_ (#928) üzenetére


patomi
őstag

Na szupi, gyorsan ideért. Biztos másolat(?)
A másikat visszaküldted?

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#930) gabe_ válasza patomi (#929) üzenetére


gabe_
őstag

A másikat visszaküldtem, de még nem érkezett meg. A jövő héten várom hogy megkapják, ha szerda - csütörtökig nem szólnak, rájuk írok, mert különben zárják az ügyet az ebaynél.

Szerintem másolat: "Not original, but Replacement Product with High Quality"

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#931) patomi válasza gabe_ (#930) üzenetére


patomi
őstag

Érdekes, hogy eltűntek a képek a termék lapjáról :) vagy csak nálam? gondolom itt is lehet olyan, hogy valaki felnyomta "hamisítván" árusításért, mert ugye elég kísértetiesen hasonló volt az original cucchoz
Amúgy a külső minőség rendben van? Nincs sorja rajta, vagy ilyesmi?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#932) gabe_ válasza patomi (#931) üzenetére


gabe_
őstag

A minősége teljesen rendben van, sorját nem találtam, a kábelei puha szilikonosak, mondjuk a csatlakozóinál hiányolok egy kis törésgátló kiképzést. Remélem valamennyire tartós lesz... A képek nekem sem töltődnek be. Holnap teszek fel róla képeket ha érdekel...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#933) gabe_ válasza gabe_ (#932) üzenetére


gabe_
őstag

Itt is vannak:
[link]
[link]
[link]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#934) patomi válasza gabe_ (#933) üzenetére


patomi
őstag

Jól néz ki :K Ha mégsem eredeti, akkor nagyon jó utánzat.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#935) Devil Smile válasza DJGABI (#927) üzenetére


Devil Smile
őstag

Koszi megnezem :R
esetleg masnak vmi hasonlo?

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#936) patomi


patomi
őstag

Ma megérkeztek a hello kitty mp3 lejátszók. Hibátlan mind a kettő. Sajna a hello kitty füles még nem jött meg, ez másik eladótól van.
Ami a lejátszóhoz van füles is egész jól szól. Gyerekeknek best buy cucc :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#937) randras válasza patomi (#936) üzenetére


randras
veterán

Bántani akarsz valakit? :U

(#938) patomi válasza randras (#937) üzenetére


patomi
őstag

A 9. éves lányaimnak lesz, szóval arra teljesen tökéletes, hogy tönkre tegyék.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#939) randras válasza patomi (#938) üzenetére


randras
veterán

Az más. :D

(#940) Zolás válasza Zolás (#913) üzenetére


Zolás
addikt

Ma megérkezett a csomag, postás simán bedobta a postaládába. Tökéletesen működik, jó erős fénye van.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#941) Taifa Díaz válasza Zolás (#940) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Nekem is csak akkor hozza az ebay-ről rendelt cuccokat a postás az ajtóig, ha van nála valami más is, amit alá kell íratnia, mint mondjuk ajánlott levél. Egyébként én is a postaládában szoktam megtalálni ezeket.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#942) Zolás válasza Taifa Díaz (#941) üzenetére


Zolás
addikt

Kertesbe lakunk, messziről nem fog betalálni a postaládába, szóval ide kell jönni a kapuig. Még a gázszámlát is anyám kezébe adja, most meg még csak nem is látta, mikor jött.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#943) Taifa Díaz válasza Zolás (#942) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Úgy persze más, mint panelban :R

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#944) fagylalt válasza patomi (#910) üzenetére


fagylalt
senior tag

Köszi, megnézem őket! Majd nézelődök, hátha találok olyat, ami a kincsiktől' jön, ingyen postával. :)

(#945) Loner


Loner
tag

Elnéztem, bocsánat! :R

[ Szerkesztve ]

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#946) randras válasza Loner (#945) üzenetére


randras
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

(#947) Loner válasza randras (#946) üzenetére


Loner
tag

De ha már itt vagyok, lehet kérni egy linket erröl a rendelgetös balhéról? :P

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#948) Bence123


Bence123
tag

Megérkezett ma az én csodalámpám is. A cucc kiváló, de az eladót annyira nem ajánlom már, nagyon lassú volt, június 20.-án vettem. Bár legalább érdeklődött, hogy megkaptam-e, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#949) patomi válasza Bence123 (#948) üzenetére


patomi
őstag

Arról nem ő tehet, hogy sokára ér ide. Egyébként nekem most kezd vacakolni a nevezett lámpa kapcsolója. Valahogy nem visz át elég áramot, mert időnként halványan világít. Viszont ha egy dróttal érintem az elem fenekét és a házat(menetet) akkor szépen világít.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#950) randras válasza Loner (#947) üzenetére


randras
veterán

Mármint? :U Erre gondolsz?

Nem szívesen linkelgetek ilyeneket, elvégre fórumban nem szabad hirdetni, remélem nem veszik annak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.