Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) twine válasza m0ski (#25999) üzenetére


twine
addikt

Befért a postaládámba,,úgyhogy valszeg nem az miband... :( gondolom valami bubiszacsis aksi lesz...(az alapján amit leírtak itt a topictársak)pedig azt a nyomorult "karkötőt" várom a legjobban....

(#26002) m0ski válasza twine (#26000) üzenetére


m0ski
aktív tag

Én pénteken már az új dobozos csomagolásban kaptam meg a Band-et, és ugyan a postán vettem át, de így utólag szerintem simán befért volna a láda bedobónyílásán.

(#26003) draco31 válasza twine (#26001) üzenetére


draco31
veterán

Nagyon remélem, hogy holnap már nekem is meg jön.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26004) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Köszönőm mindenkinek, aki próbált segíteni, de sajnos nem fogadta el és egyik se lett jó!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26005) dugesz77


dugesz77
őstag

Kezdenek befutni a snap-upos cuccok:
Válltáska. Már többen rendeltek ilyet. Abszolút nem rossz. Jó az anyaga,jók a varrások,egyedül a cipzár hízókái nem tetszenek. Mindegy 28 forintért soha rosszabbat.
Kereszt lányomnak cipő. Úgy mondanám,hogy a jobbik fajta kínai boltos cipő. Szerencsére nincs ótvar szaga. Szépek a ragasztások, nagyon pink szinű :Y . Mindegy 28 forintért soha rosszabbat.
Lighting kábel . Igazándiból ennek örülök a legjobban. mindenhol négyezer fölött volt egy normálisabb kábel. Annyit nem akartam volna kiadni érte de kellett. ZMI gyártmány. Igényes, kinézetre,fogásra mint a gyári apple. Tölt,szinkronizál,működik. Ez 280 forintért sikerült.
Megérkezett még ez a kis sztereó erősítő. Bekötöttem,egy jó órája erről zenélek. Meglepően kellemesen szól. Pc mellé használom egy Xonar U7-ről hajtok egy pár Onkyo D-055-t. Erő van benne , még sok is. Alacsony zaj,eddig kellemes hang. Ennyit bőven megér. Igaz a dobozolást még érdemes hozzászámolni.

(#26006) twine válasza draco31 (#26003) üzenetére


twine
addikt

Ezt mondhatta volna egy "kislány" is a jól sikerült hétvégéje után :DDD

(#26002) m0ski: :R

[ Szerkesztve ]

(#26007) elszabi válasza XtremLor (#25982) üzenetére


elszabi
tag

belül milyen? kerámia, fém v. műanyag?

(#26008) cris78 válasza dugesz77 (#26005) üzenetére


cris78
őstag

A kábelt én is várom már... jó minőség?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26009) Blaise válasza dugesz77 (#26005) üzenetére


Blaise
veterán

Original Xiaomi kábel...persze, 270Ft-ért :D

(#26010) zsiz válasza Blaise (#26009) üzenetére


zsiz
őstag

ezek szerint lemaradtál a snap-upról.. :U rengeteg cuccot adtak ennyiért vagy még olcsóbban. és igen eredeti xiaomi cuccokat is

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26011) dugesz77 válasza Blaise (#26009) üzenetére


dugesz77
őstag

Snap-up mond valamit? 1$-os akció 20 darab volt belőle.
cris78: Mintha gyári lenne. Zokszó nélkül csatlakozik,tölt. Fogásra kinézetre is jó.
zsiz megelözött

[ Szerkesztve ]

(#26012) XtremLor válasza madgie (#25998) üzenetére


XtremLor
őstag

Persze holnap amugy is vennem kell, a postasnak foztem le az utolso adagot amikor meghozta... :U
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26013) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Snap up-os faliora 10-en postara lett adva, 17-en mar dobta is a postas az ertesitot!

(#26014) XtremLor válasza elszabi (#26007) üzenetére


XtremLor
őstag

Megneztem mivel kivancsi voltam en is 2 csavar, es nehany kozbetet, keramia mind a ket resze...keprol muanyagnak tunt! :D Az igazat megvallva konyhaba disznek vettem, kiprobalni kifogom termeszetesen...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26015) Silent77 válasza XtremLor (#26012) üzenetére


Silent77
veterán

Ez mennyi volt?
Ilyesmit láttam itthon is a kínaiba.
Dísznek venném én is, darálni nem igazán lenne jó. :)

Ez pm akart lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26016) OccsE válasza kekigyu (#26013) üzenetére


OccsE
aktív tag

az ora nekem is megjott....nagyon jol nez ki a falon!!!

[ Szerkesztve ]

(#26017) cris78 válasza dugesz77 (#26011) üzenetére


cris78
őstag

Köszi, akkor kettőt már tuti mi hoztunk el :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26018) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Aki rendelt már, tudna ajánlani kábelrendezőt? Laptopom van, de itthon monitorral, billentyűzettel, egérrel használom, ezeknek a kábelét kéne megfognia, hogy ne csússzanak be az asztal mögé. Összesen 5 kábel van.

Kicsit visszaolvasgattam és Silent77 kolléga rendelt nadrágot:[link] Most csak nekem írja 100%-os akcióval 28Ft-nak? :DD

[ Szerkesztve ]

(#26019) XtremLor válasza Silent77 (#26015) üzenetére


XtremLor
őstag

0.99$ volt, neztem is hogy mi a fene jo nagy doboz, mar beleeltem magam hogy megjott az uj Eachine! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26020) cris78 válasza XtremLor (#26019) üzenetére


cris78
őstag

berreg ez is :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26021) Silent77 válasza CanibelZ (#26018) üzenetére


Silent77
veterán

Első snap upban 2000ft volt, annyiért vettem. Sajnos 9-én már nem jött össze 28ft-ért.
Jelenleg 8500ft az ára.

XtremLor: Annyit megér. :C
Én 25003000ft-ért láttam itthon.
Remélem a hubsan is ideér a héten, ha már eu raktár. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26022) Amacs


Amacs
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata az alábbival kapcsolatban?
[link]

Mi a buktató vele? Zenék tárolására szánnám, oda meg nem kell nagy sebesség, viszont ha eleve nem akkora tárkapacitással küldik, mint ami fel van tüntetve, az nem lenne jó.

(#26023) Outlander válasza Amacs (#26022) üzenetére


Outlander
őstag

viszont ha eleve nem akkora tárkapacitással küldik, mint ami fel van tüntetve, az nem lenne jó.

Már pedig erre elég nagy az esély.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#26024) kenny123 válasza Amacs (#26022) üzenetére


kenny123
addikt

De akkor miért nem sincerytradingtől?

yo

(#26025) Silent77 válasza Amacs (#26022) üzenetére


Silent77
veterán

Szánj rá többet, és vegyél normálisat. Amit linkeltél forintot nem ér. lehet valós a kapacitása, de borzasztó lassú, és gyorsan döglenek.
Itt nézz szét.

Az eladó amúgy megbízhatónak tűnik, és az értéklesek is jók, de akkor is hanyagolnám. [link]

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26026) szjoci


szjoci
őstag

Megjött a 9.-én snapup-ban leütött 2 portos 24W-os hálózati Blitzwolf töltőfej. Igényes csomagolás, eszméletlen jó az anyagminőség, a 2 usb port kéken meg van világítva hogy beletalálj sötétben is. 2A-t tudtam kicsalogatni belőle (tablet, csak ennyit kér és nincs is itthon nagyobb étvágyú tölthető motyó), akkor is szépen és stabilan tartotta az 5V-ot.

[ Szerkesztve ]

(#26027) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok külön kapható nagyon nagyméretű, sima csavarhúzó bitet? Kb egy centi széles fejjel kéne. 3 évente kéne egyszer, de akkor nagyon, és nem akarok ezért megvenni egy szakboltokban kapható csavarhúzót sokezer forintért.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26028) kirkri válasza dugesz77 (#26005) üzenetére


kirkri
addikt

Válltáskából te milyet vettél? Én a nagyobb méretűt, de gyanús, hogy a kicsit kaptam végül. Megmértem és ez a nagy méret. Akkor milyen a kicsi? :Y
Nekem is ma hozta a postás.

Illetve még a 28 forintos szandált. Tökéletes minőség, viszont nem hordok szandált, így apámnál fog kikötni. Szintén Snap Up-os iPhone 6s fólia is megérkezett 3 forintért (a 6s Plus fólia még úton van). A két fóliát csak Snap Up gyakorlásnak szántam, nincs is iPhone-om. :N

Valamint bringatúrákhoz hasznos táska is érkezett ma, nagyon jó áron, tökéletes minőségben. (Viszont nagyon sokára ért ide, miután elhagyta Kínát, a TN szerint 35 napig bolyongott valahol a világban.)

TN-ek alapján a héten még mennem kell párszor a postára, mert kezdenek befutni a csomagjaim. :C

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#26029) cikasz


cikasz
őstag

Megjött ez a hálóing a feleségemnek. Jó az anyaga nagyon és jól is áll rajta! :K :B
Order time & date: 08:44 Aug. 22 2015, és ma ért ide.
Meg ez a konyhai óra. Teszi amit kell neki! :)
Order time & date: 12:15 Aug. 25 2015, és múlt hét csütörtökön jött.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#26030) zseko


zseko
veterán

A Tinydeal-ről 09.02-én rendelt Xiaomi lámpa és propeller 16-án megjött, eredeti mindkettő :) A BG-ről 09.09-én vett Xiaomi-ra hasonlító led lámpa ma szintén megjött, igen tréül világít :D Hátra van még a drón, és az egy nappal korábban vett 10db 10W-os led, remélem holnap befutnak azok is :)

HR24.hu

(#26031) Amacs


Amacs
aktív tag

Köszi a tippeket, megnézem akit javasoltatok! :)

(#26032) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Ma meglepetésként érkezett: [link]
9.10-ei rendelés a GB-ről. Én "Kína raktár-tudatban" voltam, de a 11 nap megzavar :F Most akkor honnan jött vajon?

http://shrimpland.hu/

(#26033) trebrona válasza Shrimplandhu (#26032) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van, hogy minden összejön. Simán jöhetett Kínából, mint ez is: [link]
Egyébként ez az eddigi rekordom Kínából.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26034) zsiz válasza OccsE (#26016) üzenetére


zsiz
őstag

(#26013) kekigyu és (#26016) OccsE

erről a falióráról beszéltek? képet tudnátok mutatni nekem? jövő hónapban meszelés, addig én nem tudom feltenni majd, de kíváncsi vagyok. tényleg olyan tükrös? remélem :)

nekem más nem sikerült 9.-én :( mondjuk ennek is örülök csak nem ez volt betervezve, lett volna más is aminek jobban örülnék.

még egy 3 forintos orrszőrnyírót várok, amit app-ból rendeltem. egy már van itthon belőle :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26035) spidersoft válasza zsiz (#26034) üzenetére


spidersoft
senior tag

Van valami hasonló nekem is, bár jóval régebben vettem. "Folyamatosan" járó óraműve van, nem másodpercegő. Szerintem ez a folyamatos idegesítőbb, mert monoton zsibongást kelt, illetve a nem túl precíz kialakítás végett néha akad, akkor kattan egy kicsit. Lézervágott fekete (gondolom) polikarbonát lap, kályhaezüst szerű festés. A snapupos valóban tükrösnek néz ki, amit én nem szeretnék, mert csillan, tükröz :) Nekem adtak hozzá egy retrekbüdös piros csillag alakú gumit szögön, ha arra akasztom kicsit csendesebb... Újra nem venném meg :D A snapupos profibbnak tűnik, bár a mechanika ránézésre hasonló (ettől még lehet egy precízebb széria).

[ Szerkesztve ]

(#26036) Saccco


Saccco
nagyúr

Úgy látom snapup eső volt ma...

Nekem is megjött a 28ft-os táska, kicsit katonai forma, igen szépen kidolgozott, sajnos inkább oldaltáska, mint háti. Nem tudom, hogy hordjam-e, mindig hátizsákpárti voltam. (Szept.9 - Szept.21)

Illetve végre megjött a Mi Bank tok (400ft), sajnos kivágás nélkül, de DIY megoldva... :DDD ;]
(Aug.25 - Szept.9)

szerk.: eredeti

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26037) XtremLor válasza Saccco (#26036) üzenetére


XtremLor
őstag

Atveszem araban plusz posta! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26038) zsiz válasza spidersoft (#26035) üzenetére


zsiz
őstag

nekem tetszik ha folyamatosan jár, bár akkor járjon is folyamatosan, ne akadjon meg... :D sőt a tükrös felület is tetszik, de igaz hogy még nem volt ilyenem.. lehet ha megkapom én is meggondolom magam. viszont mostanában tükrös falmatricákat is szoktam nézegetni, csak még nem találtam jó árban olyat ami tetszene is :F

egyébként teljes áron én se vettem volna meg az órát, legalábbis most biztosan nem. de gondolom ha teljes áron majd' 3k, akkor annyira csak nem lehet gagyi, hogy 300Ft-ot ne érjen meg :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26039) cris78 válasza Saccco (#26036) üzenetére


cris78
őstag

A táska engem is érdekelne. A gyerek cukormérőjét pont bele tudnám rakni ;)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26040) marsu.


marsu.
senior tag

Sziasztok!
Micro usb to Lightning átalakítót vett már valaki? Vagy létezik egyáltalán? Nem a Lightning to Micro USB Adapter érdekel.

(#26041) ittakary


ittakary
nagyúr

vettem ilyen csoda Nilkin 2A kábelt... 200mA-nál többet nem visz át :W

de szerintem lehet csak a OnePlus One-om töltőjével van bitch-fight módban... mert a Nexus 7 2013-am töltőjéről átjön a Nexus-ra az 1A

De ha meg a Nexus töltőjével töltöm a OnePlus-t akkor meg 1,3A is átjön!

beszarok...

[ Szerkesztve ]

(#26042) Dluinet válasza ittakary (#26041) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt hogyan lehet megmérni?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#26043) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

En valami olyan taskat keresek amibe A4-es meret belefer, es nem nagyobb.

(#26044) ittakary válasza Dluinet (#26042) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ampere alkalmazással mérem, de szerintem ez az alkalmazás nem éppen hiteles :D

(#26045) dugesz77 válasza dugesz77 (#26005) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát sajnos mégsem jött be ez az erősítő modul. Már szinte minden kipróbáltam. Különböző tápokkal,különböző forrásból jó pár kábellel. Torzít a hangja bizonyos frekvencián (mélyközépnél) már kis hangerőn is. Mintha túl lenne vezérelve ott pedig a mélye és magasa mégsem torzít. Így nem igazán ajánlom mégsem. Ilyenkor sajnálom,hogy eladtam a Lepaimat, de úgy néz ki csak nem úszom meg,hogy azt vegyek megint. Ezt meg talán elhasználom műhelyzenéhez. Az állványos fúró mellett mindegy ,ha torz a középhang.

(#26046) Saccco válasza Dluinet (#26042) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én ilyennel szoktam. Oda-vissza, töltőt, kábelt, mindent tud.

Egy időben mindenki ilyet vett itt a topikban. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26047) nelsonmanian válasza marsu. (#26040) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

link powerbankhoz használom hogy ne kelljen többféle kábelt hurvolni vele, kettő is van bevált töltésre és szinkronra is!

(#26048) Saccco


Saccco
nagyúr

Original Xiaomi Piston Colorful Edition Earphone - még 2 napig 1.920ft.

Ez nem tudom mennyire milyen, csak mindig mindenki oda van a Piston-ért. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26049) kenny123 válasza nelsonmanian (#26047) üzenetére


kenny123
addikt

Mióta használod?
A legtöbb utángyártott kábellel az a tapasztalatom hogy pár hétig-hónapig nincs vele baj, aztán elkezd jelezni a rendszer hogy nem eredeti, aztán egy idő után le is tilt.

yo

(#26050) andris5 válasza Saccco (#26048) üzenetére


andris5
tag

Figyelj nehogy olyat végy amit nem szeretnél ez a leggagyibb változat (annyira, hogy nem is ismerem). Amit szeretnek a népek az a 2 és a 3 változat ez pedig olyan mint Youth változat csak egy gombbal a távon (a youthon is három van).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.