Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) doc válasza DJGABI (#1899) üzenetére


doc
nagyúr

az mk808-at mar beraktam a watchlistre :D
(azt hiszem, Edenyke emlitette valamelyik PH-s stick teszt topicjaban)
csak gondoltam, hatha van esetleg valakinek, aki mondjuk ki is tudna probalni hogy tudja-e ami nekem kell...

(#1902) draco31 válasza doc (#1901) üzenetére


draco31
veterán

Logouton vannak ilyenekről cikkek, vagy nem ott olvastam róluk, már nem tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1903) petipetya válasza doc (#1901) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van egy mk808-om.

Meglestem az rtl most nevű oldalt vele. Az első lépésben a flash, míg a második lépésben a silverlight kellett volna neki.

Egyik sem elérhető JB alatt. Talán a flash még rátehető főzött rommal, de a silverlight sehogy. Ez szerintem nem lesz alkalmas rá. Ennél bővebben a topicjában tudnak segíteni a guruk.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1904) doc válasza petipetya (#1903) üzenetére


doc
nagyúr

na, en meg kozben irtam privatot :)
bongeszobol egyertelmu hogy nem mukodik, az Androidos appra gondoltam
azt viszont nem tudtam hogy van topicja, mindjart korul is nezek ott, koszi a tippet!

(#1905) draco31


draco31
veterán

Ezt december 30.-án rendeltem, tegnap óta használja az ismerősöm elégedetten.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1906) pelenka35


pelenka35
őstag

http://www.ebay.com/itm/Neu-Mode-Headset-Ring-Bunte-Retro-Style-Kristall-Flexibel-Free-Size-Fingerring-/290766986673?pt=DE_Uhren_Schmuck_Modeschmuck&var=&hash=item43b3101db1
Ez mi?

Gamertag:Rob3rt75

(#1907) wwenigma válasza pelenka35 (#1906) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Produktart: Ringe
Geschlecht: Damen
Produktart 2: Fingerring

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1908) draco31 válasza pelenka35 (#1906) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem gyűrű. Ezt abból gondolom, hogy az egyik képen egy újra van felhúzva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1909) Mate válasza pelenka35 (#1906) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy rosszul beillesztett link ;]

(#1910) Doki16


Doki16
addikt

Rendelt már innen valaki nappali menetfényt (DRL)?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1911) #27813376 válasza Doki16 (#1910) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igen.

(#1912) pelenka35 válasza Mate (#1909) üzenetére


pelenka35
őstag

Tabletröl vagyok :-)bocs

Gamertag:Rob3rt75

(#1913) Doki16 válasza #27813376 (#1911) üzenetére


Doki16
addikt

Meg vagy vele elégedve? És ha igen akkor milyet?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1914) #27813376 válasza Doki16 (#1913) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szar, konkrétan egy egyhuzamos 12 óra alatt szétolvadt a vezérlője.
Mond milyet szeretnél és segítek szivesen, vettem már vagy 5 párat, eléggé képben vagyok. Kettőt az ebay-ról, egyik sem "E" jeles, ezek voltak a selejtek. De idahaza tudok olyat ajánlani ami 10.000 körül megáll, ledenként 1watt teljesítményű, és bolondbiztos. Több tipus is van. A gagyikat el kell felejteni. Ebay-en sem találsz olcsóbban. Amiket én használok, azok között van 2 pár A.T.U. amit sajnos már nem kapni, vagy ha igen, jó drágák. Viszont képbe került egy lengyel gyártó, ami nagyon jó minőséget készít, ezekből is vásároltam már.

[link] [link] [link]

A felső volt a kínai (csak próbaképp tettem rá, másik kocsira került) az alsó meg a mai napig üzemelő A.T.U.

Ez a gagyi amiből az egyik megy még, de a másik meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#1915) mrgergoke válasza #27813376 (#1914) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ármester Úr, ezek közül esetleg vettél már valamit? Tudsz róluk mondani valamit?
Egyes
Kettes
Hármas
Négyes
Ötös

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#1916) #27813376 válasza mrgergoke (#1915) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ne vegyél. Csak vetítőlencsébe érdemes tenni. Én épp hirdetek két szettet, megjártam vele Bulgáriát éjjel, most meg egy OSRAM NightBreaker páros van bent, ezzel jobb volt menni, természetesebb fényt ad. Esőben, ködben szinte semmit nem látsz vele.

Ha már mindenképpen kell, akkor Siemens HID-et keress. Drágább, de évekig nem ég ki. Ezek meg pár hónap oszt csa. Nekem volt több szettem, végül meguntam a cserélgetéseket, vettem egy SH-t. De ez vetítőlencsés fényszóróba került, annál gyárilag jó volt a vetített kép. Az a baj a normál foncsorral, hogy sok szórt fényt küld fölfelé. Látni vele a fák lombkoronáját, ezért van, hogy ami hull az égből, elvakít, mert megvilágítod vele.

[ Szerkesztve ]

(#1917) #27813376 válasza #27813376 (#1916) üzenetére


#27813376
törölt tag

Illetve normál trafósat kell keresni, a "slim" trafóval szereltek kékebbek fényügyileg. Normál trafós 4300k-es sárgás, a slim 4300-as meg kékes. Pedig a kelvin ugyanaz...

(#1918) mrgergoke válasza #27813376 (#1917) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi a részletes választ, sokat segítettél vele! Egy taxis ürge kért meg, hogy keressek neki égőszetteket. 3000K körüli kéne neki, az a tutkó. Van valami konkrét javaslatod (én egyáltalán nem vagyok képben a dolgokkal), hogy honnan lenne neki érdemes és milyet?

https://rendeljkinait.hu/

(#1919) #27813376 válasza mrgergoke (#1918) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nincs sajnos. Add el neki az enyémet, 4300k, az egyik zsír új. Kapsz belőle jattot :))))
Amit én rendeltem, cirkusz volt, eladó eltőnt, terméket törölte, majd hónapokkal később megérkezett. Közben vettem idehaza is, uh most van 2 szett.

(#1920) mrgergoke válasza #27813376 (#1919) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A fickónak asszem H7-es, meg H4-es égők kellettek, és mindenképpen bi-xenon égőket keresett. A 4300K-t szerintem sokallni fogja, ha minden más rendben is lenne. Azt mondta, hogy kizárólag 3000-3200K.

https://rendeljkinait.hu/

(#1921) Daneeka


Daneeka
senior tag

dx-en mi ertelme van a kovetoszamnak? szokott meg valtozni valamit a statusza miutan elhagyta az orszagukat?

(#1922) Doki16 válasza #27813376 (#1914) üzenetére


Doki16
addikt

Az automata elektronikát én magam fogom megcsinálni itthon, úgyhogy nekem csak maga a menetfény kell. Most ilyet rendeltem, de nem vagyok vele megelégedve. Próbaképpen majd felrakom az autóra, ha nem jó akkor az elektronika adott legalább és rakok mást a helyére. Az A.T.U. nagyon jó 4db 1 wattos led van van benne, ilyet szeretnék én is magamnak csinálni mert ezek a típusú ledek nagyon jók.

Te mivel szoktad az autóra rögzíteni ezeket? Felcsavarozod vagy ragasztod?
Melyik az amit ajánlasz 10k körül?

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1923) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Uraim!

Valaki rendelt már közületek wireless fejhallgatót? Valami olyasmi kellene ami rendesen kizárja a zajt, dögléshez de kábelek meg minden kötöttség nélkül :D

Esetleg Ő mennyire borzalmas ennyiért? [link]

+ valami emberi hangzás legyen azért :)

Mit ajánlanátok? 4-5000 ft-ig! :)

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1924) adamikus válasza Earl_Muttley (#1923) üzenetére


adamikus
tag

Én ilyet a madaras üzletláncnál vettem és szavakkal nem tudom leírni mennyire gagyi. A hang 80%-ban zaj.

[ Szerkesztve ]

(#1925) #27813376 válasza Doki16 (#1922) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem is van COB ledes, ultrabrutál a fénye, el is felejtettem neked írni mert nincs feltéve, pihen a szekrényben. Ez drágább mint amit Te rendeltél, de nagyobb is annyival. Teherautóhoz kértem. Ha valamelyik befosik, akkor ez megy fel. Én is csináltam hozzá relés elektronikát, itt pihen. Egyszerű mint a faék.

Függőleges felületre átmenő, anyával kontrázott csavarral szeretem feltenni, ha meg két műanyag közé megy (tehát van ami rásegít helyén tartani) akkor a hozzá adott lemezcsavarok plusz a kétoldalú ragasztóval. Még nem estek le :)
A COB ledest még nem tettem fel. Azt gondolom nem merném csak a hozzá adott 3M-re bízni a tartást. Van itthon kimaradt szélvédőragasztóm (egyik teherautó hátsó üvegét kitolatták a kollegák, magam tettem be az újat), na az odafogja, sose jön le. Viszont nem olcsó.

Igazából mit ajánlok? Ezt neked kell eldönteni, mind magas minőség amiket linkeltem. Amelyik legjobban passzol az autódhoz formailag. A lengyel M-Tech cég gyártja őket. Ezelőtt 3 évvel kezdtem el járni Krakkóba, már akkor tele volt az autóik orra ezekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1926) fess


fess
őstag

Úgy tűnik már megszűnt,hogy a záráshoz közeledve jelzi az ebay,hogy meddig van időm jelezni ha probléma van. Amit november óta várok csak úgy szó nélkül átrakta az archív-ba, így már ügyet nyitni se tudok. Megpróbálom visszakérni a pénzt, hátha...
mégis tudtam ügyet nyitni

[ Szerkesztve ]

(#1927) student


student
őstag

szerintetetek ez mennyire megbízható?

konkrétan a pulzus mérője miatt venném

watch

(#1928) KaiotEch válasza student (#1927) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hellyel-közzel biztos jó értéket ad.

(#1929) KoVee84 válasza student (#1927) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ne vegyél mellkas öv nélkülit. Kb annyira pontos az ilyen, mintha tippelnél. Azt meg tudsz magadtól is :DDD

(#1930) Doki16 válasza student (#1927) üzenetére


Doki16
addikt

Az ilyeneket felejtsd el. Amihez nincs mellkaspant az semmit nem er. A decathlonba 5000-ert lehet mar beleposzintut kapni amire van garancia es pontosan mer.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1931) student válasza Doki16 (#1930) üzenetére


student
őstag

true

(#1932) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem is olyan nagy hülyeség. :N

(#1933) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este 20:00-kor cikk a Blogon! Ma Melack kolléga ajánlására vásárolt érdekességről olvashattok!

https://rendeljkinait.hu/

(#1934) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ma nekem is jött egy apróság, szerintem az is felkerül, ha a jóember beleegyezik :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1935) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#1934) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A jóember beleegyezését adta, de nem mára :K

https://rendeljkinait.hu/

(#1936) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#1935) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor lelövöm a poént, egy dokker jött az S3-hoz, meg 400 ft-ért egy (mint kiderült) origi S2 füles.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1937) student válasza Earl_Muttley (#1936) üzenetére


student
őstag

mi a ebay linkje a fülesnek?

(#1938) Earl_Muttley válasza student (#1937) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1939) fraba


fraba
aktív tag

Hosszas utánanézés/érdeklődés után megrendeltem még dec 25.-én őket, és ma meg is jöttek.

A LED szalag beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Megfelelő mennyiségű fényt szolgáltat. A két kontroller képes meghajtani ezt a ~12 m szalagot (6-6 m), és korábbi dilemmám alaptalan volt, az egyik távirányítója vezérli a másik controllert is és fordítva is. Rendeltem még hozzájuk tápot meg csatlakozót még ugyanazon a napon, ezek sajnos még nem érkeztek meg.

Vettem még egy ilyet is ebay apótól. Szintén rajta van a képen, csak talán kevéssé látszik. Hasznos kis cucc, sörösöknek szinte kötelező. ;)

(#1940) pakfong válasza fraba (#1939) üzenetére


pakfong
tag

Ez a ledes móka mennyibe volt összesen? Mert vannak komplett pakkok táppal együtt, vagy az annyival drágább? Meg jól látom ,hogy te nem a vízállót rendelted?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#1941) petipetya válasza fraba (#1939) üzenetére


petipetya
nagyúr

:) A gyűrűt nem kedvelem (habár biztos jót lehet vele ütni), ám a kulcsok mindig velem vannak: kép

"nincs rá lezsóidő"

(#1942) Tim82 válasza petipetya (#1941) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha jól rémlik, gyűrűvel pont nem ajánlott ütni, könnyebben eltörik a gyűrűt viselő ujj...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1943) Mate válasza petipetya (#1941) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem ilyen van :D

(#1944) fraba válasza pakfong (#1940) üzenetére


fraba
aktív tag

Igen, sajnos miután kifizettem, vettem észre, hogy a 2 db 5m-s az nem waterproof. igazából mindegy, mert lakáson belül van, szóval nem ázik. Megjegyzés: a vízállót könnyebb/egyszerűbb takarítani.

Hogy a komplett pakkoknak az ára mennyi, azt nem tudom. Azért rendeltem így, mert 12 m szalagot hozzá való táppal és konrollerrel nem árultak pakkba.. :)
Amúgy nagyjából 15k volt mindennel együtt. Igazából a tápegység az ami húzós volt (7 ezer). De ha van bontott PC tápod, és ELFÉR, akkor az is tökéletes. Nekem nem lett volna az jó, esztétikai megfontolásokból.

(#1945) petipetya válasza Tim82 (#1942) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#1946) student válasza Earl_Muttley (#1938) üzenetére


student
őstag

thx
de ez passzol motorolához is ugye?

(#1947) fraba


fraba
aktív tag

ilyen van ebayen? [link] :D

(#1948) Earl_Muttley válasza student (#1946) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem tudom, attól függ milyen a jack kiosztása, melyik a mikrofon.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1949) draco31 válasza mrgergoke (#1933) üzenetére


draco31
veterán

Mióta nézek én már ezzel farkasszemet! :D Ha a számlám engedi, akkor bevásárolok. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1950) mrgergoke válasza draco31 (#1949) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Örülök, hogy valami érdekeset tudtam mutatni :)
Egyébként valami jövőből érkezett kínai kütyüt kaptam, mert nem bírom lemeríteni. Már 2.5 órát zenélt, és kb. 1.5-2 órányi (véletlen) üresjárata van, de a BT továbbra is be van kapcsolva. 1 órás Zen muzsikát tolok róla, és hogy ne legyen tele a t*köm vele, beleraktam egy teástermoszba, rácsuktam a tetejét, és betettem a szekrénybe, hogy ne halljam. Még így is kiszűrődik a hangja, és továbbra is vígan pofázik. Éjjel lemerítettem már egyszer, de akkor is végigtolta a lejátszási listát. Telefonon ugye látom, amikor energiaszegénység miatt megpusztul az eszköz és kikapcsol a BT, mert a telefon ott szünetelteti a lejátszás az újracsatlakozásig. Holnap nem lesz üresjárat, készültebben fogok mérni.

https://rendeljkinait.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.