Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) petipetya válasza adamikus (#1070) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudtok abban segíteni, hogy mit jelentenek ezek a méretek? Kellene egy ilyen, ám itt elakadtam: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1602) Mate válasza petipetya (#1601) üzenetére


Mate
nagyúr

Milyen méretek?

A 2Pcs, 4PCS, 5Pcs, 10Pcs-re gondolsz?

Ha igen, az csak annyit takar, hogy hány darab van a csomagban.

(#1603) petipetya válasza Mate (#1602) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen arra. Most a homlokomra csaptam, mert barom vagyok. Ez álmomban sem jutott volna az eszembe, sőt közben le is mértem egy üveg szájának átmérőjét. :D

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1604) Mate válasza petipetya (#1603) üzenetére


Mate
nagyúr

Nincs mit :D

(#1605) Agostino válasza Earl_Muttley (#1600) üzenetére


Agostino
addikt

szerintem én lassan nyúzom már annyi ideje. kick ass cucc. imádom benne az erős basszust. néha van olyanja hogy nem szól olyan erősen a basszus, mint egy előző zenehallgatáskor, de szerintem simán akkor tapasztalok olyant, amikor felcserélem az oldalakat. furi nekem hogy nincsen ráírva left n right de meg lehet szokni. szerintem ennyiért pazar füles. el nem cserélném másra

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1606) Z0C!


Z0C!
őstag

Srácok!

Szállítással volt már valakinek gondja?
(Magyar Postára gondolok...)
Novemberben rendeltem karácsonyi ajándéknak asszonynak ruhát illetve magamnak gémer egeret...kb 20$ értékben....az eladók képet mutattak a feladásról, hiába érdeklődtem a postán de semmi..)
bár jött egy infó, hogy a csomagszállítás kicsit "csúszik"

egyébként már vagy 5 fizetést elköltöttem az Ebayen. Akksi, gyorstöltő, bringa-autó alkatrészek, asszonynak ruhák, telefon kiegészítők...tényleg szinte minden van potom pénzért.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1607) Earl_Muttley válasza Agostino (#1605) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mennyire van dobozhangja?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1608) mrgergoke válasza Z0C! (#1606) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nekem csak vámeljárásban volt gondom velük. Olyan irgalmatlan lassúak, hogy elképzelni sem tudod. 2 hét volt a vámkezelés időtartama. Ahol ugye én fizetem az ÁFA összegét (oké), plusz én fizetem ki a vámeljárás díját (???), mintha valami király szolgáltatást vennék igénybe. Ez olyan, mintha fizetnél azért, hogy jól pofán verjenek. A vámeljárási díj egyébként fixen 1220 forint. Nagyobb értéknél ez eltörpülhet az ÁFA értéke mellett, de amikor 5000 ft az ÁFA és egynegyede a vámkezelési díj... hát kissé felháborodtam ezen.

https://rendeljkinait.hu/

(#1609) Earl_Muttley válasza Z0C! (#1606) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem csak tracking numberek nem mennek soha... meg szerintem van hogy itthon keverednek (?) el a csomagok, nekem 1 példa volt rá eddig

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1610) wwenigma válasza Z0C! (#1606) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs nyomkovetési számod? Minden sz*ros regisztralt csomaghoz jár. Trackitonline.ru a legjobb nyomkoveto oldal.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1611) Mate válasza Z0C! (#1606) üzenetére


Mate
nagyúr

Volt, nem is egyszer.

Jó pár csomagom tűnt el és szinte biztosan országhatáron belül. Most karácsonykor meg pláne. Annyi a csomagjuk, hogy le merem fogadni jó párat ki se visznek. Nyoma nincs, hogy kinek, mikor, mit kell/kellet vinni.

wwenigma: Csomagjaim 95%-hoz nem járt eddig követési szám.

[ Szerkesztve ]

(#1612) Z0C! válasza Earl_Muttley (#1609) üzenetére


Z0C!
őstag

ezt ne is mondd. Látom, hogy srác elküldte, hajón van, budapest....és ott volt majd 1 hétig....
amikor hívom a postát, hogy helló, 4 napja vár a csomagom magára....nyugodjak le, majd küldik...

erre később rátaláltam a Tolvajkergetőkre...hogy ők megcsinálták ezt a nyomkövetést GPS-el...leesett az állam...

mate3553- a barátok pénzéből megrendelt csomagokról ne is beszéljek, majd én fizessem vissza nekik....

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1613) #27813376 válasza Z0C! (#1606) üzenetére


#27813376
törölt tag

Csak gondunk van, ne aggódj. Nekem mostanában futottak be az október eleji cuccaim.

(#1614) Mate válasza Z0C! (#1612) üzenetére


Mate
nagyúr

A legnagyobb gond ott van, hogy egyre több eladó teszi az országot tiltólistára és nem feltétlen az ügyeskedő magyarok miatt, hanem magyar posta miatt.

(#1615) petipetya válasza petipetya (#1601) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tegnap rendeltem még egy filléres dolgot emellé a töltést segítő szerkezet mellé.

Biztosan meglesz 3 hét, mire megjön, így inkább már most megosztom veletek. Nagy szükségem nincs rá, ugyanis van egy karabíneres sörnyitóm, amit az övemen tudok hordani. Viszont sokkal jobban mutat a kulcscsomón egy ilyen: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#1616) Z0C! válasza Mate (#1614) üzenetére


Z0C!
őstag

ez a baj. Csak nézz rá Vaterára...hulladék....
ebay-ről megrendeli, majd 200%-osan eladja...és ő az ász....

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1617) KoVee84 válasza Mate (#1614) üzenetére


KoVee84
senior tag

azért ennyire nem rossz a helyzet... :N

(#1618) Earl_Muttley válasza Z0C! (#1616) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Megjárhatja azért a fazon... Ha nem jön meg a cucc. PayPalem előtt rakattam ki egy ilyen szemetet, mert nem rendelte meg....

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1619) Mate válasza Z0C! (#1616) üzenetére


Mate
nagyúr

Azért nem venném egy kalap alá az ebay-ről rendelő, vaterán árulókat.

Mert van 2 fő típus:

1. Kigondolja mire lesz kereslet, megrendeli és eladja. Ekkor egyfelől anyagilag és ötletileg is tett a dologba valamit illetve remélhetőleg 3-4 napon belül kéznél van a termék.

Az ilyen eladóval nincs komolyabb bajom.

Igazán pofátlannak azt tartom, aki miután kifizetted a terméket, akkor rendeli csak meg ebay-ről és 1 hónap a várakozás....

Ergo az ég világon nem csinált semmit, csak tömi a zsebét.

(#1620) Mate válasza KoVee84 (#1617) üzenetére


Mate
nagyúr

Akartam rendelni most egy nagyobb értékű dolgot.

a 7. eladó vállalta el győzködés után, hogy Magyarországra szállítson. Úgyhogy nem gondolnám, hogy bármiben is túloztam volna.

Nyilván nem az 1-2 dolláros cuccokkal fognak *arakodni. Azt kiküldik ide is, ha visszakérik a pénzt hát kérjék. Nem vágja földhöz őket, mivel naponta eladnak belőle 1000-et.

[ Szerkesztve ]

(#1621) Z0C! válasza Mate (#1620) üzenetére


Z0C!
őstag

a kis kütyükkel nincs gond.
rendeltem telóhoz "vész töltőt" - rögtön 2-t. 1 szarul jött, valszleg megsérült, ráirtam a srácra még ő kért bocsánatot, hogy úgy ért oda, vigaszként küldött még 2-t. hiba nélkül megérkeztek.
Tapasztalat alapján Mo-n sajnos ez nem így ment volna..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1622) KoVee84 válasza Mate (#1620) üzenetére


KoVee84
senior tag

Eddig a legdrágább rendelésem egy Longines óra volt (árát ki se merem írni), 4 nap alatt itt volt Németországból, az eladó tök készséges volt.
Angliából rendeltem Two brothers dobot a motoromra, 150k, szintén probléma mentesen, 1 hét alatt.
Oakley napszemüvegeket is Németből rendelem, azokkal sem volt soha probléma.
Perigaum óra Svájcból szintén problémamentesen.

Igazából soha senkivel nem volt semmilyen problémám a rendelésemmel kapcsolatban (koppkopp), mindegy, hogy a távolkeletről vagy Európán belülről rendeltem. Egyedül az amerikai rendelésektől félek kicsit...

(#1623) Mate válasza KoVee84 (#1622) üzenetére


Mate
nagyúr

Aláírósak voltak, volt hozzá követési szám?

(#1624) KoVee84 válasza Mate (#1623) üzenetére


KoVee84
senior tag

Volt ami igen, volt ami nem. A kipuffra emlékszem például, az sima csomagként jött.

(#1625) Mate válasza KoVee84 (#1624) üzenetére


Mate
nagyúr

Ennyiért gondolom már kellet vámoltatni, vagyis bekerül a rendszerbe.

Az apró csomag viszont nem kerül be a rendszerbe nyomon követhetően, így bárki zsebre teheti.

Persze posta is válogatja, itt sajnos ilyen a helyzet.

(#1626) draco31


draco31
veterán

Na szép, 40 munkanap után visszakértem a pénzem 3 cuccról, egy iPhone asztali állvány 600Ft, kettő hozzá való usb kábel fekete, és egy 220-as töltő fekete. Ma reggelre mindenki vissza is utalta, közben észrevettem, hogy a kábelt és a töltőt egytől rendeltem. Most hazaérek, ismerős csomag az asztalomon. Kinyitom, benne egy furcsán narancs színű usb kábel, és a töltő feketében. Most mi legyen? Hagyjam a francba, ingyen voltak, vagy írjak, hogy mégis megjött majdnem az amit rendeltem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1627) petipetya válasza draco31 (#1626) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a kábel és a töltő működik, és becsületes vagy, akkor csak el kell kérni a PayPal-os azonosítóját, és máris utalhatod neki a pénzt.

"nincs rá lezsóidő"

(#1628) Z0C! válasza petipetya (#1627) üzenetére


Z0C!
őstag

sztem is ez a legtisztább.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1629) Mate válasza petipetya (#1627) üzenetére


Mate
nagyúr

Mint írta nem egészen azt kapta amit megrendelt. Így azért nem annyira letisztult a helyzet.

(#1630) petipetya válasza Mate (#1629) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az én értelmezésem szerint rendelt egy "a", "b" és "c" nevű terméket, melyek nem érkeztek meg és így visszakapta az árát.

A "b" és "c" egy eladótól jött, és közben megkapta. Igaz, hogy a kábel fekete helyett narancssárga.

Ha ez a "b" és "c" működik, akkor miért ne fizetné ki? Feltéve, ha az eladó nem sumákolt a tranzakció és a visszatérítés során, illetve nincs egyéb infó, amit nem tudunk.

"nincs rá lezsóidő"

(#1631) pakfong válasza petipetya (#1627) üzenetére


pakfong
tag

Aki termelő cégnél dolgozik, az tudja, hogy ha egy megrendelt árut (tökimnd1 mekkora mennyiség) nem tudnak időben szállítani, az komoly kötbért fizet a késés miatt a vevőnek. Ebay-en ugyanez van csak ott a pénzt kérem vissza. Rendelek vmit, kifizettem, kapok egy -tól -ig dátumot, a legkésőbbi dátumra meg kell érkeznie. Ha nem ért ide időben, nem érdekel, hogy kinek a hibája. Nekem sem a fán a terem a pénz. Ha esetleg később megérkezne, persze én is elgondolkoznék, hogy később kifizessem-e. DE igazából ahogy azt egy hónapja leírtam itt, így kéne minden ilyen esetnek zajlania. Nem pedig úgy, hogy újraküldöm, vagy a felét visszafizetem meg hasonlók.
Pár éve volt egy ilyen esetem itthon. Srác postázta a cuccot, de csak a postaköltséget meg az utánvétel díját kellett kifizetnem, mert rosszul adta fel. Még aznap felvettem msn-n, hogy vmi címet vagy számlaszámot adjon, mert kifizetném, pedig fel is szívódhattam volna.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1632) draco31 válasza petipetya (#1630) üzenetére


draco31
veterán

Jól értelmezed. Később írok neki, hogy a töltő árát és az egyik kábel árát megkapja majd ha visszaérkeznek az összegek a számlámra, mert most üres. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1633) Mad_Wolf válasza Earl_Muttley (#1600) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

hol vetted 800 ft-ért? én mindenhol 1400 alatt nem láttam

(#1634) wwenigma válasza Earl_Muttley (#1600) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megneztem mar ezt a fulest, ugyanilyen fémhazasat hasznalok vagy 4 eve, basszus lecsapja az agyam es jol is szol. Dx-rol volt anno 2$. :) csak mas a neve.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1635) Earl_Muttley válasza Mad_Wolf (#1633) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mindjart linkelem :)

wwenigma: Koszi :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1636) Hauptmann válasza KoVee84 (#1622) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem az eddigi legdrágább rendelésem egy 3000 Ft-os Sony autós töltő volt, szeptember közepén rendeltem, a mai napig nem jött meg, az eladó pedig nem reagál a refundos levelemre, pedig abban maradtunk, hogy ha december közepéig nem jön meg, visszaadja a pénzt. Úgyhogy bekaphatja. Maga a lezárt aukció sincs már fent az ebay-en, mintha meg sem történt volna.

(#1637) Lucas Kane válasza Hauptmann (#1636) üzenetére


Lucas Kane
tag

A Purchase history-ban sem játod? :F

(#1638) Hauptmann válasza Lucas Kane (#1637) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem.

(#1639) Lucas Kane válasza Hauptmann (#1638) üzenetére


Lucas Kane
tag

Hát az érdekes, mert ott 3 évre visszamenőleg kéne látszania a tranzakcióknak. Nem másik fiókkal vásároltál?
Visszaigazoló e-mail megvan?

(#1640) fess válasza Hauptmann (#1638) üzenetére


fess
őstag

my eb ay-en belül látszódnia kell,ha volt refund,ha nem

[ Szerkesztve ]

(#1641) vegyszer válasza Hauptmann (#1636) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha kitiltás lehetett a háttérben, akkor eltűnt nekem is.
Egyszer. Azóta nem fordult elő.
De szeptember régen volt. Kifutottál a 45 napból...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1642) draco31


draco31
veterán

Még így sem jártam. Amikor a Power Bankot vettem, akkor elsőnek egy drágábbat próbáltam, de kb. 300Ft-al volt kevesebb a számlámon. Nem is foglalkoztam vele, voltam már így korábban is. Erre reggel ez az email fogadott.

If payment isn't received by 27-Dec-13, the seller may withdraw from the contract and you would no longer be entitled to receive this item. Additionally, an unpaid item may be recorded on your account, which could lead to your account being suspended.

If you've paid and believe payment should have been received by now, please contact Customer Support.

Írtam is rögtön, hogy törölje. Járt már így valaki?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1643) Mate


Mate
nagyúr

Nagyon kicentizve, de ma megérkezett az elemlámpa amit karácsonyi ajándéknak vettem.

18650 battery kell hozzá 2-3 darab.

Képek alapján azt hittem, hogy ez sima AA-s elem. Hát nem.

Hol és milyen néven lehet itthon ilyen elemet vagy aksit kapni?

(#1644) wwenigma válasza Mate (#1643) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Itt egész jó árban van a Samsung 2600mAh-s ipari cella (ez asszem védett de meg kell kérdezni, javasolt, jó minőségű akku), meg kell hozza egy jo CC/CV töltő is pl. Xtar WP2 II vagy Soshine SC-S7

Olvassnivaló az akkukról és a töltőkről.

draco31: azért vaterán rengeteg hulladék van, pl a Glitter fantázianevű 4000es akku, a noname töltők (XY*fire)...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1645) draco31 válasza Mate (#1643) üzenetére


draco31
veterán

18650 Li-Ion akku, de ahhoz venned kell 18650- es töltő is, AA-s töltővel nem szabad és nem is lehet tölteni. Vaterán van mindig.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1646) Mate válasza wwenigma (#1644) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

Mindenesetre kipróbáltam a lámpát. Eszméletlen fényereje van és minőségi háza.

(#1647) draco31 válasza wwenigma (#1644) üzenetére


draco31
veterán

Az biztos, hogy ott rengeteg hulladék is van, de nem is azt mondtam, hogy a legolcsóbbat kell megvenni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1648) Earl_Muttley válasza Mad_Wolf (#1633) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]

Én itt vettem ennyibe.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1649) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ez jött meg ma. Szerintem megérte az árát, elég jó tapintásra is.

(#1650) draco31


draco31
veterán

Kulcstartó, kíváncsi leszek rá, hogy milyen erős.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.