Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166001) kulup válasza dethroner (#165998) üzenetére


kulup
tag

Beszédhangra kiváló az olcsóbbik is, én szövegelős rádiót hallgatok vele. Nálam egy telefontöltővel fixre van kötve így az akksijáról nem tudok nyilatkozni de elvileg megy az is.

(#166002) nightzone válasza dethroner (#165990) üzenetére


nightzone
aktív tag

Írtam privátot.

(#166003) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Sziasztok!

Gyereknek keresek valami rc autót kintre. Nagyobb kerekűt és joysztikos irányitással. 3 éves gyereknek lenne. Vettünk egy Revell quadot müllerbe 10ért birta 1 órát........

Üdv SRicsi

(#166004) dethroner válasza sambenez (#165999) üzenetére


dethroner
veterán

Leírom a teljes helyzetet. Van egy régi minihifi, aminek csak a hangfalai használhatók már. Ezekhez vettem egy tenyérnyi kis erősítőt, így egy mp3 lejátszóról tudok konyhai szinten nagyon frankón zenét hallgatni :DDD Az erősítő és a lejátszó az egyik felső szekrényben van elrejtve, diszkréten. De hát az én csajom főzés közben mit akar hallgatni? Showderklubbot meg rádiókabarét youtube-ról. Ilyenkor minden alkalommal telóján elindítja, kihúzza a lejátszóból a jack kábelt és bedugja helyette a telót, majd lábujjhegyre állva felügyeskedi a szekrénybe a telót. Már 2 korábbi telónak szétcseszte így a jack csatiját, ezért lenne jó ha most az új telefonját már megkímélné. Új hangszórót nem vennék pluszba, hangerőre és minőségre amúgy is jobbak a mostaniak, csak valahogy vezeték nélkül kéne hajtania.

(#166000) CHIPman Nézem ezt a modellt is, köszi. Ez a búgás mennyire jellemző? Mert ha a hangerő emelésével a búgás is erősödik, akkor az nem jó.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#166005) dugesz77 válasza dethroner (#165986) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha már költesz rá akkor ott a direkt autóba kitalált Ugreen. Tényleg jó a hangminősége, tudod kihangosítónak is használni, vannak rajta vezérlő gombok és ami nagy előnye nincs benne akku ,mert autóban felesleges csak tönkremegy hamarabb. Nem dumál feleslegesen( "Dö blúcsúsz divájsz iz redí tú peáá" meg a haverjai.. falra tudok tőle mászni). A vezetékét szépen el lehet rejteni főleg ha hátlapi bemenetre kötöd a fejegységnél.

(#166006) sambenez válasza dugesz77 (#166005) üzenetére


sambenez
addikt

Az meg van hogy konyhába kell neki? Az meg kevés autóban van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#166007) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

használ esetleg valaki olyan csengőt (beltéri), ami Wi-Fi (is) tud értesítést küldeni, ha valaki csenget? Esetleg ajánlott típus, ha van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#166008) dugesz77 válasza sambenez (#166006) üzenetére


dugesz77
őstag

Basszus álljon be a konyhába autóval. Igazad van felületesen olvastam félálomban ne okoskodjon az ember bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#166009) agroman válasza dethroner (#166004) üzenetére


agroman
senior tag

pedig egy BT-s hangszoroval sokkal jobban jarnal. oda vihetne ahova akarna es nem csak a konyhaban..

------

(#166010) edk- válasza RicsiSuly (#166003) üzenetére


edk-
őstag

WLToys 12428? Bár lehet, hogy kicsi még hozzá. Nem baj, majd apa játszik vele :)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#166011) oszy válasza edk- (#165975) üzenetére


oszy
veterán

köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166012) oszy válasza edk- (#166010) üzenetére


oszy
veterán

Egy haveromnak is ilyen van. :) Simán el lehet vele játszani. Persze ő is a fiának vette! ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166013) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi a best buy zajszűrős Bluetooth fejhallgató?
Tronsmart S6-ot már nem nagyon találni.

#?*@&!

(#166014) kurtuzov válasza dethroner (#165998) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ez a kabaré hallgatás is nagy valószínűséggel onnan jön, ki hogyan nőtt fel.
Én is pont a konyhában hallgatom, erre használom a táblagépet, mert két jó prüntyögője van.
Van JBL Flip is, de azt valahogy nem akarom a konyhába bevinni, mert zsírok-gőzök.
De egy olcsóbb, vízálló, törölgethető BT hangszóró megoldás lehet.

(#166015) tcsaba007


tcsaba007
tag

Sziasztok!
Erre nem tudtok valamilyen kupont?
Xiaomi Yunmai

(#166016) pn4hvq válasza edk- (#166010) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ez nem 3 évesnek való, inkább 10 év körüli gyereknek.
Tudom, mert nekünk is van ilyen. Túl gyors, túl mozgékony, kis kormányzásra, "gázra" is hirtelen reagál.
Mellesleg nagyon szuper járgány :).

(#166017) mrrr74 válasza edk- (#166010) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Tuti kicsi hozzá, a 8 éves kisfiam most gyalulta le az elejét egy hasonlónak, pedig csak: "megmutatom Anyának milyen menő". Amúgy nagyon jó - Apának :) Érdemes egyből első trapézt (front swing arm) is rendelni hozzá, mert hatvannal ha nekimész a járdaszegélynek, vagy bárminek, a gyári tuti törik. Amúgy 7-8 éves kor fölött a gáz alaphelyzetbe tekerésével el tudnak vele játszani a gyerekek is, később feljebb lehet állítani - bár úgyis eltekerik, a távról állítható. Akkor "csak" 30-40 km/h a maximális sebesség.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#166018) instantwater


instantwater
addikt

Desk matból van most valami ajánlott vétel?
Olyasmit keresek amin elfér a billentyűzet és az egér is, és könyökölni is elég kényelmes.
Nem kell RGB, lehet sima fekete vagy mintás is.
Méretben rugalmas vagyok, de 110 centinél ne legyen hosszabb.
Köszönöm.

(#166019) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! gombelem akkut keresek futooraba 2032es . tudtok valami bestbuy? 3.7Vos
elore is koszonom!
garmin f10es oraba kell!

(#166020) edk- válasza bazsimano (#166019) üzenetére


edk-
őstag

Elem: Aldilidl vagy IKEA. Nem érdemes > egy hónapos szállítással rendelni.

Tölthetővel nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#166021) mrrr74 válasza zeon.hu (#166013) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Mifo O5-öt nézted?

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#166022) bazsimano válasza edk- (#166020) üzenetére


bazsimano
őstag

nem sima gombelem kellene, hanem akku . :U

macilaci: igen van is itthon ilyenem, de sajnos ezzel el sem indul az ora :(

[ Szerkesztve ]

(#166023) macilaci78 válasza edk- (#166020) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, Ikea.

bazsimano: szóval nem elírás volt. :R Töltő is kell? Megéri amúgy az akku, olyan gyorsan szívja le az óra? Egy akku árából 16 db elem jön ki (árgép szerint) és még töltőről nincs szó.

Ha az elem 3 V feszültsége kevés neki, nem biztos, hogy a 3,7 V-os akku megoldást ad.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166024) bazsimano válasza macilaci78 (#166023) üzenetére


bazsimano
őstag

hat betettem egy tok uj aldis es egy tok uj ikeas sima 3v-os gombelemet es meg sem mozdult.
:(

(#166025) edk- válasza macilaci78 (#166023) üzenetére


edk-
őstag

Ezt tölthetővel tervezték.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#166026) Degeczi válasza edk- (#166020) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ikeás CR2030-at ne!
Noname kínainál is gagyibb hulladék, néha már a csomagolásból kiszedve is, és töredék üzemidőre képes vele szinte minden.
A Lidis-Aldis már használható (nem véletlenül drágábbak is)

(#166027) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Back to the Future

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#166028) w.miki


w.miki
veterán

3 x BlitzWolf® BW-TC14 3A USB Type-C Charging Data Cable 3ft/0.91m
Ár: 4.99$ ~1650 forint

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#166029) DeFranco válasza DeFranco (#165949) üzenetére


DeFranco
nagyúr

70 napra érkezett meg a csomagom siceritytől... ha itt nem írjátok, hogy mostanában előfordul ilyen átfutási idő nála, már refundoltattam volna feleslegesen. vagy ami még rosszabb, újrarendelem...

[ Szerkesztve ]

(#166030) zeon.hu válasza mrrr74 (#166021) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, de kimondottan fejhallgató kéne most.

#?*@&!

(#166031) Vertigo18 válasza bazsimano (#166024) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha rám hallgatsz, NEM teszed! Se tölthetőt, se szart, se Kínából! Volt tölthetőm, nagyon kevés tudott annyi feszültséget leadni, ami elég volt az órának. Volt noname elemem, az se volt jó, hamar lemerült. Rendeltem külföldről Maxellt, Sonyt, egy ideig jók voltak.

Manapság már azt csinálom, hogy bemegyek itthon egy boltba és veszek egy darabos (nem bliszterest, meg ilyen 5 darabosat!) Sonyt és azzal sokkal jobban, tovább működik.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#166032) bul07


bul07
nagyúr

Mostanában nem vettem úszót így nem tudom az árakat de hátha jó ár

5pcs/lot Ice Fishing Float Foam drift Size 1g 2g 3g Bobber Set Buoy Boia Floats For Carp Fishing Tackle Accessories
[link]
5fajta vegyesen US $1.32 / lot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#166033) anorche1


anorche1
őstag

Mi most a bestbuy usb-lightning kabel? Regen asszem joybuy -on volt nagyon jo aron baseus kabel, abbol jol be is taraztam, de sajnos fogyoeszkoz :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#166034) w.miki


w.miki
veterán

Előrendelés:
2db BlitzWolf BW-OLT3 Solar Power 32 LED 120°PIR Sensor Wide Angle Waterproof Wall Light
Ár: 15.49 USD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#166035) fess válasza DeFranco (#166029) üzenetére


fess
őstag

Nekem 2 hét alatt ideért, múlt héten futott be tőle egy pendrive

(#166036) HKorn válasza w.miki (#166034) üzenetére


HKorn
addikt

Vajon ez mennyivel jobb, mint a sok hasonló ólcsóbb kínai ugyanilyen lámpa? Ennek is eldurranhat a meleg miatt az akksija?

Run&Ride

(#166037) Teplic válasza dethroner (#165998) üzenetére


Teplic
tag

Konyhában ilyet használunk:
[link]

erre régi music center hangfala. Van rajta BT, usb, távirányító stb. 12V 2A táp érdemes hozzá minimum, 1A-el nem olyan a hangja. Szerintem ár/értékben nagyon jó. Próbáltam hasonlóakból több típust is, de ez az ami nekem bejött. LP812, stb alapzajjal volt vagy bekapcsoláskor brummogot és nem volt túl egyenes a hangja.

(#166038) gyeniko válasza Teplic (#166037) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem ezen a példányon nincs BT.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#166039) ptesza válasza Teplic (#166037) üzenetére


ptesza
senior tag

Nekünk kiégett , pedig nem is volt terhelve. Volt rajta BT.

(#166040) kulup válasza gyeniko (#166038) üzenetére


kulup
tag

Nem tudom, mi a különbség de ennél írja a BT-t.

Én egy ilyet rendeltem már másfél hónapja de nem ért még ide. Valakinek van ezzel tapasztalata ?

(#166041) gyeniko válasza kulup (#166040) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen, ez BT-os.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#166042) dethroner válasza Teplic (#166037) üzenetére


dethroner
veterán

A picsába hogy nem voltam előrelátó. Amikor azt a bizonyos erőlködőt vettem, csak az volt a cél, hogy jack-en keresztül egy kis mp3 lejátszót rá tudjak csatlakoztatni. Bluetooth-ra akkor még nem is gondoltam, feleslegesnek tűnt. [Ezt] vettem, célnak megfelelt és olcsó volt. Megjegyzem 3 éve napi használatban van és jól működik. Szóval lett volna valószínű kicsivel drágábban olyan, amit most keresek? :W

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#166043) lacib válasza dethroner (#166042) üzenetére


lacib
tag

Szia.
Régebbi telefon nincs? Akkor nem kell az újat dugdosni.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#166044) oszy válasza w.miki (#166028) üzenetére


oszy
veterán

Na ilyen akció kellene lightning kábelben! :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166045) fradi81


fradi81
veterán

Hogy kell kérni rendelt cuccnál 'védelem hosszabbítást' ? Pár nap múlva le lesz zárva, erről kaptam üzit hogy vámolnák szóval elvileg meglesz, kérdés milyen állapotban.

moto g72, Ninebot d28e

(#166046) Papa-Georgo válasza edk- (#166010) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Basszus....most nagyon rákívántam erre.
Nincs valami kupon vagy jó áras forrás esetleg eu-s raktárral?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#166047) dethroner válasza lacib (#166043) üzenetére


dethroner
veterán

De van, kettő is. Amiknek már szétcseszte a jack csatiját. Úgy néz a történet, hogy az erősítő és az mp3 lejátszó egy felső szekrényben van elhelyezve, ami a tűzhely fölött van a beépített páraelszívóval együtt. Szóval elég magasan, csak lábujjhegyre állva éri el, fosok is mindig hogy egyszer beleejti a levesbe közben :DDD
Ezek a youtube műsorok amiket hallgat változatos hosszúságúak, van ami csak pár perces, és ilyenkor mindig levenni és másikat keresni és elindítani, felnyúlni érte, levenni, majd visszarakni a szekrénybe. Ezért lenne jó ha nem kéne ezt végigcsinálni, csak elindítaná és ráküldené bluetooth-on anélkül hogy a szekrénybe nyúlkálni kéne.
Javasoltátok a bt. hangszórót. Nos, azzal az a gondom, hogy egyrészt le kell tenni valahová, ami csak helyet venne el ismét, a másik meg az ára. Az olcsó kis szirszar daraboknak nincs hangminősége, azt majdnem a teló hangszóró is produkálná, ilyen esetben nem is kéne másik eszköz. A legnagyobb gond hogy a főzés zajjal jár, nagy zajjal. Megy a páraelszívó, és az elszívó teljesítményhez zaj párosul, amit túl kell harsogni. Ha élvezhető hangminőséget akarok, akkor jól jön a kiszuperált minihifi hangfalpár.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#166048) vince válasza Papa-Georgo (#166046) üzenetére


vince
őstag

Nagyon jó kis gép, nekem a fiamnak is van egy, nagyon szeretjük. :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#166049) beamen válasza dethroner (#166047) üzenetére


beamen
tag

Egyszerűbb, ha veszel neki egy kis létrát :))

[ Szerkesztve ]

(#166050) lacib válasza dethroner (#166047) üzenetére


lacib
tag

[link] Az autómban működik. Van benne kis akku, de én adok neki usb-n áramot.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.