Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) csadi0011 válasza Ghard (#94997) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi az emlékeztetést. Akartam kérdezni, egérpadokról. :)

Tavaly voltak ezek a nagy sajomi meg más egérpadozások, többen rendeltek. Van akinek hosszútávon bevált valamelyik? Olcsóbb, 20x30cm körüli érdekelne.
Jó a mostanim, de már nem kapni és lassan mintha érne az új.

(#95002) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Tönkre ment az Ozon generátoromnagyon jól bírtra meg vagyok vele elégedve, viszont találtam 5 $ olcsóbban Elvileg az olcsóbb 10g tol óránként igaz dupla annyit fogyaszt, illetve gondolom jobban is melegszik. Szerintetek melyik a jobb választás? kísérletezzek vagy vegyen ismét azt ami már bizonyított?

(#95004) gabor9991 válasza Zola007 (#94965) üzenetére


gabor9991
őstag

Bringalámpa baromi drága :D én 1 dollárért vettem.
Első nekifutásra letörtek a fülek, amik a 2 részt tartják össze, pillanatragasztóval megjavítottam.
Fénye elég erős, van hozzá egy arasznyi usb töltőkábel is ,már az megért ennyit :)

(#95005) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Nem tudtok vmelyik hangszóróra kupont és/vagy akciót?
- Tronsmart T2
- Tronsmart T6
- Blitzwolf BW-F3
:R :R :R

(#95006) gyemipapa válasza Dzsolo (#95002) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mennyi idő alatt ment tönkre (kvázi mennyire megbízható)?
Hogyan, milyen körülmények között használtad, mennyire volt érezhető a hatása? Én is régóta szemezek egy ilyennel.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#95007) sloja válasza Dzsolo (#95002) üzenetére


sloja
tag

Én ilyet[link] használok Igaz nem olcsó, de jól működik.

(#95008) jjeahh válasza chatran (#94980) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem is ilyen hátsó lámpám van, én szeretem, de azért rendeltem én is egy tartalék lámpát. Igaz gyakran töltöm, de eddig nem sikerült lemeríteni, a leghosszabb táv 40km volt, amit letekertem vele. Az illesztéseknél be lehet látni a belsejébe, de eddig a slaggal mosást meg az esőt bírta :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#95009) Zola007 válasza gabor9991 (#95004) üzenetére


Zola007
veterán

akkor téged átb.sztak, mert én 0.8 dollárért
:P :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95010) gyemipapa válasza sloja (#95007) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szebb kivitel, viszont 3-szoros áron töredék teljesítmény (10g/h vs 55mg/h).
Én a szekrény tetejére tervezem, ott nem látszik, és véletlenül sem lehet megérinteni. Tőled is megkérdezem, milyen rendszerességgel használod, és mennyire érezhető a hatása?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#95011) lsebestyen válasza Zola007 (#95009) üzenetére


lsebestyen
addikt

Annyiért is átb@szás volt. ;] :P Amúgy én is pillanatragasztóval hekkeltem meg, így amúgy rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#95012) attiati


attiati
veterán

[Fidget Cube]
kupon: hwx15h
0,69 usd

(#95013) bul07


bul07
nagyúr

E-mailbe jött két jó ajánlat

Linkek az e-mailből mert Email Only Price

440 Stainless Steel Liner Lock Folding Serrated Hunting Knife - BLACK
$3.99 és ezt még lehet pontozni így $2.83 (760Ft) a vége
És nem kicsi bicska penge hossz 8.6cm
Csak
Csak nincs márkája és az írják az értékelésben hogy nagyon műanyag

Másik

Ganzo Firebird F6802AL
$6.39 és ez pontozva $4.67 (1250Ft)
Tetszik a formája kecsessége, és a penge hossz is rendben van 7.5cm

Hát nem tudom semmi szükségem bicskára de akkor is izgatja a fantáziámat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95014) Dzsolo válasza gyemipapa (#95006) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Sokáig bírta szerintem, 40-80 óra között teljesített, nagyon megbízható, rengeteg autót fertőtlenítettem vele, (szobát, párnákat stb..) mikor már bőven behozta az árát akkor meg kölcsön adtam a haveroknak, na ők nyírták ki végül, ,de napi 2-3 órákat üzemeltették mert garázst fertőtlenítettek vele. (macskák éltek a garázsban) Sőt a felső kerámia lap tönkre ment és csak az alsóval is simán üzemelt tovább :D Most láttam hogy lehet hozzá kapni kerámia lapokat is :) ha ezt tudom nem dobom ki :) Egyébként ha csinál valaki hozzá egy tárolódobozt a két végére benyom 2 db 12 cm ventit sokkal tovább bírja, a hő a nagy ellensége. Áprilisba vettem és augusztus végén adta meg magát. Kb. 10 óra használat után kezdett látszódni, hogy a kerámia lap kezd elhasználódni, nem vészesen de foltosodott, utána még sokáig bírta de elég hamar jelentkeztek rajta a használat jelei.

(#95015) gyemipapa válasza Dzsolo (#95014) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hát ez nem túl biztató, azért ennél nagyobb üzemidőre számítottam. Én a lakásban tervezem elhelyezni, napi fél-egy órát hajtanám, szekrény tetején, egy ventillátorral kombinálva.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#95016) fateless válasza zolikaDB (#95005) üzenetére


fateless
veterán

Ha valaki rendel épp az eustock-ról, akkor oda bekapcsolódhatsz egy t2 erejéig 6,5k-ért.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#95017) sepsi0


sepsi0
őstag

Most lehet le vagyok maradva, de az O3 nem káros az emberi szervezetre?
Amúgy pontosan mire lehetne használni, mert engem is érdekelne?

(#95018) solti válasza jjeahh (#95008) üzenetére


solti
aktív tag

Cateye hátsó lámpám van ezer éve, nem cserélném le semmi pénzért. Nem mindent érdemes Kínából...

(#95019) Dzsolo válasza gyemipapa (#95015) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Szerintem ennyiért ajándék, ár/érték arányban, a működési idő is kiváló, de kinek mi, én már akkor is boldog lettem volna ha 4 órát üzemel, ahhoz képest messze túlszárnyalta az elképzeléseimet.

Emberi szervezetre káros, vagyis az élő szervezetre :D Fertőtlenít, szagtalanít, (pl izzadság, kutya-macska szagot kiválóan eltünteti, klímát fertőtlenítettem vele és tökéletes, a hab ehhez késest semmit sem ér.)

[ Szerkesztve ]

(#95020) WestBam válasza chatran (#94980) üzenetére


WestBam
senior tag

Örülök, hogy tetszik, bár a kis LL K1 sem rossz mellette, csak azok a hülye gombelemek, sosem értem meg miért kellett :B

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#95021) jjeahh válasza solti (#95018) üzenetére


jjeahh
nagyúr

De hát én pont azt írtam, hogy az árához képest én szeretem, elégedett vagyok vele :F . A cateye meg gondolom nem 80 cent volt... Km órából amúgy én is Cateye-t használok :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#95022) gyemipapa válasza sepsi0 (#95017) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Túlzott mennyiségben minden káros a szervezetre. Az alkohol is, cigi is, kávé, sőt, a gyógyszerek is, és még sorolhatnám.. :)
A levegő fertőtlenítésére használatos, megköti a szagokat, elpusztítja a baktériumokat, és a penészgombákat is. Megfelelő töménységben, és behatárolt időtartamban használva nem káros.
Egyebekben rengeteg infó van róla a neten. Régen a gyógyító célra, és barnításra általánosan használatos quartz lámpa bocsátott ki ózont, jellegzetes szagot árasztva.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#95023) gyemipapa válasza Dzsolo (#95019) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Lehet, az üzemidőt félre értettem. Én az élettartamra vonatkozó üzemidőt kérdeztem, nem a folyamatos működést. Ha életében összesen 40-80 órát bír, akkor az napi fél órával is csak max durván fél év.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#95024) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

JJRC H36 2.4GHz 4CH 6 Axis Gyro RC Quadcopter - GRAY

kupon : 11nov178
9,99$ free shipping

Lumia 950XL

(#95025) Ghard válasza csadi0011 (#95001) üzenetére


Ghard
őstag

Kb 3 éve használom az A4Tech egérpadom, semmi kopás nincs rajta mintha új lenne. Gearbesten van hasonló 542 Ftért.

(#94998) Mr.Csizmás
Ekkora mérettel nem tudok mit kezdeni. Gondoltam elsőre, de lehet mégis veszek egyet :D
Viszont csak azért sem xiaomit ;]

(#95026) mirci18


mirci18
addikt

Egy kis pongyola írás a kínai postázásról.
Bár eléggé gyár a szöveg de egy dolog szöget ütött a fejembe.
Hogy tud egy termék ennyire olcsó 8 cent lenni eladási árként?

Másik dolog:
Multimétert szeretnék venni.
Szigorúan csak ceruzaelemek és gombelemek mérésére tehát nem kell komoly technika.
Ebay-on ez a belépő szint.

Ez jó vagy keressek mást?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#95027) hpeti2 válasza dugesz77 (#91063) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Nekem megjött a xiaomi yeelight az usb-s akkus kiadás. Sikerült behúzni 11 usd-ért. Az összeszerelés minősége hozza a xiaomi szintet. A műanyag minőségi, selymes fogású.
Micro usb-s, a kábel kb 20cm-es amit adnak hozzá, lapos széles szalag vezetékes. Van rajta egy 3 állású kapcsoló off - auto - on. On állásban erősebben világít, mint auto-n. Az auto állásnál csak bizonyos fényerősség alatt kapcsol be mozgásra és kb 30 mp-ig világít. A hátlapja mágneses, így könnyen felrakható hűtőre, kazán oldalára. Gyárilag van hozzá, egy kör alakú fémlap amin ragasztószalag van, így máshova is felragasztható és ehhez a fémlaphoz mágnesesen rögzül a lámpa. Tehát a későbbiekben könnyen levehető és tölthető a lámpa.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#95028) bul07 válasza mirci18 (#95026) üzenetére


bul07
nagyúr

Ceruza elem esetén nem mész sokra vele, terheletlenül nem ad pontos képet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95029) gorbep válasza gyemipapa (#95010) üzenetére


gorbep
senior tag

Azért csak óvatosan... a 10g/h-s hamar tud a kórházba juttatni... kötelező a védőfelszerelés, és a a helység ajtajára kitáblázni, nehogy valaki benyisson, és mélyen letüdőzze... még a gumi tömítéseket is képes megenni... a szomszédomnak kölcsönadtam macskák utáni szagtalanításra... napi 10 perc használattal 1 hét alatt szivárgósra ette a bojler flex vízcsövét.... szóval óvatosan!!!

amire te szeretnéd alkalmazni, arra napi 20-30 másodperc alatt képes!!!!

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#95030) Zola007 válasza lsebestyen (#95011) üzenetére


Zola007
veterán

akkor téged is átb, mert te is ugyaennyiért vetted ;]
én feltettem a nagyobbik gumigyűrűvel a nyeregcsőre és kész

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95031) w.miki válasza Dzsolo (#95019) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan lehet ezzel klímát fertőtleníteni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95032) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Helló! A telóhoz milyen töltőt/kábelt használtok?

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#95033) ollie válasza gyemipapa (#95022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wikipedia:

A felszínközeli ózon számos egészségi problémát okoz. Különösen veszélyesek és rákkeltők az ózon másodlagos reakciótermékei, részben igen reakcióképes szabad gyökök, melyek szintén erősen oxidatívak, illetve mérgezők (peroxi-acetil-nitrát, aldehidek, nitrát gyök stb.). Maró hatásuk révén izgatják a szemet és a nyálkahártyát. Tüdőbe kerülve már kis koncentráció mellett is légúti gyulladást okozhatnak. Emellett a tüdő kapacitásának valamint a fertőzésekkel szemben való ellenálló képesség csökkenéséért is felelősek.

Az a helyzet, hogy súlyos egészségkárosodást okozhat egy ózont termelő készülék használata. Pontosabban nem is az ózon maga káros, hanem azon reakciótermékek, melyek keletkeznek a környezetben a hatására.

***

(#95034) w.miki válasza Segnior_Barthez (#95032) üzenetére


w.miki
veterán

én Tronsmart TS-MUPP2 kábelt, és USAMS 3 Port USB töltőt

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95035) mirci18 válasza MittuDomain_ (#94663) üzenetére


mirci18
addikt

Meséljek.
A régi szép időkben mikor még divat volt úgy 2010 környékén ingyenes prospektusok rendelése külföldről.
Mert ingyen volt és sok érdekes újság és apróságok jöttek.
Egy idő után annyira megutált a postás hogy külön postafiókot nyittatott velem amit képes voltam több hónapig üzemeltetni
A mostani postásunk toleránsabb és kedvesebb.
Meg ugye mostmár egyre elterjedtebb a netes megrendelősdi és nem tud mit tenni ellene senki

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#95036) mirci18 válasza bul07 (#95028) üzenetére


mirci18
addikt

Még a tölthetőek se?
A tölthető ceruzaelemeket mivel lehetne pontosabban mérni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#95037) dugesz77 válasza hpeti2 (#95027) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi,hogy írtál róla,következő körben már valószínűleg én is rendelek belőle :R

[ Szerkesztve ]

(#95038) bul07 válasza mirci18 (#95036) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez csak AA, AAA, 9v-hoz

Gombelemhez már komolyabb kell, és nem biztos megéri kintről

Talán egy ilyen

Multi azért nem jó mert terhelés nélkül mér

Mint kocsiknál is nem elég sima multival megmérni hanem terheléses mérővel kell mérni az akkumulátort

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95039) spidersoft válasza gyemipapa (#95022) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mostanában meg a fénymásoló/lézernyomtató :) meg amúgy minden, ahol kicsit magasabb feszültség van (pl. villám :D ). Egyébként ezeket a cuccokat rendesen hűteni kell, mert elég nagy teljesítményt tolnak a kerámialapokra, illetve a tápja is melegszik -- ráadásnak valahogy friss oxigént kell szállítani a lapokra illetve el kell szállítani az ózont, szóval a ventit nem nagyon lehet megúszni... vannak olyan típusok is, ahol nem a táp hátára van szerelve a lap, azoknál talán jobban kivitelezhető a hűtés. A tápja egyébként több ezer voltos kimenettel rendelkezik, emellett teljesítmény leadására is képes (eredendően neonreklámok hajtására való), szóval csak óvatosan :U

Megjött az wifis boroszkóp/endoszkóp: működik, tényleg wifis :) És tényleg tudja az 1600x1200 pixeles felbontást. Elég korrekt képe van, igaz magasabb felbontásokban csak kevés képkockasebességgel (1200p-ben pl. 10FPS). A mellékelt hasáb tápolja a kamerát és magát a wifi modult, benne egy LiPo lakik, tehát a készüléket fullra töltve tárolni nem egészséges. A kamera sima USB kameraként is működik. Egyetlen probléma vele, hogy némi játszódás után megdöglött :((( Fényerőt lehet állítani rajta, de se a PC nem találja meg, mint USB kamera, se androidos eszközzel nem jön adás (a wifis izéhez tudok csatlakozni, csak nincs kép). Banggooddal még nem volt garanciális ügyintézésem, kíváncsi leszek rá, hogy mit hoznak ki a dologból :) Tetszik a kamera képe, szóval jó lenne, ha küldenének cserepéldányt :U

(#95040) HoTaZo válasza Dzsolo (#95014) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ilyesmi készüléket gyártanak 12-24Voltosat is?
Lehet magára hagyni egy kabinban egyáltalán?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#95041) mirci18 válasza bul07 (#95038) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
akkor maradok ennél a sima mérőnél.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#95042) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

roidmi 3s tulajok: melyik appot/verziót érdemes feltenni? :B :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95043) DJGABI válasza bul07 (#95013) üzenetére


DJGABI
addikt

minden rendes férfinak szüksége van bicskára :DDD

(#95017) sepsi0 totalcaron pl molyirtásra használták

(#95042) Mr.Csizmás szerintem csak egy van, ez a roidmi driver (play storeból)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#95044) kelly416 válasza Mr.Csizmás (#95042) üzenetére


kelly416
veterán

Én play-ből lehúztam a roidmi life vagy roidmi driver legújabb verzióját, teszi a dolgá panasz nélkül. Csak a csatlakoztatva meg a bekapcsolva dallamok ne lennének...

[ Szerkesztve ]

(#95045) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

közben rájöttünk, hogy rosszat rendeltünk, szóval mi ajánlott ami kihangosít is? G7 vagy Nulax?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95046) FingR86 válasza FingR86 (#93648) üzenetére


FingR86
őstag

érdekes, most meg már elfogadja a világító heregolyóra a 80%OFF$1 kódot.

(#95047) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#95045) üzenetére


dugesz77
őstag

Én meg ezen az ugreen kütyün gondolkozom. Ilyet vett már valaki?

(#95048) vargalex válasza Mr.Csizmás (#95045) üzenetére


vargalex
félisten

Néhányszor már írtam, hogy nekünk a Nulaxy nagyon bejött.

Alex

(#95049) Ra3 válasza vargalex (#95048) üzenetére


Ra3
őstag

Én már berendeltem egy ilyet a javaslatodra, de még nem ért ide, rendes nyomkövetéssel küldték, de már lassan egy hónapja célországba elküldve a státusza. Több kolléga is várja, ha beválik akkor lesz még pár rendelés.
Ha befut én is írok tapasztalatokat.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#95050) Mr.Csizmás válasza vargalex (#95048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.