Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Outlander válasza Real_Necro (#12000) üzenetére


Outlander
őstag

Én gratulálok, tied lett a 12.000. hozzászólás. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12002) Real_Necro válasza Outlander (#12001) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az volt a cél. A többit részemről befejeztem, nem leszünk egy véleményen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12003) Potzee válasza Outlander (#11997) üzenetére


Potzee
addikt

Elmúltam 30, de nem gondolom, hogy öreg lennék.
Ha poén volt, akkor OK, bár én ezt a szar viccet nem értettem, van ez így.
Az itteni trollokat viszont én nem etetem tovább, fikázzzátok egymást nyugodtan...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#12004) Outlander válasza Potzee (#12003) üzenetére


Outlander
őstag

Azért mondom, aki ennyire besavanyodott az így járt, kapja fel a vizet és osszon le mondenkit... Nyomjátok. Én rajtatok jobban röhögök mint a faviccen. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12005) Gépötty


Gépötty
senior tag

Meglovagolva az előbbi gondolatmenetet, ez mennyire lehet fos? :P
Tényleg tudhat (interpolálás nélkül) 1080-as felbontást? Már csak abból adódóan is, hogy nem sokkal kerül többe, mint a 720-asnak kikiáltott.
Vagy felejtős? Érdemes egyáltalán ezekben gondolkozni?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#12006) fess


fess
őstag

sziasztok
Ettől olcsóbb, ilyen típusú borotvapengét talált már valaki?

(#12007) Outlander válasza fess (#12006) üzenetére


Outlander
őstag

Azt ugye tudod h ezzel nem lehet borotválkozni? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12008) Flexy90 válasza fess (#12006) üzenetére


Flexy90
senior tag

[link]

Xiaomi Fan

(#12009) ZS3NI válasza Outlander (#12007) üzenetére


ZS3NI
őstag

?? :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12010) Outlander válasza ZS3NI (#12009) üzenetére


Outlander
őstag

Hát mert hamisítvány... :)

Jobbat dobsz ki x használat után mert nem jó az eredetiből, mint ebből egy "új"...
Az a tipikus új kínai penge... semmi mást nem vág csak bőrödet. de az viszont legalább sokáig vérzik tőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12011) Flexy90


Flexy90
senior tag

:W :W :(

Xiaomi Fan

(#12012) ZS3NI válasza Outlander (#12010) üzenetére


ZS3NI
őstag

Borotválkozni attól még lehet vele, max karcol. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12013) kerekfej válasza Flexy90 (#12011) üzenetére


kerekfej
addikt

paypalon már 277

(#12014) Flexy90 válasza kerekfej (#12013) üzenetére


Flexy90
senior tag

Persze, mert az nem kevés jutalékkal dolgozik. Nekem a bankom vált.

Xiaomi Fan

(#12015) kerekfej válasza Flexy90 (#12014) üzenetére


kerekfej
addikt

ez rekord nem :F

[ Szerkesztve ]

(#12016) Flexy90 válasza kerekfej (#12015) üzenetére


Flexy90
senior tag

Idén biztos :DDD

Találtam egy ilyen táblázatot:

Ezek szerint 2000 októberében volt a maximum, 318 USD/HUF :Y

Xiaomi Fan

(#12017) Dluinet válasza Flexy90 (#12016) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor az €-nál erősebb $ akartak, de aztán rájöttek hogy baromság erőltetni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12018) spidersoft válasza Dluinet (#12017) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem meg legyen megint 145Ft, azt úgy elviselné a szervezetem akár hosszabb távon is :D :D :D

(#12019) Degeczi válasza fess (#12006) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ilyet tényleg nem igazán érdemes, csak szívásra van nagy esély - de hagyományos, "zsilettpengés" biztonsági borotvát nagyon jót tudnak készíteni a kínaiak, sokan vettek itt már olyat, keress csak itt rá a "borotva" szóra, és látod majd "RIMEI" név alatt, amihez korrekt pengéket is olcsón lehet szerezni, pl. DX-ről a "Dorco" nevűeket (de persze bárhonnan olcsón lehet kísérletezni, hazai boltokban sem drága, bár nem nagy a választék, többnyire Wilkinsonra szorítkozik)

(#12020) Saccco


Saccco
nagyúr

Ennek lehet valódi értelme?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12021) Outlander válasza Saccco (#12020) üzenetére


Outlander
őstag

Ekkora méretben, ilyen árban, csájnából rendelve? :F :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12022) Dluinet


Dluinet
nagyúr

kérd a FED-et hogy nyomtasson még, akkor lemegy

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12023) Melack


Melack
veterán

Miracast vagy Chromecast éri meg jobban kintről?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12024) Real_Necro válasza Degeczi (#12019) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom mernék e hagyományos pengével nekiállni... Mondjuk gyakorlás kérdése, van ismerősöm, aki kihajtható pengét használ 25 éve.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12025) Degeczi válasza Real_Necro (#12024) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan: majdnem ugyanaz, mint az eldobható/sokpengés mai típusok!
(teljesen hasonlóan van befogva a fejébe a penge, nagyot nem lehetne vele vágni)
Egyáltalán nem nehéz használni - nem véletlenül hívták ezt évtizedeken át "biztonsági borotva"-nak.
Kihajthatót én sem mernék.

[ Szerkesztve ]

(#12026) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Az Orkina órákról mi a vélemény? :) ezt néztem ki most, tetszik! Szerintetek érdemes? Esetleg mást tudtok ajánlani, ami hasonló stílus? Köszi! :R

(#12027) Potzee válasza Geri89 (#12026) üzenetére


Potzee
addikt

Divatmárka. Jó lenne tudni, hogy kitől veszi a szerkezetet, elsőre azt mondom, hogy a legolcsóbb Miyota van benne...de lehet, hogy gyengébb.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#12028) fraba válasza Flexy90 (#12016) üzenetére


fraba
aktív tag

volt a maximum, 318 USD/HUF :Y jó is lenne..! :D
nem inkább 318 HUF/USD? :D

(#12029) Geri89 válasza Potzee (#12027) üzenetére


Geri89
aktív tag

Van esetleg olyan ebay-en is fellelhető márka, ami ajánlott? Igazából a lényeg, hogy árban 10 alatt legyen, illetve valami ehhez hasonló divatóra legyen.. Vagy a célnak az általam linkelt is megfelel? :)

(#12030) Flexy90 válasza fraba (#12028) üzenetére


Flexy90
senior tag

Elsőre én is azt írtam reflexből, de aztán ránéztem a grafikonra. Az tényleg USD/HUF! Minden egyéb grafikonon így szerepel.

Xiaomi Fan

(#12031) Potzee válasza Geri89 (#12029) üzenetére


Potzee
addikt

Inkább vegyél egy jó kis Casio-t, pl. ezt.
Egy ilyen Orkina-nak nem sok időt jósolok... :(

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#12032) bugizozi


bugizozi
őstag

A dec 16-án rendelt tablet védő fóliát már a kezemben tartom. Nem rossz ahhoz képest hogy közben karácsony, újév stb... :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#12033) fraba


fraba
aktív tag

november 29.-én rendeltem, hátsó üveg z1 compacthoz. megérkezik ez valaha?? [link] :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#12034) McReay válasza bugizozi (#12032) üzenetére


McReay
aktív tag

Nekem a Dec. 10-én rendelt SD kártya jött meg szilveszterkor! :DDD
(szeressük az ilyen "meglepetéseket" )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#12035) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

bonzoportal beindult...van egy ilyen ha valaki powerbankos :D nem próbáltam, de nem lehet nagyon rossz. Meg megint akcios a gripgo ennyit simán megér :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12036) pakfong válasza VegyesTamás (#12035) üzenetére


pakfong
tag

Ebay-en és ali-n még olcsóbb a gripgo és nincs postaköltség...csakhát amire megérkezik :). Vagy azok nem eredetiek?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#12037) Siriusb válasza VegyesTamás (#12035) üzenetére


Siriusb
veterán

Barátomnak adtam ajándékba gripgo-t, nem igazán jött be, potyogott róla a teló. :(

(#12038) gabe_ válasza Siriusb (#12037) üzenetére


gabe_
őstag

Tesómnak sem vált be. A mai kátyús utakon folyton lehullott róla a teló (pedig kényelmes a mondeoja futóműve). Aztán egy 100e pluszos telefont nem szívesen bíz ilyenre az ember...

A powerbank ennyiért jónak tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12039) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

érdekes nekem a samarában S3at is megtartja egész éjszakás pesti vezetés esetén is....nemárt néha lemosni ;) én autószerelő lévén gyakran fogom koszos kézzel a telót, amiatt hamar elkoszolódik a gripgo, de 1 perc alatt megmosom, akár egy éjszaka után is úgy kell "letépni" róla :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12040) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

az október-november magasságában futott minitávirányítókkal mik a tapasztalatok? nov 11-én rendeltem egyet, de még nem érkezett meg. meg szoktak ezek érkezni rendben/késéssel vagy már sanszos hogy lenyúlta a posta?

dec közepe óta mondjuk nem kaptam mást sem, a dec1-én rendelt telefontok sem futott még be.

(#12041) Freddycom válasza VegyesTamás (#12039) üzenetére


Freddycom
őstag

Azt hiszem en is fogok venni egy GripGo®-t, hiszen ön igen meggyozo a termekkel kapcsolatban. Hmmm, de megszomjaztam egy Coca-Cola®-ra.

[ Szerkesztve ]

(#12042) VegyesTamás válasza Freddycom (#12041) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

®? :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12043) Freddycom válasza VegyesTamás (#12042) üzenetére


Freddycom
őstag

Csak kicsit olyan volt a hsz-ed, mint mikor a teleshopban mondjak a velemenyeiket a veletlenszeruen kivalasztott, maximalisan elegedett felhasznalok. :D

[ Szerkesztve ]

(#12044) VegyesTamás válasza Freddycom (#12043) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

lóf@szt nem mondtam h maximálisan elégedett vagyok, azt sem h az elején amikor felraktam 2 hét után nem dobálta le, de rájöttem (ahogy a dobozán is rajta van) hogy én voltam a hülye, mert nem igazán a koszos telókra találták ki, viszont tissztítva jól használható, mostanság a téli örűltködést is fel tudtam vele venni elég jól tartott nem annyira rázkódik a felvétel stb :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12045) XtremLor válasza VegyesTamás (#12044) üzenetére


XtremLor
őstag

Takaritani kell allandoan, vagy vigyazni ra, a szomszednek ilyen van a buszban, es a kocsiban is, amikor nincs rajta a telo a foliat is visszarakja :D Neki bevalt azt mondja egyszer nem esett le eddig. Nem pakolnam a telot ra en is, valahogy nem bizok benne....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12046) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Ma végre megérkezett az UINFIRE B68 led
Nov 19-én postázták.
Jelenleg AA akku van itthon, de ahogy itt többen írták jobb lenne bele 14500 akku.
Ebben kérnék kis segítséget, melyiket ajánljátok. :R
A 14500 akkut lehet tölteni voltcraft ipc-1l töltővel? :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12047) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

USB HDD HÁZZAL kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Konkrétan ezek mennyire megbízhatóak?

Vagy ez... ezt idehaza 2000+ pénzért árúlják...

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#12048) ZS3NI válasza huliganboy (#12047) üzenetére


ZS3NI
őstag

Van ilyenem, eddig nem volt vele gond. Bár nem folyamatosan használom, hanem csak alkalmanként.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12049) wwenigma válasza huliganboy (#12047) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy ilyet hasznalok 5 éve, hibatlan. [link] Egy ugyanilyen de usb3-asra fogom levaltani. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12050) Flexy90 válasza huliganboy (#12047) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az első IDE a második SATA csatlakozós, neked melyik kell? Nem mindegy :U

Xiaomi Fan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.