Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) #27813376


#27813376
törölt tag

Már rég írtam ide, most kivételt teszek. Jött ez: [link]
Forrón ajánlott. Nagyon elégedett vagyok vele. Vegyétek (akinek bejön a forma).

(#46002) Tomi0703 válasza Outlander (#45996) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ablaktörlő. Ez a Bosoko nem lett volna jó? Valamelyikre kattints rá és leírja részletesen, hogy mely felfogatásokhoz jó. Ha nem gyári akkor általában erre a márkára esküsznek.

[ Szerkesztve ]

(#46003) Outlander válasza Tomi0703 (#46002) üzenetére


Outlander
őstag

A multiknál általában pont 0,5-1mm hiányzik és mire bepattan eltörik, vagy jó lesz pár törlésre majd elpattan mert annyira feszül... a bosokót pont nem teszteltem, képről az f211 kell nekem, majd legközelebb megnézem, elmentettem, köszi a linket.. :R

Szerk: most olvastam el részletesebben az összes adapter benne van csomagban? Akkor azt több mint biztos h nem lehet felrakni...de azért legközelebb letesztelem.. az aliexpresszes teljesen jó, mintha gyári lenne.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46004) cris78


cris78
őstag

Azt hiszem ezt várhatóm :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#46005) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

hali
Ilyet vett már valaki? Ez mennyire megbizható? Ill. valaki tud véleményt mondani erről a gépről, vagy esetleg jobbat ajánlani hasonló áron?
:R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#46006) maestro87


maestro87
őstag

Ilyen elektromosan vezető ragasztót nem tudtok olcsóbban, kisebb kiszerelésben?

[ Szerkesztve ]

(#46007) elszabi válasza BlackDevil (#46005) üzenetére


elszabi
tag

nézz meg pár videót, aztán döntsd el ezek alapján, h milyen:

[link]

szerk: apám amúgy manuális géppel gyorsabban csinálja :)

[ Szerkesztve ]

(#46008) Tomi0703 válasza Outlander (#46003) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem tudom, én kampósat használok. Viszont tényleg fasza lapát, ezt alá tudom támasztani. :K

[ Szerkesztve ]

(#46009) Cavsfan


Cavsfan
tag

Üdv.Az ebay-n már kifutottam az időből,nem tudok vissszatérítést.De úgy tudom a paypal-n van 180 napos védelem.Valaki le írná ezt nekem konkrétan hol találom..??

(#46010) kemcso válasza Ra3 (#46000) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem a QC-s Motorola is ciripel :U Pedig nem volt olcsó...

(#46011) Donki Hóte válasza cris78 (#46004) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Úgy látom, hogy ott is vicceskednek április 1-jén :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#46012) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tud valaki Banggoodról ennél olcsóbban valamit? Kuponhoz kéne, de ez volt a legolcsóbb, amit találtam.

(#46013) Tomi0703 válasza Vasinger! (#46012) üzenetére


Tomi0703
őstag

(#46014) bul07 válasza Vasinger! (#46012) üzenetére


bul07
nagyúr

igaz ez 0.59$ de talán ez a legg használhatóbb dolog, én biztos ezt tenném mellé

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46015) musli26


musli26
tag

Nem tudom mi a gond ezzel az új banggood-os játékkal.
Első napon minden sikerült meg is kaptam a 100pontot.
Be vagyok jelentkezve.
Most ez a kép fogad:

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#46016) XP NINJA válasza musli26 (#46015) üzenetére


XP NINJA
őstag

ez 1x 100 pontos játék volt csak :)

(#46017) Vasinger! válasza bul07 (#46014) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm, ezt rendeltem! :R

(#46018) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok! Biztos ezer ilyen kérdés jön, de azért én is felteszem: Ehhez hasonló árban (~4-5k HUF) hasonló sebességű (W > 40 MB/s) SD kártyából van ajánlott(/olcsóbb) típus? Ha nincs, akkor a linkelttel van valakinek esetleg tapasztalata? (Megvette, még működik, már elromlott, stb...) Előre is köszönöm a segítséget! :R

Szerk.: Még egy kérdés, ami inkább a paypalos topicba tartozna, de talán itt se annyira off: ha paypalon nincs pénzem, de van hozzácsatolva számlám/kártyám, akkor tudok vele úgy vásárolni ebayen, hogy nem küldök a számláról a paypalra pénzt, hanem fizetéskor a számláról vonja le? Valahol mintha már olvastam/láttam volna erről valamit.

[ Szerkesztve ]

(#46019) tigipuf válasza Zsolt1 (#46018) üzenetére


tigipuf
senior tag

Igen :K ,Én például soha nem utaltam 1 fillért se a paypalra,mindig is a hozzácsatolt kártyámról vonja a vásárlási összeget.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#46020) KTU válasza Cavsfan (#46009) üzenetére


KTU
addikt

Igen 180 nap.
PayPal topik

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#46021) DJ. Ru$y válasza musli26 (#46015) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rules, második pont:
"Only one chance per person" és nem one chance per person per day.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46022) Berci77 válasza kemcso (#45356) üzenetére


Berci77
tag

Szia!
Pont most volt egy Gearbestes ügyletem. A megrendelésem felét küldték csak el, az meg is érkezett rendben, de a másik felére kérték, hogy várjak. Nem érkezett semmi visszhang 10 napig, kértem visszatérítést. Pár levélváltás után vissza is fizették. A rendelésem korábban már megérkezett felével gond tàmadt, szétesett egy töltőkábel. Hiába leveleztem velük 3 hétig, küldtem fotót, kértem szépen a pótlását, kb. rendkívül udvariasan bár, de csak az időt húzták. Még videót is akartak róla kérni. Na ekkor már a PayPalon keresztül írtam nekik, hogy lett volna idejük pótlást küldeni, egyéb bizonyítékot bekérni. Már megjavíttattam a kábelt, kérek 10 USD-t vissza.

Magam sem gondoltam volna, de másnap a számlámon volt a pénz!

Legközelebb az hasonló esetben az első reklamációs levélbe udvariasan bele fogom írni, hogy a második levelemet már a PayPalon keresztül kapják.

(#46023) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Használt már valaki ilyen adaptert? Esetleg ajánlott típus vagy eladó? Nem, nem szeretnék venni a 10-13ezer forintos DeLock-ból. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46024) dugesz77


dugesz77
őstag

Nem értem ezeket a promóciós megjelölésű termékeket. Vannak termékek amire semmi mást nem enged beváltani de ehez a racsnis hajtókarhoz simán engedett 50 pontot beváltani :F Akkor ezek szerint az sem mérvadó ha ott a jelölés. Próbálkozni kell.

[ Szerkesztve ]

(#46025) Beni2360 válasza Berci77 (#46022) üzenetére


Beni2360
félisten

Legközelebb az hasonló esetben az első reklamációs levélbe udvariasan bele fogom írni, hogy a második levelemet már a PayPalon keresztül kapják.
Azért az a 2. levelezést ne kapkodd el mert nem véletlenül voltak ilyen gyorsak, mivel 3 hétig leveleztél és szarakodtak veled.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#46026) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#46024) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Írtam múltkor a Piston-nál is, hogy össze vissza van ez a PROMO TAG. Úgy néz ki azóta sem csináltak semmit vele. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46027) Handball94 válasza dugesz77 (#46024) üzenetére


Handball94
aktív tag

Pontot általaban lehet csak kupont nem.

(#46028) dugesz77 válasza Handball94 (#46027) üzenetére


dugesz77
őstag

Én vagy öt féle termékre próbáltam és se pont se kupon. Lehet én nyúltam bele és pont olyanokat találtam meg. Aztán lehet értékhez vagy %-os engedményhez van kötve. Még nem ismertem ki a rendszert de ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. Lehet rendszer hiba is ahogy DJ. Ru$y írja.

(#46029) Bornie127


Bornie127
senior tag

Tomtop.com-ról rendelt már valaki? Választható trackinges szállítás?

Ezt már megtaláltam, akkor a trackingjük háztól házig követhető?

[ Szerkesztve ]

(#46030) dugesz77 válasza dugesz77 (#46028) üzenetére


dugesz77
őstag

Valami váltózhatott (vagy rendszerhiba). Erre a BLF A6 lámpára még egy hete nem engedte a pontokat beváltani, kiírta promóciós, többször volt pedig próbálva.. Most 375 ponttal lejjebb tornázható az ára 5950 Forintra. Azért az árért brutál jó :C

[ Szerkesztve ]

(#46031) Handball94 válasza dugesz77 (#46028) üzenetére


Handball94
aktív tag

Valóban nem teljesen logikus, én is futottam már bele hasonlóba, de pl. Piston3nal bevált hogy megvártam, míg vége a promóciónak és utana is kb ugyanolyan áron volt, csak már kuponozhatóként.

[ Szerkesztve ]

(#46032) dragonfx


dragonfx
veterán

én 270ft.ért rendeltem silicon hátlapot a telomhoz. (redmi note 2) :C
üvegfóliát 1200ért kettőt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46033) DJ. Ru$y válasza Handball94 (#46031) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem meg a Pistonhoz is engedte a pontokat. Ezt szerintem nem ebben a világban fogjuk megérteni. :DDD

dragonfx
"üvegfóliát 1200ért kettőt."
Na most, akkor üveg vagy fólia? :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46034) TommyX_


TommyX_
őstag

Ez mennyire ajánlott orrszőrnyíró? :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#46035) Handball94 válasza DJ. Ru$y (#46033) üzenetére


Handball94
aktív tag

A Pistont itt arra hoztam példaként, hogy néha lehet jobban megéri megvárni a promo végét és úgy rányomni egy 10-5 kupont :)

[ Szerkesztve ]

(#46036) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A filléres mp3 lejátszók között van valakinek olyan, ami bevált?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#46037) Outlander válasza pocokxx (#46036) üzenetére


Outlander
őstag

A kocka ipod koppintás 2$ körül teljesen jó.... bár majd mindjárt körbefikázzák többen is..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46038) csadi0011 válasza pocokxx (#46036) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem ez november óta működik, de valaki írta, hogy neki hibás érkezett ebből.
Ez meg december óta működik elvileg. (nem én használom) Egy aukción 80 forintért hoztam el ebay-ről :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46039) nelsonmanian válasza csadi0011 (#46038) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ez nekem is bevált piston3-mal

(#46040) syler123 válasza Outlander (#46037) üzenetére


syler123
veterán

Ez melyik lenne? Nem találom. Bringázáshoz jó lenne egy és akkor nem a telefonomat kockáztatnám, hogy kiesik a zsebemből bringázás közben :D

Régebben láttam ilyen kijelző nélküli kocka volt, de most csak kijelzőset látok. Nekem nem kell ilyen csipesz rá, amit felettem linkeltek, a lényeg hogy kicsi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#46041) ZS3NI válasza Outlander (#46037) üzenetére


ZS3NI
őstag

Huhh a nano koppintás szerintem meg ótvar. :D Próbáltam 3-4 fülessel, mindnél volt fehér zaj üresjáratban. Nagyon zavaró volt számomra.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#46042) choco01


choco01
addikt

Hali.

Valaki vásárolt már ilyen olcsó 1000 forintos alkoholszondát? :U

Vajon mennyire lehet pontos, vagy mérvadó? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#46043) Dluinet válasza DJ. Ru$y (#46023) üzenetére


Dluinet
nagyúr


én ezt vettem
segédtápkábel nélkül is működik, nem vesa szabványú felbontásokkal is.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46044) DJ. Ru$y válasza Dluinet (#46043) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt olvastam, köszi. De nekem micro HDMI kell "sajnos". :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#46045) XtremLor válasza choco01 (#46042) üzenetére


XtremLor
őstag

2x 5cl 50fokos sajat hazi +egy sor, fel ora, es 0.0 fujtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#46046) choco01 válasza XtremLor (#46045) üzenetére


choco01
addikt

Ezzel az ezressel? :DDD :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#46047) XtremLor válasza choco01 (#46046) üzenetére


XtremLor
őstag

A szinvilag eltert, de a forma etc minden stimmel! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#46048) Dluinet válasza Zsolt1 (#46018) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt vettem, tökéletes és gyors
utolag most azt mondom 64GB-ost kellet volna vennem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46049) choco01 válasza XtremLor (#46047) üzenetére


choco01
addikt

Az komoly teljesítmény, akkor pénzkidobás, vajon a 3-4 ezresekkel is? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#46050) Dluinet válasza choco01 (#46042) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pontos lehet, de 1 év után (évente) újra kéne kalibrálni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.