Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) kmarci25 válasza draco31 (#1393) üzenetére


kmarci25
veterán

Itten van egy például. Majdnem benne van a 4 ezerben.

Agostino: időjárásjelzők, hőmérők.

Egyébként a conrad.hu-t mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon minőségi cuccokat forgalmaznak, és az ár is (a legtöbb esetben) korrekt.

Időjárásjelzőhöz még annyit, hogy ahogy előttem már említették, időszakosan, néha-néha megjelenik a Lidl-ben is, 5-6000 forint környékén, az enyém is onnan van, 3-4 éve működik, gond nélkül.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1402) batagy válasza kmarci25 (#1401) üzenetére


batagy
őstag

"Egyébként a conrad.hu-t mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon minőségi cuccokat forgalmaznak, és az ár is (a legtöbb esetben) korrekt."

Egyébként ez így van, általában minőségi cuccokat árulnak. A napokban küldtek nekem egy prospektust, abban észrevettem egy hő/páratartalom mérőt, amit én korábban Ebay-ről rendeltem, azért ledöbbentem, van egy árkülönbség.

Conrad-os hő/páratartalom mérő.

Ebay-es ugyanaz.

(#1403) patomi válasza -secret- (#1400) üzenetére


patomi
őstag

Én mindig figyelem. Problémás eladótól nem veszek. Sőt, még azt is meg szoktam nézni,hogy az elmúlt 1 hónapban hány negatív értékelést kapott és miért. ;) Szemfüles vagyok nem kicsit... :C

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1404) Bence123


Bence123
tag

Írtam egy eladónak, hogy 40 munkanapnál járok, nincs csomagom, mit tudunk tenni, stb... pont a problémás időben rendeltem, szóval tudom, hogy valószínűleg egyszer csak beesik(talán), úgyhogy nem kötekedtem, de nem akartam elvesztegetni, ha mégse érkezne meg. Erre egyből írja, hogy visszafizet, ha szeretném, és vegyem meg újra, hogy legyen buyer protection-öm, megint... jófejségből ötös :)

(#1405) veector válasza veector (#1204) üzenetére


veector
senior tag

A power bankot újra küldettem.
Az öngyújtó ma megérkezett:

(#1406) Hauptmann válasza batagy (#1402) üzenetére


Hauptmann
addikt

A Conrad néha irreálisan drága.

(#1407) veector válasza Hauptmann (#1406) üzenetére


veector
senior tag

Inkább néha nem.

(#1408) -secret- válasza veector (#1405) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez milyen öngyújtó?

(#1409) veector válasza -secret- (#1408) üzenetére


veector
senior tag

Ő
Van egy lánc rajta aminek az egyik vége a kupakra a másik az öngyújtóra van kötve, na az szart se ér. A legelső dolog ami történni fog, hogy letörik a kupakról és a gyújtóról a műanyag fül ami tartja a láncot. Vigyázok a dolgaimra de az tényleg olyan szinten gyenge, hogy zsebben hordozást tuti nem bírja pár percnél tovább. Ezen kívül amúgy eddig jó. Nem robbantam fel, működik. Még nem olvasztottam vele semmit, csak a kétforintos izzott ennyire, de nem olvadt meg.

(#1410) draco31 válasza veector (#1409) üzenetére


draco31
veterán

Nem tudtam elképzelni, hogy mi az amit izzítasz. De akkor ez nem sima gyújtóba való gázzal megy, vagy igen?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1411) Mate válasza veector (#1409) üzenetére


Mate
nagyúr

Az egy 2 forintos? :D

Első ránézésre úgy tűnt, mint egy izzó gömb :D

(#1412) Melack válasza veector (#1409) üzenetére


Melack
veterán

100 dollár a shipping? Az szép, lehet kifogytak. :C

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1413) htc07 válasza veector (#1409) üzenetére


htc07
addikt

Ezzel én is szemeztem, elsősorban vizipipa szén gyújtásához :D

Meddig bírja egy töltéssel?

(#1414) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy (trehány) ismerőstől egy alig használ laptopot (nem egy csúcskategória). Az ára 30 ezer forint volt, amiért a hülyének is megérte. Típusa HP (Compaq) 620 D40. Használtan az ilyenek 45-50 körül cserélnek gazdát. Hogy miért volt 30e? Mert kontakthibás a töltő és abszolút halott az akksija.

A töltője 18,5V 65W. Itthoni boltokban látok ugyanehhez a típushoz 90W teljesítményű töltőt is. Nem volt még laptopom, mi a különbség 65W és 90W között, gyorsabban tölti tán az akksit? A kérdésem/kérésem az lenne, hogy segítenétek találni egy normális utángyártottat Ebay-en? Én csak UK falicsatlakozóst találtam.

Az akkumlátor némiképpen keményebb dió (számomra), a gyári leírás szerint 6, illetve 9 cellés 4400mAh-s kell bele. Itthon egy utángyártott 17000e ft, ami nem kevés, tudtok esetleg ebayen beszerezhető verziót, ami megbízható és remélhetőleg nem fog "beleolvadni" a gépbe a szar minősége miatt?

Köszönöm!

(#1415) draco31 válasza Metacska (#1414) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem kérdezz rá az azonnali notebookos kérdések órája topicban is, lehet tudnak olcsóbb hazai megoldást.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1416) vgyuri válasza Metacska (#1414) üzenetére


vgyuri
őstag

UK -> EU csatlakozó 1 dollár: [link]

(#1417) kmarci25 válasza Metacska (#1414) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahogy draco kollega írta, a tuti megoldás a "szomszéd" topik. Személyes tapasztalat: minden akksin van típusszám (ha le nem kopott), azt beírod a gugliba, ebay keresőbe és voilá. :) Töltőben nem vagyok biztos, de asszem a MediMarktban láttam (igaz már régebben) univerzális töltőt, többféle csatlakozóval, pár ezresért (3-4000 körül).

Szerk.: akksi, töltő és veszel egy sima tápcsatlakozót. Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1418) Metacska


Metacska
aktív tag

Köszönöm szépen a tippeket!

(#1419) vgyuri


vgyuri
őstag

Ma megjött a 9 ledes hátsó lámpa: [link], nekem tetszik, qrva erős a fénye, 6 funkciót tud, 800 forintot megért. Ha a prizma egyik felét kékre tudnám cserélni, akkor messziről rendőrségi villogónak is tűnhetne. :)

Egyet vettem kettőt kaptam. Megadtam az eladónak a másik tracking number-t, hogy más ne várja hiába, és felajánlottam, hogy a másodikat is kifizetem, mert kapnak ők most eleget a posta miatt, október 11 és 25 között volna megjönnie ennek a csomagnak.

(#1420) veector válasza draco31 (#1410) üzenetére


veector
senior tag

De simával. Legalábbis én azzal használom.

(#1411) mate3553
Profi fotót lőttem látszik :D

(#1412) Melack
Tyű :D Egészen baráti.

(#1413) htc07
Na ez egy jó kérdés. Tegnap töltöttem fel, azt se tudom hogy sikerült-e teljesen feltölteni (nemtudom min látszik vagy hallatszik :D). És meglehetősen ritkán használom. De eddig nem fogyott ki ha ez mond valamit :D

(#1421) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Na, írt az ebay-es órás eladó.

"Thank you for your recent purchase.
I want to update you about some recent delays on items shipping from China / Hong Kong
_______.

Recently the Hong Kong Post announced that all items shipping by air are now subject to x-ray
screening for regulated materials. This additional screening has cause delay in shipment.
Please be assured that your order has shipped, but may arrive late because of this issue.
I apologize for the delay, and want to make sure you are satisfied with your purchase.
To ensure that you have a great eBay experience, I’d like to offer you two options:
1. If you are comfortable with waiting, your item shall arrive soon.

2. If you prefer a refund, please feel free to contact me.

and i can also resend one to you via other post method.

Please let me know how you wish to proceed.

Once again, thank you for your purchase. Your patience is greatly appreciated.
Warm regards,

- fashion639"

(#1422) Melack


Melack
veterán

Régebben linkeltetek ilyen teknősös lámpát gyerekszobába. Most nem találom sem itt, sem eBayen - lehet a proxynk is közbeszól. Tudna valaki linket adni? :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1423) pooty válasza Hauptmann (#1421) üzenetére


pooty
tag

Köszi az infót.
Nekem ma érkezett meg egy szeptember 20-án feladott csomagom. És érdekes módon 2 bélyegszerűség van rajta: az egyik október 18, a China Post bélyeg október 24-es keltezésű. Úgy néz ki tényleg a kínaiak ültek rajta egy hónapot...

(#1424) draco31 válasza Melack (#1422) üzenetére


draco31
veterán

Jobb felül a keresésnél válaszd a részletes keresést, és a felhasználóhoz írd be a profilneved, aztán keresés. Ekkor kilistázza azokat, amiket Te írtál ide. Persze úgy keress, hogy ebből a topicból, és nem a főoldalról. Megkeresném, csak telefonról vagyok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1425) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Agybadugós fülessel kapcsolatban szerintetek ez, vagy ez?

(#1426) kmarci25 válasza draco31 (#1424) üzenetére


kmarci25
veterán

Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy nem ő linkelte, hanem valaki más.

Melack: Talán ilyesmire gondolsz?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1427) gabe_ válasza Hauptmann (#1425) üzenetére


gabe_
őstag

Én az awei-t venném, szépen szól, a fa házassal nincs tapasztalatom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1428) Melack válasza kmarci25 (#1426) üzenetére


Melack
veterán

Ezaz. De nekem ezt nem hozta saját keresésre a gép :S Ezer hála, már nézem is őket :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1429) Mate


Mate
nagyúr

Van egy kis problémám.

Nem jött meg egy csomag. Visszakértem a pénzt, levelezgettünk majd nagy nehezen mondta, hogy jó, 7 napon belül visszaadja. Eltelt 10 nap. Ráírtam, mondta, hogy a főnök nincs a közelben, így várjak még.

Azóta megint eltelj jó pár nap.

Ott tartok, hogy paypal-nal indítok egy pénzvisszakérést, csak nem tudom, ez miként működik.

Hol lehet megtenni illetve kell nekik írni valamit?

(#1430) DJGABI válasza Hauptmann (#1425) üzenetére


DJGABI
addikt

a kanen is jól szól. már vagy 3 darabot rendeltem belőle.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1431) htc07 válasza kmarci25 (#1426) üzenetére


htc07
addikt

+1 az awei-re, jó lenne ha másfél hónap után megjönne már nekem is.. :(

(#1432) Zolás válasza Hauptmann (#1425) üzenetére


Zolás
addikt

Nemrég jött meg az awei, két hét után csak a bal oldala szól. Eladó nem reagál, kereshetek valakit, aki megnézi, mi lett vele.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1433) Bence123 válasza Hauptmann (#1425) üzenetére


Bence123
tag

Ma érdekezett meg nekünk(tesómnak) az Awei, ettől az eladótól, kb. 20 munkanap alatt. Nagyon minőségi az összeszerelése, szépen is szól. Én azt venném, a másikkal nincs tapasztalatom.

Szerk.: #1432 alapján mégse olyan fényes a dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#1434) htc07 válasza Zolás (#1432) üzenetére


htc07
addikt

Igen, az eladó egy elég nagy *****, nekem se nagyon reagált semmire amíg rá nem nyitottam a caset, utána meg csak azt hajtogatta, hogy az már régen itt van Mo-n. A tracking szerint nem :D de visszaadta az árát, szeptember közepén indult útjára 2 darab egy csomagban. Az előzőt haverom elhagyta :F De én nagyon meg voltam vele elégedve.

(#1435) Zolás válasza htc07 (#1434) üzenetére


Zolás
addikt

Nehéz lett volna bármit is tennem, megjött, adtam pozitív visszajelzést egy próbahét után, akkor meg mire hivatkozzak? Ha visszakéri a postaköltség az áru értékének a duplája.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1436) Ipadipad


Ipadipad
tag

Nos mai nap ismét belevágtam a Kém Kamera Kulcstartóba :)
elöször egy 1500ft-os verziot vettem (nem néztem utána pontosan mit is tud )

de most 1 hét gondolkodás / video tesztek után megrendeltem a KeyChain 808 #18 720P
ez 1 kém kulcstartó abbol is a 1280x720 verzio
video teszt:
első

második

plus rendeltem mellé 1 mobil kamera lencsét 410FT amivel 120fokba képes videot felvenni

(keychain 808 #18 V2 [1500ft több] és anyiból tud többet mint a sima #18 hogy abbol alapbol rajta van a lencse ) szoval sporoltam 1000ft :) és találtam googléba valahol még 1 képet ahol ugyan igy oldották meg és tökéletesen passzol

végezetül :) ha nem sajnálsz 21.000ft ot akkor ajánlom a 808 #26 verziot és hogy miért ?
ezért ;)

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#1437) Ipadipad válasza Ipadipad (#1436) üzenetére


Ipadipad
tag

letelt sajna a 5perc igy elnézést a dupla hsz-ért de ezt még hozzá füzném

webcamera funcio PC és android #18 as model is alkalmas rá(videoban a 16os van)

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#1438) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Nem semmi felvétel, tetszetős!

https://rendeljkinait.hu/

(#1439) kovisoft válasza Ipadipad (#1436) üzenetére


kovisoft
őstag

Tényleg nagyon jó minőségű felvételeket csinál napfényben. Azt lehet tudni, hogy beltérben vagy gyengébb fényviszonyok mellett hogy muzsikál?

(#1440) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ma megjött a problémás aliexpress-es Sony töltőm. )

(#1441) Ipadipad válasza kovisoft (#1439) üzenetére


Ipadipad
tag

Youtube-on van rengeteg video "808 #18" ezt beirod és elleszel vele ;)

L26bKz

(#1442) doc


doc
nagyúr

probaltam keresni notebook fedelere valo atlatszo vedofoliat, de csak kijelzore es billentyuzetre valot talalok folyton :(
valakinek van tippje hogy milyen kulcsszoval keressem? :F
( legrosszabb esetben veszek egy nagyobb, kepernyore valot es levagom, de jo lenne ha nem kellene ganyolni )

[ Szerkesztve ]

(#1443) Mate válasza doc (#1442) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát átlátszót nem tudom mennyire találsz, de laptop stickers néven próbáld

(#1444) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Én is rendeltem ilyen Awei fülest, kíváncsi leszek rá.

(#1445) doc válasza Mate (#1443) üzenetére


doc
nagyúr

tenyleg, koszi!

(#1446) gabe_


gabe_
őstag

Szeretnék egy bluetooth headsetet, ami zene hallgatásra is használható. Androidos telefonhoz kellene, jó lenne ha sima usb töltőkábellel rendelkezne. Sajnos én csak olyat találtam, ami zenehallgatásra nem alkalmas. Van ilyen olcsón?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1447) htc07 válasza gabe_ (#1446) üzenetére


htc07
addikt

Nekem BH504-es Nokia volt régebben, már kifutott de ha találsz akkor ajánlom

(#1448) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy szobai digitális kijelzésű órát, aminek a kijelzője sötétben is látszódik, és ami elemről is megy.

Én pl. ilyenre gondolok.

Na most azt nem tudom, hogy pl a linkelt óra esetén csak külső tápról jelenik meg állandóan a kijelzés, vagy elem esetén is? Írtam ez eladónak, de ezek nem szoktak értelmesen válaszolni. Van valakinek hasonló tapasztalata? A hangra éledő funkciót nem akarom használni, jelezze ki folyamatosan az időt.

Kösz

(#1449) htc07 válasza batagy (#1448) üzenetére


htc07
addikt

Akkor gyakran kell majd cserélgetni az elemeket benne szerintem :)

(#1450) batagy válasza htc07 (#1449) üzenetére


batagy
őstag

Igen, valszeg az lesz. A hozzászólásom után még után utánaolvastam sok helyen (amazon, youtube) és, bár sok modellen a hangvezérlés kikapcsolható, valamint az időt is ki tudja folyamatosan jelezni, de két nagy gond van ezekkel:
- Elemről táplálva ezek a LED-es órák nem bírják, csak kb pár napig. Ez mondjuk érhető.
- Az időkijelzésben az elválasztó kettőspont villog és azt nem lehet kikapcsolni.

Szóval valóban jól néznek ezek a fakocka vagy tégla kialakítású órák, de nekem az előbbiek miatt így nem jó. Direkt olyan akartam aminél nem kell oda elvezetni a hálózati feszültséget. Így nem olyan izgalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.