Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Mate válasza Melack (#650) üzenetére


Mate
nagyúr

Lámpa

1db AA elemmel megy és kb. 10 cm hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#652) Bence123 válasza Bence123 (#643) üzenetére


Bence123
tag

Polárszűrővel kapcsolatban kihagytam egy gondolatot. Miután megvettem, és konstatáltuk, hogy fasza, a tesóm is beruházott egyre. Megérkezett az övé is, működik ugyancsak szépen de... forgatás közben kicsit reszelt, mintha valami szemét maradt volna a mechanikájában. Hangyányit mások a dimenziói is, és más betűtípussal kapta meg a feliratot is. Nem sok idő telt el a két rendelés között, mégis ilyen látványos változásokon ment keresztül a termék :((( Persze lehet, hogy csak egy hétfői termék volt, de akkor is fura. Egyébként fura tekerési érzetet kb. sikerült orvosolnunk már, szóval oké a dolog, de nem örültünk neki.
Valamint ma is összeebayeztem két terméket kb. 1000 Ft értékben, várom őket :K

(#653) #27813376 válasza Mate (#651) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez még olcsóbb mint amiért én vettem!

(#654) Melack válasza Mate (#651) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm szépen a linket!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#655) mrgergoke válasza Mate (#651) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tanúsíthatom, hogy zsírkirály a lámpa! Nekem is épp ilyenem volt.

https://rendeljkinait.hu/

(#656) Mate válasza #27813376 (#653) üzenetére


Mate
nagyúr

Bőven megéri az árát :) Eddig mindig telóval világítottam, de most már minden szobában lóg egy. 320 körül vettem, annyit bőven megér.

Melack: Nincs mit :)

Van aki amúgy 10-esével árulja, úgy ha jól emlékszem 280-290-re jön ki 1 darab.

update: Közben megnéztem. Eltűnt az olcsó 10-es csomag. Amik fent vannak sokkal drágábbak, mintha simából venne az ember 10-et.

[ Szerkesztve ]

(#657) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Most jutott eszembe, hogy van nekem itt még egy pár kütyüm elkönyvjelzőzve, régebben félretettem őket, hátha később érdekes lesz.
- Elemekhez töltésmérő
- RGB LED lámpák normális áron (egyik haverom vett ilyet és a fehér színtől eltekintve nagyon fasza cucc)
- Valami szolár csináldmagad dolog, nem jöttem ár, hogy pontosan mi
- 4*AA töltő okos cuccokhoz (rájöttek, hogy 2*AA nem elég, és csináltak egy normális töltőt)
- 7W-os Q5-ös Cree lámpa
- Picike RC hajó

Valakinek valami tapasztalata ezekkel?

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#658) Melack


Melack
veterán

Autós töltőt, 2est rendelt már valaki? Apumnak kellene.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#659) fess


fess
őstag

Én pár biciklis cuccot vettem mostanában:
láncbontó: nagyon masszív kis darab,itthon 1500-től indul
csengő:csak a kresz miatt vettem,itthon se sokkal drágább
kulcs: vékony lemezre számítottam,de ez is elég vastag,masszív darab,itthon 1000+-ért láttam
gumileszedő:több darab,műanyag,a gumit kiszúrni képtelenség velük
folt+ragasztó:csak hogy ilyen is legyen
lámpák:szintén a kresz miatt,nem hiszem,hogy vak sötétben elegendő fényt adna majd,de inkább látszódni akarok,látni inkább egy jobb fejlámpával (erre még várok,hamarosan jönnie kell)

(#660) gabe_ válasza Melack (#658) üzenetére


gabe_
őstag

Én vettem már ilyet, remekül működik. Linket már ne tudok adni róla de ez az:
[link]
[link]
[link]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#661) DeFranco válasza gabe_ (#660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

belepofáznék: én is rendeltem, és nincs benne biztosíték... lévén, hogy egy normálisban általában 2A-es van a kocsiban meg ezt a kört egy 15A-es védi, ezért borítékolható az eredmény, ha valami gubanc van. Használom, mert nincs mást, de ahogy lehet veszek egy rendeset, amiben van bizti, mert nem éri meg leégetni a telefonom / GPS-em.

(#662) gabe_ válasza DeFranco (#661) üzenetére


gabe_
őstag

Na mondjuk én erre még nem is gondoltam... :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#663) DeFranco válasza gabe_ (#662) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én is csak utólag :B

(#664) Bence123


Bence123
tag

Na, épp produkált a DX "egy nem is rossz" postázási időt: 12 munkanap alatt megérkezett a csomagom, igaz volt benne két hétvége is. Ilyen áramtalanító kapcsolót vettünk hármat, bulkratettel együtt kb. 1700 Ft volt darabja, ami természetesen olcsóbb mint itthon, és olcsóbb az ebayes alternatíváknál is - hangyányit máshogy néz ki mint a képen(feliratok nincsenek pl.), nem is bánom, jól néz ki és jó minőségű - újabb plusz pont a DX-nek :)

(#665) patomi válasza Bence123 (#664) üzenetére


patomi
őstag

Nem biztos, hogy olcsóbb, de a színe szebb :B

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#666) Bence123 válasza patomi (#665) üzenetére


Bence123
tag

Ja, igen, ezt néztem, de szerintem elég elkeserítően néz ki, de igaz, hogy olcsóbb:)

(#667) patomi válasza Bence123 (#666) üzenetére


patomi
őstag

Itt van ugyan az kupakkal. Kicsit jobb áron. Ebay-on néha érdemes többféle keresőszóval próbálkozni, mert nem minden találat jelenik meg elsőre.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#668) Bence123 válasza patomi (#667) üzenetére


Bence123
tag

Na ez már tényleg szépnek, jónak tűnik. Köszi a találatot, tényleg kicsit el volt dugva :)

[ Szerkesztve ]

(#669) Hauptmann válasza Bence123 (#664) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én egy ilyet rendeltem most 3.-án, tegnap érkezett meg, nagyon gyorsak voltak.

Rendeltem ezt is 6.-án, kíváncsi leszek, hogy mikor jön meg.

(#670) Bence123


Bence123
tag

Az nagyon baráti, milyen jó lenne, ha minden ilyen gyorsan postázódna :)
Más: tudna valaki ajánlani valami jó minőségű, nem csicsás, és olcsó egérpadot? Valamint az usb-s ventilátorokról kinek milyen tapasztalata van? :D

[ Szerkesztve ]

(#671) vegyszer


vegyszer
addikt

Sikerült lecsapni a hőn áhított távirányítóra a happy hour keretei között.
Ezek szerint a telók miatt is megéri ráálni. (35 db volt, mikor végeztem még 27 volt nekik. :) 47$ helyett 20-éer volt. És egyszer nekem is lehet szerencsém. )

Csak győzzem kivárni, mire megjön. :O

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#672) patomi válasza vegyszer (#671) üzenetére


patomi
őstag

Azt olvastam régebben, hogy a pandawill nem megbízható. Kicsit rákerestem és valóban: [link] [link] Szóval óvatosan velük... szvsz..

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#673) mrgergoke válasza patomi (#672) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Épp tegnap nézelődtem Pandawillen a Happy Hours kapcsán (sosem hallottam még róla,mert nem is szoktam Pandázni), és néztem guglin a visszajelzéseket is. Finoman szólva hagy némi kívánnivalót maga után...

https://rendeljkinait.hu/

(#674) Mate


Mate
nagyúr

Erről van valakinek tapasztalata? :D Így a nagy melegben jól jönne egy ilyen :)

(#675) patomi válasza Mate (#674) üzenetére


patomi
őstag

Hogy ajánljak valamit én is, egy infrás kis heli. Nagyon jó szórakozás és ezt a típust nagyon könnyű irányítani. Plusz strapabíró is. A gép 3 csatis+gyro tehát fel,le-előre,hátra-kanyar jobb,bal irányokat tudja. USB kábellel tölthető a gép, illetve távról, de ez az elemeket gyorsan kinyírja. (lehet kapni 1-2 dolcsival olcsóbban is, de azok nem eredeti csomagban jönnek)

upsz,,, új hozzászólásként akartam

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#676) DeFranco válasza patomi (#675) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindig is akartam egy ilyet, csak az a gond, hogy szerintem 2-3 órára kötne le...

(#677) doc válasza DeFranco (#676) üzenetére


doc
nagyúr

en tok jol eljatszottam vele, amig el nem tortem egy kemenyebb landolasnal valami kis pockot a rotornal :(

Most ilyen helikoptert rendeltem. Multkor lattam egy auto kalaptartojan ilyet, ahogy gepkozelbe kerultem egybol ra is kerestem a dx-en a napelemes helikopterre :D

[ Szerkesztve ]

(#678) Mate válasza patomi (#675) üzenetére


Mate
nagyúr

Én olyanon gondolkodom, amit telóval lehet irányítáni :)

(#679) patomi válasza DeFranco (#676) üzenetére


patomi
őstag

Á, nehogy azt hidd. Igaz, hogy pofon egyszerű az irányítása, de tényleg jó móka,,, macskáink meg imádják az óriás "bogarat". Ja és kb. fél óra töltés után jut 6-8perc játék(beépített aksi miatt), tehát nem megy az olyan gyorsan.

doc ezekhez lehet alkatrészt kapni(ebay pl), nekem van egy ilyen darabokban,lehet meg van ami kell hozzá

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#680) Lucas Kane válasza patomi (#679) üzenetére


Lucas Kane
tag

Cicára nem veszélyes a forgó rotor?

(#681) Mate válasza Lucas Kane (#680) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem inkább cica veszélyes a rotorra :D

[ Szerkesztve ]

(#682) Lucas Kane válasza Mate (#681) üzenetére


Lucas Kane
tag

:R
Viszont a rotor pótolható, cicám nem.

(#683) Mate válasza Lucas Kane (#682) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez igaz :) Én 1 ilyen helikoptert láttam csak. Azt egy cserebogár kinyírta volna és észre se veszi az ütközést :D

(#684) patomi válasza Lucas Kane (#680) üzenetére


patomi
őstag

De veszélyes lehet, ha szemét találja el, ez nálam is fenn áll ha az arcomnak irányítom a kisgépet. Egyébként nagyon gyengus motorok vannak ezekben (2db. 6mm átmérővel). A helivadászat pedig abból áll, hogy alulról ugranak, csapnak a heli után. Találatnál persze a heli végzi a szoba valamelyik sarkában, nem a cica.
Természetesen, ha azt látnám, hogy bármi kárt tehetek a cicáimban, nem játszanék velük így. Hatan vannak és imádom őket, pedig elég bugyuták tudnak lenni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#685) fess válasza patomi (#684) üzenetére


fess
őstag

6 macska egy lakásban? Vagy kint vannak? Nálunk egy van,de "bogaras" időszakban az is sok :D

(#686) Mate válasza fess (#685) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekünk 1 sincs, csak a földszinten van 6. Szerelm időszakokban ha heli kibírni igencsak rájuk küldeném ;]

(#687) patomi válasza Mate (#686) üzenetére


patomi
őstag

Igen lakásban vannak 1 kijárós csak és nálunk nincs szerelem időszak, ivartalanítottak mind. :)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#688) Lucas Kane válasza patomi (#684) üzenetére


Lucas Kane
tag

Kösz.
Hat cica azért nem kevés, annál többet lakásban csak tenyésztőnél láttam. :)

(#689) Melack válasza DeFranco (#661) üzenetére


Melack
veterán

Tudsz olyat, amiben van? Kellene 2db-ot rendelnem (apumnak meg magunknak - ha már lesz autó).

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#690) DeFranco válasza Melack (#689) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem. Rá lehet keresni ebayen, én egyszer néztem, de nem találtam egyet sem, ami szimpatikus lett volna. "fuse" a biztosíték, ezt is be kell tenni a keresőkifejezések közé.

Ha találsz, szólj nekem is.

(#691) fess válasza Mate (#686) üzenetére


fess
őstag

akkor oda mehet ez egy kioldó szerkezettel ,bár belegondolva ha ez így füstölve felém repülne attól még én is megijednék :DD

Van most egy még meg nem érkezett terméknél egy olyan figyelmeztetés,hogy ne felejtsek értékelést adni 19-ig. Jól gondolom,hogy jelenteni is addig lehet azt,hogy nem érkezett meg? Az eladó elvileg feladta,igaz kicsit késve,de ezt jelezte is felém. Kell nyitnom majd egy "ügyet" ?

[ Szerkesztve ]

(#692) Mate


Mate
nagyúr

Erről vagy erről valakinek valami tapasztalat? Nagyon hasznosak, jól jönnének, de ki tudja mennyire szól hosszútávra.

(#693) vegyszer válasza patomi (#672) üzenetére


vegyszer
addikt

Bízom benne, hogy nem lesz igazad.
A rabszám már megjött :)
(nem tudtam, hogy 20$-s motyesz fog-e kapni egyáltalán.)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#694) vegyszer válasza Mate (#692) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudom mire kell ilyen lázeres colostok, re a pontossága legjobb esetben is max 2-3% lehet.
(nem a méter skála jó esetben pontos, hanem a piros fény nem feltétlen arra mutat, mint kellene neki.)
Ez nem ipari felhasználásra van kitalálva, max képsarkokat igazítani jó, (bár ahhoz egy mutató is elég, vagy egy cérna...)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#695) Mate válasza vegyszer (#694) üzenetére


Mate
nagyúr

1-2 dologra házi jelleggel jól jöhet a dolog :)

(#696) vegyszer válasza Mate (#695) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem a lézermutató jobb lehet, hisz "univerzálisabb".

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#697) Mate válasza vegyszer (#696) üzenetére


Mate
nagyúr

Még nem döntöttem a rendelés mellet. Még nézegetek, elég sok mindent tettem fel a listámra :)

(#698) vegyszer válasza Mate (#697) üzenetére


vegyszer
addikt

nekem is van fent 100 holmi, csak két fizetés kéne még mellé...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#699) patomi válasza vegyszer (#698) üzenetére


patomi
őstag

Pont ugyan így vagyok :)

Bízom benne, hogy nem lesz igazad. A követőszám aszem csak addig él, míg el nem hagyja Kínát(HK post vagy mi).
Legalábbis ezt tapasztaltam ebay-en. Utána semmi további infó nincs....

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#700) Mate válasza patomi (#699) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem sokan vagyunk még így :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.