Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) azbest


azbest
félisten

15 pár fülesre csere szivacs 1.39 usd-ért aliról [link].
Egy kicsit talán ritkább sűrűségű, mint a gyári. De az eredeti lebomlott állásában.

meg a sennheiser hd203-ra és hasonlókra valót is rendelnem kellett, annak 2.09 darabja, bár lehet rászámol kis postaköltséget is. [link]
Régebben mástól is vettem már a másik példányra, picit laposabb volt, mitn az eredeti, de legalább nem foszlik.

(#87002) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok
Hol érdemes most Xiaomi mi band 2-t venni? Megérkezett az enyém Gearbestről, egyből kell rendelnem másnak is :D

(#87003) MADcat válasza pajszer91 (#87002) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Próbáld ezt. Nem tudom megy még az akció. Én innen rendeltem. Pontozva. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87004) Yasuo


Yasuo
aktív tag

A tomtop-on rendelt Xiaomi power bankomat ma adták fel, és kaptam egy ilyen tracking numbert: "Q144--62652XX" (a kettő "-" helyén egy-egy szám van). Ez kamu lehet?

S9+

(#87005) Mr.Csizmás válasza Yasuo (#87004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

példák

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87006) sambenez válasza Yasuo (#87004) üzenetére


sambenez
addikt

Ha itt az order number-hez beírod ezt a számot megmutatja a valós TN-t.

(#87007) Yasuo válasza sambenez (#87006) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Hát akkor ez fake, 17track-en se ismeri fel... :(((

S9+

(#87008) pajszer91 válasza MADcat (#87003) üzenetére


pajszer91
tag

Köszi, működik még a kupon kód, pontokkal sikerült 13,82$-ra levinni, reméljük lesz belőle valami :D

(#87009) Silent77 válasza Yasuo (#87007) üzenetére


Silent77
veterán

Várj vele pár napot amíg élni kezd a tn.
Ez svéd posta lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#87010) sambenez válasza Yasuo (#87007) üzenetére


sambenez
addikt

Az egyáltalán nem biztos. Lehet kell 1-2 nap amire megjelenik a rendszerben. Néha nézz rá.

(#87011) Yasuo válasza Silent77 (#87009) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszönöm! Igen svéd, írták az emailben. :R

S9+

(#87012) Samus


Samus
addikt

A leszólt 32 centes Spedu kábel. Huawei Supercharge (9V), Ampere által mutatott érték. Biztos nem pontos annyira.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#87013) air válasza Samus (#87012) üzenetére


air
nagyúr

Annyira? Semennyire.
Jó, ha a fele igaz. De talán még annyi sem.
Gyors töltésnél magasabb feszültségen kisebb áram folyik.
Nálad ráadásul 4,135V-ot mutat. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87014) Samus válasza air (#87013) üzenetére


Samus
addikt

Mert az akku feszültségét mutatja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#87015) zsiz


zsiz
őstag

A héten jöttek:

0.03$-ért rendelt Voxlink USB kábel. [link] Valami seller kupon volt rá, ha jól emlékszem, azért volt ilyen olcsó. Igazából nem próbáltam, továbbadtam tesómnak. De elég minőséginek tűnt, majd aki még rendelt, és meg tudja mérni (nekem nincs hozzá kütyüm), majd adhatna róla infót :) Amúgy 22 nap alatt érkezett meg.

Tamagochi [link], gondoltam retro meg minden, meg milyen jó lesz mert régen nem kaptam.. De kiderült, hogy hülye vagyok hozzá :D Nem tudok vele játszani. Amúgy működik, bár a kijelző elég gyatra és az illesztéseknél is sorjás a műanyag. Szóval elég gagyi. 71 cent volt, ennyiért nem is lehet túl minőségi.. majd csinálok videót róla, hogy kevesebbet bukjak :D Ez 20 napig jött.

5x kicsi USB lámpa [link] Működik mind az 5, meleg fehérek és eléggé melegszenek. Leginkább pontgyűjtés céljából vettem, mert kuponnal csak 10 centbe került. Van rajtuk lyuk, amin keresztül fel lehet madzagozni pl. kulcstartóra. 29 nap alatt jött meg.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#87016) GIJoe


GIJoe
addikt

tudna valaki ajánlani olcsó, de tűrhető forrást utp kábelt kültérre, ip kamerát szeretnék használni... :R

(#87017) xxxjjjkkk válasza GIJoe (#87016) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

ha utp kabel kell, azt itthon barmelyik vill szer boltba olcsóbban kapsz, mint ebayről

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#87018) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen kés élezőt ne vegyetek, két kést éleztem meg rajta(erős túlzás), és a fém részét elvágta a kés, szó szerint, nagyon puha fémből van semmire nem jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87019) zoltan6 válasza GIJoe (#87016) üzenetére


zoltan6
őstag

jófogáson vettünk sógorral 300 métert pont erre a célra 27,8ft-ra jött ki métere+700 ft szállítás,de vettem már régebben itteni apróról is jó árban. :K

(#87020) chatran válasza dugesz77 (#86989) üzenetére


chatran
őstag

Valós TN-t adtak az egérhez?

(#87021) DJGABI válasza gyemipapa (#86982) üzenetére


DJGABI
addikt

Simán vannak 30 körül csindózos gépek [link] (w10-re upgradelhető asszem)
Ha kapok egy 20mb-s excelt megnézem a tabletom hogy boldogul vele, ugyanez a vas van benne.
Stickekbe szokták tenni ezeket a SoC-okat, ott azért szokott baj lenni a hűtéssel, ami miatt meg throttling-ol

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87022) DJ. Ru$y válasza Samus (#87012) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eddig sem adtam az Ampere-re, ezután a kép után viszont mégannyira sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87023) tonyrulez válasza GIJoe (#87016) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ahogy xxxjjjkkk is mondta, villanyos boltban métere 50-100Ft

4 8 15 16 23 42

(#87024) MADcat válasza DJGABI (#87021) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Odaadnám, de nem igazán örülne neki több ezer ember.
De a z3735f sem mai darab.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87025) dugesz77 válasza chatran (#87020) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen. Követhető,működő TN-es belga postával küldték.

(#87026) Timmcsy válasza dugesz77 (#86981) üzenetére


Timmcsy
tag

Koszonom szepen! Regota szemezek eggyel, de Aldiban mostanaban nem volt a jobb fajtabol, kintrol pedig nem volt eddig EU raktarban. Ez most osztonzoleg hatott, ugyh kiprobalom, remelem nem banom meg. :-)

(#87027) Tressy válasza azbest (#87001) üzenetére


Tressy
senior tag

Innen olcsóbb és 25pár [link]

(#87028) Tressy válasza DJGABI (#87021) üzenetére


Tressy
senior tag

Ez is jó lehet excelre nem?17k táppal [link] és csak erősebb Intel Core2Duo T7300 mint egy Z3735F

[ Szerkesztve ]

(#87029) gboszi


gboszi
senior tag

Kulcstartós, vagy kicsi powerbank-ot keresek. Melyik ajánlott? Nem kell nagy teljesitmény, mert arra van a rendes 10k Xiaomi. Egy ilyen "életmentős" megoldást keresek.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#87030) gyemipapa válasza Tressy (#87028) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Azért a mindössze 2GB RAM, ami ráadásul csak DDR2, elég soványka, ezen még egy XP is csak döcögne normális Office-al, persze elketyegne rajta Win7 is, de nem lenne élmény rajta combos Excel táblákkal dolgozni. Én biztosan beleőszülnék. :(((

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#87031) Mr.Csizmás válasza gboszi (#87029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

BlitzWolf® BW-P2 3350mAh Mini Portable Power Bank with Power3S Tech For iPhone iPad Samsung S7 S6 2739 ft

Brand BlitzWolf®
Model BW-P2
Capacity 3350mAh/12.06Wh
Battery Type SANYO/Panasonic Li-ion Battery * 1 (3.7V)
Input 5V/1.5A (Rated), 5V/2A (Max)
Output 5V/1A (Rated), 5V/2A (Max)
Size 3.98x0.87*0.87in/10.1*2.2*2.2cm
Color Black,Silver,Blue

Weight 80±10g

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87032) chatran válasza dugesz77 (#87025) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, megnyugodtam, így remélem nem tudja majd lenyúlni a posta. Sajnos az IP kamerához nem járt ingyenes TN, kb 7 dollár lett volna csak ez, így ennél kénytelen voltam kockáztatni.

(#87033) DJGABI válasza Tressy (#87028) üzenetére


DJGABI
addikt

de ez nem ontopic ;] amúgy ja, nem rossz ennyiért

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87034) Handball94 válasza gboszi (#87029) üzenetére


Handball94
aktív tag

[link] 4000 mAH, 1600 Ft, itthon

(#87035) air válasza Handball94 (#87034) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Rendeltem is gyorsan egyet a gyereknek. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87036) choco01


choco01
addikt

Hali.

EKEN H9R vagy SJCAM SJ4000 a jobb?

Eken jóval olcsóbb, tud elvileg 4k 25fps-t vagy 2,7k 30fps-t. Ugyan úgy van wifi jóval több alkatrész.. van esetleg erre sepcializálódott topic? 79$ vs 109$ és még az sjcamhoz nincs is heveder..

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#87037) moriak válasza choco01 (#87036) üzenetére


moriak
tag

Szia,

Szerintem önmagában az SJCAM SJ4000 jobb. Tudom, hogy ez nem volt kérdés, de kicsivel többért inkább ThiEYE T5e-t vennék.

(#87038) Dluinet válasza Handball94 (#87034) üzenetére


Dluinet
nagyúr

biztos igazi,
1600Ft még 2db 2000mAh Eneloop aksit sem kapsz, nem még lítium meg elektronika

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87039) haten válasza moriak (#87037) üzenetére


haten
tag

A ThiEYE T5e nagyon görbíti a teret, engem borzasztóan zavar. Nem tudom ki lehet-e valahogy küszöbölni, vagy javítani rajt...

(#87040) moriak válasza haten (#87039) üzenetére


moriak
tag

Nekem még nem sikerült beszereznem, csak a teszteket néztem. Amúgy igen én is érzékelem a videókon, bár ugyan úgy 170°-ban vesz fel, mint az SJCAM, de ettől függetlenül érződik a különbség. (ettől függetlenül nekem tetszik, hogy minimálisan görbíti! :) )

[ Szerkesztve ]

(#87041) choco01 válasza moriak (#87037) üzenetére


choco01
addikt

100$-nál nem szívesen adok többet.. ezért gondoltam az Ekenre, hiszen 79 dollárért a legfullosabb szettel van.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#87042) bul07


bul07
nagyúr

Kérdés azokhoz akinek van Mustool® MT223 60W pákája

Nektek is maxra tekerve felizzik a páka hegye?
Szó szerint már pirosan meleg a páka hegye
400-nál jóval melegebb hogy már pirosan kezd izzani

Lejjebb tekertem középre úgy már jó

Azért itt kérdezem mert itt jelenlévők között biztos sokan vettek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87043) dugesz77


dugesz77
őstag

Gearbestnél akciósak + kuponozhatók az EU-ból rendelhető ILIFE robotporszívók:

[ Szerkesztve ]

(#87044) ANOka válasza dugesz77 (#87043) üzenetére


ANOka
őstag

Létezik olyan, ami vegyszeres felmosást tud? (Ha nem is ebből a márkából.)
Én még nem találkoztam ilyennel, csak olyannal, ami tiszta vízzel áttörölgeti a padlót.

(#87045) ANOka


ANOka
őstag

Kedvenc reflink-es oldalunk BangGood-os drón leértékelést (kuponokat) reklámoz.

(#87046) Tondi válasza choco01 (#87036) üzenetére


Tondi
tag

Nekem EKEN van de a 4k és 2,7k nem igazi csak szoftveresen javítot viszont a 1080p 60fps igazi, vigyázz a távkapcsoló nem vízálló de minden egyébb tartozék SJCAM kompatibilis, ennyi pénzért best buy és itt biztosan eredetit kapsz.

(#87047) Samus válasza bul07 (#87042) üzenetére


Samus
addikt

Maxon egyszer volt véletlen, eltekeredett használat közben, a szaga tűnt fel, és hogy égette az ónt, kb. 5 percig volt így, pirosra nem izzott, de lilás színe már volt. 250 fokra állítva használom, úgy a legjobb nekem. Sajnos állandóan fűt, nem hőfokra kapcsol, de 1800 pénzért vettem, a hat heggyel, elnézem ezt a hiányosságot.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#87048) choco01 válasza Tondi (#87046) üzenetére


choco01
addikt

Tényleg most látom hogy csak csepp álló a távirányító.. :Y

20k lenne így.. asszem gearbesten láttam EU stockal is.. félek hogy aliról megvámolják.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#87049) Tondi válasza choco01 (#87048) üzenetére


Tondi
tag

ATPowers biztosan eredetit árul a Gearbest már nem biztos, nagyon sok a fake kamera, nekem holland postával jött Rotterdamon keresztül minden fajta egyébb költség nélkül. + 64 GB Samsung EVO+ sd kártyával használom probléma nélkül.

(#87050) Silent77 válasza ANOka (#87044) üzenetére


Silent77
veterán

Én mindíg öntök bele padló tisztítót.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.