Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) kmarci25 válasza randras (#150) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen? Nem mertem beleugrani... Annyira gagyinak tűnik az egész, hogy gyanús volt. Nem tetszene, ha pár hónap, és néhány töltés után megadná magát, vagy pl. meg se mukkana tőle a fotóapparát vagy a vaku (volt már ilyen tapasztalat).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#152) janez válasza kmarci25 (#151) üzenetére


janez
aktív tag

Én már csak a márkás tölthető elemekben hiszek. Dura, energ...
Amikor valami GP (ha jól emlékszem a nevére)nevűt vettem, mert az olcsóbb volt, magától tönkrementek pár hónap nem használat után. Akkor inkább a márkás, ami évekig jó.

[ Szerkesztve ]

(#153) kmarci25 válasza janez (#152) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, pont a GP az, ami akkuban szvsz márkának számít és vannak abból is combosabb darabok, és azok aztén nem is olcsók. Nekem egyébként eddig legjobban a Varta Professional jött be, a maga 2700 mAh-jával, sokáig bírja, de annak is elkérik az árát, vakuba, fényképezőgépbe jó. Órába, egérbe, bill-be, most vettem olcsóbbat, gyengébbet, oda jó lesz az is. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#154) mrgergoke válasza zseko (#148) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Igazad van, javítottam is rajta. Sajnos a saját képeimet még mindig kézzel kell megnyitni, de cserébe csak egyszer és galériában látható együtt mind. Ja és nem utolsó sorban (aránylag) nagy felbontásban. Ha van még valami javaslatod, szívesen meghallgatom!

https://rendeljkinait.hu/

(#155) madagascar


madagascar
csendes tag

nem is tudom hogy kezdjem...:) én is csak véletlen próbáltam ki az e-bizniszt (ebay,amazon stb.), de rajta ragadtam mint a tetoválásokon (aki elkezdi, az hamarosan folytatja) csak pénz kérdése...

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#156) zseko válasza madagascar (#155) üzenetére


zseko
veterán

Én most abbahagytam, mert visszacseréltetem a kártyámat visa-ra, így most sehonnan semmit nem tudok vásárolni :)

Ami valljuk be, néha jó :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#157) madagascar válasza zseko (#156) üzenetére


madagascar
csendes tag

nekem is visa van, budapestbankos...

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#158) zseko válasza madagascar (#157) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is olyan volt, budapestbankos, csak lecserélte a bank egy maestro-ra. Viszont ezt nem fogadja el sem a google play, sem a valve, így visszacseréltettem. Nem mintha nem vásároltam volna már össze a fél google play-t :D, így nincs már mit vennem, de hagy ne legyek már korlátozva. De végülis nekem is jó volt, mert nem vásároltam, több pénzem maradt... :)

Mármint azért nem tudok most vásárolni mert a régi kártya már nincs meg (bevonták), az új meg még nincs meg (még nem küldték) :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#159) madagascar


madagascar
csendes tag

egy pár különbséget azért én is leírok,hogy miket lehet beszerezni olcsóbban...
-apple care (plusz 2 gari) macbook pro 15": itton: 110k - ebay: 53k kaliforniából
-wd mypassport 1tb külsővinyó: itthon: 43k - ebay: 24k los angelesből
-vans vulcanized redhotchillipepper limited: itthon: -- - ebay: 16k kaliforniából
-pendrive-ok kb. féláron vagy 40%-kal olcsóbban
iphone cuccok szintén... na meg van ami csak 0,7 dodo.

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#160) Vamp


Vamp
senior tag

Nekem a legjobb vételek voltak:

-kártyaolvasó: 20 Ft
-bluetooth-stick: 130 Ft
-2MP webkamera (tényleg tudta!): 650 Ft
-dual-sim teló (cect p168+): 5700 Ft...

(#161) draco31 válasza Vamp (#160) üzenetére


draco31
veterán

Én 200Ft alatt sosem találok semmit sem ilyen jellegű dolgokat. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#162) blueMerle válasza Vamp (#160) üzenetére


blueMerle
veterán

Az a telefon büntet

(#163) Vamp válasza blueMerle (#162) üzenetére


Vamp
senior tag

Hát, az a teló annó szerintem alázta az iphoneokat azért a pénzért. Nagyon kényelmes, gyors, jól használható teló volt, ritka is, mint a fehér varnyú...

(#164) blueMerle válasza Vamp (#163) üzenetére


blueMerle
veterán

Annyi pénzért valóban jó vétel volt, pláne ha még működött is :DDD

(#165) vamzi válasza Vamp (#163) üzenetére


vamzi
őstag

[...]szerintem alázta az iphoneokat[...] :C :DDD

(#166) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na, a 17-8 dolláros kamu cuccok.

Visszautalást kell kérni, egyből meg is kapjuk.
Persze kamu tracking numbert is adnak, ami 2 hete mozdulatlan.

Én németektől szoktam régi telefonokat 5-10 EUR között rendelni.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#167) madagascar


madagascar
csendes tag

na, mától megvan az új ebay-es szállítási rekordom is!:)
feb.03-án rendeltem egy kingston 8gb usb 3.0 pendrive-ot kína hong kong-ból (kowloon bay) és ma (feb.11.) már bent volt a levelesládámban. na ilyen még nem volt...

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#168) mrgergoke válasza madagascar (#167) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Váó, ez már valami. Ezt szárnyalja túl bárki is standard intl shipping-gel! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#169) madagascar válasza mrgergoke (#168) üzenetére


madagascar
csendes tag

ne is mond...:) ja és az az űber poén, hogy ma reggel 7.30 körül kaptam egy üzit ebay-en a seller-től,hogy elnézést de úgy néz ki,hogy késni fog a cucc valami "boom session" miatt... :) elég érdekes volt... aztán meg mire lemegyek a levelesládámhoz a bejáratnál,már ott csücsül a kis barna csomag... :) ilyet???!!! :) sok ilyet kívánok mindenkinek!:D

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#170) mrgergoke válasza madagascar (#169) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Az új év miatt biztos be vannak rúgva a kínaiak és véletlen express-re adta fel :D
Kis csájníz men iszik ván pálinka, oszt van neki cső.

https://rendeljkinait.hu/

(#171) madagascar válasza mrgergoke (#170) üzenetére


madagascar
csendes tag

:D:D osztom. ja és az az érdekes,hogy teli volt nyomva bélyegekkel 11db 10Centes és 1db 3dollárossal... nem is értem ezt a free shipping-et... :D

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#172) mrgergoke válasza madagascar (#171) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Váó, lehet, hogy számolás sem megy nekik :)

https://rendeljkinait.hu/

(#173) madagascar válasza mrgergoke (#172) üzenetére


madagascar
csendes tag

ét et nem étem, hattat má maj leüli a wétén:)

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#174) mrgergoke válasza madagascar (#173) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ő tutá. Há mi a?

https://rendeljkinait.hu/

(#175) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este 20:00-kor jön 2 új cikk! Következők holnap este 20:00-kor. Ezentúl igyekszem őket erre az időpontra elkészíteni és megjelentetni. Tartogatok a számotokra valami finomságot, viszont még kísérletezek vele és csak akkor publikálok, ha kész lesz és bemutatható állapotban van.
További szép napot mindenkinek! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#176) draco31 válasza mrgergoke (#175) üzenetére


draco31
veterán

Kíváncsian várom! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#177) gabe_


gabe_
őstag

Én rendeltem egy ilyen fülhallgatót az xperia telómhoz, úgyis jön a tavasz, futáshoz hátha jó lenne. Nem volt nagy pénz, ellenben olcsó is volt, de nem volt drága... Most várunk... ;)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#178) mrgergoke válasza gabe_ (#177) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Kösz a remek megfogalmazást :D

https://rendeljkinait.hu/

(#179) draco31 válasza mrgergoke (#175) üzenetére


draco31
veterán

Olyan LED-es biciklilámpát én már 2-őt nyírtam ki, pedig nem vagyok szadista. Nagyon megszorítottam a rögzítőt, és egyszerűen átszakadt a csavarja, aztán a lámpa is megőrült, elromlott a gombja. A másiknak meg az elemtartó része hullott darabokra, amikor elemet cseréltem benne. Az enyémek szürkék voltak, és itthon vettem őket, de ugyanígy néztek ki, ugyanezt tudták.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#180) frankstork


frankstork
aktív tag

Kérdés:
Listázáskor bepipálom a free shipping only-t, majd az aukciónál mégis ír postaköltséget. Az hogy?
2. kérdés PayPall-on kívűl más fizetőeszköz? Vagy van, de ne akarjam?

(#181) mrgergoke válasza frankstork (#180) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hol jelölöd be? Ebayen még sosem kellett jelölnöm. Amúgy Paypal az ajánlott, mást ne nagyon használj szerintem.

https://rendeljkinait.hu/

(#182) mrgergoke válasza frankstork (#180) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hát nagyon kár, hogy neked ilyenek voltak. Én is megszorítottam, de amikor rájöttem, hogy túl szoros, nem tudom állítani, akkor visszalazítottam. Azóta úgy van.

https://rendeljkinait.hu/

(#183) draco31 válasza mrgergoke (#182) üzenetére


draco31
veterán

Ezt gondolom nekem szántad.
Nagy gond nem volt belőle, csak onnantól nem bicikli lámpaként üzemeltek, át lett az egyik alakítva, de már elhalálozott teljesen, a másik még várja az újjászületést.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#184) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#181) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Cipokre van valamennyi Vám? Mert nezegettem par korrekt Nike-t, de csak akkor varok heteket, hogy ha olcsobb mint itthon :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#185) lorcsi válasza Earl_Muttley (#184) üzenetére


lorcsi
veterán

olcsó és nagyon jó iphone 4s tokot kitől szoktatok lőni ?
vagy blumpert

[ Szerkesztve ]

(#186) mrgergoke válasza lorcsi (#185) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jellemzően mindent attól, akinél a legolcsóbb :D Ha valami nem tetszik, akkor megyek csak másik eladóhoz.

https://rendeljkinait.hu/

(#187) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#184) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ha mondasz egy árat, de jobb volna link, akkor már tudok mondani valamit rá. Látatlanban semmit.

https://rendeljkinait.hu/

(#188) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#187) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

úgy 15-20 ezer forint körül? (usd-ben, szállítással)

Ja, majd írok egy-két sort, a magánemberekről ebayen :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#189) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#188) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

4-5,5k közötti értéket fogsz fizetni érte, ha nincs szerencséd! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#190) doc válasza gabe_ (#177) üzenetére


doc
nagyúr

egyik kollegam mondta, mikor meglatta a nyakamban a hasonlo formaju fulhallgatot, hogy o is vett ilyet, de borzalmasan hulladek, hasznalhatatlan
en furcsalltam, kozoltem hogy az enyem evek ota baromi jol szol

aztan gyorsan kiderult a kulonbseg oka: az ove valami kinai vacak, az enyem meg Zennheiser :D

fulhallgatobol meg nem lattam olyan olcso kinait, ami akar csak a 'ha muszaj, elviselheto' szintet megutotte volna
rendeltem mar pardollaros MP3 lejatszot, de a fulhallgatot azonnal csereltuk masikra (a Zasszony hordta egy darabig, mert amugy nagyon jol nezett ki, de panaszkodott hogy faj tole a fule, meg amugy is sz@rul szolt)

(#191) kmarci25 válasza doc (#190) üzenetére


kmarci25
veterán

aztan gyorsan kiderult a kulonbseg oka: az ove valami kinai vacak, az enyem meg Zennheiser

Akkor a Tied is gagyi, mert nekem a zeredetin Sennheiser felirat figyel. ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#192) doc válasza kmarci25 (#191) üzenetére


doc
nagyúr

jovanna :D
pedig pont Nemetorszagban vagyok, illett volna helyesen irni :B

(#193) mrgergoke válasza kmarci25 (#191) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Igen, épp akartam mondani, hogy ha tényleg Zennheiser van ráírva, akkor az is kamu! :D

https://rendeljkinait.hu/

(#194) gabe_ válasza doc (#190) üzenetére


gabe_
őstag

Volt régen egy Thompson fülhorgos fülhallgatóm, azt imádtam, csak sajnos elérte a fülhallgatók végzete, megtört a kábele. Most valami hasonló jó lenne, mert a simák sajnos futáskor kicsúsznak.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#195) doc válasza gabe_ (#194) üzenetére


doc
nagyúr

mondom, a Sennheisernek van ilyenje, es az meg jol is szol, meg kenyelmes
en anno meg Amazonrol vettem, de ebayen is biztos hogy van

(#196) mrgergoke válasza doc (#195) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

FIGYELEM FIGYELEM ASSZONYOK! Megérkezett a tollfelvásá... Vicceltem, másról van szó.
TÁRSSZERKESZTŐT felveszek a blog-ra, mert egyedül kisdiákpénzből nem tudok annyit cuccot, venni, hogy fenntartsam az érdeklődést! Ha valakinek van kedve írogatni kicsit, nyugodtan jelentkezzen privátban!
FELTÉTEL: Középiskolai magyar nyelvtan 5-ös! :D
Viccet félretéve: értelmes embereket keresek, akik nem csak 3 cikket publikálnának életük során, hanem igyekeznek aktívak lenni. Helyesen írni kötelező! Egy-két hiba elcsúszik, majd kijavítjuk, de fontos a helyesírás!
Előre is köszönöm a jelentkezéseket, ha valakinek kedve támad! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#197) draco31 válasza mrgergoke (#196) üzenetére


draco31
veterán

Megnyugodtam, hogy nem csak itt járnak a tollasok! :D

Nekem ma jött egy ilyen feketében, bár én még 400Ft-ért vettem, azóta úgy látom kicsit változott az ára. :DDD A LED világít, a telefont tölti (nem egyszerre),már lassan 10%-ot tett bele. Nem bántam meg, jól fog jönni!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#198) gabe_


gabe_
őstag

Én még az usb-s dvb-t vevőket nézegetem, Az utóbbi időben eléggé rákaptam a kicikínai occó kütyükre :B de olyat keresnék, aminek nem kell mókolni az antennájával, simán rá lehetne dugni a tetőantennát...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#199) mrgergoke válasza draco31 (#197) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hoppá-hoppá, ilyennel szemezgetünk a napokban mi is! Nem tudtuk, hogy mennyire biztosít stabil áramot, nehogy tönkre vágjon valamit a telefonokban. Érdekelne róla egy visszajelzés! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#200) draco31 válasza mrgergoke (#199) üzenetére


draco31
veterán

Meglesz, most töltöm az AA akkukat hozzá, mert ma nem tudom milyen állapotban voltak, ugyanis 10 percig töltötte a telefont kb., aztán kikapcsoltam, utána be akartam kapcsolni a lámpát, de éppen csak felvillant, annyira lemerültek az AA akkuk benne.
Van egyébként egy egy elemes vésztöltőm is, azt kaptam, de úgy gondoltam, hogy két elem több energiát biztosít. Első alkalommal úgy kellett letépni az elemtartó fedelét, utána már könnyen ment a mutatvány.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.