Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1251) DJGABI válasza Zolás (#1247) üzenetére

DJGABI
(addikt)

nem tudom mekkora értékű, de esetleg még a partial refund játszik (nem küldöd vissza, de ő is csak felét refundolja). amúgy hiába nyitsz ticketet szerintem, a visszaküldés a hivatalos út. vagy így járás esete.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1252) Zolás válasza DJGABI (#1251) üzenetére

Zolás
(őstag)

Ez sem rossz, legalább a feléd visszakapnám. Ezt merre találom?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1253) DJGABI válasza Zolás (#1252) üzenetére

DJGABI
(addikt)

eladótól függ, hogy belemegy-e egyáltalán. neked kell lebeszélned vele. de sztem rábólint, ha nem akar 1 csillagos értékelést kapni :)

[ Szerkesztve ]

(#1254) htc07 válasza #27813376 (#1243) üzenetére

htc07
(addikt)

Haverom ilyet vett anno:

Tök jól néz ki, jó a súlya is, van benne anyag.
Csak a hegye beletört egy faasztalba egy szalonnasütésen.. :)

(#1255) gabe_ válasza doc (#1246) üzenetére

gabe_
(őstag)

Feldobtam egy ubuntut virtuális gép alá, felraktam egy digitális tv vezérlő cuccot az alkalmazásboltból, de sajnos nem látja az usb tv sticket. Mondjuk hülye is vagyok a linuxhoz...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#1256) #27813376 válasza htc07 (#1254) üzenetére

(törölt tag)

Az enyém nem fog faasztalba törni, jóformán csak dísznek van:)

(#1257) petipetya válasza Zolás (#1250) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Mobilos nézetben nem tudom.

De ha a webes felületen már nyitottál hibajegyet, akkor csak át kell állítani a nézetet erre.

(#1258) kmarci25

kmarci25
(addikt)

Nedves/vizes csiszolópapírt milyen néven tudok keresni? :F

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1259) egykettő válasza gabe_ (#1245) üzenetére

egykettő
(aktív tag)

A blaze borzadalmat dobd ki a kukába(én vlc-t vagy homesys-t használok), szerintem itt tedd fel a kérdést: http://prohardver.hu/tema/dvb-t_dvb-s_dvb-c_kartyak_usb_pci/friss.html
sok türelem kell mire megtalálod a jelet, utána már minden frankó.
(#1255) gabe_ ha hülye vagy a linuxoz és nincs időd kedved beletanulni, ne szopasd magad :)

[ Szerkesztve ]

(#1260) Zolás válasza petipetya (#1257) üzenetére

Zolás
(őstag)

Most azt írja küld másikat. Gondolom kénytelen leszek belemenni, és reménykedni, hogy jól működő érkezik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1261) Bence123 válasza kmarci25 (#1258) üzenetére

Bence123
(tag)

Sandpaper. Ezt ajánlom, de lehet kapni külön-külön is őket

(#1262) Bence123 válasza Bence123 (#1261) üzenetére

Bence123
(tag)

Lehet kapni ugyanezt 50 Ft-al olcsóbban, de ezt mentettem csak el a watch listbe, mert már volt jó tapasztalatom az eladóval :) Találtam polír papírt is, ha ez az amire gondolok, akkor maketteket ezzel jól lehet polírozni... de a leírás nem túl informatív sajnos

(#1263) kmarci25 válasza Bence123 (#1262) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Köszi! :R Egy pici kavicsfelverődés van a motorháztetőn. Javítófestékem már van, de festés előtt, meg után jó lenne picit csiszolni, hogy egyenletesebb legyen. Erre melyiket ajánlanád?

(#1264) Bence123 válasza kmarci25 (#1263) üzenetére

Bence123
(tag)

Közben találtam még finomabb papírokat.
Autó fényezést én 3000-es papírral véglegesítek polírozáshoz. Ha csak kipucolni szeretnéd a hibát, 1000-es papírral mennék neki. Ha nagyon nem megy azzal, akkor lehet váltani 800, 600-ra. De inkább tovább kelljen vele szenvedni, mint hogy elrondítsuk a végeredményt :)

(#1265) kmarci25 válasza Bence123 (#1264) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Köszi a tippet :R , szerintem rendelek 800-ast, meg 1000-est, aztán meglátjuk. Mivel "ecsetes" festék (nem srpay), ezért jó lenne utólag is kicsit megcsiszolni, hogy egyenletes legyen a végeredmény.

Update: egyenként drágább lett volna, úgyhogy az elsőként linkeltből rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1266) Melack

Melack
(veterán)

Fülhallgatókól volt már szó, de most speckó kellene. Olyan, aminek a csatija ilyen L alajkú. Most épp olyan fér be a gépem mellé. Tudtok ilyet is javasolni? Vagy hogy tudok ilyenre keresni direktbe?

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1267) DJGABI válasza Melack (#1266) üzenetére

DJGABI
(addikt)

audiónál nem tudom mennyire igaz h minden csati/hosszabbító rontja a minőséget, de ezzel "univerzálissá" tudnád tenni [link] amúgy nem hinném hogy külön erre rá tudnál keresni, végig kell nézegetni, hacsak nem ajánl valaki.

(#1268) Melack válasza DJGABI (#1267) üzenetére

Melack
(veterán)

Külön átalakítót nem szeretnék,tény, lehet jobb lenne. Megnézem ezeket is. Köszi!

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1269) Ipadipad

Ipadipad
(tag)

nos megérkezett az autos kamera (5000ft os )
hamarosan szerintem még este felé irok rola 1 kis cikket aztán belinkelem :)
(csak egyenlöre még nem kapcsol be XD )

L26bKz

(#1270) fess válasza Ipadipad (#1269) üzenetére

fess
(senior tag)

akkor rövid cikk lesz :D

(#1271) Ipadipad válasza fess (#1270) üzenetére

Ipadipad
(tag)

no az volt a gond hogy kocsitöltövel (szivargyujtó) kell tölteni
de müködik :)

L26bKz

(#1272) Ipadipad

Ipadipad
(tag)

Nos röviden és tömören aki autos kamerát szeretne venni
az ezt a tipust gyorsan felejtse el
eszméletlen pocsék... komolyan mondom a régi nokia n95 telefonom szebb képeket csinál mint ez a hulladék

amit tudni érdemes a készülékröl:
1280x720p töl lefele tud videot felvenni + FHD(ami 1080p lenne )
hangot képes felvenni
5mpx képeket lehet vele csinálni
4x zoom van rajta
300mah aksival rendelkezik
számitogépröl nem lehet tölteni
microSD kártyával üzemel (16gb tesztelve)

autos kamerárol fényképek:
kép 1
kép 2

autos kamerával készült fényképek(valami eszméletlen brutál minöség)(5mpx):
telefon
mikró
lámpa

amint youtube feltöltödik a video még az ultra Brutális FHD videot is belinkelem

L26bKz

(#1273) Ipadipad

Ipadipad
(tag)

Fullhd video

(elnézést hogy egymás után 3x irok csak szerkesztö lehetöség eltünt mire a videot feltöltöttem)

L26bKz

(#1274) Agostino válasza Ipadipad (#1272) üzenetére

Agostino
(őstag)

szerintem azért annyira nem borzasztó ez. arra, hogy az adott közlekedési szitut bizonyíthatóan rögzítse teljesen jó. hogy úgy mondjam szerintem tenné a dolgát

if only you knew how bad things really are

(#1275) htc07 válasza Ipadipad (#1273) üzenetére

htc07
(addikt)

Szerintem sem szükséges hogy fél centiről makrót csináljon, inkább valami használat közbeni videót tegyél fel róla a kocsiban :)

(#1276) Bence123

Bence123
(tag)

Ma végre megjött a sok késő csomagom közül egy, fényvisszaverős szalag, biciklizéshez és egyéb. Pontosan ez. Maga a cucc tényleg tök fasza, és két darab ennyi pénzért abszolút jó. Eddig nem használtam ilyet, de tényleg szépen visszaveri a fényt, és van tartása. Maga az eladó és az aukció már nem annyira ajánlott. Egyrészt, ez elég szerencsétlen olyan tekintetben, hogy random színeket küld, ráadásul én Giant feliratosat kaptam, nem Shimano. Ezt még épp boxolom le az eladóval, de a cucc tetszik, lehet, hogy benevezek még egy szettre, vannak fenn olyan aukciók is, ahol fix a szín, és talán végre shimanosat küldenek :P Lehet kapni 1-2-4-es kiszerelésben. Még 4db is csak 500 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1277) Ipadipad

Ipadipad
(tag)

Ha kennels autom kiprobàlnàm ugy is .. igazság szerint munkatàrsamnak kellet olcson... csak tobbet vartam tole..no sebaj ejszakai felvètel viszont eleg turheto

L26bKz

(#1278) fess

fess
(senior tag)

Üdv
Annak mi is a neve,amit a kocsi műszerfalára lehet rakni majd arra rá a telefont,így az nem fog csúszkálni?

(#1279) kmarci25 válasza fess (#1278) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Erre gondolsz? Anti slip pad/ mat
Én innen rendeltem, még várom.

(#1280) pakfong válasza kmarci25 (#1279) üzenetére

pakfong
(tag)

Még nano padként is ismeretes, de ahogy nézem az drágább.
Tavaly nyáron rendeltem 200-300 Ft körüli áron én is, azóta az autóban van és még mindig tapad. Hidegben, melegben egyaránt, de tűző napsütésben úgy kell a telefont letépni róla :).

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | A Duna forrása: https://www.youtube.com/watch?v=xc8Z9VMNCnE

(#1281) fess válasza kmarci25 (#1279) üzenetére

fess
(senior tag)

igen erre,köszi mindkettőtöknek,karácsonyig azért csak ideér

(#1282) doc válasza pakfong (#1280) üzenetére

doc
(veterán)

hat, nekem a tuzo napsutesben megolvadt, azota nyomot hagy mindenen amit rarakok :(
amugy tokeletesen mukodik, de nem szereti ha "felforraljak" :D

1N23456.HU - A Veszprém megyei motorkölcsönző

(#1283) #27813376 válasza fess (#1278) üzenetére

(törölt tag)

Ha rücskös kicsit is a műszerfalad akkor ne várj csodákat. Nekem nem jött be sajnos. Ugyanaz a darab van amit linkelt a fórumtárs alább.

[ Szerkesztve ]

(#1284) Bence123

Bence123
(tag)

Asszem kiosztom az első negatívom. 36. munkanapnál járok egy termékkel, már másodszor írtam az eladónak. Mindkét alkalommal őt kértem, hogy ajánljon valamit az esetre, nem akartam kuncsorogni. Mindkét esetben elhajtott, hogy várjak még egy hetet( :U ), és egyáltalán nem szimpatikus a hangneme, semmi segítőkészség nincs benne. Tök szívesen vállalnám azt, hogy visszaadja az árát, aztán ha végre-egyszer-valahára beérkezik kifizetném neki...(csak 300 Ft-ról van szó) de ha nem hát nem. 99,2 %-os eladó, tökre nem ezt vártam...

(#1285) DJGABI válasza Bence123 (#1284) üzenetére

DJGABI
(addikt)

"Tök szívesen vállalnám azt, hogy visszaadja az árát"
te lehet, de ő nem biztos :D

én 45. napnál tartok. kezdjek aggódni? azon a héten 3 cuccot vettem (2 ebay, 1 ali) és egyik sincs sehol.

szerk: alis cucchoz van trekking, már a magyar posta ül a cuccon. :C nájsz [link]

[ Szerkesztve ]

(#1286) Bence123 válasza DJGABI (#1285) üzenetére

Bence123
(tag)

Már sok helyen láttam hogy felajánlják ezt, meg én is kaptam már ilyet, azt hittem bevett szokás, nem drága cuccról van szó mégiscsak.
Most nagyon sok cucc késik, én is csak azért kapálózok nála is, nehogy kicsússzak a időből. Szóval valószínűleg megjönnek... majd... egyszer... :))

[ Szerkesztve ]

(#1287) Mate válasza Bence123 (#1286) üzenetére

Mate
(nagyúr)

Én 30. nap mindig visszakérem a pénzt. Ha megérkezik az áru (2x volt ilyen) akkor visszautaltam neki. Ez így normális.

Most nem érkezett meg egy cucc, már kértem is vissza a pénzt. Engem nem érdekel, hogy ő, kínai posta, magyar posta keverte el. Hozzám nem érkezett meg a megfelelő időben és ez a lényeg.

(#1288) vgyuri válasza Mate (#1287) üzenetére

vgyuri
(őstag)

2013.08.27, 09.08 és 09.18-as áruk nem jöttek még meg, nem tudom mi lehet a postával, eddig ilyen nem volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#1289) Mate válasza vgyuri (#1288) üzenetére

Mate
(nagyúr)

Volt közben valami kínai ünnep közben, ezért késnek a csomagok.

(#1290) vgyuri válasza Mate (#1289) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Nagyon szépen köszönöm az infót, akkor remélem minden meg fog érkezni idővel.

24 funkciós óra biciklire - tegnap érkezett meg, 1.045 forintért jó vétel volt, tényleg mindent tud, 4 soros a kijelzője. AUD-ért vettem, de most csak Ausztráliába postáz.

Észrevettétek, hogy nem csak Vaterán vannak ebay-es áruk? Kuponos oldalakról 2 példa (nem akarom rontani az üzletüket, csak érdekes):

Nanopad 2.490 Ft helyett 750 Ft (ebay-en 1 dollár)

Autós szivargyújtó elosztó telefon 3.500 Ft helyett 1.290 Ft (ebay-en 2.88 dollárért vettem).

[ Szerkesztve ]

(#1291) Ipadipad

Ipadipad
(tag)

nos ma kicsit nézegettem mégis milyen telefon tokot érdemes venni
és találtam 1 nagyon jó tokot :)
5500ft

esetleg valaki tudna róla videót küldeni ? akár hogy kerestem youtube-on nem találtam
és hát azért ha már ennyi pénzt kiadnék érte azért 1-2 videót meglesnék róla fehéren gondolkodom :P
de a full fekete se rossz :P

L26bKz

(#1292) draco31 válasza Mate (#1287) üzenetére

draco31
(addikt)

Én is pár napja üzengetek már azzal, akitől sept. 1.-én rendeltem, most írtam neki, hogy nem várok tovább, küldje a pénzt, aztán ha megjönnek akkor visszautalom.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#1293) kmarci25

kmarci25
(addikt)

Én először írok az eladónak. Ott általában az a válasz, hogy várjak.Várok, ha továbbra sem jön, akkor meg ebay resolution center. Eddig háromszor volt rá szükség, egy nappal az ügy megnyitása után már vissza is jött a pénz. Az utóbbi időben tényleg nem jönnek a csomagok, kettőt rendeltem augusztus elején, egyik sem jött meg azóta sem, ezeknek az árát már visszakaptam.

(#1294) cannibal

cannibal
(senior tag)

Tudtok segíteni nekem? Szeretnék egy babőr jellegű kis "lehallgató" készüléket venni. Gyakorlatilag egy mikrofon az egyik egység és egy vevő a másik egység amire fejhallgatót lehet csatlakoztatni vagy vmi hangkeltő eszközt. Ilyet hogy tudnék keresni ebay-en?

(#1295) fess válasza cannibal (#1294) üzenetére

fess
(senior tag)

babaőr lesz az,először csak pislogtam mi az a "bab őr" :D de sajna én nem tudok ilyet

Mindig elfelejtem,hogy bizonyos határidő után csak ügyet lehet nyitni az eladókra,sima üzenetet küldeni nem. sep 02-től várok 2 csomagra amik még nem jöttek meg,gondoltam írok már,hogy mi a szitu,erre egyből ügy lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1296) cannibal válasza fess (#1295) üzenetére

cannibal
(senior tag)

Elnézést! Babaőr akart lenni természetesen!

(#1297) kmarci25 válasza fess (#1295) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Ebbe én is belefutottam... Tulajdonképpen ugyanaz, mert az eladó megkapja, amit írtál, válaszolhat is, csak elkezd ketyegni az óra, és mindenképpen le kell zárni bizonyos időpontig.

(#1298) Mate válasza cannibal (#1296) üzenetére

Mate
(nagyúr)

Mihez kellene?

(#1299) cannibal válasza Mate (#1298) üzenetére

cannibal
(senior tag)

Igazából ahhoz amit írtam. Egy szobát felügyelni. Mivel mindegy így a kialakítás ezért írtam, hogy lehet akár egy csupasz mikrofonszerűség is.

(#1300) Mate válasza cannibal (#1299) üzenetére

Mate
(nagyúr)

Tehát akkor nem kell babaőrnek lennie, gyakorlatilag egy poloska kell? :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.