Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) cidalain válasza KamuMazsola (#104000) üzenetére


cidalain
veterán

14500 az AA meret. Nezd meg a speckot, lehet hogy siman megy ceruzaelemmel is ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#104002) Donki Hóte válasza KamuMazsola (#104000) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A 14500-as akkuval működő kis zseblámpák 99,99 %-ban működnek AA ceruzaelemmel is.

Az akkukat amúgy jól nézted, ilyen kell bele, de sajna elég magas az áruk ezeknek a kis akkuknak. Szerintem 1000 Ft-ból (amennyibe egy 14500 akku kerülne) kaphatsz 10 darab LR AA elemet, amivel két évig gond nélkül használhatod a lámpát :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104003) KamuMazsola válasza Donki Hóte (#104002) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az AA elem 1,5 voltos, az akku meg 3,7 voltos ezért gondolom nagyobb fényerővel világít az akkuval. Vagy tévedek? Amúgy tényleg agyatlannak tűnik a lámpa három-ötszörösét költeni a akkura. Aztán lehet egyszer a "Hotel Venyige" melletti piacon veszek egy gagyi akkut próbából, ott ha van talán 3-500 Ft.

Üdv.: KamuMazsola

(#104004) gyapo11 válasza cidalain (#104001) üzenetére


gyapo11
őstag

Ha vastagabb kell bele, akkor esélyes a 18650, de nekem van lámpám, amibe 16340 kell, ez elég rövid, szöval csak rövidebb lámpába jó. Esetleg lehet még 18500, attól függ milyen hosszú akku kell bele.

A 14500-asból ezt vettem. 2.5 $ volt 2 db akciósan. 1300 mAh-nak mondja magát, ha ideér a Lii500-as töltő megmérem, és megírom.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#104005) Exian


Exian
őstag

Ha már akkuk szóba kerültek: tud valaki tuti fellelőhelyet, ahonnan jó pénzért lehet 17420-as akkut rendelni? Ahonnan meg is érkezik. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#104006) kinaicuccok válasza KamuMazsola (#104003) üzenetére


kinaicuccok
csendes tag

"Az AA elem 1,5 voltos, az akku meg 3,7 voltos ezért gondolom nagyobb fényerővel világít az akkuval."

Így van, ezt teszteltem korábban én is.

http://kinaicuccok.blog.hu - Ami nem Kínából származik, az hamisítvány :)

(#104007) hodostamas


hodostamas
addikt

ilyen játszós SD kártyát hol ajánlanátok vételre? Nem 8GB-os kellen kb, mini linuxok, stb-re. Sincerity-nél ~7$-ba mennek. Vagy nem érdemes máshol? Nem 20 évig akarom tárolni az adatot :)

(#104008) Mr.Csizmás válasza hodostamas (#104007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vegyél bármilyen 256GB / 9.99$ szintű fake kártyát, és refundoltasd. újraparti után használható a valódi 2-4-8 gb hely.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104009) kicsi007


kicsi007
tag

Sziasztok!

Erre van valami kupon mostanság?

ZTE Axon 7 Mini 4G Smartphone - GOLDEN

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#104010) szabi__memo válasza Mr.Csizmás (#104008) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:DD :DD :DD :DD

(#104011) ZsoltG60 válasza kicsi007 (#104009) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

cybermonday85 ---> $119.99 ;)

Üdv. Megjött a Original Xiaomi R01 Mi WiFi Amplifier Chinese Version

Beüzemeltem , de nem vagyok megelégedve :(

Szobán belül kb fele sebességet mértem mint amennyit a laptop saját wifijével.
Azonos helyen volt minden a mérés idején . Ez ennyit tud vagy van valami beállítási lehetőség ?

40/5M net

Laptop wifi:

Xiaomi R01

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#104012) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Tudtok bestbuy kis billentyűzetet amit tudok használni az xbox-hoz és a tv-hez?
Gondolom ezeknek csak egy vevője van, majd átdugdosom ha kell.
köszi!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#104013) DJGABI válasza Krogoth (#103978) üzenetére


DJGABI
addikt

perlátor

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#104014) kicsi007 válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


kicsi007
tag

Köszönöm!

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#104015) andrisbandi válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


andrisbandi
őstag

A repeater felezi az elméleti max sebességet.
Szóval hibátlanul üzemel a kütyü.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#104016) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Samsung 32GB Class 10 Micro SD

Kupon : RGBLAF2
$9.28 free shipping

Lumia 950XL

(#104017) tipuka válasza Mr.Csizmás (#104008) üzenetére


tipuka
addikt

tetszik a gondolkodás módod. :DD

(#104018) Mr.Csizmás válasza tipuka (#104017) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyivel paypalen küldhetnék monopoly pénzt is, játékpénzért sz*rt :U kb. ez a véleményem a fake sd dílerekről, ahány hozzá nem értő embert megszívatnak a sz*rjaikkal, simán megérdemlik hogy 1-2 hozzáértőbb refunddal jutalmazza őket.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104019) Zsoleszhun válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Csatornákat tudsz még váltogatni.

¯\_(ツ)_/¯

(#104020) tipuka válasza Mr.Csizmás (#104018) üzenetére


tipuka
addikt

teljesen igazad van. pont ma jött egy kis pénzem, lehet rendelek is egy 2TB memkarit mindössze 10$-ért. ;]

[ Szerkesztve ]

(#104021) nagyra


nagyra
tag

Kicsit off, mert nem ócco, de látom, hogy sokan kerestek usb-s wifi adaptert, általában a xiaomi-t ajánljátok, mert olcsó, oszt megy :D

Ellenben én olyat kerestem, ami gyors, relatíve jó áron. Ezt vettem (akkor még 17.5$-ért volt), 2 hete használom, gondom még nem volt vele:
https://www.aliexpress.com/item/EDUP-AC1605-1200Mbps-USB-WiFi-Adapter-Dual-Band-2-4G-5-8G-Signal-Transmitter-802-11b/32837888022.html

Jó helyen lerakva, router emeleten, wifi adapter a földszinten hozta a 400/250 Mbit/s sebességet! :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#104022) ollie válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1000 Ft-ért még ez is nagyon jó. De vehetsz sok pénzért profibbat, és az többet fog tudni.

***

(#104023) Donki Hóte válasza cikasz (#104012) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ilyet vettem. Mindennel kiválóan működik, kivéve a TV-vel :O

Ha a TV-be dugom be a kis USB vevőjét, akkor elkezd lagolni, akadni, percekig villog az adatátvitelt jelző LED-je, de nem csinál semmit :(

PC-vel, laptoppal, tablettel (!) kiválóan működik, csak pont arra nem használható, amire vettem, a TV-vel internetezni nem lehet vele :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104024) ZsoltG60 válasza ollie (#104022) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Van egy TL-WA855RE bár az 300 Mbps csak az most máshol lesz használva így kellet egy olcsó megoldás.
De az nem felezte a sebességet. :K
Igaz erről a Xiaomiról nincs semmi leírás mennyit is tud.. :U

(#104025) quailstorm

Nem értek hozzá :DDD szóval hiszek nektek :DD :R

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#104025) quailstorm válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én is azt mondom, hogy ez normális. Ugyanazt a WiFi modult használja adásra és vételre, jó hogy csökken a sebesség. Én egy régebbi TP-Linket használok ilyen célra DD-WRT-vel és ugyanez van. De még a 20Mbit+ is elég egy 720p streamre is, cserébe még a kertben is megy.

(#104024) ZsoltG60: igen, csak ugye ez MIMO. a Xiaomi meg SISO. Abba a méretbe és súlyba nem fér be csak a SISO. Úgyhogy ez felez. De azért az árért ez is teljesen jó, egy 841N-el nem jössz ki olcsóbban ugyanezért, ráadásul ott még a firmware-el is szívhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#104026) FingR86 válasza hodostamas (#104007) üzenetére


FingR86
őstag

GB, Mixza, 8GB, 4.39$
ha megjön és értékeled meg jobb árban jössz ki a végén.

(#104027) Exian válasza Donki Hóte (#104023) üzenetére


Exian
őstag

Nekem hasonló cuccal az volt a megoldás, hogy egy USB hosszabbító kábellel a TV elé hoztam a vevőt. Egész egyszerűen a TV leárnyékolta az amúgy sem erős jelét, mivel hátul vannak az USB portok a TV-n. Előre hozva jó lett. Lehet, hogy nálad más a gond, de ki tudja.

(#104028) FingR86 válasza nagyra (#104021) üzenetére


FingR86
őstag

ez a márka/tipus van GB-en is és azt jól meg is tudod szórni pontokkal.

(#104029) bertokl válasza kicsi007 (#104009) üzenetére


bertokl
tag


ZTE Axon 7 Mini 4G Smartphone - GOLDEN
cybermonday85
$119.99

Tegnap kicsit olcsóbb volt, de szerintem ez is jó ár érte.

szerk. : bocs, most látom, hogy volt már.

_________________________________________


Xiaomi Redmi Note 4 5.5 inch 4G Phablet - GOLDEN 4/64GB
GBBF004
$149.99


Xiaomi Mi Max 2 4G Phablet - HK WAREHOUSE 4GB RAM 64GB ROM GOLDEN B20 NÉLKÜL
GBBF054
$183.99

[ Szerkesztve ]

(#104030) lacko6 válasza ZsoltG60 (#104011) üzenetére


lacko6
senior tag

ez a feher elotti kiadas kinaban

(#104031) belaur válasza FingR86 (#103971) üzenetére


belaur
tag

Ár / érték arányban az egyik legjobb fejhallgató a piacon!

(#104032) bertokl válasza bertokl (#104029) üzenetére


bertokl
tag

Kell nekem hozzászólást szerkesztgetni, az előzőnél kifutottam az időből, a linkek meg kimaradtak:

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Redmi Note 4

(#104033) Mr.Csizmás válasza bertokl (#104032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nem okézod le, akkor 15 perced van elküldeni, de utána már lezárja, ha megvan az 5 perc, ha jól tudom és nem változott azóta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104034) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Xiaomi 3G router-hez eseteg valaki nem tud kupont?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#104035) Breki válasza XtremLor (#103987) üzenetére


Breki
veterán

Ez nincs így, ne terjesszünk valótlanságot !

Már én is keveset vásárolok a wish-ről mert találtam jó helyeket és kuponokat, de pont a vásárlói védelem az amiben jobb. Magyar nyelvű ügyfélszolgálat, 30 napos pénzvisszafizetési garancia, szó nélküli pénzvisszautalás probléma esetén. És nem kell a vevővel egyezkedni, disputet nyitni, hanem simán magyarul megbeszélni az ügyfelesekkel. Tapasztalatom szerint probléma esetén rögtön utalják vissza a pénzt, akár minőségbeli probléma van akár nem érkezik meg.

Az más kérdés, hogy mindenre van postaköltség és jól meg kell nézni ki mit vásárol onnét főleg műszaki cuccnál.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#104036) Mr.Csizmás válasza Breki (#104035) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fb-n pár csoportban a csajok-anyukák wish függők kb., állandóan megy a téma, hogy ki mit vett gyereknek, pasinak :D lehet rá kellene próbálni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104037) bertokl válasza Mr.Csizmás (#104033) üzenetére


bertokl
tag

Amikor észrevettem, hogy ZsoltG60 már jóval előttem beírta a ZTE mini kuponját, gondoltam keresek vmi mást is mellé, és próbáltam gyorsan elküldeni. A 15 percbe belefért volna, de - eddig - nem tudtam mennyi ideig lehet szerkeszteni, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#104038) Donki Hóte válasza Exian (#104027) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a tippet, kipróbálom.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104039) Breki válasza Mr.Csizmás (#104036) üzenetére


Breki
veterán

tudom fent vagyok ilyen csoportban, napi szinten írom be nekik, hogy pendrive-t kártyát telefont ne onnan

De van amit érdemes.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#104040) chatran válasza -secret- (#103974) üzenetére


chatran
őstag

Köszi. Gondoltam rendelek egy narancssárgát is a két kék mellé, de a fél dollár szállítást sokalltam. Megnéztem app-ból. ahol végig 0,84-et mutatott és 0 szállítást unregistered-en. Amikor viszont rámentem a paypal fizetésre felugrott az érték 1,33 dollárra. :(
Ki érti ezt? :U
Ennyiért meg nem kell. :P

(#104041) nagyra válasza FingR86 (#104028) üzenetére


nagyra
tag

Már ha lenne :D De 17.5-ért így sem volt rossz vétel szerintem.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#104042) elszabi válasza Breki (#104035) üzenetére


elszabi
tag

A Wish egy dropshipping oldal. Vagyis felárral árulja más eladók termékeit. Sőt, lefogadom, hogy néha azt sem tudják, mit is pontosan, mert ők maguk sem vették kézbe soha. Ezért lehet ott millió hamisított sd kártya meg hasonlók. Persze lehet refundot kérni és hasonlók. Már, ha valakinek ennyi fölös energiája van.

(#104043) Ittnemaz válasza Breki (#104035) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

lehet paypalal fizetni?
bármit megtalálsz máshol olcsobban mint ott ptkval?

(#104044) beg válasza elszabi (#104042) üzenetére


beg
veterán

Így van.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#104045) Timyyy válasza elszabi (#104042) üzenetére


Timyyy
őstag

Rendeltem 1-2 dolgot, borzasztóan silányak, a képek totális kamu... pedig nem is volt mind olcsó, amit vettem. Írtam üfsz-nek, visszakaptam a pénzt, de nekem ehhez se kedvem, se energiám, 1 percet nem ér az egész wish...

(#104046) Mr.Csizmás válasza Breki (#104039) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk ők 99%-ban ruciban utaznak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104047) Breki válasza elszabi (#104042) üzenetére


Breki
veterán

Van ami ott olcsóbb van ami az Ebay-en van ami az Ali-n.

Ott inkább az az átverés, hogy sokan nem nézik a postaköltséget és nem tudják használni a kódokat, illetve azt nem nézik, hogy adott termékből a legkisebb ár van kiírva.
A hamisított kártyában egyetértünk.

Nem kell sok fölös energia és nem refund, annyi hogy van egy idő amire ha nem érkezik meg másnap kell írni az ügyfélszolgálatnak, akkor megnézik ők a csomagot tn szerint hol tart esetenként pár nap türelmet kérnek azután szó nélkül utalnak.

És mindezt magyarul magyar ügyfélszolgálatossal kb 5-6 per elintézni egyedül.

(#104043) bednarik

Úgy tudom lehet én ott virtuális kártyával fizetek.

70-80 százalékban megtalálom máshol olcsóbban, de van amire ott figyelek fel és azután keresek rá máshol
illetve 30%-ban találok ott olcsóbb dolgokat

(#104046) Mr.Csizmás Igen azt imádják, én meg nézem milyen bikiniket vesznek. :-)
Ruhát én most 11.11-én mertem előszőr igazán az aliról rendelni, de azt is úgy hogy facebook-on több csoportban rákérdeztem, illetve a város összes kínai boltjába elmentem az adott kapucnis felsőt felpróbálni.

Erről van szó konkréten.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#104048) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

bluetooth fülest keresnék, van esetleg valami ajánlott?
illetve ezekre kupont lehet lelni valahol, vagy egyáltalán eddig volt ezekre valamilyen promoció?

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_663625.html?wid=21

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_575329.html?wid=21

erre is jó lenne mert csajosabb kicsit mint a fehér :)

https://www.gearbest.com/pen-pencils/pp_638390.html?wid=21

köszönöm szépen és az eddig ténykedéseiteket is, örömmel olvastam eddig is a fórumot, most pedig úgy döntöttem csatlakozom.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#104049) elszabi válasza Breki (#104047) üzenetére


elszabi
tag

Ha valami olcsóbb véletlenül, az csak reklámfogás lehet, hogy új embereket vigyenek be a buliba, növeljék a látogatottságot, stb. Hasonló, mint a 9 Ft-os zsemle az Auchanban - aki betér, az mást is fog venni ugye. A dropshippinges az árkülönbözetből él (kínai forgalmazó/gyártó ára vs a vevőnek kínált ár). Ebből adódóan a termékek 99%-a drágább kell legyen, mint egy Ali-s eladónál. Magyar ügyfélszolgálat, külön alkalmazás, hirdetések... Ezt mind a vevő fizeti meg! Vagyis ennyivel is drágább a termék. Meg persze a haszon, amit még szeretnének eltenni ezen felül.

"én meg nézem milyen bikiniket vesznek. :-)"
Erre ott vannak az Ali-s értékelések is. A csajok csak úgy rakják fel a fotós értékeléseket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104050) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Gb-re való kupon van most mi band 2-re? .Rendeltem a közelmúltban és 3 héten belül megjött így maradnék náluk hátha karácsonyig megjön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.